هدف ما ، ساختن آرزوهای شما

آکادمی دورخیز یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین موسسات مشاوره آنلاین و تلفنی کنکور در کشوره. در طول این سال ها همیشه سعی کردیم کاری کنیم که دانش آموز بی انگیزه رو به فرد با انگیزه تبدیل کنیم. سعی کردیم داوطلب کم تلاش رو پرتلاش کنیم و نهایتا اینکه خواستیم تلاش همه رو نتیجه بخش کنیم. معنای واقعی مشاوره تحصیلی همینه. و اینه که باعث ساختن آرزوهای شما میشه!

در این صفحه نظرات و نتایج بچه هایی که در سال های گذشته دانش آموز خصوصی دورخیز بودن رو ببینید. اگر می‌خواین شما هم به جمع ما اضافه بشین با کلیک روی دکمه زیر درخواست مشاوره ثبت کنید.

عکس نظرات و نتایج دورخیز 1

پیشرفت دورخیزی‌ها

گرفتن مشاوره خصوصی با ایجاد نظم مطالعاتی در دانش آموز و افزایش کیفیت مطالعه باعث میشه روند پیشرفت در آزمون‌ها سرعت بگیره:

کارنامه قبولی دورخیزی‌ها

مشاوره کنکور داوطلب رو برای حضور در جلسه کنکور از لحاظ علمی، مهارتی و روحی آماده میکنه و در نهایت بهترین نتیجه حاصل میشه.

نظرات قبولی‌های دورخیز

اصلا نترسید اگر شما هم در مسیر مطالعه دچار مشکل هستید. یک همراه و مشاور حرفه‌ای کمک‌تون میکنه از پش مشکلات بر بیایید.

صدای شاگردای دورخیز

هر کسی که مشاوره میگیره یک سری نیازهایی داره. مهمه که آکادمی مشاوره همه نیازها رو بشناسه و برای حل هرکدوم بهتون راهکار بده و تا آخر مسیر همراهتون باشه:

نظارت و نظرسنجی هفتگی

یک آکادمی آموزشی مشاوره‌ای همیشه باید روی کیفیت کار خودش حساس باشه و همه چیز رو زیر ذره بین بگیره. در دورخیز نظرسنجی هفتگی مشاور ارشد روی روند پیشرفت هر دانش‌آموز انجام میشه تا از کیفیت خدمات مطمئن بشیم.

با ثبت نام و شروع مشاوره در آکادمی دورخیز 2 نفر مشاور به صورت مستقیم با شما در ارتباط هستند. نفر اول مشاور خصوصی دانش آموز است که مشاوره روزانه و برنامه ریزی شخصی را برای شما انجام می دهد. نفر دوم ناظر است که به صورت هفتگی وضعیت پیشرفت و رضایت دانش آموز را کنترل می‌کند. تصاویر زیر بخشی از نظرات دانش‌آموزان ثبت نامی است که توسط ناظر دریافت شده است.

نظرات و نتایج دورخیز

هر کسی که مشاوره میگیره یک سری نیازهایی داره. مهمه که آکادمی مشاوره همه نیازها رو بشناسه و برای حل هرکدوم بهتون راهکار بده و تا آخر مسیر همراهتون باشه:

خانم مونا مجد دانشجوی پیراپزشکی بود و سال 98 تصمیم گرفت برای کنکور 99 خودش رو آماده کنه. طرح مشاوره خصوصی دورخیز رو ثبت نام کرد و توی مسیر کنکور 99 تونست به رشته مورد علاقه اش، پزشکی، برسه.در این ویس ایشون تجربه خودش رو از کار با تیم مشاوره دورخیز گفته. تبریک به ایشون و مشاورین تیم

زینب ایزدی فر ۷ ماه از مشاوره خصوصی دورخیز استفاده کرد. ایشون تونست به کمک مشاورش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قبول بشه. در این ویس در مورد مشاوره با دورخیز صحبت می کنه

عکس نظرات و نتایج دورخیز 59
مینا عطارد

قبولی داروسازی

مینا عطارد برای کنکور ۹۹ از تیم مشاورین دورخیز استفاده کرد. ایشون کارشناسی مهندسی برق داشت و بخاطر علاقه زیاد به داروسازی به سمت کنکور کشیده شد. در این ویس ایشون در مورد پکیج فنون موفقیت در کنکور که بخشی از خدمات دورخیزه صحبت کرده. خوشحالیم که تونست به هدفش برسه و بهش تبریک میگیم!

عکس نظرات و نتایج دورخیز 59
سینا نازی

شاگرد خصوصی دورخیز

سینا نازی یکی از دانش آموزانی هست که برای کنکور ۱۴۰۰ شاگرد دورخیز شده و داره سخت درس میخونه. نظر و تجربه سینا نازی رو در این ویس بشنوید. از جذب شدن به تبلیغات صدا و سیما تا مسیر تلاش بدون حاشیه.

عکس نظرات و نتایج دورخیز 59
زهره نوری

شاگرد خصوصی دورخیز

زهره نوری یکی دیگه از شاگردای دورخیز هست. توی این ویس در مورد روند مطالعه و درس خوندن و پیشرفتش صحبت میکنه که چطور از ساعت مطالعه کم تونست رشد کنه و بیاد بالا.

نمونه پیشرفت در آزمون‌ها

مشاوره و برنامه ریزی خصوصی دورخیز کمک میکنه دانش آموزها در آزمونها پیشرفت تراز و رتبه داشته باشند. چند نمونه از این پیشرفت ها رو با هم ببینیم.

پیشرفت تراز محیا زلفی از تراز 5959 تا 7664 و رتبه 27 کشور
نظر محیا زلفی
نظر محیا زلفی

محیا زلفی رتبه 162 کنکور رو به دست آورد و پزشکی علوم پزشکی ایران رو مال خودش کرد.

عکس نظرات و نتایج دورخیز 131
عکس نظرات و نتایج دورخیز 133
نظر نگین فرضی‌پور

نگین فرضی پور در نهایت رتبه 39 کنکور رو کسب کرد و رشته حقوق دانشگاه تهران قبول شد.