مشاوره کنکور

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور چیست؟

فرض کنید میخواهید به یک سفر ناشناخته بروید! در این سفر همه چیز جدید است و شما هیچ پیش زمینه ای از آن ندارید! حالا فرض کنید یک لیدر با تجربه و آگاه همراه تان باشد که بگوید چه زمانی حرکت کنید، از چه مسیری بروید، در چه جایی کمپ بزنید، با خطرات جنگل و طبیعت چطور مقابله کنید و چطور بکرترین و زیباترین مناظر را ببینید. در این صورت این سفر ناشناخته چطور خواهد بود؟ لذت دارد یا نه؟ خطر دارد یا ندارد؟ خب حالا اگر همین سفر جدید و ناشناخته را به تنهایی بخواهید بروید، چقدر نگرانی و استرس دارید؟ مشاوره کنکور یعنی یک همراه باتجربه و آگاه که مسیر کنکور را برای شما روشن میکند و برای موفقیت و آرامش شما زمینه سازی میکند.

دریافت مشاوره برای کنکور 1403
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
مشاوره کنکور 22

فواید مشاوره کنکور چیست؟

مشاوره کنکور در آکادمی دورخیز یک خدمت مشاوره‌ای است که به داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون کنکور دارند، ارائه می‌شود. این نوع مشاوره با هدف راهنمایی و پشتیبانی داوطلبان در مسیر آمادگی و موفقیت در آزمون کنکور و کسب رتبه برتر ارائه می‌شود. در این مسیر، مشاوران تحصیلی دورخیز به داوطلبان کمک می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن برای آزمون کنکور آماده شوند. مواردی که در مشاوره کنکور ارائه می‌شود:

  • برنامه‌ریزی تحصیلی: مشاوران به داوطلبان کمک می‌کنند تا برنامه‌های تحصیلی مؤثر و منطبق با اهداف و توانایی‌هایشان تعیین کنند.
  • روش‌های مطالعه و تست زنی: مشاوران با آموزش روش صحیح درس خواندن و تست زدن، عملکرد و سرعت یادگیری و پیشرفت را افزایش می دهند.
  • مدیریت زمان: مشاوران به داوطلبان نشان می‌دهند که چگونه زمان خود را برای مطالعه و تمرین‌های کنکور مدیریت و بهینه‌سازی کنند.
  • راهنمایی در انتخاب هدف: مشاوران کنکور به داوطلبان اطلاعاتی در مورد دانشگاه‌ها و رشته‌ها و نحوه انتخاب هدف ارائه می‌کنند.
  • تکنیک‌های آزمون دادن: مشاور کنکور کمک می‌کند تا در آزمون‌ها مدیریت زمان و هیجانات انجام شود و با تحلیل آزمون رشد تراز رخ بدهد.
  • راهنمایی برای آمادگی روحی: مشاوران کنکور به داوطلبان کمک می‌کنند تا با استرس و فشارهای روانی کنکور  مقابله کنند و با انگیزه و قوی بمانند.
مشاوره کنکور 24

انواع مشاور کنکور چیست ؟

مشاوره کنکور از دیدگاه نیاز دانش‌آموز شامل دو حالت زیر می‌شود. ابدا باید ببینید به کدام یک نیاز دارید.

مشاوره بلند مدت

در این نوع مشاوره، مشاور تحصیلی کنکور در یک بازه یکساله یا چندماهه با شاگرد خود همقدم می‌شود و روز به روز و هفته به هفته در مسیر مطالعه و موفقیت تحصیلی به او کمک میکند. این نوع مشاوره ویژه افرادی است که به برنامه ریزی روزانه، مراقبت و کنترل، انگیزه، و به طور کلی به یک همراه دائمی نیاز دارند. حضور مشاور در کنار این افراد باعث آرامش و اعتماد بنفس و موفقیت سریع‌تر می‌شود. این نوع مشاوره کنکور در آکادمی دورخیز در طرح‌های مختلف با خدمات و هزینه‌های متفاوت ارائه می‌شود.

مشاوره تک جلسه

افرادی که از دیدگاه برنامه ریزی، انواع تکنیک‌های مطالعه، و نظارت و کنترل دائمی به کمک نیاز ندارند و صرفاً در خصوص یک موضوع خاص سوال دارند از این نوع خدمات استفاده می‌کنند. مثلاً فردی که صرفاً در خصوص امتحانات ترمیم معدل سوال دارد با یک جلسه مشاوره پاسخ سوال خود را میگیرد.

مشاوره کنکور 26

روش و شرایط دریافت مشاوره کنکور چیست؟

در آکادمی دورخیز، خدمات مشاوره کنکور به صورت ترکیبی از طریق جلسات تلفنی و خدمات آنلاین ارائه می‌شود. جلسات مشاوره که در طول هفته وجود دارد با تماس‌های تلفنی است. چک و نظارت شبانه هم از طریق پیام‌رسان‌های داخلی یا خارجی انجام می‌شود. وقتی مشاوره تلفنی – آنلاین باشد دسترسی به مشاور سریع‌تر و اتلاف زمان کمتر خواهد بود. همه سوابق مشاوره و نظرات مشاور هم طبعاً ذخیره شده و در دسترس شاگرد است. آزمون‌های آزمایشی هم به صورت آنلاین و غیرحضوری با ارائه کارنامه کامل برگزار می‌شود.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید در مشاوره کنکور بلند مدت آکادمی دورخیز ثبت‌نام کنید، این موارد را بررسی کنید تا ببینید آیا شرایط اولیه را دارید یا خیر.

شرط اول: داشتن زمان کافی برای درس خواندن است. تنها افرادی می‌توانند مشاوره کنکور ثبت‌نام کنند که در طول هفته حداقل 25 تا 30 ساعت زمان خالی داشته باشند. افرادی که تمام تایم خود را با کلاس پر کرده یا وقتشان به هر دلیلی پر است نمی‌توانند مشاوره بگیرند.

شرط دوم: داشتن تصمیم جدی برای درس خواندن است. اگر فردی برای موفقیت در کنکور بخواهد اقدام کند باید اولویت اول خود را درس خواندن و تلاش در این مسیر قرار دهد. تفریح افراطی، اعتیاد به موبایل، مهمانی های مکرر، رفیق‌بازی و سفرهای طولانی در این دوره ممنوع است.

شرط سوم: عمل کردن به توصیه‌های مشاور است. بعضی ها فقط برای آرام کردن وجدان‌شان مشاور میگیرند و به صحبت‌ها و توصیه‌های مشاور عمل نمی‌کنند. یا اینکه سعی نمی‌کنند در خودشان تغییر ایجاد کنند. اراده کردن برای تغییر و پیشرفت، لازمه موفقیت و کسب رتبه برتر کنکور است.

وظایف مشاور کنکور چیست؟

در آکادمی دورخیز مشاورین بعد از فیلتر اولیه، تحت آموزش‌های ویژه قرار می‌گیرند و در نهایت با گذراندن دو مرحله آزمون و دوره کارآموزی، به مشاور کنکور تبدیل می‌شوند. همچنین همه مشاورین در دورخیز خودشان رتبه برتر کنکور بوده‌اند. وظایفی که مشاورین دورخیز برای آن آموزش می‌بینند:

مشاوره منابع

مشاورین در مورد انواع منابع کمک‌درسی به شما راهنمایی می‌رسانند. اینکه چه کتابی برای چه درسی مناسب است تستی یا  تشریحی توسط مشاور تعیین می‌شود. اگر در خصوص کلاس و ویدئو کمک بخواهید هم نکات مهم و ضروری گفته می‌شود.

برنامه ریزی درسی

دادن یک برنامه ریزی شخصی برای رفع نقاط ضعف وظیفه اصلی مشاور تحصیلی دورخیز است. هدف شما در سال کنکور موفقیت در امتحانات کتبی نهایی و آزمون کنکور است. برنامه ریزی درسی شما هم حتماً باید همزمان شامل این دو مورد باشد.

چک شبانه

شاگرد با گرفتن برنامه‌ریزی، هر شب باید گزارش کار خود را در پیام‌رسان ارسال کند. این گزارش توسط مشاور آنالیز می‌شود و نکات مهم برای بهتر شدن گفته می‌شود. گزارش‌های شبانه به منظم اجرا شدن، افزایش مطالعه و متعهد شدن شاگرد کمک زیادی می‌کند.

جلسات مشاوره

در جلسات مشاوره تلفنی، شما سوالات خود را از مشاور می‌پرسید و بهترین راهکارها را دریافت می‌کنید. تحلیل آزمو‌های آزمایشی و رفع تنش‌های روحی و انگیزش تحصیلی در این تماس‌های معجزه آسا انجام می‌شود تا همیشه روبه جلو باشید.

آزمون آزمایشی

اگر فردی  از آزمون های هماهنگ مثل قلم‌چی و … عقب بیفتد یا بخواهد مستقل پیش برود، این امکان را دارد که طبق روند مطالعه خودش آزمون شخصی داشته باشد. این آزمون با سوالات باکیفیت به صورت آنلاین توسط مشاور طراحی و برگزار می‌شود.

تکنیک های مطالعه

بهترین تکنیک‌های مطالعه و تست‌زنی ویژه کنکور به عنوان بسته‌های مشاوره تکمیلی در کنار خدمات مشاوره به شاگردان دورخیز ارائه می‌شود. روش‌های حرفه‌ای و صحیح، به داوطلب کمک می‌کند تا حتی یک ساعت را هم با روش‌های غلط هدر ندهد.

مشاوره کنکور 28

ویژگی های مشاوره کنکور خوب

مشاوره کنکور خوب اول از همه باید وظایف خود را بداند و بخوبی آموزش دیده باشد. بچه‌ها دقت کنید صرفاً رتبه برتر بودن برای مشاوره کافی نیست و حتما باید دانش کافی و گسترده در این زمینه وجود داشته باشد. در آکادمی دورخیز تمام تلاش‌مان این است که ویژگی‌های زیر را در تیم خود ایجاد کنیم. برای مشاور خوب بودن باید همه ویژگی‌های زیر در کنار هم باشند:

رتبه برتر کنکور

فردی که از پس سرد و گرم کنکور بخوبی برنیامده، شرط لازم برای ارائه مشاوره تحصیلی را ندارد. مشاور کنکور خودش باید الگوی موفقی باشد.

دانش و بینش

آموزش‌های تکنیکی و تاکتیکی مشاوره و برنامه‌ریزی بر مبنای اصول روانشناسی مکمل ویژگی اول است. در دورخیز مشاورین آموزش می‌بینند.

متعهد بودن

دلسوزی و تعهد کاری در مشاوره کنکور مهم است. یک فرد بیخیال ممکن است با سرنوشت شما بازی کند، چون حس مسئولیت و دلسوزی ندارد.

ارتباط قوی

داشتن ارتباط قوی و فن بیان خوب می‌تواند اطلاعات مشاوره را اثربخش منتقل کند. یک مشاور خوب باید شفاف، با نفوذ و صمیمانه صحبت کند.

مشاوره کنکور 30

مشاوره کنکور حضوری یا تلفنی ؟

سه ویژگی در نحوه دریافت مشاوره کنکور خیلی مهم است. اول صرفه جویی در زمان است چون سال کنکور حساس است و نباید مشاوره گرفتن باعث اتلاف تایم شود. مورد دوم استمرار خدمات است مخصوصاً بحث چک شبانه شاگرد که باید مرتباً انجام شود. مورد سوم امکان دسترسی به مشاور خوب است از هر نقطه در کشور حتی روستاهای دوردست. مشاوره تلفنی کنکور نسبت به مشاوره حضوری در هر سه زمینه شدیداً برتری دارد و به همین علت مشاوره تلفنی کنکور و مشاوره آنلاین کنکور در سال‌های گذشته بین داوطلبین کنکور پرطرفدار شده است.

دریافت مشاوره برای کنکور 1403
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
مشاوره کنکور 32

چرا مشاور کنکور خوب رایگان نیست؟

احتمالا دیده‌اید وقتی می‌گویند چیزی رایگان یا خیلی ارزان قیمت است: یا بی کیفیت و پوچ است، یا اینکه به بهانه آن قصد دارند کالای دیگری را به شما بفروشند که این خودش عدم صداقت است. مشاوره کنکور باکیفیت و بی غل و غش، مثل یک کالای ارزنده است. آیا یک گوشی موبایل خوب را رایگان می‌دهند؟ آیا یک کتاب‌ را رایگان در اختیار کسی می‌گذارند؟ هیچ کالا و خدمات خوبی طبعاً رایگان نیست چرا که ارائه کننده آن باید بتواند هزینه‌های انجام کار خود را به دست بیاورد تا بتواند کارش را ادامه دهد و با تجربیات روز افزون سرویس بهتری ارائه کند. از طرفی پرداخت هزینه‌های گزاف در این شرایط سخت اقتصادی غیرمنصفانه است و لزوماً دلیل بر عالی بودن نیست.

فکر میکنم توقع شما از مشاوره کنکور  این است که هزینه منطقی داشته باشد و باکیفیت و بی نقص ارائه شود. حتماً شما دنبال چیز خیلی ارزان یا رایگان و توخالی نیستید و خوب میدانید که ارزشمندترین چیزی که وجود دارد زمـــان شماست که سرنوشت کنکور شما را تعیین می‌کند.

مشاوره کنکور 34

هزینه و نرخ خدمات مشاوره کنکور چه قدر است ؟

مشاوره کنکور بلندمدت در حال حاضر در آکادمی دورخیز در طرح‌های مختلف ارائه می‌شود.  ویژگی اصلی مشاوره‌های بلند مدت اقتصادی و منصفانه بودن آن است. در حال حاضر نرخ یک جلسه مشاوره حضوری طبق تعرفه سازمان نظام روانشناسی 230 هزار تومان است. فقط و فقط یک جلسه. اما مشاوره کنکور بلندمدت با مثلاً 4 جلسه مشاوره تلفنی، چک شبانه و … خیلی به صرفه تر از این رقم است. در کل در آکادمی دورخیز طرح‌های مشاوره کنکور با خدمات متعددی ارائه می‌شوند که از حدوداً ماهانه 445 هزار تومان شروع می‌شود. شما می‌توانید با یک جلسه مشاوره رایگان با توجه به نیاز و شرایط خودتان بهترین طرح را انتخاب کنید و برای دوره تحصیلی خود (مثلاً 6 ماه) ثبت‌نام کنید.

مشاوره کنکور 36

از چه زمانی مشاوره کنکور دریافت کنیم؟

زودترین زمان

برای گرفتن مشاوره کنکور از سال‌های دهم یا یازدهم است که اگر فردی فعال و زرنگ باشد توصیه می‌شود از سال‌های پایه مشاور کنکور داشته باشد. تا هم پایه درسی خود را تقویت کند و هم در امتحانات تشریحی نهایی پایه نمرات عالی بگیرد.

منطقی ترین زمان

برای ثبت‌نام مشاوره کنکور از ابتدای سال کنکور است. اگر تا قبل از آن مشاور نداشتید اشکالی ندارد اما سال کنکور به علت حساسیتش بهتر است با همراهی یک مشاور باشد. هم برای موفقیت در آزمون کنکور و هم برای گرفتن نمرات عالی.

دیرترین زمان

برای داشتن مشاور کنکور اواسط یا اواخر سال تحصیلی منتهی به کنکور است. ممکن است به هر دلیل تا آن زمان مشاور نگرفته باشید و اشتباه پیشرفته باشید و حالا پشیمان باشید، هیچ عیبی ندارد! یک مشاور خوب برای جبران گذشته همیشه برنامه‌های خوبی ارائه می‌کند.

مشاوره کنکور 38

معرفی آکادمی دورخیز

در سال 1389، بلافاصله بعد موفقیت در کنکور و ورود به دانشگاه، توانستم با راهنمایی و مشاوره دادن به دوستان و اطرافیانم رتبه های آنها را به طور چشم گیر بهتر کنم. بچه‌هایی که از لحاظ درسی متوسط یا ضعیف بودند و در مدرسه عادی دولتی درس می‌خواندند. این روند 5 سال دیگر ادامه پیدا کرد و تجربیاتم بیشتر و بیشتر شد. دیگر ایمان پیدا کرده بودم که مشاوره حرفه‌ای و دلسوزانه می‌تواند معجزه کند و هر فردی را به رتبه برتر کنکور تبدیل کنید. از هر شهری با هر امکاناتی و در هر نوع مدرسه‌ای. این شد که تیم مشاورین دورخیز در سال 1394 متولد شد و افتخار میکنیم که در طول این سال‌ها هزاران دانش‌آموز را به رشته‌های تاپ دانشگاهی رسانده‌ایم.

مسعود کریمی – بنیانگذار دورخیز

مشاوره کنکور 40

خدمات مشاوره کنکور دورخیز

طرح یک پلاس
اقتصادی

برنامه ریزی شخصی روزانه

یک تماس مشاوره در هفته

تحلیل روزانه گزارش مطالعه

تماس ماهانه ناظر مشاورین

مشاوره منابع کمک درسی

توسط رتبه برتر رشته شما

طرح دو ستاره
کامل

برنامه ریزی شخصی روزانه

یک تماس مشاوره در هفته

آزمون شخصی دو هفتگی

تحلیل روزانه گزارش مطالعه

تماس ماهانه ناظر مشاورین

مشاوره منابع کمک درسی

توسط رتبه برتر رشته شما

طرح سه ستاره
ویژه

برنامه ریزی شخصی روزانه

دو تماس مشاوره در هفته

شامل تماس انگیزشی و مهارتی

آزمون شخصی دو هفتگی

تحلیل روزانه گزارش مطالعه

تماس دو هفتگی ناظر مشاورین

مشاوره منابع کمک درسی

توسط رتبه برتر رشته شما

طرح طلایی
فوق‌العاده

برنامه ریزی شخصی روزانه

چهار تماس مشاوره در هفته

شامل تماس انگیزشی و مهارتی

آزمون شخصی هفتگی

تحلیل روزانه گزارش مطالعه

تماس دو هفتگی ناظر مشاورین

مشاوره منابع کمک درسی

توسط رتبه برتر رشته شما

برای ثبت‌نام و اطلاع از شرایط ثبت‌نام طرح‌ها فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

نتایج دریافت مشاوره کنکور از دورخیز

درخواست مشاوره کنکور

فرم قرار گرفته در پایان این صفحه را به صورت کامل پر کنید

1
تماس مشاور با شما

مسئول ثبت نام دورخیز با شما تماس می‌گید و توضیحات لازم را ارائه می‌کند

2
انتخاب مشاور و برنامه‌ریزی

مشاور مناسب و برنامه صحیح برای شما انتخاب می‌شود

3
حالا شما مشاور کنکور دارید !

ارائه خدمات مشاوره کنکور به شما شروع می‌شود

4

بهترین مشاوران دورخیز در خدمت شما

دریافت مشاوره کنکور

کنکوری 1403 هستی؟

اگر هدف بزرگ و مهمی در سر داری، بهترین زمان برای شروع آماده شدن برای کنکور همین الانه!! امروز و فردا کردن رو بذار کنار و با دریافت مشاور کنکور 1403 از آکادمی دورخیز، تلاش کردن برای رسیدن به یک نتیجه عالی رو شروع کن.

همین الان فرم مقابل رو پر کن و شماره تلفن خودتو بزار تا باهات تماس بگیریم و با هم شروع کنیم !! معطلش نکن …

فرم ثبت نام برای دریافت مشاوره کنکور

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مقالات ویژه کنکور سال 1403

سوالات شما درباره دریافت مشاوره کنکور از دورخیز

لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به مشاوره کنکور را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به همین صفحه مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
24 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سلمان زاده
سلمان زاده
5 ماه قبل

بابام میگه اونکه بخاد درس بخونه میخونه به مشاور نیاز نداره مگه زمان ما مشاور بود که رفتیم دانشگا 😂 شما چی میگین

واحد ثبت‌نام
واحد ثبت‌نام
پاسخ به  سلمان زاده
5 ماه قبل

سلام دوست عزیز. باید ببینید آیا شخص شما به مشاوره نیاز دارید یا نه! فردی که در برنامه ریزی یا روش مطالعه به کمک نیاز داره بهتره راهنمایی بگیره. اگر بخوایم با قدیم مقایسه کنیم باید بگیم چون قدیم با پای پیاده یا با اسب و شتر میرفتن سفر پس الان هم همون کار رو بکنیم، منطقی نیست. هست؟ وقتی خدمات یاری دهنده هست چرا ازش استفاده نکنیم؟

زهرا زلزالی
زهرا زلزالی
5 ماه قبل

ببخشید توی 9 ماه میشه رتبه برتر شد ؟ من میخوام پزشکی بیارم میشه یا الکی خودمو خسته میکنم!

احمد بارگاهی
احمد بارگاهی
5 ماه قبل

من میخوام کتاب تست بخرم کی مشاورم شروع میشه که راهنماییم کنن چی بخرم؟؟

سین
سین
5 ماه قبل

ببخشید من آزمون قلم چی ثبت نام کردم میتونم با شما مشاوره بگیرم یا مثلا تداخل داره یا چی؟!!

هنگامه ف
هنگامه ف
5 ماه قبل

با سلام. من یک سوال برام پیش اومد که برای کنکور فرهنگیان که تازه گفتن شما مشاور دارین یا نه فرق داره ؟ از کجا باید مشاوره فرهنگیان بگیرم؟

سارا
سارا
5 ماه قبل

سلام – ببخشین برنامه درسی دورخیز روزانه ست یا هفتگی یا ماهانه بعد کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟

واحد ثبت‌نام
واحد ثبت‌نام
پاسخ به  سارا
5 ماه قبل

سلام . برنامه ریزی درسی در دورخیز روزانه به دانش آموز تحویل داده میشه. علتش اینه که برنامه چند روزه ممکنه به علت اجرای کمتر یا بیشتر، بهم بریزه. برنامه ریزی روزانه برای مشاور سخت تره اما برای شاگرد بهتره.

بینام تا بعدا
بینام تا بعدا
5 ماه قبل

سلام. من قبلا مشاور داشتم اما بهم برنامه نمیداد فقط تماس میگرفت برای آزمون قلم چی. شما برنامه میدین نمیدین؟؟

واحد ثبت‌نام
واحد ثبت‌نام
پاسخ به  بینام تا بعدا
5 ماه قبل

سلام. شما پشتیبان آزمون داشتید احتمالاً. مشاور خصوصی نبوده. مشاورین خصوصی دورخیز مهم ترین کارشون دادن برنامه ریزی شخصی و روزانه است.

پریسا اشکذری
پریسا اشکذری
5 ماه قبل

سلام و عرض ادب. خواستم بپرسم مشاورین دورخیز رتبه برتر هستن؟ بعد مگه هرکسی رتبه برتر باشه مشاور میشه؟ قضیه چیه

واحد ثبت‌نام
واحد ثبت‌نام
پاسخ به  پریسا اشکذری
5 ماه قبل

سلام. سوال خوبی هست. اصلا به صرف اینکه کسی رتبه برتر هست نمیتونه مشاور خوبی باشه. ممکنه باشه یا نباشه. اما ما در آکادمی دورخیز رتبه های برتر رو اول گزینش میکنیم سپس آموزش میدیم در یک دوره آموزشی کامل و طولانی . اونوقت بعد از طی دوره کارآموزی آماده مشاوره دادن به شاگردان خصوصی میشن.

علی جان
علی جان
5 ماه قبل

سلام. ببخشی من از یه جایی مشاور گرفتم بعد جلسه اول بهم گفت بیا دی وی دی آموزشی بگیر. حالا من چکار کنم؟ میگه بدون دی وی دی مشاوره نمیدن در حالی از اول این نگفته بودن… موندم چکار کنم

واحد ثبت‌نام
واحد ثبت‌نام
پاسخ به  علی جان
5 ماه قبل

سلام. در گرفتن مشاور باید دقت کنید از جایی مشاور بگیرید که تخصصی مشاوره میدهند. مثلا مراکزی که تخصصشون کلاس آنلاین یا دی وی دی هست، پلن درآمدی شون همین ها هست و مشاوره صرفا بهانه ای برای جذب شما به سمت محصولات دیگر هست. مراکز مشاوره تخصصشون مشاوره است و نه چیز دیگه. سعی کنید از مراکز بی طرف و مستقل مشاوره بگیرید

سمانه رضایی
سمانه رضایی
5 ماه قبل

سلام من سوالم اینه که چرا بعضی مشاورا اول مطلب درسی رو میذارن که بخونیم بعدا تست بزنیم. باید فاصله بیفته بین خوندن و تست زدن یا نه؟ من میخام مشاور بگیرم از دورخیز این سوال ذهنم درگیر کرده 

واحد ثبت‌نام
واحد ثبت‌نام
پاسخ به  سمانه رضایی
5 ماه قبل

سلام. برای دروس تمرینی و حل کردنی و مفهومی نباید فاصله باشه مثل دروس تخصصی ریاضی و تجربی و عربی و منطق فلسفه ریاضی اقتصاد و … برای دروس حفظی محض اگر فاصله بیفته هم ایراد نداره مثل تاریخ و جغرافی و زمین شناسی و اجتماعی و تاریخ ادبیات و روانشناسی …