گروه مشاوره کنکور

گروه مشاوره کنکور

ما در حوزه کنکور علاوه بر تلاش خود به ابزارهای کمکی دیگری نیاز داریم، به طور مثال وجود یک فرد متخصص برای راهنمایی و کمک در مسیر می‌تواند نقش چشمگیری در موفقیت ما و رسیدن به هدف خود داشته باشد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد گروه مشاوره کنکور به سوالات زیر پاسخ بدهیم. پس برای دانستن پاسخ سوالات و توضیح بیشتر درباره آن‌ها با ما همراه شوید.

 1. گروه مشاوره کنکور باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا به آن اعتماد کنیم؟
 2. گروه مشاوره کنکور چه خدماتی به دانش آموزان ارائه می‌کند و چه تاثیری در موفقیتمان در کنکور دارد؟
 3. بهترین گروه مشاوره کنکور کدام می‌باشد و نحوه‌ ثبت نام آن چگونه است؟

 

گروه مشاوره کنکور

گروه مشاوره کنکور گروهی است که از افراد متخصص و کاربلد تشکیل شده که با دانش خود می‌تواند ما را در راه رسیدن به اهداف خود یاری کند، البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که هر گروه مشاوره‌ ی کنکوری لزوماً یاری رسان و خوب نیست و باید  دارای ویژگی‌هایی باشد تا بتوان با تکیه بر دانش و تجربه آن موفق شد. ما در ادامه این ویژگی ها را مورد بررسی قرار میدهیم.مشاوره کنکور برای موفقیت تحصیلی

 

ویژگی های گروه مشاوره کنکور قابل اعتماد

سال کنکور برای هر فردی سالی سرنوشت ساز و مهم است و نمی‌توان به هر گروه مشاوره کنکور در این سال مهم و حیاتی اعتماد کرد، این سال، سال آزمون و خطا کردن نیست و حتی یک اشتباه می تواند نتیجه ی تلاش های چند ماهه ی مارا زیر سوال ببرد. گروه مشاوره کنکور باید ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتوان با اتکا بر آن در این مسیر قدم گذاشت. در زیر چند نمونه از ویژگی‌های گروه مشاوره کنکور قابل اعتماد ذکر شده است تا با مطالعه ی این ویژگی ها در دام افراد مشاورنما و سودجو نیفتیم.

رتبه برتر بودن

فردی که به ما راهنمایی می‌دهد باید فردی باشد که خود با مسیر کنکور آشنا بوده و قبلا آن را تجربه کرده  و با موفقیت این مسیر را پشت سر گذرانده باشد. البته که شرط رتبه برتر بودن لازم است اما کافی نیست، چه بسیار رتبه برترهایی که صلاحیت انجام مشاوره را ندارند.

برخی از رتبه های برتر از بعضی شیوه ها برای موفقیت استفاده نموده اند که برای دیگر افراد کاربردی نیست به همین علت مشاور باید فردی باشد که نه صرفا براساس تجربه ی خود بلکه با یک آموزش اصولی بتواند به دیگر افراد نیز کمک بکند.

 

آموزش دیدن

هر فردی صرفاً با تجربه خود نمی‌تواند وارد گروه مشاوره کنکور شود  زیرا برای این کار آموزش دیدن و کسب اطلاعات لازم مورد نیاز است. هر فرد با آموزش‌هایی که درباره نحوه برنامه‌ریزی صحیح و انواع آن، اطلاع از تمام تغییرات کنکور و تاثیراتشان بر دانش آموزان و سایر نکات، صلاحیت ارائه خدمات  به دانش آموزان را به دست می‌آورد. برای مثال در گروه مشاوره کنکور دورخیز تمامی مشاورین آموزش های حرفه ای مشاوره و برنامه ریزی کنکور را می بینند.

 

ارتباط قوی

داشتن فن بیان قوی و ارتباط خوب با دانش آموزان یک ویژگی مهم مشاوره می‌باشد زیرا که مشاور باید با درک شرایط یک کنکوری توصیه‌های ارزنده‌ای به دانش‌آموزان ارائه بدهد. فن بیان خوب می‌تواند در تاثیر خدمات بر دانش آموز تاثیر بسزایی داشته باشد. مشاور با ارتباط خوبی که با دانش آموز برقرار میکند میتواند از نقاط ضعف و قوت او به خوبی مطلع شده و راهنمایی های لازم را به او بدهد، دانش آموز نیز در صورت بروز مشکل میتواند به راحتی با مشاور خود در میان گذاشته و از کمک های مشاور بهره مند شود.

مشاوران ما در آکادمی دورخیز ارتباطی سازنده، قوی و دوستانه با دانش آموزان برقرار میکنند تا با همدلی روند پیشرفت را سریع تر و بهتر طی کنند. مشاوران درست مثل یک خواهر یا برادر بزرگ تر شما را راهنمایی میکنند و به شما کمک می‌کنند تا نقاط قوت و ضعف خودتان را بشناسید و آن‌ها را تقویت کرده و بهبود ببخشید.

 

دلسوزی و تعهد

مشاور کنکور باید به این موضوع توجه بکند که نحوه برنامه‌ریزی و توصیه‌های او به شدت می‌تواند در سرنوشت دانش آموز تاثیر بگذارد. مشاور باید با دلسوزی و تعهد خدمات خود و تجربیاتش را به طور کامل به دانش آموز ارائه بکند.

در آکادمی دورخیز با توجه به تمام این ویژگی‌ها افرادی که خواهان مشاور شدن می‌باشند، گزینش می‌شوند و سپس به آنها آموزش‌های ویژه ای داده می‌شود و درنهایت امتحان گرفته می‌شود تا در صورت داشتن این ویژگی‌ها عضو گروه مشاوره کنکور دورخیز بشوند. آکادمی دورخیز با سخت‌گیری‌های لازم، رتبه برترهای آموزش دیده و دلسوزی را گرد هم آورده تا با ارائه خدمات به دانش‌آموزان عزیز مسیر کنکور را برایشان هموارتر کرده و آن‌ها را به اهدافشان نزدیکتر بکنند. پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر درباره ی بهترین گروه مشاوره کنکور مقاله زیر را مطالعه بکنید.

پیشنهاد مطالعه  بهترین مشاور کنکور

 

خدمات گروه مشاوره کنکور دورخیز

گروه مشاوره کنکور دورخیز در طی سالیانی که از شروع کار خود گذشته است ، افراد متخصص هر رشته را که در بهترین دانشگاه‌های ایران تحصیل می‌کنند گرد هم آورده بنابراین این افراد بهترین گزینه برای راهنمایی و مشاوره برای شما دانش آموزان می‌باشند. گروه مشاوره کنکور دورخیز خدمات ارزنده‌ای از جمله آموزش روش مطالعه و تست زنی، نظارت هفتگی و منظم، آزمون آنلاین و تحلیل آزمون دقیق و از همه مهمتر ارائه نکات روانشناسی و انگیزشی برای شما عزیزان ارائه کرده است.

 

آموزش روش مطالعه و تست زنی

همانطور که می‌دانیم در کنکور یادگیری تست زنی و مطالعه درست یکی از اساسی‌ترین موضوعاتی است که می‌تواند نتیجه کنکور را تغییر بدهد. خوشبختانه مشاوران با تجربه دورخیز تمام روش‌های مطالعه دروس را به طور کامل و جامع به شما آموزش می‌دهند و شما را با تمامی نکات لازمی که می‌تواند یادگیری شما را اصولی و درست بکند، آشنا می‌کنند. در مقاله تکنیک های تست زنی حرفه ای کنکور درباره ی تکنیک های تست زنی برای شما توضیحات مفیدی داده ایم تا با مطالعه این نکات فوق العاده با نکات تست زنی آشنا شوید.آموزش روش های مطالعه و تست زنی

برنامه ریزی خصوصی و شخصی

برنامه‌ریزی هر فرد باید کاملاً متناسب با ویژگی‌های آن فرد باشد پس یک برنامه جامع برای تمام افراد کاربردی ندارد. مشاوران دورخیز برنامه‌ریزی کنکور شخصی و خصوصی برای هر فرد را طراحی می‌کنند این ویژگی کمک می‌کند برنامه انعطاف پذیر بوده و  کاملاً متناسب با سطح خود دانش آموز باشد.

 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با دوستتان یک برنامه ریزی مشترکی انجام داده اید اما بعد از مدتی تفاوت های آشکاری در انجام آن به وجود آمده است. هر فرد بسته به شرایط، روحیات و سطح دانش خود نیازمند یک برنامه مخصوص به خود است.

 

مشاوره تلفنی و نظارت مستمر

به دلیل طولانی بودن مسیر کنکور افراد معمولاً بعد از مدتی دچار خستگی‌های روحی می‌شوند و دست از ادامه دادن به مسیر برمی‌دارند وجود یک فرد آگاه که در تمام طول این مسیر کنار شما باشد و با پیگیری‌های مستمر خود شما را در مسیر نگه دارد یکی از ویژگی‌های  بسیار مثبت مشاورین دورخیز می‌باشد. مشاورین دورخیز با تماس های منظم شمارا در جریان کنکور نگه میدارند این تماس‌ها شامل دو جزء اساسی است.

 1. بخش درسی : گفتگو در مورد آزمون های آزمایشی، نحوه ی مطالعه ی فرد و تست زنی موجب پیشرفت در روند درسی دانش آموز میشود.
 2. تماس های انگیزشی : در طی تماس ها با ذکر نکات روانشناسی و انگیزشی، روحیه و انگیزه فرد بهبود می یابد.

هردو بخش تماس های تلفنی در نهایت موجب پیشرفت چشمگیری در پیشبرد برنامه فرد میشود.مشاوره تلفنی مستمر برای بالارفتن انگیزه

برگزاری آزمون های آنلاین

در سال کنکور یکی از دغدغه‌های اکثر دانش آموزان انتخاب یک آزمون با سطح سوالات مناسب و تحلیل‌های خوب است. آکادمی دورخیز این مشکل را با برگزاری آزمون‌های آنلاین مخصوص به خود حل کرده است. آزمون‌های آنلاین مستمر موجب مرور مطالب و تسریع یادگیری دانش آموز می‌شود. این یکی از مزایای ویژه مشاوره کنکور دورخیز می باشد.

بهترین گروه مشاوره کنکور

طبیعتاً یکی از دغدغه‌های دانش آموزان در سال کنکور داشتن مشاور خوب و با تجربه است.  گروه مشاوره کنکور باید از افراد متخصص و دارای تجربه و رتبه برترهای آموزش دیده‌ای تشکیل شود تا دانش آموزان با استفاده از خدمات آنها به آرزوهای خود برسند. بهترین گروه مشاوره کنکور گروهی است که با دلسوزی و تعهد خدماتی همچون آموزش نحوه مطالعه و تست زنی هر درس به صورت اختصاصی و نکات ریز هر درس را به دانش آموز گوشزد کند. آکادمی دورخیز با گردآوری افراد آموزش دیده دلسوز و با تجربه با هزینه مناسب سعی در کمک به دانش آموزان برای رسیدن به اهدافشان کرده است.

 

شرایط و نحوه ثبت نام

افراد علاقمند به دریافت خدمات گروه مشاوره کنکور دورخیز کافی است در همین صفحه فرم مخصوص درخواست مشاوره کنکور رشته مربوط به خود را تکمیل کند تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. همچنین کارشناسان نسبت به شرایط و سطح درسی شما دانش آموزان عزیز بهترین پکیج مشاوره کنکور را به شما پیشنهاد می‌دهند.

 

هزینه ثبت نام

همه ما در زندگی با توجه به سطح مالی خود روی موضوعاتی سرمایه‌گذاری می‌کنیم، در سال کنکور یکی از سرمایه‌گذاری‌های مهمی که می‌توانیم انجام بدهیم گرفتن مشاوره از افراد متخصص و با سطح دانش بالا است  زیرا همانطور که می‌دانیم هزینه دانشگاه‌های غیردولتی و آزاد خیلی بیشتر ازهزینه‌های قبل از کنکور می‌باشد پس عقل حکم می‌کند با هزینه کم جلوی هزینه‌های هنگفت را گرفت.

آکادمی دورخیز با رعایت  وضع مالی دانش آموزان یک هزینه مناسبی برای خدمات ارزنده خود در نظر گرفته است. حدود هزینه ی ثبت نام ماهیانه گروه مشاوره کنکور دورخیز 600 الی 1500 هزار تومان می باشد که با حدود 750 هزار تومان میتوان از خدمات نسبتا کاملی از جمله تماس هفتگی، آموزش مهارت و تکنیک های تست زنی، تحلیل آزمون، بررسی عملکرد شما و ارائه ی نکات انگیزشی بهره مند شوید.

 

پاسخ به سوالات متداول درباره گروه مشاوره کنکور

گروه مشاوره کنکور قابل اعتماد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • همانطور که ذکر شد گروه مشاوره کنکور قابل اعتماد باید ویژگی هایی همچون رتبه برتر بودن، آموزش دیدن، تعهد و دلسوزی و سایر ویژگی هایی که در مقاله توضیح داده شده است، داشته باشد.

گروه مشاوره کنکور دورخیز چه خدماتی به دانش آموزان ارائه می کند؟

 • گروه مشاوره کنکور دورخیز با تلاش شبانه روزی سعی در ارائه خدمات با کیفیتی همچون برگزاری آزمون های آنلاین، مشاوره تلفنی و نظارت مستمر و آموزش تکنیک های مطالعه و تست زنی است تا شما را در راه رسیدن به اهداف خود یاری کند.

هزینه ثبت نام گروه مشاوره کنکور دورخیز چقدر است؟

 • گروه مشاوره کنکور دورخیز در ازای خدمات بینظیری که ارائه می دهد هزینه بسیار مناسبی در نظر گرفته است که برای اطلاع از هزینه مشاوره آکادمی دورخیز متن مقاله را مورد مطالعه قرار دهید.
لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب پیشنهادی
پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .