نام آزمون: مشاوره هوشمند کنکور

نوع آزمون: آنلاین

تعداد سوال: 30 عدد

مدت زمان: 10 دقیقه

حداکثر نمره: 100

نتیجه تحلیلی: دارد

توصیه‌ و مشاوره بعد آزمون: دارد

نوع مشاوره: شخصی و هوشمند

مشاوره هوشمند کنکور

از این بخش می‌توانید مشاوره هوشمند خود را شروع کنید یا نتایج مشاوره‌های قبلی را مشاهده کنید.

هزینه آزمون و تحلیل مشاوره هوشمند بعد از آزمون جمعاً 14 هزار و نهصد تومان است. پا پرداخت این مبلغ فرآیند مشاوره هوشمند شروع می‌شود. نتایج مشاوره شما برای همیشه در دسترس است و با وارد شده به بخش کارنامه و نتایج قابل مشاهده است.

مشاوره هوشمند کنکور دقیقاً چیست؟

مشاوره هوشمند دورخیز یک آزمون مشاوره‌ای آنلاین است که شما در آن به 30 سوال چندگزینه‌ای جواب می‌دهید. این سوالات درسی نیستند و فقط مهارت‌ها و وضعیت آمادگی روحی و فکری شما را ارزیابی می‌کنند.

این آزمون مشخص می‌کند که سطح آمادگی فنی و مهارتی شما برای کنکور چه نمره‌ای از 100 می‌گیرد. احتمال موفقیت شما در کنکور کاملاً به این نمره وابسته است. هرچه نمره شما بالاتر باشد، احتمال تبدیل شدن تلاش‌های شما به موفقیت در کنکور بیشتر می‌شود!

توصیه‌های مشاوره هوشمند دورخیز کمک می‌کند سطح آمادگی مهارتی (روحی، فکری، برنامه‌ریزی، تست‌زنی، آزمون) خود را برای موفقیت در کنکور افزایش دهید. به طور خلاصه اول سوال و جواب انجام می‌شود سپس ارزیابی و نهایتاً ارائه مشاوره و توصیه.

مشاوره هوشمند کنکور چکار می‌کند؟

موفقیت در کنکور به دو عامل مهم بستگی دارد: اول یادگیری، دوم مهارت‌آموزی.

دانش آموزان معمولاً روی عامل اول بیشتر تمرکز کرده و در آن وقت و انرژی صرف می‌کنند. در حالیکه تجربه ثابت کرده یکی از دلایل مهم شکست در کنکور غافل شدن از عامل دوم است. در کنکور یادگیری 30% و بکارگیری مهارت‌ها 70% سرنوشت‌ساز است.

مشاوره هوشمند دورخیز مهارت‌های شما را محک میزند و برای افزایش آن‌ها شما را یاری می‌کند.

عوامل موفقیت در کنکور

1- یادگیری

آموزش حرفه‌ای برای یادگیری درس‌ها

مهارت آموزی

2- مهارت‌آموزی

تسلط بر مهارت‌های تبدیل تلاش به نتیجه

هر سال تعداد زیادی از دانش‌آموزان علی رغم تلاش و زحمت زیادی که برای کنکور صرف می‌کنند به طرز تعجب آوری در کنکور به رتبه های نجومی می‌رسند. علت اصلی این موضوع غافل شدن از مهارت‌های مهم کنکور است که تا 70% سرنوشت‌ساز هستند.

چه مهارت‌هایی در کنکور تا 70% سرنوشت‌ساز است؟

هدف‌گذاری، انگیزه، روحیه، مطالعه، تست‌زنی، برنامه‌ریزی درسی، مهارت‌های آزمون و سلامت روحی. سطح آمادگی در این زمینه‌ها را نرخ تبدیل یک کنکوری می‌نامیم. نرخ تبدیل یک عدد است و بیان می‌کند که چقدر یادگیری و تلاش شما اثربخش واقع می‌شود. نرخ تبدیل 100% یعنی هرقدر تلاش کنید برابر با آن در کنکور نتیجه می‎گیرید. مشاوره هوشمند دورخیز در این زمینه شما را هدایت می‌کند.

5 مهارت سرنوشت‌ساز کنکور
5 مهارت سرنوشت‌ساز کنکور

مشاوره هوشمند فقط یک آزمون نیست!

مشاوره هوشمند کنکورمشاوره هوشمند کنکور ابتدا به شما یک نمره ارائه می‌کند و سطح آمادگی فنی و مهارتی شما را نشان می‌دهد. در گام دوم سیستم هوشمند توصیه‌های مشاوره‌ای برای بهبود نمره شما را ارائه می‌کند. مثلاً اگر نمره شما 60% شده است چه باید بکنید تا به 100% برسید؟ توصیه‌های مشاوره‌ای هوشمند با تحلیل وضعیت شما شما به این سوال پاسخ کاملی می‌دهد.

یک عامل مهم برای موفقیت در کنکور تسلط روی مهارت‌های کنکور است. مشاوره هوشمند کنکور با توصیه‌های هوشمند و شخصی به شما کمک می‌کند تا در این زمینه به آمادگی کامل برسید.

مشاوره هوشمند دورخیز یک مشاوره کاملاً شخصی است

گام دوم مشاوره هوشمند تحلیل پاسخ‌های شما به آزمون و ارائه توصیه‌های مشاوره‌ای است. این تحلیل با توجه به شرایط شخصی دانش‌آموز، سطح درسی و مشکلات او انجام می‌شود. این تحلیل طوری است که به صورت آنلاین تمامی مشکلات مهارتی و مشاوره‌ای شما را کشف کرده و برای رفع آن‌ها راهکار ارائه می‌کند.

4 مرحله مشاوره هوشمند کنکور
4 مرحله مشاوره هوشمند کنکور

از این بخش می‌توانید مشاوره هوشمند خود را شروع کنید یا نتایج مشاوره‌های قبلی را مشاهده کنید.

هزینه آزمون و تحلیل مشاوره هوشمند بعد از آزمون جمعاً 14 هزار و نهصد تومان است. پا پرداخت این مبلغ فرآیند مشاوره هوشمند شروع می‌شود. نتایج مشاوره شما برای همیشه در دسترس است و با وارد شده به بخش کارنامه و نتایج قابل مشاهده است.

5 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • رضا خسروی
  شهریور 24, 1399 10:23

  سلام خواستم تشکر کنم من در آزمون هوشمند شرکت کردم. جواباش خیلی شگفت انگیز بود و حسابی به من کمک کرد دارم سعی میکنم به توصیهها عمل کنم

  پاسخ
 • نمیشه عضو سایتتون شد هر چی تلاش می کنم

  پاسخ
 • من ازمون رو دادم و خیلی خوب بود نتایجم دیدم . اگر بعدا بخام باز بیام ببینم باید وارد سایت بشم ؟

  پاسخ
  • سردبیر دورخیز
   شهریور 26, 1399 01:04

   توی همین صفحه از بخش نتایج و کارنامه میتونی نتیجه آزمون مشاوره هوشمند قبلی رو مشاهده کنی. موفق باشی

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست