مشاوره کنکور چیست؟

فرض کنید میخواهید به یک سفر ناشناخته بروید! در این سفر همه چیز جدید است و شما هیچ پیش زمینه ای از آن ندارید! حالا فرض کنید یک لیدر با تجربه و آگاه همراه تان باشد که بگوید چه زمانی حرکت کنید، از چه مسیری بروید، در چه جایی کمپ بزنید، با خطرات جنگل و طبیعت چطور مقابله کنید و چطور بکرترین و زیباترین مناظر را ببینید. در این صورت این سفر ناشناخته چطور خواهد بود؟ لذت دارد یا نه؟ خطر دارد یا ندارد؟ خب حالا اگر همین سفر جدید و ناشناخته را به تنهایی بخواهید بروید، چقدر نگرانی و استرس دارید؟ مشاوره کنکور یعنی یک همراه باتجربه و آگاه که مسیر کنکور را برای شما روشن میکند و برای موفقیت و آرامش شما زمینه سازی میکند.

دریافت مشاوره برای کنکور 1403
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نظرات و نتایج دورخیز 1

پیشرفت دورخیزی‌ها

گرفتن مشاوره خصوصی با ایجاد نظم مطالعاتی در دانش آموز و افزایش کیفیت مطالعه باعث میشه روند پیشرفت در آزمون‌ها سرعت بگیره:

کارنامه قبولی دورخیزی‌ها

مشاوره کنکور داوطلب رو برای حضور در جلسه کنکور از لحاظ علمی، مهارتی و روحی آماده میکنه و در نهایت بهترین نتیجه حاصل میشه.

نظرات قبولی‌های دورخیز

اصلا نترسید اگر شما هم در مسیر مطالعه دچار مشکل هستید. یک همراه و مشاور حرفه‌ای کمک‌تون میکنه از پش مشکلات بر بیایید.

صدای شاگردای دورخیز

هر کسی که مشاوره میگیره یک سری نیازهایی داره. مهمه که آکادمی مشاوره همه نیازها رو بشناسه و برای حل هرکدوم بهتون راهکار بده و تا آخر مسیر همراهتون باشه:

نظارت و نظرسنجی هفتگی

یک آکادمی آموزشی مشاوره‌ای همیشه باید روی کیفیت کار خودش حساس باشه و همه چیز رو زیر ذره بین بگیره. در دورخیز نظرسنجی هفتگی مشاور ارشد روی روند پیشرفت هر دانش‌آموز انجام میشه تا از کیفیت خدمات مطمئن بشیم.

با ثبت نام و شروع مشاوره در آکادمی دورخیز 2 نفر مشاور به صورت مستقیم با شما در ارتباط هستند. نفر اول مشاور خصوصی دانش آموز است که مشاوره روزانه و برنامه ریزی شخصی را برای شما انجام می دهد. نفر دوم ناظر است که به صورت هفتگی وضعیت پیشرفت و رضایت دانش آموز را کنترل می‌کند. تصاویر زیر بخشی از نظرات دانش‌آموزان ثبت نامی است که توسط ناظر دریافت شده است.

نظرات و نتایج دورخیز

هر کسی که مشاوره میگیره یک سری نیازهایی داره. مهمه که آکادمی مشاوره همه نیازها رو بشناسه و برای حل هرکدوم بهتون راهکار بده و تا آخر مسیر همراهتون باشه:

خانم مونا مجد دانشجوی پیراپزشکی بود و سال 98 تصمیم گرفت برای کنکور 99 خودش رو آماده کنه. طرح مشاوره خصوصی دورخیز رو ثبت نام کرد و توی مسیر کنکور 99 تونست به رشته مورد علاقه اش، پزشکی، برسه.در این ویس ایشون تجربه خودش رو از کار با تیم مشاوره دورخیز گفته. تبریک به ایشون و مشاورین تیم

زینب ایزدی فر ۷ ماه از مشاوره خصوصی دورخیز استفاده کرد. ایشون تونست به کمک مشاورش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قبول بشه. در این ویس در مورد مشاوره با دورخیز صحبت می کنه

نظرات و نتایج دورخیز 37
مینا عطارد

قبولی داروسازی

مینا عطارد برای کنکور ۹۹ از تیم مشاورین دورخیز استفاده کرد. ایشون کارشناسی مهندسی برق داشت و بخاطر علاقه زیاد به داروسازی به سمت کنکور کشیده شد. در این ویس ایشون در مورد پکیج فنون موفقیت در کنکور که بخشی از خدمات دورخیزه صحبت کرده. خوشحالیم که تونست به هدفش برسه و بهش تبریک میگیم!

نظرات و نتایج دورخیز 37
سینا نازی

شاگرد خصوصی دورخیز

سینا نازی یکی از دانش آموزانی هست که برای کنکور ۱۴۰۰ شاگرد دورخیز شده و داره سخت درس میخونه. نظر و تجربه سینا نازی رو در این ویس بشنوید. از جذب شدن به تبلیغات صدا و سیما تا مسیر تلاش بدون حاشیه.

نظرات و نتایج دورخیز 37
زهره نوری

شاگرد خصوصی دورخیز

زهره نوری یکی دیگه از شاگردای دورخیز هست. توی این ویس در مورد روند مطالعه و درس خوندن و پیشرفتش صحبت میکنه که چطور از ساعت مطالعه کم تونست رشد کنه و بیاد بالا.

نمونه پیشرفت در آزمون‌ها

مشاوره و برنامه ریزی خصوصی دورخیز کمک میکنه دانش آموزها در آزمونها پیشرفت تراز و رتبه داشته باشند. چند نمونه از این پیشرفت ها رو با هم ببینیم.

پیشرفت تراز محیا زلفی از تراز 5959 تا 7664 و رتبه 27 کشور
نظر محیا زلفی
نظر محیا زلفی

محیا زلفی رتبه 162 کنکور رو به دست آورد و پزشکی علوم پزشکی ایران رو مال خودش کرد.

نظرات و نتایج دورخیز 109
نظرات و نتایج دورخیز 111
نظر نگین فرضی‌پور

نگین فرضی پور در نهایت رتبه 39 کنکور رو کسب کرد و رشته حقوق دانشگاه تهران قبول شد.