درباره آکادمی دورخیز

عکس درباره آکادمی دورخیز 1

ما کی هستیم؟

ما یک تیم از رتبه های برتر کنکور هستیم. در گذشته خیلی نزدیک ما خودمون دانش آموز بودیم و در آرزوی رتبه خوب و دانشگاه عالی. الان در بهترین رشته ها و دانشگاه ها مشغول تحصیل هستیم. ما دانش آموزان معمولی از جنس بقیه بچه ها بودیم. شاید فقط دو تا تفاوت کوچیک باعث شد به خواسته هامون برسیم. اول تکیه بر اصول و روش های درست مطالعه و تست زنی بود. دوم ایمان به اینکه با تلاش و پشتکار میشه به هر آرزویی رسید.

تخصص اصلی ما چیه؟

تخصص ما در دورخیز اینه که در چهار قدم شما را به موفقیت و کسب رتبه برتر در کنکور برسونیم:

  1. گام اول آموزش فنون موفقیت در کنکور شامل روش های صحیح مطالعه و تست زنی است
  2. گام دوم برنامه ریزی خصوصی و شخصی برای دانش آموز است
  3. گام سوم مشاوره تلفنی و نظارت مستمر و مداوم به صورت روزانه است
  4. گام چهارم برگزاری آزمون‌های آزمایشی آنلاین دو هفته یکبار است

این خدمات در آکادمی دورخیز به شکل تلفنی و مجازی ارائه میشه، پس شما در هر شهری که باشید ما در کنار شما هستیم!

دورخیز یعنی چی؟

در فرهنگ لغت دورخیز یعنی عقب رفتن و آمادگی برای یک جهش و پرش فوق العاده بزرگ! کنکور سراسری نیاز به آمادگی داره و ما معتقدیم که برای اینکه این آمادگی شکل بگیره باید فاکتورهای زیادی رو کنار هم جمع کرد. تیم 50 نفره ما اسمش دورخیزه و همه این فاکتورها رو برای موفقیت تو گردآوری کرده. به همین خاطر ما معتقدیم که موفقیت در کنکور نیاز به دورخیز داره و ما هم اسم تیم مون رو دورخیز گذاشتیم.

آکادمی دورخیز در کدام شهر است؟

اعضای آکادمی دورخیز از دانشگاه های برتر تهران و شهرستان ها هستند. خدمات دورخیز همونطور که گفته شد هم به صورت حضوری و هم تلفنی ارائه می شود. دفتر کار دورخیز در تهران هست و شما می تونید برای ملاقات حضوری با رتبه های برتر پیش ما بیایید 🙂 اگر هم تهران نیستید ما به صورت تلفنی شما را از خدمات مان بهره مند می کنیم بدون کم و کاستی! 😎

درباره دورخیز

در زمینه مشاوره کنکور چقدر تجربه دارید؟

ما از سال 1390 تا الان در زمینه مشاوره کنکور در مدارس تهران و اصفهان فعالیت کرده ایم. تجربه مشاوره و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی و مجازی هم از سال 94 به کوله بارمون اضافه شده. در این سال ها دوره های آموزشی زیادی برگزار کردیم، کارگاه برگزار کردیم، بسته های مشاوره ای تهیه کردیم و به هزاران دانش آموز کنکوری در فضای مجازی کمک کردیم. وقتی برای رسوندن دیگران به اهدافشون تلاش کنی لذتش وصف ناپذیره. 12 ساله که در دورخیز ما با عشق برای شما کار می کنیم.

در مورد مجوزهای قانونی دورخیز

برند دورخیز به عنوان یکی از باسابقه ترین موسسات فعال در زمینه مشاوره تحصیلی در فضای آنلاین مطرح است. دورخیز  به شماره 436962 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است. مجوز نشر دیجیتال دورخیز توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 12791 صادر شده و قابل استعلام است. نماد اعتماد الکترونیک دورخیز هم توسط وزارت صنعت و معدن صادر شده و در سایت قابل مشاهده است. به علاوه اینکه دورخیز تحت نظر دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت می‌کند. لذا آکادمی دورخیز در زمینه‌های ارائه مشاوره و راهنمایی آموزشی، خدمات آموزشی و همچنین نشر آنلاین دیجیتال فعالیتی کاملاً قانونی و تحت نظر نهادهای ذیربط دارد.

مهندس مسعود کریمی

مهندس مسعود کریمی

مدیر و موسس دورخیز

مسعود کریمی رتبه 9 کنکور و مشاور رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور است. او طراح و برگزار کننده ده ها کارگاه مشاوره ای حضوری و مجازی و مشاور مدارس تهران و اصفهان می باشد. از سال 90 در زمینه مشاوره مشغول فعالیت است و به صدها داوطلب کنکوری کمک کرده است. در کنار علاقه زیاد به مشاوره تحصیلی، او در زمینه مهندسی برق هم فعالیت می کند. مسعود کریمی همچنین مبتکر سامانه مشاوره هوشمند کنکور است.

با پر کردن این فرم در یک تماس تلفنی برای داشتن مشاور رتبه برتر راهنمایی می‌شوید.