مشاوره کنکور تجربی

تغییرات مختلف کنکور سراسری باعث شد تا روش مشاوره کنکور تجربی بطور کامل تغییر کند و آپدیت شود. همانطور که می‌دانید کنکور تجربی بسیار پر رقابت است و باید از نکات بهترین مشاوران کنکور تجربی و به ویژه از توصیه‌های بهترین مشاور کنکور پزشکی دورخیز استفاده کنید تا با فرآیند مشاوره کنکور تجربی 1404 و ریزه‌کاری‌های آن بیشتر آشنا شوید.

پس اگر شما هم مثل بقیه داوطلب‌های کنکور تجربی به دنبال مشاور تحصیلی کنکور تجربی هستید می‌توانید از نکات مفید و کاربردی ارائه شده در این مقاله نهایت بهره را ببرید. همچنین در ادامه بهترین مشاوران کنکور تجربی دورخیز و مجموعه خدمات معرفی می‌شوند و به قیمت مشاوره کنکور تجربی هم اشاره می‌کنیم.

بنابراین بعد از ثبت درخواست مشاوره کنکور تجربی، رتبه برتر کنکور تجربی گروه ما با شما صحبت می‌کند و روند مشاوره کنکور شما شروع می‌شود.

پس من مسعود کریمی مدیر آکادمی دورخیز در کنار بهترین مشاوران کنکور تجربی قصد دارم به شما اطلاعات جامعی بدهم که بتوانید با یک انتخاب درست دقیقاً به هدف بزنید. راستی فراموش نکنید که بهترین مشاوران کنکور تجربی دورخیز تا روز آزمون پشتیبان و همراه شما هستند.

اگر شما هم مثل سایر داوطلبان کنکور تجربی 1404 برای ثبت نام و دریافت مشاوره کنکور تجربی عجله دارید، از کادر زیر شماره تماس خود را ثبت کنید تا یک جلسه مشاوره کنکور تجربی رایگان با بهترین مشاور کنکور پزشکی دورخیز برای شما داشته باشیم و هرچه سریعتر فرآیند مطالعه برای کنکور تجربی را شروع کنید.

اما خب توصیه من این است که مقاله را تا انتها بخوانید تا بهتر بتوانید با اطلاعات بیشتری مشاور تحصیلی کنکور تجربی خود را انتخاب کنید.

مشاوره کنکور تجربی 5
 مشاوره یعنی همراهی موثر و انتقال تجربیات موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته تجربی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

 

حضور یک فرد آگاه، باتجربه و دلسوز می‌تواند مشکلات علمی، روحی و مشاوره‌ای شما داوطلبان کنکور تجربی را حل کند. چون وقتی به کمک نیاز داریم باید درخواست کمک کنیم! مثل وقتی که بیمار می‌شویم و به پزشک مراجعه می‌کنیم.

7 نکته مشاوره‌ای برای کنکور تجربی 1404

در سال کنکور حضور یک مشاور یا تیم قوی در کنار شما می‌تواند کمک بسیار خوبی برای عبور از سد مشکلات تحصیلی باشد. اینجاست که می‌گوییم مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی می‌تواند انتخاب مؤثری برای شما باشد.

پس در فرآیند مشاوره کنکور تجربی، باید یک مشاور تحصیلی کنکور تجربی خوب و کاربلد انتخاب کنید. نه صرفاً هر مشاوری یا هرکسی که خود را مشاور می‌نامد.

بنابراین در این بخش به توضیح 7 نکته مشاوره‌ای مهم در فرآیند مشاوره کنکور تجربی می‌پردازیم. پس باتوجه به این نکات کاربردی، با اطلاعات بیشتری می‌توانید بهترین مشاور کنکور پزشکی را انتخاب کنید.

1. برنامه ریزی کنکور تجربی به سبک جدید

برنامه ریزی کنکور تجربی برای شما مثل داشتن یک نقشه گنج است که اصلاً بدون آن نمی‌توانید در این آزمون مهم و سرنوشت‌ساز موفق شوید. پس باید دقت داشته باشید که مشاور تحصیلی کنکور تجربی دقیقاً متناسب با سطح پایه تحصیلی، شرایط، نیازها و وقت‌های آزاد شما برنامه درسی را طراحی می‌کند.

همچنین مرور محور بودن برنامه روزانه بسیار مهم است تا از فراموشی مطالب کنکوری به میزان زیادی جلوگیری شود. پس طبق منحنی فراموشی در فرآیند برنامه ریزی کنکور تجربی باید به اندازه کافی مرور و تمرین داشته باشید تا مطالب مهم و نکات تست‌خیز به خوبی در ذهن شما تثبیت شوند.

از دیگر نکات مهم و مؤثر در طراحی برنامه ریزی برای کنکور تجربی، هماهنگ بودن روند مطالعه شما با کلاس و مدرسه است. چون همانطور که می‌دانید در کنکور تجربی سال 1404 تأثیر معدل شما کاملاً قطعی و تعیین کننده است.

پس در برنامه ریزی کنکور تجربی 1404 خود باید علاوه بر آمادگی برای شرکت در آزمون سراسری، یک بخشی هم برای مطالعه تشریحی دروس مدرسه و امتحان نهایی در نظر بگیرید.

بنابراین طبق نظر بهترین مشاور کنکور پزشکی، برنامه ریزی کنکور تجربی اگر بطور دقیق طراحی و اجرا شود نقش مهمی در پیشرفت شما در سال کنکور دارد.

پس برنامه ریزی اصولی به شما کمک می‌کند پیشرفت کنید، کمتر خسته شوید و مدیریت زمان را به خوبی یاد بگیرید. همچنین برنامه ریزی برای کنکور تجربی باید نقاط ضعف و قوت شما را کاملاً پوشش دهد تا بتوانید با استفاده از آن مطالعه خود را هدفمند کنید.

برنامه مطالعاتی شما در سال کنکور باید بسیار انعطاف‌پذیر  طراحی شود تا فرصت جبران داشته باشید.

بنابراین براساس نظر مشاور کنکور تجربی در آکادمی دورخیز، شما یک برنامه ریزی حجمی – زمانی روزانه با توجه به شرایط خودتان از مشاور تحصیلی کنکور تجربی دریافت می‌کنید که کمک می‌کند واقعاً عالی درس بخوانید و در آزمون‌های آزمایشی که مشاور طراحی کرده است، درجه یک عمل کنید.

در ادامه یک نمونه برنامه ریزی کنکور تجربی به سبک جدید را در قسمت زیر برای شما تهیه کردیم. اما به این نکته مهم مشاوره‌ای هم دقت کنید که مشاور تحصیلی کنکور تجربی باید برنامه درسی شما را متناسب با شرایط، نیازها و امکانات شما بنویسد.

پس برنامه مطالعاتی هر داوطلب کنکور تجربی باید کاملاً منحصر به فرد باشد و صرفاً یک برنامه از قبل آماده نیست.

نمونه برنامه ریزی حجمی زمانی با تست و تمرین معین

مهم ترین نکته در سبک جدید برنامه ریزی برای کنکور تجربی این است که همزمان شما را برای موفقیت در کنکور و امتحانات تشریحی نهایی آماده کند.

چون مطالعه تستی و تشریحی به طور همزمان، یک مهارت مهم و ضروری است که باید حتماً به این سطح از توانایی در مطالعه خود برسید. به هیچ وجه نباید فقط تستی و یا فقط تشریحی درس بخوانید. نکته مهم بعدی این است که برای هر دو کنکور اردیبهشت و تیر ماه باید آماده شوید.

2.  انتخاب بهترین منابع تستی و تشریحی برای کنکور رشته تجربی

از دیگر عوامل مهمی که باعث می‌شود در کنکور تجربی خود بهترین عملکرد را داشته باشید و به نتیجه دلخواهتان برسید، انتخاب بهترین منابع تستی و تشریحی معتبر و دقیق است. خیلی از داوطلبان کنکور تجربی در ابتدای راه، کوهی از منابع را بدون داشتن اطلاعات کافی از هر منبع، تهیه می‌کنند و گمان می‌کنند با این کار می‌توانند موفقیت خودشان را تضمین کنند.

در صورتی که اصلاً این طور نیست. به علاوه، با توجه به اهمیت دروس نهایی و با توجه به تغییرات کنکور تجربی 1404 مهم است بتوانید از بهترین و بروزترین منابع که مشاور کنکور تجربی به شما معرفی می‌کند استفاده کنید تا به رتبه و دانشگاه مورد علاقه خودتان برسید.

همچنین بهترین مشاوران کنکور تجربی دورخیز درباره مضرات مطالعه افراطی منابع به داوطلبان توضیح می‌دهند. با این کار فقط ذهن خود را درگیر مطالعه مطالب بی‌اهمیت می‌کنید. بنابراین باید بطور متمرکز مباحث مهم و تست‌خیز کنکوری را مطالعه کنید و به تسلط لازم برسید.

در ادامه بهترین مشاوران کنکور تجربی دورخیز معتبرترین منابع کنکور تجربی را به صورت سطح بندی شده به شما معرفی می‌کنند تا شما بتوانید متناسب با سطح پایه تحصیلی خودتان، بهترین منبع را برای مطالعه و یادگیری انتخاب کنید.

البته فکر نکنید که لزوماً کتابی که بهترین مشاور کنکور پزشکی و یا رتبه یک کنکور تجربی از آن استفاده کرده است، بهترین منبع بوده و شما هم اگر از آن استفاده کنید، می‌توانید موفق شوید. بنابراین مشاور کنکور تجربی شما با مهندسی دقیق منابع کنکور تجربی در انتخاب و تهیه آن به شما کمک می‌کند.

همچنین بهترین مشاوران کنکور تجربی به سبک جدید به شما می‌گویند که دوره‌ای که فقط باید کتاب تست می‌خریدید تمام شده است! دیگر کتاب‌های تست برای موفقیت‌تان در کنکور تجربی 1404 کافی نیستند.

شما باید کتاب‌های تست عمومی را حذف کنید و بجای آنها کتاب‌های تشریحی و چند منظوره برای همه دروس امتحان نهایی دوازدهم با درسنامه‌های قوی و نمونه سؤالات امتحانی تهیه کنید. بنابراین با این استراتژی به افزایش معدل خودتان در امتحانات نهایی هم کمک می‌کنید.

3. توجه به بودجه بندی کنکور تجربی

اگر می‌خواهید در سال کنکور بطور دقیق و هدفمند درس بخوانید و از مطالعه خود نتیجه بگیرید، حتماً به بودجه بندی دروس کنکور تجربی توجه داشته باشید. چون مطالعه طبق بودجه بندی کنکور باعث می‌شود که شما فصل‌های پرتکرار و پراهمیت را بهتر و بیشتر بشناسید و سعی کنید همه مطالب آن فصل‌ها را دقیق یاد بگیرید.

همچنین سعی کنید تعداد دفعات مرور را هم برای فصل‌های مهم و پرسؤال، بیشتر کنید تا مطالب این فصل‌ها ملکه ذهنتان شود و در آنها به مهارت و تسلط برسید.

پس مهم است که مطالعه خود را مطابق با بودجه بندی کنکور تجربی انجام دهید و مباحث تست‌‌خیز را اولویت خود قرار دهید.

نکته مهم در شیوه جدید مشاوره کنکور تجربی این است که بودجه بندی امتحانات نهایی را هم در کنار بودجه بندی کنکور تجربی مد نظر قرار دهید. پس همیشه برای گرفتن نمره خوب در امتحانات کلاسی و نهایی باید بارم بندی امتحانات را ببینید و بتوانید انرژی و زمان خود طوری مدیریت کنید که بهترین نمره را آنها به دست آورید. با این کار نصف راه موفقیت در کنکور تجربی را طی کردید.

4. انتخاب هدف و آمادگی روحی برای کنکور تجربی

احتمالاً این را زیاد شنیدید که بعضی‌ها می‌گویند، فعلاً درس بخوانیم تا بعداً ببینیم چه پیش می‌آید! درباره این جمله باید بگوییم که از مهم‌ترین عواملی که باعث موفقیت شما در کنکور تجربی می‌شود، انتخاب یک هدف دقیق، قابل اجرا و انجام شدنی است.

شما باید برای موفقیت در کنکور یک هدف مشخص داشته باشید و خود را با تمام وجود برای رسیدن به آن هدف آماده کنید. یعنی همان ضرب المثل معروف که می‌گوید: خواستن، توانستن است!

پس اول باید هدفتان را دقیق انتخاب کنید و بخواهید که به آن برسید. در این صورت است که برای رسیدن به آن واقعاً تلاش می‌کنید و در مسیر رسیدن به آن هدف قدم بر می‌دارید و این یعنی یک شروع طوفانی برای رسیدن به موفقیت در کنکور تجربی!

همچنین باید اشاره کنیم هدف شما باید بطور روزانه در نظر گرفته شود. یعنی اول مشاور کنکور تجربی کل مسیر و هدف بلند مدت را تا روز آزمون برای شما ترسیم می‌کند. در قدم بعدی، هدف بلند مدت ماهانه، به هدف هفتگی و روزانه تبدیل می‌شود. با این کار شما دقیقاً می‌دانید که در طول روز چطور زمان خود را مدیریت کنید و با ثبت گزارش کار هم به هدف همان روز می‌رسید.

پس مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی به شما کمک می‌کند تا در شروع کار، هدف خود را دقیقاً انتخاب کنید و هر روز آن را به خودتان یادآوری کنید.

بنابراین شما در فرآیند مشاوره کنکور تجربی با اصول هدف‌گذاری در کنکور تجربی بیشتر آشنا می‌شوید و با فرمول از هدف تا موفقیت دورخیز، طعم شیرین پیشرفت در کنکور تجربی را می‌چشید.

مشاور کنکور تجربی

در مسیر رسیدن به این هدف، یعنی موفقیت در کنکور تجربی، هیچ وقت نباید ناامید شوید و باید خودتان را از همان ابتدا برنده این مسابقه بزرگ بدانید. پس باید این را کاملاً قبول کنید که در رقابت کنکور تجربی، برنده شما هستید چون برای رسیدن به این جایگاه واقعاً زحمت کشیدید. این روحیه قوی و موفقیت طلب، قطعاً مسیر شما را برای رسیدن به رتبه برتر کنکور هموار می‌کند.

پیشنهاد مطالعه  آموزش هدف گذاری برای کنکور

5. آشنایی با ضرایب دروس رشته تجربی

بعد از انتخاب هدف، باید مسیر رسیدن به هدفتان را به خوبی بشناسید و لازم است بدانید که در هر درس چه درصدی را کسب کنید. بنابراین بررسی موشکافانه و دقیق ضرایب کنکور تجربی توسط مشاور تحصیلی کنکور تجربی شما انجام می‌شود.

پس براساس شیوه جدید مشاوره کنکور تجربی، باید بدانید که درس زمین شناسی اصلاً از دروس حذفی کنکور تجربی نیست! کسی که آشنایی کافی با این تغییرات مهم ندارد، ممکن است به پیشنهاد دوستان یا مشاورین ناآشنا، این درس را بطور کامل کنار بگذارد و از اهمیت آن غافل شود.

درحالیکه درس زمین‌شناسی با ضریب 1 از دروسی است که تا حدودی باید به آن توجه داشت و با روشی صحیح به مطالعه آن پرداخت.

طبیعتاً در کنکور تجربی درس‌ زیست شناسی و شیمی به خاطر ضریب 12 و 9 در درجه اول اهمیت هستند. بنابراین شما باید بدانید که در سال کنکور، هر درس جایگاه و تأثیر خاص خودش را دارد پس باید به اندازه لازم و کافی مطالعه شود.

رشته تجربی
درس دفترچه ضریب تعداد تست زمان پاسخگویی
زیست 1 12 45 45 دقیقه
فیزیک 2 7 30 40 دقیقه
شیمی 9 35 35 دقیقه
ریاضی 3 7 30 50 دقیقه
زمین شناسی 1 15 10 دقیقه

 

6 زمینه مشاوره کنکور تجربی (Copy)

6. روش مطالعه دروس کنکور تجربی

حتماً می‌دانید که روش مطالعه دروس مختلف برای کنکور تجربی با امتحانات مدرسه بطور کامل تفاوت دارد. برای شرکت در کنکور تجربی باید طوری درس بخوانید که بتوانید سؤالات تستی و مفهومی را به درستی حل کنید.  بنابراین بهترین مشاور کنکور پزشکی در فرآیند مشاوره کنکور رشته تجربی باید این روش‌ها را به شما آموزش بدهد تا مطالعه شما هدفمند و ثمربخش شود.

به هیچ وجه تصور نکنید که تنها با روش‌های تشریحی می‌توانید به تسلط برسید و در سال کنکور خود نتیجه مطلوب بگیرید. بنابراین در تک تک مقالات زیر بطور دقیق و مفصل به معرفی روش‌ مطالعه دروس کنکور تجربی پرداختیم.

 1. روش مطالعه زیست کنکور
 2. روش مطالعه شیمی کنکور
 3. روش مطالعه ریاضی کنکور
 4. روش مطالعه فیزیک کنکور

پس حتماً در فرآیند مشاوره کنکور تجربی باید روش مطالعه تشریحی برای موفقیت در امتحانات نهایی را بدانید. در سبک قدیم فقط مطالعه تستی در اولویت بود و برای موفقیت در کنکور تجربی کافی بود تا فقط نکات و فنون تست‌زنی را بدانید.

اما حالا علاوه بر روش‌های مطالعه تستی باید روش‌های مطالعه تشریحی برای افزایش معدل در امتحانات نهایی را بدانید. پس بی توجهی به هرکدام از این‌ها مضر و بسیار خطرناک است.

در ویدئوی زیر چند نکته برای موفقیت در کنکور تجربی بیان شده، پس حتماً ببینید.

7.  آشنایی با رشته‌های پر رقابت کنکور تجربی

همچنین از دیگر نکات مهمی که در سال کنکور به مطالعه و یادگیری شما جهت می‌دهد، آشنایی کامل با رشته‌های دانشگاهی در کنکور تجربی است. شاید شما فقط معروف‌ترین رشته‌های دانشگاهی مثل پزشکی، دندانپزشکی، دارو سازی و دام‌پزشکی را بشناسید.

اما آشنایی دقیقی با رشته‌هایی مثل فیزیوتراپی، پرستاری، گفتاردرمانی و… نداشته باشید که اتفاقاً شاید این رشته‌ها با روحیات شما سازگاتر است.

پس پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را که به معرفی دقیق رشته‌های مختلف پرداخته‌ایم از دست ندهید و با دیدی متفاوت برای هدف خود تلاش کنید.

همچنین با کلیک بر روی این صفحه سایت دورخیز می‌توانید با رشته‌های مختلف کنکور تجربی به خوبی آشنا شوید و شرایط هر رشته را بطور دقیق بررسی کنید.

سهم دروس عمومی و اختصاصی کنکور تجربی 1404

بد نیست در مورد تغییرات کنکور تجربی بررسی مختصری داشته باشیم. پذیرش دانشگاه‌ها در کنکور تجربی 1404 قرار است با تأثیر قطعی معدل همراه باشد. یعنی موفقیت شما به نمره امتحانات نهایی و رتبه کنکور شما بستگی دارد.

همچنین سؤالات در کنکور تجربی 1404 فقط از دروس اختصاصی رشته تجربی طرح می‌شوند. پس اگر پشت کنکوری هستید و معدل نهایی شما بالا نیست، نیاز به ترمیم معدل دارید.

نکته بعدی این است که دو مرتبه برگزاری کنکور را در ماه اردیبهشت و تیر ماه خواهیم داشت و باید اطلاعات خودتان را درباره ثبت‌ نام داوطلبان کنکور تجربی تکمیل کنید. امتحانات نهایی هم که می‌دانید در خرداد ماه برگزار می‌شود. در ادامه به سهم دروس عمومی و تخصصی در نمره کل سوابق تحصیلی شما اشاره می‌کنیم.

سهم دروس عمومی و تخصصی در نمره کل سابقه تحصیلی
سال عمومی تخصصی جمع
1403 26% 14% 40%
1403 28% 22% 50%
1404 و بعد از آن 30% 30% 60%

5 ویژگی بهترین مشاور تحصیلی کنکور تجربی

اگر فرآیند مشاوره کنکور تجربی شما را مثل یک درخت در نظر بگیریم، تا اینجای کار، ما ریشه‌های اصلی این درخت تنومند را با هم بررسی کردیم. حالا باید تنه درخت را بیشتر بشناسیم. باید بدانیم که اصلاً یک مشاور تحصیلی کنکور تجربی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

بنابراین در سال کنکور برای انتخاب بهترین مشاور کنکور پزشکی باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید تا برای مطالعه کنکوری که مسیری پر از فراز و نشیب است، بهترین راهنما و دوست را برای خودتان انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله، ویژگی‌های بهترین مشاوران کنکور تجربی را به شما معرفی کنیم.

ویژگیهای مشاوره کنکور تجربی

1. رتبه برتر کنکور رشته تجربی باشد

بهترین مشاوران کنکور تجربی که شما در سال کنکور خود انتخاب می‌کنید باید از رتبه برترهای کنکور‌های سال‌های قبل رشته تجربی باشد. چون او به خوبی با مسیر موفقیت و فنون آن آشنا است و فقط مشاور کنکور تجربی می‌تواند مهم‌ترین نکات در قبولی کنکور تجربی را به شما آموزش دهد.

در واقع مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی به شما کمک می‌کند دقیقاً از کسی که یکبار این مسیر را طی کرده است بخواهید تا شما را در این راه همراهی کند. بهترین مشاور کنکور پزشکی درست مثل شما دانش‌آموز بوده و این روزها را گذرانده است. پس شرایط فعلی شما را کاملاً درک می‌کند. او هم مثل شما پستی‌ها و بلندی‌های زیادی را در سال کنکور  خود تجربه کرده است و آنها را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

مشاور تحصیلی کنکور تجربی که اتفاقاً از بین رتبه برترها انتخاب می‌شود می‌تواند کمک کند تا در سال کنکور خود بهترین عملکرد را داشته باشید. بنابراین ما در آکادمی دورخیز بهترین مشاور کنکور پزشکی را در جمع خود داریم و او می‌تواند همراه قابل اعتمادی برای شما تا روز آزمون باشد.

2. نقاط ضعف و قوت شما را بشناسد

بهترین مشاوران کنکور تجربی به خوبی با نقاط قوت و ضعف داوطلبان آشنا هستند. این مورد به دلیل سابقه و تجربه آنها در زمینه مشاوره کنکور تجربی است. در واقع مشاور تحصیلی کنکور تجربی به مرور زمان اطلاعات بیشتری نسبت به انواع اشتباهات رایج داوطلبان کنکور تجربی به دست می‌آورد و می‌تواند مؤثرترین راه حل را به شما ارائه کند.

پس یکی دیگر از ویژگی‌های فرآیند مشاوره کنکور تجربی، این است که بهترین مشاوران کنکور تجربی در قدم اول نقاط ضعف و قوت شما را با کمک خودتان بشناسند و طبق آنها برای شما تصمیم بگیرند.

این شناخت دقیق و همه جانبه در روند مشاوره کنکور تجربی 1404 باعث می‌شود که مشاور کنکور تجربی شما، با شناختی که از مباحث مهم کنکور و روش‌های درست مطالعه دارد، شما را راهنمایی کند و در نهایت شما به موفقیت بسیار نزدیک می‌شوید.

3. دلسوز، منظم و پیگیر باشد

بهترین مشاوران کنکور تجربی افرادی دلسوز، منظم و پیگیر هستند. بنابراین روند پیشرفت شما را به دقت زیر نظر دارند و با دریافت گزارش روزانه به شما بازخورد می‌دهند.

این پیگیری دقیق، منظم و مؤثر، باعث افزایش جدیت شما در مطالعه می‌شود و در نهایت به شما کمک می‌کند تا به موفقیت برسید. همچنین مسئولیت‌پذیر بودن بهترین مشاور کنکور پزشکی باعث افزایش انگیزه شما می‌شود. چون مطمئن هستید که راهنما و مشاور کنکور تجربی شما در سال کنکور همراه شما است و در مسیر موفقیت اصلاً تنها نیستید.

4. برنامه ریزی مدون و مرور محور انجام بدهد

از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مشاور کنکور تجربی این است که او یک برنامه ریزی شخصی و کاملاً داوطلب‌محور به شما ارائه می‌دهد. همچنین همانطور که اشاره شد این برنامه درسی و روزانه باید کاملاً منعطف باشد و با مرورهای به موقع، باعث یادگیری بیشتر و بهتر شما شود.

قطعاً می‌دانید که داشتن یک برنامه خوب که طبق اصول برنامه ریزی توسط بهترین مشاور کنکور پزشکی نوشته شده، چقدر می‌تواند در موفقیت شما تأثیرگذار باشد. چون با یک برنامه اصولی شما می‌توانید چندین بار درس‌هایتان را بخوانید و مرور کنید و در آنها به تسلط لازم برسد.

5. فنون موفقیت در کنکور تجربی را به شما آموزش بدهد

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین مشاوران کنکور تجربی این است که او فنون موفقیت را به شما آموزش می‌دهد. این فنون شامل روش‌های اصولی مطالعه، تکنیک‌های تست‌زنی، داشتن سبک زندگی سالم و متناسب با سال کنکور است.

همچنین آمادگی روحی و مدیریت مسائل عاطفی از دیگر مواردی است که می‌تواند در روند موفقیت شما اثرگذار باشد و نیاز است تا مشاور کنکور تجربی شما به آنها اشاره کند.

بنابراین یک مشاور کنکور تجربی ایده‌آل، به شما آموزش می‌دهد که هر درس را به چه روشی مطالعه کنید و با چه شیوه‌ای برای هر درس تست بزنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

این کار یعنی فرآیند مشاوره کنکور تجربی شما در مسیر درستی قرار دارد، چون بعضی از داوطلب‌های کنکور تجربی فکر می‌کنند که مشاوره کنکور تجربی فقط به ارائه یک برنامه درسی خلاصه می‌شود.

اما اصلاً اینطور نیست. چون بهترین مشاوران کنکور تجربی کسانی هستند که شما را در زمینه مطالعه تک تک درس‌های کنکور تجربی راهنمایی می‌کنند و به شما روش درست مطالعه و مهارت‌های کاربردی تست زدن را آموزش بدهند.

بنابراین شما در جلسات مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی آکادمی دورخیز می‌توانید لذت پیشرفت را بعد از دریافت بهترین خدمات مشاوره کنکور تجربه کنید. پس اگر مایل به ثبت نام در مجموعه دورخیز هستید از کادر زیر اطلاعات خود را ثبت کنید تا کارشناسان مجموعه ما با شما تماس بگیرند.

مشاوره کنکور تجربی 5
 مشاوره یعنی همراهی موثر و انتقال تجربیات موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته تجربی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت‌ نام دریافت مشاوره کنکور تجربی 1404 در آکادمی دورخیز

مرکز مشاوره کنکور دورخیز با بهره‌گیری از تیم بهترین مشاوران کنکور تجربی باتجربه، انواع خدمات مشاوره کنکور تجربی و ارائه پکیج‌های مختلف مشاوره‌ای به داوطلبان کنکورت تجربی، شما را موفقیت نهایی می‌رسانند. همچنین بهترین مشاور کنکور پزشکی در آکادمی ما در کنار سایر مشاوران مرکز مشاوره کنکور دورخیز خود از برترین رتبه‌های کنکور تجربی در سال‌های اخیر است.

بنابراین بهترین مشاوران کنکور تجربی در فرآیند مشاوره تلفنی کنکور تجربی با ارائه روش‌های دقیق مطالعه تستی و تشریحی و نحوه یادگیری اصولی و دراز مدت، شما را در رسیدن به رتبه برتر در کنکور تجربی 1404 راهنمایی خواهند کرد.

همچنین در فرآیند مشاوره کنکور تجربی، پشتیبانی کامل و همه جانبه بهترین مشاوران کنکور تجربی مرکز مشاوره کنکور دورخیز در تمام مراحل تا رسیدن به موفقیت وجود دارد و شما در این مسیر کنکوری، اصلاً تنها نیستید.

پس اگر می‌خواهید از امکانات و خدمات مجموعه دورخیز استفاده کنید تنها کافی است که فرم درخواست مشاوره کنکور تجربی را از طریق همین صفحه در سایت ما تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

بنابراین در مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی، موارد مؤثر و ضروری مثل طراحی برنامه ریزی کنکور تجربی تخصصی، پیگیری پیشرفت تحصیلی و ارائه خدمات مشاوره روانشناسی، علمی و تخصصی در مرکز خدمات مشاوره کنکور تجربی دورخیز  به شما ارائه می‌شوند پس شما هم می‌توانید رسیدن به موفقیت را در کنکور تجربی تجربه کنید.

مراحل دریافت مشاوره کنکور تجربی از دورخیز

در آکادمی دورخیز فرآیند مشاوره کنکور تجربی 1404به ترتیب مراحل زیر در مشاوره خصوصی با رتبه‌های برتر اجرا می‌شود:

 1. ثبت درخواست مشاوره توسط داوطلب در سایت
 2. تماس، معارفه خدمات و شفاف‌سازی ذهن داوطلب
 3. یافتن نقاط ضعف مشاوره‌ای با مشاوره آنلاین هوشمند
 4. دریافت شرح حال و گذشته و تشکیل پرونده مشاوره‌ای
 5. آموزش فنون مطالعه، یادگیری سریع، تست‌زنی و …
 6. انتخاب مناسب‌ترین مشاور رتبه برتر تجربی برای شاگرد
 7. مشاوره منابع و کمک به انتخاب بهترین ابزار کمک درسی
 8. شروع برنامه ریزی درسی روزانه متناسب با شرایط شاگرد
 9. چکینگ و آنالیز گزارش مطالعه شاگرد هرشب در پیام‌رسان
 10. تماس‌های مشاوره‌ای منظم در طول هفته و ارائه نکات طلایی
 11. برگزاری آزمون‌های آزمایشی شخصی و آنلاین طبق پیشروی
 12. کمک به تحلیل آزمون شاگرد پس از آزمون‌های آزمایشی

پس اگر شما هم به دنبال بهترین مشاور کنکور پزشکی و یا مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی در سراسر شهرهای مختلف کشورمان هستید، مشاور کنکور تجربی در آکادمی دورخیز با خدمات آنلاین و از راه دور در کنار شما است.

برای بهره‌مندی از این خدمات تنها کافی است که در همین صفحه فرم درخواست مشاوره کنکور تجربی را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره کنکور دورخیز با بررسی شرایط شما داوطلبان کنکور تجربی و معرفی خدمات قابل ارائه، بهترین پکیج‌های مشاوره کنکور تجربی را به شما پیشنهاد می‌کنند.

همچنین باید اشاره کنیم که این خدمات براساس سطح پایه تحصیلی شما ارائه می‌شوند. بنابراین مهم است که مشاور کنکور تجربی شما بتواند با کمک خودتان نسبت به نقاط قوت و ضعف شما به شناخت کاملی برسد و بعد فرآیند مشاوره کنکور تجربی شما تا روز آزمون ادامه دارد.

بهترین مشاوران کنکور تجربی

بهترین مشاوران کنکور تجربی دورخیز در رشته‌های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در دانشگاه‌های برتر و مطرح ایران مانند دانشگاه تهران، شهید بهشتی و ایران و … مشغول به تحصیل هستند. بنابراین بهترین گزینه برای راهنمایی و برنامه ریزی شما داوطلبان کنکور تجربی محسوب می‌شوند.

پس فرآیند برگزاری جلسات مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی دورخیز کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود. یعنی ابتدا بهترین مشاور کنکور پزشکی گزینش می‌شود و سپس بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی و کارآموزی در زمینه مشاوره کنکور تجربی مشغول به فعالیت می‌شود.

همچنین باید اشاره کنیم که در کنار هر یک از شما داوطلبان کنکور تجربی، علاوه بر مشاور خصوصی یک مشاور ارشد (روانشناس) هم حضور دارد تا همه چیز عالی و بی‌نقص پیش برود. در ادامه هم با بهترین مشاوران کنکور تجربی آکادمی دورخیز بیشتر آشنا می‌شوید.

همچنین می‌توانید اطلاعات دقیق هر مشاور را به همراه رزومه کاری او و نظرات سایر داوطلبان کنکور تجربی ببینید و مشاور تحصیلی کنکور تجربی خودتان را از بین آنها انتخاب کنید.

مشاوره-کنکور-دورخیز
مسعود کریمی
مدیر گروه مشاورین
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته مهندسی برق
علم و صنعت تهران
مشاورین کنکور دورخیز
حمیدرضا حسنی پور
مشاور کنکور تجربی
رتبه کنکور 31
دانشجوی پزشکی
علوم پزشکی شیراز
فهیمه جوادی منش
فهیمه جوادی‌منش
مشاور کنکور تجربی
رتبه کنکور 45
دانشجوی پزشکی
شهید بهشتی تهران
دکتر سجاد کیانی
سجاد کیانی
مشاور کنکور تجربی
رتبه کنکور 108
دانشجوی پزشکی
علوم پزشکی تهران

هزینه و قیمت مشاوره کنکور تجربی

گاهی اوقات ما برای کم کردن هزینه‌های خودمان مهم‌ترین موارد در زندگی را بطور کامل کنار می‌گذاریم. غافل از اینکه در آینده ممکن است مجبور شویم چندین برابر آن هزینه مالی و زمانی بپردازیم تا اثرات آن جبران شود. مثلاً به سلامتی خود اصلاً اهمیت نمی‌دهیم و در دوره بیماری مجبور می‌شویم هزینه‌های اضافی برای آن پرداخت کنیم.

هزینه کردن برای مشاوره و راهنمایی گرفتن در سال کنکور در واقع سرمایه‌گذاری مهمی است. اگر این سرمایه‌گذاری به درستی انجام نشود در آینده مواردی مثل هزینه‌های تحصیل در رشته‌های پرهزینه یا دانشگاه‌های غیردولتی و شهریه‌ای، هزینه‌های یافتن شغل مناسب، هزینه‌های بیکاری و عقب ماندن از مسیر عادی زندگی به آن اضافه می‌شوند که ده‌ها یا صدها برابر هزینه مشاوره کنکور تجربی خواهند بود.

و اما سؤالی که برای بسیاری از شما داوطلبان کنکور تجربی مطرح می‌شود این است که قیمت مشاوره کنکور تجربی در سال 1404 دقیقاً چقدر است؟ و چرا برخی مشاوران هزینه‌هایی بسیار بالاتر یا پایین‌تر از عرف را در نظر می‌گیرند؟

هزینه دریافت مشاوره کنکور تجربی در سال 1404 حدوداً بین 550 تا 1 میلیون و 500 هزار تومان را به‌صورت ماهیانه شامل می‌شود. پس شما با پرداخت ماهانه حدوداً 550 هزار تومان می‌توانید از خدمات نسبتاً کاملی مثل تماس هفتگی، چک کردن گزارش شبانه، تحلیل آزمون، ارائه نکات انگیزشی، معرفی دقیق منابع مطالعاتی و آموزش تکنیک‌های اصولی تستی‌زنی بهره‌مند شوید.

اما این‌ موضوع مهم که بعضی از مشاوران کنکور تجربی هستند که با قیمت‌های نامتعارف کار می‌کنند، بخشی از آن به سطح خدمات و تجربه‌ی حرفه‌ای مشاور بر می‌گردد. پس این اصل مهم را همیشه به یاد داشته باشید که وقتی تقاضا زیاد باشد، قیمت هم بالا می‌رود و در مقابل، وقتی تقاضا و تجربه‌ی کار مشاور کم باشد، هزینه هم پایین می‌آید.

پس نه دنبال مشاوره کنکور تجربی ارزان قیمت باشید و نه فریب مشاوره‌های ماهی چند میلیونی را بخورید.

بنابراین اگر برای مشاوره کنکور تجربی خود به دنبال بهترین مشاوران کنکور تجربی هستید حتماً در نظر بگیرید که هزینه‌های ماهانه چند صد هزار تومان شما را از هزینه‌های میلیونی در آینده بی‌نیاز می‌کند. البته در این مورد هم باید اشاره کنیم آکادمی دورخیز طرح‌های متفاوتی دارد و شما با راهنمایی مشاور کنکور تجربی خود می‌توانید مؤثرترین طرح مشاوره کنکور تجربی را انتخاب و اجرا کنید.

مشاوره کنکور تجربی رایگان!

شما در فرآیند مشاوره کنکور تجربی خود در آکادمی دورخیز می‌توانید با بهترین مشاور کنکور پزشکی و یا بطور کلی با بهترین مشاوران کنکور تجربی یک جلسه مشاوره کنکور تجربی رایگان داشته باشید.

این جلسه بسیار مهم است چون وضعیت کلی شما ارزیابی می‌شود و برای موفقیت در کنکور تجربی توصیه‌هایی مهم و کاربردی دریافت می‌کنید.

پس برای مشاوره با رتبه برتر کنکور تجربی، شماره تماس خود را در همین صفحه ثبت کنید تا کارشناسان آکادمی دورخیز با شما تماس بگیرند. اگر هم دنبال خواندن نکات بیشتری درمورد مشاوره کنکور تجربی 1404 هستید پیشنهاد می‌کنیم تا مقاله مشاوره تحصیلی کنکور را هم مطالعه کنید.

مشاوره کنکور تجربی 5
 مشاوره یعنی همراهی موثر و انتقال تجربیات موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته تجربی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

سؤالات متداول درباره دریافت مشاوره کنکور تجربی

 • فایده مشاوره کنکور تجربی چیست؟

همانطور که اشاره شد مشاوره کنکور تجربی به مطالعه شما نظم می‌دهد و به مدیریت زمان شما کمک می‌کند. چون بهترین مشاوران کنکور تجربی بعد از آنالیز شرایط شما، برنامه ریزی کنکور تجربی را انجام می‌دهند تا بتوانید متناسب با سطح پایه تحصیلی خودتان برای کنکور تجربی آماده شوید.

 • چطور رتبه زیر 1000 تجربی بیارم؟

شما برای اینکه بتوانید به رتبه و دانشگاه دلخواهتان برسید باید در کنکور تجربی درصدهای بالای 60 یا 70 داشته باشید. همچنین باتوجه به تأثیر قطعی سوابق تحصیلی باید معدل امتجان نهایی شما بالاتر 19 باشد.

 • بهترین مشاور کنکور پزشکی کیست؟

همانطور که اشاره شد بهترین مشاوران کنکور تجربی ما در آکادمی دورخیز افرادی بسیار مسئولیت‌پذیر، متعهد و منظم هستند. بنابراین برنامه ریزی کنکور تجربی را برای شما طراحی می‌کنند. همچنین با ارائه بازخورد دقیق، روی روند مطالعه و پیشرفت شما نظارت دارند.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
13 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سینا
سینا
2 روز قبل

سلام من می‌خواستم پرستاری آزاد قبول شم می‌خواستم بدونم کف قبولی این رشته چنده

محمد
محمد
4 ماه قبل

عالی بود رتبه برتراتونو از کجا میشه دید؟

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  محمد
4 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
شما میتونید از این طریق (نظرات و نتایج) رتبه برتر و رضایتها رو ببینید

سیمین
سیمین
5 ماه قبل

باز جای شکرش باقیه حداقل شما دروغ نمیگین گروه راهبین سارا همتیو زده مدیرشه که امریکاست طرف اصلا از اونور دانش اموزای سارا همتیو زدن بعنوان رتبه موسسه که اصلا خودشونم خبر نداشتن با ۱ سال سابقه زدن ۷۲۹ تا پزشکی 😂😂 دروغ پشت دروغ از مافیای کنکورم بدترن

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  سیمین
4 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
قطعا با صحبت و موارد دروغین کسی راه مستقیم و درست رو پیش نمیبره.
خوشحالم که مجموعه ما تونسته نظرشمارو جلب کنه.

ali
ali
5 ماه قبل

فوق العاده این

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  ali
4 ماه قبل

آرزوی موفقیت برای شما.

حاج احمد حاجی زاده
حاج احمد حاجی زاده
8 ماه قبل

قیمتشون رو از کجا بدونم

پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت
پاسخ به  حاج احمد حاجی زاده
8 ماه قبل

سلام
برای اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۲۸۴۲۱۰۷۱

فاطمه حیدری
فاطمه حیدری
4 سال قبل

مشاوران واقعا زحمت می کشن
همش پیگیرن دمشون گرم .👌👌

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  فاطمه حیدری
3 سال قبل

سلام فاطمه خانم:)
ممنون که نظرتون رو با ما درمیان گذاشتین و واقعاً خوشحالیم که رضایت شما رو می بینیم و مطمئنیم که علت این رضایت،با تجربه بودن و همچنین با علم کار کردن مشاورین در دورخیزه:)

dorsa_hj
dorsa_hj
4 سال قبل

من چهار ماهه که از موسسه دورخیز مشاوره خص.وصی میگیرم ،خیلی خوبین شما بخاطر پیشرفت هام مدیونتون هستم

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  dorsa_hj
4 سال قبل

ممنون درسا خانم. خوشحالم که تونستیم کمکت کنیم