مشاوره آنلاین کنکور

مشاوره آنلاین کنکور و چت با مشاور تحصیلی

مشاوره آنلاین کنکور  و چت با مشاور تحصیلی به موفقیت شما برای رسیدن به رتبه و تراز بهتر کمک می کند. مشاوره تحصیلی با اینترنت و چت با مشاور تحصیلی راهی بسیار ساده و سریع برای مشاوره کنکور است. شما برای درس خواندن در سال به مشاوری نیاز دارید که به طور مداوم پیگیر اجرای برنامه شما باشد. اما آیا فقط به همین دلیل لازم است که در سال کنکور از مشاور کنکور راهنمایی بگیرید؟ نه! مشاور تحصیلی آنلاین کارهای زیادی باید برای شما انجام بدهد. در این مقاله چیزهایی که باید از مشاور دریافت کنید را توضیح می دهیم تا با چشم باز به بحث چت با مشاور کنکور نگاه کنید و مشاور بگیرید. با ما همراه باشید! ❤️

 

مشاوره آنلاین کنکور

مشاور انلاین کنکور شخصی با تجربه باید باشد که به خوبی راه موفقیت را به شما نشان دهد. راه موفقیت کنکور یعنی همان درس خواندن؟ نه! موفقیت در کنکور سه اصل مهم دارد. اگر این سه اصل را با هم پیش نبرید نمی توانید مسیر موفقیت را به درستی پیدا کنید.

سه اصل مهم موفقیت در کنکور شامل موارد زیر می شود:

 1. درس خواندن اصولی، برنامه ریزی دقیق، اجرای کامل برنامه ها
 2. مهارت آزمون دادن و تحلیل آزمون، مدیریت زمان، مدیریت استرس
 3. انگیزه و قوای روحی شما برای درس خواندن، مقابله با تنبلی و اهمال کاری، مدیریت هیجان و اضطراب

پس مشاوره آنلاین کنکور باید راهنمایی باشد که شما را برای هر سه اصل مهم موفقیت آماده کند. پس برای انتخاب مشاوره کنکور حتما توجه کنید که به همه موارد گفته شده مسلط باشد.

مشاوره کنکور آنلاین یک همراه همیشگی در سال کنکور شماست. برای مثال هرگاه در یکی از موارد بالا دچار مشکل شدید می توانید به سرعت با مشاور خود درارتباط باشید و به جواب سوال خود برسید. پس مشاوره آنلاین کنکور مزایای زیادی دارد که در ادامه درمورد آن بیشتر صحبت می کنیم.

مشاوره آنلاین کنکور همان طور که از اسمش مشخص است، یک مشاوره ویژه است. چرا ویژه؟ چون برای ارائه انواع خدمات به شما دانش آموز کنکوری از روش های گوناگونی استفاده می کند. علاوه بر این که تلفنی با مشاور خود در ارتباط هستید، مشاور کنکور آنلاین در پیام رسان های مختلف هم در کنار شماست.

مشاوره انلاین کنکور چت

در روند مشاوره های معمولی که به صورت حضوری انجام می شود، زمان ارتباط شما با مشاور خیلی کمتر است. در این شرایط برنامه هفتگی دریافت می شود. همچنین هفته ای یکبار (یا دو هفته یکبار) مشاور خود را حضوری ملاقات می کنید و طی زمانی کوتاه از مشکلات خود صحبت می کنید. اما این میزان ارتباط برای کنکور کافی نیست!

همانطور که متوجه شده اید موفقیت در کنکور سال به سال سخت تر می شود. علاوه بر آن به دلیل رقابت گسترده داوطلبان، اکثر دانش آموزان نگران هستند. دغدغه های زیاد شما در سال کنکور کاملا طبیعی است. اما باید به درستی به هرکدام پاسخ دهید.

student2
با کمک مشاور شما هم در کنکور رتبه برتر میشوید!

مشاوره آنلاین دورخیز شامل برنامه ریزی و مشاوره تلفنی و مجازی است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره آنلاین کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین دورخیز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

چت با مشاور تحصیلی

اگر برنامه ریزی خوبی دارید و خوب درس می خوانید، ولی همیشه مضطرب هستید حتما از مشاوره کنکور آنلاین استفاده کنید. اضطراب زیاد و کنترل نشده باعث می شود کم کم در ساعت مطالعه خود افت کنید. برای حل این مشکل باید حداقل چند بار در هفته با مشاور خود تلفنی در ارتباط باشید.

وقتی تازه به درس خواندن برای کنکور شروع می کنید، ممکن است بسیار ناامید شوید. می پرسید چرا؟ چون اکثر دانش آموزان کنکوری انتظار دارند که بعد از یکبار مطالعه، اکثر تست ها را به درستی جواب دهند. معمولا این اتفاق نمی افتد. به این دلیل که در ابتدا تسلط علمی شما کم است و سختی تست ها زیاد می باشد.

خب این که نتوانید به همه تست ها درست پاسخ دهید چه مشکلی ایجاد می کند؟ مشکل اینجاست که بعد از این اتفاق، شما دانش آموزان کنکوری اعتماد به نفس خود را هدف می گیرید. با سرزنش های پی در پی، کم کم انرژی مطالعه خود را از دست می دهید. یعنی اگر شما با مشاور خود به اندازه کافی در ارتباط نباشید، ندانسته در تله های کنکوری گیر می افتید. مشاوره آنلاین کنکور به دلیل اینکه در آن مشاور هرشب با شما در ارتباط است از خیلی از تله های کنکوری جلوگیری می کند. یعنی اگر به هر دلیلی وارد چرخه سرزنش کردن خود شده باشید، مشاور سریعا این مشکل را حل می کند.

مشاوره انلاین کنکور و چت با مشاور تحصیلی یک ارتباط پایدار و مفید است که در طول سال تحصیلی شما را از لحاظ مشاوره ای و انگیزشی آماده و راضی می کند.

 

مزایای مشاوره کنکور آنلاین

 1. ارتباط کافی مشاور با دانش آموز از طریق تماس تلفنی چندبار در هفته
 2. حمایت همه جانبه مشاور برای دانش آموز کنکوری با استفاده از پیام رسان واتساپ یا تلگرام
 3. در اختیار گذاشتن انواع محتوای آموزشی و مشاوره ای از طریق سایت
 4. پاسخ به تک تک دغدغه های دانش آموز کنکوری با چت با مشاور
 5. نظارت سختگیرانه بر اجرای دقیق برنامه ها
 6. همراهی مشاور با دانش آموز برای تحلیل آزمون به موقع در روز آزمون
 7. عدم اتلاف تایم زمانی برای ملاقات حضوری با مشاور

مزایای مهم مشاور کنکور انلاین را در بالا به طور خلاصه نوشتیم. اما برای اینکه با هرکدام از آن ها بهتر آشنا شوید می توانید روزانه به سایت مشاوره آنلاین کنکور دوخیز به آدرس www.dourkhiz.com مراجعه کنید. در سایت دورخیز به انواع مقالات مشاوره ای دسترسی دارید.

با خواندن هرکدام از مقاله ها متوجه می شوید که ارتباط موثر و صمیمانه با مشاور کنکور به صورت آنلاین چقدر می تواند برای موفقیت شما در کنکور مفید باشد. اما قبل از آن ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید تا به طور کامل درمورد خدمات مشاوره آنلاین کنکوردورخیز بدانید.

 

مشاوره کنکور آنلاین دورخیز در 5 گام

موسسه دورخیز با سال ها سابقه مشاوره آنلاین کنکور با مشاورهای دلسوز و سخت گیر و بسیار با تجربه برای موفقیت در کنکور تا آخرین لحظه کنار شماست.

مشاور انلاین کنکور دورخیز به صورت تماس های تلفنی چندبار در هفته توسط مشاور اصلی و پیگیری توسط مشاور ناظر شروع می شود. در کنار آن به طور گسترده از طریق پیام رسان ها با مشاور خود در ارتباط خواهید بود. مشاوره کنکور آنلاین چت کردن با مشاور و ارسال گزارش مطالعه و سوالات و ارسال کارنامه آزمون و دریافت برنامه درسی در چت خصوصی با مشاور در واتساپ یا پیام رسان های دیگر دسترسی و ارتباط با مشاور را ساده و سریع کرده است.

برای شروع مراحل مشاوره آنلاین کنکور دورخیز را به طور کامل در ادامه توضیح می دهیم.

 

1- تماس تلفنی اولیه از طرف مشاور

در ابتدای کار به یکی از مشاوران دورخیز معرفی می شوید. در ادامه مشاور با شما تماس تلفنی می گیرد و درمورد بسیاری از مسائل کنکوری صحبت می کنید. در حین تماس با سوالات هوشمندانه ای که مشاور از دانش آموز می پرسد، نیاز های کلی دانش آموز به خوبی شناسایی می شود.

مشاور شما راهی که برای رسیدن به هدف خود باید طی کنید را به خوبی برای شما ترسیم می کند. بعد از آن یک همراه با تجربه و دلسوز که مشاور کنکور شماست، تا روز کنکور کنار شما خواهد بود. بعد از این مرحله پرسشنامه ثبت نام را تکمیل می کنید و مشاوره شما شروع می شود.

student2
با کمک مشاور شما هم در کنکور رتبه برتر میشوید!

مشاوره آنلاین دورخیز شامل برنامه ریزی و مشاوره تلفنی و مجازی است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره آنلاین کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین دورخیز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

2- شناسایی تخصصی نقاط ضعف داوطلب

مهمترین مسئله ای که در سال کنکور باید مراقبش باشید، نقاط ضعف شما هستند. بسیاری از دانش آموزان کنکوری نقاط ضعف خود را به خوبی نمی شناسند. البته که اکثر شما می دانید، در چه درس هایی ضعیف هستید اما نقاط ضعف شما تنها به آن ها محدود نمی شود!

رفع نقاط ضعف در مشاوره آنلاین کنکور

به همین دلیل به طور تخصصی مشاور کنکور انلاین دورخیز به شما کمک می کند تا نقاط ضعف خود را بشناسید. این نقاط ضعف مثل نحوه مدیریت اضطراب، ساعت و میزان خواب، کیفیت یادگیری، توانایی کنترل ذهن و تمرکز و موارد بسیار زیادی می شود.

در ابتدای مشاوره یک آزمون مشاوره هوشمند کنکور توسط دورخیز از دانش آموز گرفته می شود، به این ترتیب تمامی نقاط ضعف مشخص می شود. علاوه بر آن با صحبت های تلفنی بیشتر مشاور شما می تواند تک تک عادت های مطالعاتی شما را شناسایی کند. پس حتما از مشاوره هوشمند دورخیز برای شناسایی تخصصی نقاط ضعف خود کمک بگیرید.

3- انتخاب بهترین مشاور

در مشاوره کنکور آنلاین انتخاب مشاور اهمیت زیادی دارد. ما در آکادمی دورخیز با توجه به دو مرحله قبلی یعنی تماس اولیه و شناسایی نقاط ضعف شما، بهترین مشاور را برای همراهی شما انتخاب می کند. بهترین مشاور برای شما مشاور با تجربه ایست که برای اصلاح نقاط ضعف شما بسیار ماهر و سخت گیر است.

4- نوشتن پلن پیشرفت دانش آموز

در این مرحله مشاور شما با آگاهی کامل از مشکلات و نقاط ضعف شما برنامه ریزی می کند! برنامه ریزی فقط برای درس خواندن؟ نه برنامه از برای پشرفت شما در همه زمینه هایی که برای موفقیت در کنکور لازم دارید.

برای مثال از پلن تنظیم خواب، تا کاهش اهمال کاری و تنبلی و افزایش انگیزه، به طور همه جانبه برنامه ریزی می شود. پس خیالتان راحت باشد که علاوه بر درس خواندن می توانید با برنامه ریزی هوشمندانه به همراه مشاور دورخیز برای هدف خود تلاش کنید.

5- شروع مشاوره کنکور انلاین

بعد از همه مراحل بالا، مشاور آنلاین کنکور شما به طور تخصصی شروع می شود. خدمات زیادی را از طریق مشاوره آنلاین کنکور دورخیز دریافت می کنید که شامل موارد زیر می شود:

 1. برنامه ریزی روزانه مطابق با توانایی های فردی شما
 2. تماس تلفنی منظم چندبار درهفته
 3. پیگیری سخت گیرانه گزارش مطالعه شما در پیام رسان ها به صورت روزانه
 4. تحلیل دقیق آزمون و ترسیم مسیر پیشرفت شما برای افزایش تراز آزمون ها
 5. آموزش تکنیک های تست زنی حرفه ای در پکیج های ویژه
 6. بررسی نقاط ضعف شما و حل کردن قدم به قدم هرکدام
 7. آموزش مراحل یادگیری درس (5 گام اصولی)
 8. اجرای دقیق پلن پیشرفت احتصاصی برای هر دانش آموز
 9. مشاوره انگیزشی اصولی و مشاوره نحوه برگزاری کنکور

 

چت با مشاور تحصیلی آکادمی دورخیز

 

 

student2
با کمک مشاور شما هم در کنکور رتبه برتر میشوید!

مشاوره آنلاین دورخیز شامل برنامه ریزی و مشاوره تلفنی و مجازی است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره آنلاین کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین دورخیز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

مشاورین آنلاین کنکور دورخیز

مشاوره انلاین کنکور در آکادمی دورخیز توسط رتبه های برتر کنکور سالهای گذشته انجام می شود. پس شما با ثبت نام طرح مشاوره بلندمدت دورخیز از یک مشاور کنکور انلاین و همیشه در دسترس استفاده میکنید که می تواند مسیر شما را کوتاه و موفقیت شما را به واقعیت تبدیل کند. دقت کنید که هر رتبه برتری نمی تواند مشاور انلاین خوبی برای کنکور باشد. علت آن این است که مشاور انلاین کنکور باید اطلاعات دقیق و کاملی از همه مسائل روحی، روانی، درسی و مهارتی دانش آموز داشته باشد.

به همین علت در آکادمی دورخیز مشاورین آنلاین ابتدا گزینش و انتخاب شده و سپس در دوره های آموزشی مشاوره انلاین کنکور شرکت داده می شوند. سپس با نظارت مشاور ارشد مجموعه که تجربه بیشتری دارد شروع به کار می کنند. گرفتن مشاور انلاین کنکور از دورخیز یعنی استفاده از تجربیات چند ساله یک تیم موفق.

 

پلتفرم چت با مشاور کنکور

بچه‌ها خیلی دوست دارند که با مشاورشان چت کنند و مشکلات درسی تحصیلی شان را در پیام رسان‌ها مطرح کنند. مشاوره آنلاین کنکور دورخیز در بستر پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی قابل انجام است. مثل:

 • پیام‌رسان تلگرام
 • پیام‌رسان واتساپ
 • پیام‌رسان ایــتا
 • پیام‌رسان بــله
 • و …

البته عجیب است که بعضی از بچه ها دوست دارند فقط و فقط مشاوره با چت کردن انجام شود. اما ارتباط آنلاین برای مشاوره کافی نیست و تماس های تلفنی در طول هفته این ارتباط را کامل می‌کند. زیرا بعضی از موارد مشاوره‌ای را باید در جلسه تلفنی با گفتگو و پرسش و پاسخ حل کرد.

برنامه ریزی آنلاین کنکور

فضای آنلاین به بهترین روش امکان ارتباط با مشاور رتبه برتر را فراهم می کند. یک نقش کلیدی مشاورین دورخیز ، برنامه ریزی آنلاین است. برنامه ریزی کنکور به این صورت است که مشاور با تماس های تلفنی و ارتباط و چت در پیام رسان ها (تلگرام، ایتا، … ) اطلاعات اولیه شاگرد خود را دریافت می کنند. اینکه شاگرد چقدر وقت آزاد دارد، چه روزهایی کلاس دارد و برنامه کلاس ها چیست؟ منابع او چیست و … . این اطلاعات کمک میکند تا مشاور یک برنامه ریزی آنلاین تحصیلی به شاگردش ارائه کند که ویژگی های زیر را داشته باشد.

 • شخصی و دقیق
 • منعطف و قابل اجرا
 • برطرف کننده ضعف‌ها
 • دارای مرورهای زیاد
 • دارای تست و تمرین

بهترین مشاور آنلاین کنکور

در بخش زیر لیستی از بهترین مشاورین آنلاین آکادمی دورخیز را مشاهده میکنید که می توانید با ثبت نام در طرح های دورخیز با برترین رتبه های کنکور چت کنید و از مشاوره کنکور آنلاین خود لذت ببرید.

مشاوره-کنکور-دورخیز
مسعود کریمی
مدیر گروه مشاورین
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته مهندسی برق
علم و صنعت تهران
عرفان میرزایی
عرفان میرزایی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 6
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران
مشاورین دورخیز زهرا سعیدی پور
زهرا سعیدی پور
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته روانشناسی
دانشگاه تهران
محمدابراهیم سلیمانی
محمدابراهیم سلیمانی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 14
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران

 

ثبت نام چت با مشاور تحصیلی

در این مقاله به طور کامل درمورد مشاوره آنلاین کنکور چتی صحبت کردیم. مشاوره کنکور آنلاین مزایای خیلی زیادی برای دانش آموز دارد. مهم ترین آن ارتباط موثر و گسترده با مشاور است. به این ترتیب می توانید از همه دغدغه های کنکوری خود با مشاور صحبت کنید. و مهمتر آن که قبل از آن که دیر بشود، به درستی بتوانید مشکلات را حل کنید.

مشاوره آنلاین کنکور دورخیز خدمات بسیار زیادی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. مشاوره های با تجربه با تماس های تلفنی چندبار در هفته به طور کامل شما را راهنمایی می کنند. همچنین اگر در روز با مشکلات غیرمنتظره ای مواجه شدید یا انگیزه خود را از دست دادید، دلسوزانه و فوری توسط مشاور حمایت می شوید. به این ترتیب با خیال راحت برای رسیدن به رتبه دلخواه خود در کنکور تلاش می کنید.

اگر درمورد مشاوره انلاین کنکور دورخیز سوال بیشتری دارید حتما با ما در ارتباط باشید و همچنین برای شروع مشاوره کنکور آنلاین خود می توانید همین الان فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

student2
با کمک مشاور شما هم در کنکور رتبه برتر میشوید!

مشاوره آنلاین دورخیز شامل برنامه ریزی و مشاوره تلفنی و مجازی است و شما را برای رسیدن به برترین دانشگاه کمک می‌کند.

برای ثبت‌نام و توضیحات مشاوره آنلاین کنکور توسط رتبه‌های برتر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. مشاورین دورخیز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول درباره مشاوره کنکور آنلاین

مشاورین رتبه های برتر کنکور هستند که خودشان توانسته اند در بهترین دانشگاه و رشته قبول شوند.

مشاوره آنلاین کنکور برای موفقیت در کنکور به تنهایی کافی نیست. همیشه نقش خود فرد در اجرای راهکارها و روشها و تلاش و پشتکار او تعیین کننده است. پس فکر نکنید با مشاور گرفتن حتماً موفق خواهید شد. به یاد داشته باشید که مشاوره مسیر را روشن و مشخص میکند. حرکت در مسیر به عهده شماست.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
34 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نایب
نایب
1 روز قبل

سلام روزتون بخیر من رشته ریاضی بودم می‌خواستم کنکور تجربی بدم و در حال حاضر دو سال از کنکورم می‌گذره و دارم خدمتم رو تموم می‌کنم می‌خواستم بدونم برای کنکور تجربی من از کجا باید شروع کنم؟

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  نایب
1 ساعت قبل

شما در ابتدا باید برای تغییر رشته به تجربی اقدام کنیم امتحان‌های مربوط به این رشته که با ریاضی مشترک نیست رو پاس کنید و سپس مراحل مشاوره و کنکوری خوندن را شروع کنید

سارا دهقان
سارا دهقان
1 روز قبل

من نمی‌تونم روی درسم تمرکز کنم ۵ دقیقه که درس می‌خونم سریع از ذهنم کنار میره و تو فکر فرو میرم حتی تا ساعت‌ها

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  سارا دهقان
1 ساعت قبل

سلام دوست عزیز شما باید تمام فکرایی که باعث میشه از درس ذهنتون منحرف بشه روی یک برگ کاغذ که کنارتون گذاشتید بنویسید یا سعی کنید برخی از جمله‌های درس رو زمانی که ذهنتون بیش از حد مشغول هست روی کاغذ بنویسید

Nil
Nil
1 روز قبل

سلام چطوری باید با کمال گرایی مقابله کنیم من به قدری کمالگرا هستم که می‌خواستم توی سه ماه به رتبه زیر ۵۰۰۰ برسم مثلا فصل قلب رو تو برنامم یک روزه می‌خواستم ببندمش😑این موضوع باعث شده نتونم برای آزمونم درست برنامه‌ریزی کنم و چند آزمون و پشت سر هم دارم خراب می‌کنم و اصلاً هیچ پیشرفتی ندارم اگر نتونم به برنامه آزمون کاملاً برسم ناامید می‌شم و میگم این آزمون رو اشکالی نداره برای آزمون بعد میخونم

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  Nil
1 ساعت قبل

سلام دوست عزیز شما باید توجه داشته باشید به این موضوع که قرار نیست ۱۰۰ درصد سوال‌های کنکور را حل کنید و قرار نیست کامل کتاب‌های درسیتون رو جمع‌بندی کنید و هیچکس صد نیست قاعدتاً

حسین
حسین
1 روز قبل

دقیقاً یکی از مشکلات من اینه که روز اول زیست حذف کردم چون از ۱۰ تا سوال خیلی سبز هفت تاش غلط بود تازه چند ساعت روشون فکر کرده بودم😶‍🌫😶‍🌫😶‍🌫

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  حسین
1 ساعت قبل

با سلام خدمت شما دوست عزیز یکی از راه‌ها و مهم‌ترینش قبول اینه که شما دارید برای اولین بار کاری رو شروع می‌کنید و طبیعتاً یک سری اشتباه ها و سوتی‌هایی و به همراه داره که با تمرین زیاد به تسلط در اون کار می‌رسید☺️❤️

لعیا حسینی
لعیا حسینی
1 روز قبل

ممنون از مشاوره خوبتون من یک جلسه تماس گرفتم و واقعاً سود کردم دستتون درد نکنه بازم ممنون از لطفتون

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  لعیا حسینی
1 ساعت قبل

سلام دوست عزیز باعث خوشحالی و افتخار ماست که از ما راضی بودید

نوید
نوید
1 روز قبل

سلام روزتون بخیر من رشته ریاضی بودم می‌خواستم کنکور تجربی بدم و در حال حاضر دو سال از کنکورم می‌گذره و دارم خدمتم رو تموم می‌کنم می‌خواستم بدونم برای کنکور تجربی من از کجا باید شروع کنم؟

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  نوید
1 ساعت قبل

شما در ابتدا باید برای تغییر رشته به تجربی اقدام کنیم امتحان‌های مربوط به این رشته که با ریاضی مشترک نیست رو پاس کنید و سپس مراحل مشاوره و کنکوری خوندن را شروع کنید

حسین
حسین
26 روز قبل

سلام چند درصد احتمال داره کنکور سال آینده تاثیر قطعی لغو شود و به روش کنکور ۱۴۰۱ برگزار بشه؟

حسین
حسین
1 ماه قبل

سلام میشه سال ۱۴۰۴ دو پایه یازدهم و دوازدهم را به صورت همزمان ترمیم کرد؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  حسین
1 ماه قبل

سلام. هنوز ساز و کارش اعلام نشده. اما احتمالاً باید بشه

مهدی
مهدی
1 ماه قبل

ممنون از مقاله خیلی خوبتون منم همیشه توصیه میکنم که اگر نمی‌توانید در مراکز مشاوره حضور به هم رسانید، از مشاوره کنکور آنلاین چت استفاده کنید تا دیگر نیازی به حضور پیدا کردن در جلسات مشاوره به صورت حضوری و فیزیکی نداشته‌باشید.

محمد پودینه
محمد پودینه
1 ماه قبل

من در رشته حسابداری فنی حرفه ای تحصیل کرده ام و کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در همین رشته به اتمام رسانده ام لطفا راهنمایی نمایید چگونه در کنکور رشته انسانی می توانم شرکت کنم 

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  محمد پودینه
1 ماه قبل

درود بر شما. در امتحانات ترمیم معدل رشته انسانی شرکت کنید تا سابقه تحصیلی برای شما ایجاد شود. کنکور رشته انسانی رو هم میتونید ثبت نام و شرکت کنید.

محمد پودینه
محمد پودینه
پاسخ به  مهندس مسعود کریمی
1 ماه قبل

درود فراوان . یعنی الزامه که دروس پاس کنم لطف می کنید بهم دروس را اعلام کنید

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  محمد پودینه
1 ماه قبل

طبق جدولی که در بخشنامه آموزش و پرورش آمده

دنیا
دنیا
9 ماه قبل

ببخشید با رتبه ۹۹۸۶ منطقه‌ ۲ و کشوری۲۲۷۵۵ پزشکی محروم یا دارو آزاد یا فیزیو تراپی میارم ؟
دامپزشکی چی ؟؛
ممنون می‌شم جواب بدید ‌.

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  دنیا
9 ماه قبل

سلام. اگر سهمه محروم داشته باشید احتمالش هست. درغیر اینصورت خیر

مهسا
مهسا
11 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر من الان سال دهم هستم رشتم ریاضی فیزیک هستش میخواستم از الان برای کنکور آماده شم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم !
میشه لطفا راهنماییم کنید.

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  مهسا
11 ماه قبل

سلام
برای شروع یکسری کتاب باید بگیرین با توجه به سطح درسی خودتون برای کمک میتونین از مقاله یر استفاده کنین
بهترین منابع کنکور
روی درس های ریاضی، فیزیک و شیمی تمرکز داشته باشین و پایه خودتونو قوی کنین
و سعی کنین از الان تست زنی رو تمرین کنین تا دستتون راه بیفته
مطالعه منظم داشته باشین چون زمان از ابتدا خیلی با ارزشه و تلنبار شدن درس ها کارو براتون سخت میکنه

یه بنده خدا
یه بنده خدا
1 سال قبل

سلام میخواستم بپرسم برای رشته حقوق کدوم کتاب ها تاثیر بیشتر دارن؟

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  یه بنده خدا
1 سال قبل

سلام
برای قبولی در رشته حقوق
ضریب دروس عمومی:
زبان و ادبیات فارسی : ضریب 4
معارف فرهنگ و معارف اسلامی : ضریب 3
زبان عربی :ضریب 2
زبان خارجی : ضریب 2
و ضریب دروس تخصصی:
علوم اجتماعی : ضریب 1
زبان و ادبیات فارسی : ضریب 4
زبان عربی : ضریب 4
تاریخ و جغرافیا : ضریب 1
فلسفه و منطق : ضریب 3
روانشناسی : ضریب 1
اقتصاد : ضریب 1
ریاضی : ضریب 2
می باشد.

FAM
FAM
1 سال قبل

سلام من میخوام این یک ماه آخر رو مشاور بگیرم خوبه یا نه؟ هزینه اش به چه صورت هست؟

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  FAM
1 سال قبل

سلام
بله برای مرور و جمعبندیتون میتونه مفید باشه
برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۸۴۲۱۰۷۱

Ali
Ali
2 سال قبل

درود بر شما
من دانش آموز نظام قدیم بودم و شنیدم که شورای انقلاب فرهنگی مصوبه جدیدی مبنی بر اینکه محصلان نظام قدیم مجاز به شرکت در کنکور از سال ۱۴۰۲ نیستند، آیا صحت داره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Ali
2 سال قبل

سلام. خیر چنین چیزی صحت نداره

عباس
عباس
پاسخ به  مهندس مسعود کریمی
1 سال قبل

سلام چه زمانی باید معدل پایه دوازدهم رو ثبت کنم برا کنکور.پایه دوازدهم هستم

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  عباس
1 سال قبل

سلام. در هنگام ثبت‌نام تمام اطلاعات مورد نیاز را باید وارد کنید. معدل امتحانات نهایی شما در خرداد هم برای سازمان سنجش ارسال می‌شود.

عرفان
عرفان
2 سال قبل

سلام خسته نباشید
من نتونستم کنکور ثبت نام کنم ایا زمان دیگه ای میدن لطفا بگید چیکار کنم

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  عرفان
2 سال قبل

سلام. ممکنه اردیبهشت فرصت بدن. اما خیلی بعیده.