مشاوره کنکور تجربی
برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی 1402

مشاوره کنکور تجربی

مشاوره کنکور تجربی به چه کاری می‌آید؟ اولین چیزی که بعد از شنیدن نام رشته تجربی به یاد می‌آوریم کنکور پر متقاضی و سخت است.

با توجه به رقابت شدید داوطلبان این رشته، کار برای قبولی  در گروه تجربی در رشته های پرطرفداری مانند پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی سخت است. اما داوطلبان با یک برنامه ریزی دقیق و منظم و دانستن نکات مهم مطالعه و تست زنی می توانند از سد کنکور عبور کنند. رشته تجربی دارای دروس مختلفی است که هر کدام نیاز به یک روش مطالعه خاص و برنامه ریزی مناسب دارند.

دروس عمومی که در امتحانات نهایی در سال تحصیلی 1401-1402 تاثیر قطعی در نتیجه کنکور دارند و دروس اختصاصی مانند زیست شناسی، فیزیک، شیمی و ریاضی به روش های خاصی برای مطالعه نیاز دارند. مشاوره کنکور تجربی 1402 به شما می گوید که هر درسی را از چه منابعی، با چه روشی و چگونه به نحو موثر مطالعه کنید تا بهترین بازدهی را داشته باشید. در کنار اینها مشاوره تحصیلی تجربی برای برنامه ریزی کنکور منسجم که بتواند مسیر مطالعه را تضمین کند هم به شما کمک می کند.

برخی دانش آموزان تصور می کنند که برای قبولی در رشته های پرطرفداری مانند پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی باید از سال ها قبل برنامه ریزی کرد. این درست است که تحصیل در این رشته‌ها نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد ولی برای قبولی در کنکور و کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ می توانید از همین الان هم تصمیم بگیرید.

خدمات مشاوره کنکور تجربی 1402 مشاوره کنکور دورخیز در مدت زمان باقی مانده تا کنکور 1402 بهترین برنامه ریزی را برای شما انجام خواهد داد و به شما کمک می‌کند با توجه به زمان باقی‌مانده و میزان تلاش خودتان بهترین نتیجه را بگیرید. تیم مشاوران دورخیز تشکیل شده از از چندین مشاور کنکور تجربی رتبه برتر است که سال ها تجربه ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی تخصصی در کنکور تجربی را دارد و با بررسی و پیگیری دقیق و منظم تا روز کنکور دلسوزانه در کنار شماست.

دانش آموزان زیادی در سال های گذشته از طریق خدمات مشاوره کنکور تجربی دورخیز به رتبه های زیر ۱۰۰۰ رسیده اند. این افراد به خوبی از فرصت ها و زمان باقی مانده تا کنکور استفاده کرده اند. اگر تصمیم دارید در کنکور تجربی سال 1402 رتبه ای قابل قبول بدست بیاورید و خود و اطرافیان خود را غافل گیر کنید، از همین بخش وبسایت مشاوره کنکور دورخیز فرم درخواست خدمات مشاوره را تکمیل نمائید. مشاوران مرکز در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و انواع پکیج ها و خدمات قابل ارائه را به ما معرفی می نمایند. با انتخاب و ثبت نام در یکی از خدمات قابل عرضه در مرکز مشاوره دورخیز، در مسیر درست پیشرفت قرار می گیرید و به رویای قبولی در رشته های برتر تجربی می رسید.

چطور رتبه برتر کنکور تجربی بشویم؟
در این ویدئو اطلاعات مفیدی برای موفقیت در کنکور تجربی میگیرید که مسیر رتبه برتر شدن رو براتون روشن میکنه!
فهرست مطالب این مقاله پنهان

 

مشاوره کنکور تجربی با دانشجویان پزشکی

مشاوره-کنکور-دورخیز
مسعود کریمی
مدیر گروه مشاورین
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته مهندسی برق
علم و صنعت تهران
مشاورین کنکور دورخیز
حمیدرضا حسنی پور
مشاور کنکور تجربی
رتبه کنکور 31
دانشجوی پزشکی
علوم پزشکی شیراز
فهیمه جوادی منش
فهیمه جوادی‌منش
مشاور کنکور تجربی
رتبه کنکور 45
دانشجوی پزشکی
شهید بهشتی تهران
دکتر سجاد کیانی
سجاد کیانی
مشاور کنکور تجربی
رتبه کنکور 108
دانشجوی پزشکی
علوم پزشکی تهران

 

مشاوره کنکور تجربی توسط دانشجویان پزشکی
 مشاوره یعنی همراهی موثر و انتقال تجربیات موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته تجربی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره تجربی

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

آیا مشاوره کنکور تجربی واقعاً لازم است؟!

نکته مهمی که ذهن داوطلبان و دانش آموزان را به خود مشغول می کند این است که اصولاً برای قبولی در کنکور، چرا باید مشاور داشته باشیم؟! به عبارتی اهمیت مشاوره کنکور تجربی یا مشاوره تحصیلی تجربی چیست؟!

واقعیت این است که حجم دروس و منابع آموزشی کنکور تجربی زیاد است. و رشته های پر طرفداری مانند پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی ظرفیت محدودی دارند و جزو اولین رشته هایی هستند که داوطلبان گروه تجربی آن را انتخاب می کنند. علاوه بر این، سال 1402 دارای کنکور متفاوتی است؛ دروس نهایی، حتی درس زیست شناسی از اهمیت برخوردارند و داوطلب کنکوری خیلی باید حساب شده و خوب عمل کند تا بتواند از پس این سال پر ماجرا بر بیاید و به هدف خود دست پیدا کند.

بنابراین قبولی در این مسیر نیازمند پیمودن یک مسیر مطمئن و بدون ریسک است. در سال های اخیر دانش آموزان به منابع آموزشی معتبر و انواع کتاب های تست خوب دسترسی داشته و با برنامه ریزی های حرفه ای نمره های خوبی در آزمون کسب می کنند. بنابراین رقابت برای قبولی در این رشته ها بسیار مشکل است. با داشتن یک برنامه ریزی مرور محور و جامع و استفاده از تجربیات فردی که این مسیر را با موفقیت طی کرده، می توانید زمان خود را تنظیم نموده و در مدت زمان باقی مانده تا کنکور خود را آماده کنید.

از طرفی دانش آموزانی که در سال 1402 در کنکور شرکت می نمایند، با برخورداری از مشاوره کنکور تجربی 1402 از الان می توانند به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود فکر کنند. چون چند پله نسبت به رقیبان خود جلوتر هستند و آن هم فقط به دلیل  داشتن یک مطالعه پربازده است.

با توضیحاتی که دادیم و اطلاعاتی که از قبل داشتید، به اهمیت کنکور تجربی و شدت رقابت در آن پی برده اید. به همین خاطر در ادامه خواهیم گفت که برای موفقیت در کنکور تجربی به چه چیزهایی نیاز دارید. با ما همراه باشید.

 

مشاوره کنکور تجربی

6 مورد مهم برای موفقیت در کنکور تجربی

1. برنامه ریزی کنکور تجربی

داشتن برنامه ریزی مناسب برای مطالعه مثل داشتن نقشه گنج است که بدون آن نمی‌توان به هدف رسید! برنامه ای برای کنکور شما مناسب است که حتما متناسب با هدف و توانایی شما باشد، مرور محور باشد و طبق منحنی فراموشی، مرورهای کافی را در خود داشته باشد. همچنین برنامه، باید مطابق با آزمون و برنامه کلاس های درسی باشد و به عبارتی 5 اصل بنیادی یک برنامه ریزی را داشته باشد تا بتواند نیاز شما را برآورده کند و موجب پیشرفت شما بشود. برنامه ریزی اصولی به شما کمک می‌کند پیشرفت کنید، کمتر خسته بشوید و زمان خود را به‌خوبی مدیریت کنید.

در مقاله ای که لینک آن را در این بخش برای شما گذاشتیم، می توانید با اصول یک برنامه ریزی صحیح آشنا شوید. حتماً از این مقاله استفاده کنید.

مقاله مهم  برنامه ریزی کنکور 1402 (با 5 اصل بنیادی🎯 +دانلود برنامه حرفه‌ای)

 

بهترین مشاور کنکور تجربی

 

2. انتخاب بهترین منابع تستی و تشریحی برای کنکور رشته تجربی

از دیگر عواملی که باعث می شود در کنکور تجربی بهترین نتیجه را بگیرید، انتخاب بهترین منابع تستی و تشریحی است. خیلی از داوطلبان کنکور تجربی در ابتدای راه، کوهی از منابع را بدون داشتن اطلاعات کافی از هر منبع، تهیه می کنند و گمان می کنند با این کار می توانند موفقیت خودشان را تضمین کنند. در صورتی که این طور نیست. به علاوه، با توجه به اهمیت دروس نهایی با توجه به تغییرات کنکور 1402 مهم است بتوانید از بهترین و بروز ترین منابع بازار استفاده کنید تا نتیجه مناسب را بگیرید. حتماً الان می پرسید: چه طوری؟

مشاوره کنکور تجربی توسط دانشجویان پزشکی
 مشاوره یعنی همراهی موثر و انتقال تجربیات موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته تجربی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره تجربی

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پاسخ شما در این مقاله است. ما در مقاله زیر، بهترین منابع کنکور تجربی را به صورت سطح بندی شده معرفی کرده ایم تا شما بتوانید در هر سطحی که هستید، بهترین منبع را برای خودتان انتخاب کنید. فکر نکنید که لزوماً کتابی که رتبه یک کنکور از آن استفاده می کرده، بهترین منبع بوده و شما هم اگر از آن استفاده کنید، می توانید موفق شوید. ضمن اینکه بهترین مشاور کنکور تجربی، کسی است که بروز بوده، بتواند منابع مختلف کنکور در بازار را بررسی کند تا به شما  طبق سطح و توانایی خودتان، مناسب ترین منبع را معرفی کند.

دقت کنید که لزوماً منابعی که در سال‌های گذشته رتبه‌برترها استفاده می‌کردند، بهترین منابع برای شما نیست؛ با رقابت شدید انتشاراتی‌ها، تغییرات کنکور در هر سال و همچنین با توجه به سطح علمی‌خودتان در هر درس، نیاز است از بروز ترین و بهترین منابع مناسب سطح خودتان استفاده کنید.

در مقاله ای که در این بخش برایتان قرار داده ایم، منابع را تک به تک، به صورت سطح بندی شده برای سه سطح قوی، متوسط و ضعیف، معرفی کرده ایم.

مقاله مهم  بهترین منابع کنکور تجربی 1402

 

3. توجه به بودجه بندی کنکور تجربی

اگر می خواهید هدفمند درس بخوانید و از مطالعه خود نتیجه بگیرید، حتماً در مطالعه خود به بودجه بندی کنکور هم توجه کنید. مطالعه طبق بودجه بندی کنکور، باعث می شود که شما فصل های پرتکرار و پراهمیت را بشناسید و سعی کنید همه مطالب آن فصل ها را دقیق یاد بگیرید. تعداد دفعات مرور را هم برای فصل های مهم و پر سوال، بیشتر کنید تا مطالب این فصل ها ملکه ذهنتان شود و در آن ها به مهارت و تسلط برسید.

 

مشاور کنکور تجربی

 

در مقاله ای که در این بخش برایتان قرار داده ایم هم می توانید به بودجه بندی کنکور 1402 رشته تجربی دسترسی پیدا کنید. حتماً از این مقاله استفاده کنید تا مطالعه دقیق تری داشته باشید.

مقاله مهم  بودجه بندی کنکور 1402 تجربی به صورت موشکافانه!

 

4. انتخاب هدف خوب و آمادگی روحی برای کنکور تجربی

بعضی‌ها می‌گویند، فعلاً درس بخوانیم تا بعداً ببینیم چه پیش می‌آید! از مهم ترین عواملی که باعث موفقیت شما در کنکور تجربی می شود، انتخاب هدف است. شما باید برای موفقیت در کنکور یک هدف مشخص داشته باشید و رسیدن به آن هدف را با تک تک سلول های بدنتان بخواهید. یعنی همان ضرب المثل معروف که می گوید: خواستن، توانستن است! کافی است هدفتان را دقیق انتخاب کنید و بخواهید که به آن برسید. در این صورت است که برای رسیدن به آن تلاش می کنید و در راستای رسیدن به آن قدم بر می دارید و این یعنی موفقیت!

پس از شما می خواهیم در شروع کار، هدفتان را دقیق انتخاب کنید و هر روز آن را به خودتان یادآوری کنید. در مقاله ای هم که در ادامه همین بخش برایتان قرار داده ایم، در رابطه با نحوه انتخاب هدف برایتان توضیح داده ایم. حتماً نگاهی به این مقاله بیندازید تا با فرمول از هدف تا هدف دورخیز، طعم شیرین موفقیت را بچشید.

 

مشاور کنکور تجربی

 

در مسیر رسیدن به این هدف، یعنی موفقیت در کنکور تجربی، هیچ وقت نباید ناامید شوید و باید خودتان را از همان ابتدا برنده این مسابقه بزرگ بدانید و قبول کنید که ایم حق شماست که برنده شوید. این روحیه قوی و جنگ جویانه، قطعاً مسیر شما را برای رسیدن به موفقیت هموار می کند.

مقاله مهم  چرا و چطور یک هدف خوب انتخاب کنیم؟

همچنین از دیگر نکات مهم برای انتخاب هدف، آشنایی با رشته‌های دانشگاهی رشته تجربی است؛ شاید شما فقط معروف‌ترین رشته‌های دانشگاهی همچون پزشکی، دندان، دارو، دام‌پزشکی رابشناسید، اما آشنایی دقیقی با رشته‌هایی همچون فیزیوتراپی، پرستاری، گفتاردرمانی و… نداشته باشید که اتفاقاً با روحیات شما سازگاتر است. پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را که به معرفی دقیق رشته‌های مختلف پرداخته‌ایم از دست ندهید و با دیدی بازتر برای هدف خود تلاش کنید.

با کلیک بر روی این جمله صفحه معرفی رشته‌های مختلف را می‌توانید بررسی کنید.

 

5. آشنایی با ضرایب دروس رشته تجربی

بعد از انتخاب هدف، باید مسیر رسیدن به هدفتان را به خوبی بشناسید. باید بدانید برای رسیدن به این خواسته، لازم است در هر درس چه درصدی را کسب کنید. شما باید با بررسی ضریب هر درس در رشته تجربی در کنکور تجربی به این نتیجه برسید. برای مثال با توجه به تغییرات کنکور 1402، باید بدانید که درس زمین شناسی از دروس حذفی کنکور نیست! کسی که آشنایی کافی با این تغییرات ندارد، ممکن است به پیشنهاد دوستان خود که سال‌های گذشته در کنکور تجربی موفق شده‌اند، این درس را کنار بگذارد و از اهمیت آن غافل شود؛ درحالیکه درس زمین‌شناسی با ضریب 1 از دروسی است که تا حدودی باید به آن توجه داشت و با روشی صحیح به مطالعه آن پرداخت.

مشاوره کنکور تجربی توسط دانشجویان پزشکی
 مشاوره یعنی همراهی موثر و انتقال تجربیات موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته تجربی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره تجربی

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

رشته تجربی
درس ضریب تعداد تست زمان پاسخگویی ارزش هر تست
زمین شناسی 1 20 16 دقیقه 5%
ریاضی 7 30 50 دقیقه 3.3%
زیست 12 50 40 دقیقه 2%
فیزیک 7 30 37 دقیقه 3.3%
شیمی 9 35 37 2.85%

 

برای اینکه در این رابطه اطلاعات کامل تری داشته باشید، در مقاله ای جداگانه ضرایب دروس رشته تجربی را بررسی کرده ایم. حتماً از این مقاله استفاده کنید تا با اطلاعات و شناخت کامل تری از هدفتان، به سمت آن حرکت کنید.

مقاله مهم  ضرایب درس های رشته تجربی در کنکور

 

 

6 زمینه مشاوره کنکور تجربی (Copy)

 

6.  روش مطالعه دروس کنکور تحربی

حتماً میدانید که روش مطالعه دروس برای کنکور با امتحانات مدرسه تفاوت دارد. برای کنکور باید طوری بخوانید که از پس سوالات تستی و مفهومی بربیایید. در مشاوره کنکور رشته تجربی مشاور باید این روش ها را به شما آموزش بدهد تا مطالعه تان هدفمند و ثمربخش شود. به هیچ وجه تصور نکنید که با روش های تشریحی می توانید درس ها را مطالعه کنید و نتیجه مطلوب بگیرید.

با کلیک روی درس مورد نظر می توانید روش مطالعه آن را یاد بگیرید.

 

5 ویژگی بهترین مشاوره کنکور تجربی

برای انتخاب بهترین مشاور رشته تجربی باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید تا برای سال کنکور که سالی پر از فراز و نشیب است، بهترین راهنما و دوست را برای خودتان انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله، ویژگی های بهترین مشاور رشته تجربی را بررسی کنیم.

1. رتبه برتر کنکور رشته تجربی باشد

مشاوری که شما برای کنکور تجربی انتخاب می کنید، باید از رتبه برترهای کنکور های سال های قبل باشد. چون چنین فردی می تواند بهترین مشاوره کنکور تجربی را به شما ارائه دهد. این فرد است که مثل شما دانش آموز بوده و این روزها را گذرانده و شرایط فعلی شما را کاملاً درک می کند. این فرد است که پستی ها و بلندی های سال کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و بهترین عملکرد را در کنکور خود ارائه داده است. پس مشاور کنکور تجربی رتبه برتر می تواند بهترین مشاوره کنکور تجربی را به شما ارائه دهد.

2. نقاط ضعف و قوت شما را بشناسد

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مشاوره کنکور تجربی ، این است که مشاور در قدم اول نقاط ضعف و قوت شما را با کمک خودتان بشناسد و طبق آن ها برای شما تصمیم بگیرد. این شناخت باعث می شود که مشاور کنکور تجربی شما، با شناختی که از مباحث مهم کنکور و روش های درست مطالعه دارد، شما را راهنمایی کند و در نهایت شما را به موفقیت بسیار نزدیک کند.

3. سخت گیر، منظم و پیگیر باشد

بهترین مشاوره کنکور تجربی، مشاوره ای است که در آن مشاور، خیلی سخت گیرانه به کار شما نظارت کند و با دریافت گزارش کار روزانه، روند کار شما را زیر نظر داشته باشد. این پیگیری دقیق، باعث افزایش جدیت شما در مطالعه می شود و در نهایت باعث موفقیت شما خواهد شد.

4. برنامه ریزی مدون و مرور محور انجام بدهد

از مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره کنکور تجربی، ارائه یک برنامه ریزی شخصی است که قابل تغییر و انعطاف باشد و همچنین با مرورهای به موقع، باعث یادگیری بیشتر و بهتر شما شود. قطعاً می دانید که داشتن یک برنامه خوب که طبق اصول برنامه ریزی توسط بهترین مشاور کنکور تجربی نوشته شده، چقدر می تواند در موفقیت شما تاثیر گذار باشد. چون با یک برنامه اصولی شما می توانید چندین بار درس هایتان را بخوانید و مرور کنید و در آن ها به مهارت برسید.

 

مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی 1402 25

 

5. فنون موفقیت در کنکور تجربی را به شما آموزش بدهد

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مشاوره کنکور تجربی، آموزش فنون موفقیت در کنکور، یعنی روش مطالعه و تست زنی درست است. یک مشاور کنکور تجربی ایده آل، به شما آموزش خواهد داد که هر درس را به چه نحوه ای مطالعه کنید و با چه روشی برای هر درس تست بزنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. این یعنی بهترین مشاوره کنکور تجربی! چون بعضی ها فکر می کنند مشاوره خوب، صرفاً در برنامه ریزی خلاصه می شود. در صورتی که اینطور نیست. بهترین مشاور کنکور تجربی کسی است که شما را در زمینه مطالعه تک تک درس ها راهنمایی کند و به شما روش درست مطالعه و مهارت های تست زدن را آموزش بدهد.

از بخش زیر می توانید پکیج های فنون موفقیت در کنکور را تهیه کنید. این پکیج آموزش روش های مطالعه و تست زنی و آزمون دادن ویژه کنکور را در حدود 30 جلسه به شما عرضه می کند.

مشاوره کنکور تجربی توسط دانشجویان پزشکی
 مشاوره یعنی همراهی موثر و انتقال تجربیات موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته تجربی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام مشاوره تجربی

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

از همین الان مشاوره کنکور تجربی 1402 را دریافت کنید

اگر دوازدهمی هستید، از همین الان به فکر برنامه ریزی برای ورود به دانشگاه باشید. یکی از خدمات مرکز مشاوره کنکور دورخیز، مشاوره کنکور تجربی 1402 است. با استفاده از خدمات مشاوره کنکور پزشکی و کنکور تجربی دورخیز در هر سطحی از توانایی علمی و آموزشی که باشید می توانید یک برنامه تخصصی برای رتبه های عالی داشته باشید.

مشاوره کنکور تجربی 1402 دورخیز با معرفی منابع آموزشی معتبر، برنامه ریزی کنکور تجربی، روش های مطالعه و تست زنی و نحوه یادگیری اصولی و دراز مدت دروس، شما را در رسیدن به رتبه برتر در کنکور 1402 راهنمایی خواهد کرد. برای این کار تنها کافی است که در همین صفحه فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره کنکور دورخیز با بررسی شرایط دانش آموزان و معرفی خدمات قابل ارائه بهترین پکیج ها را به شما پیشنهاد می نمایند.

 

مشاور کنکور

 

دورخیز بهترین مشاوره کنکور تجربی در تهران و سراسر کشور

مرکز مشاوره کنکور دورخیز با بهره گیری از تیم مشاورین با تجربه، انواع خدمات مشاوره کنکور تجربی و ارائه پکیج های مختلف آموزشی به دانش آموزان، موفقیت آن ها را برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر تضمین می کند. مشاوران مرکز مشاوره کنکور دورخیز خود برترین رتبه های کنکور تجربی در سال های اخیر هستند.

ویژگی های مشاوره کنکور تجربی

 

این افراد در رشته های پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی در دانشگاه های برتر ایران مانند دانشگاه تهران، شهید بهشتی و ایران مشغول به تحصیل هستند. بنابراین بهترین گزینه برای راهنمایی و برنامه ریزی دانش آموزان محسوب می شوند. با استفاده از خدمات مرکز مشاوره کنکور تجربی دورخیز از هم اکنون قبولی خود را تضمین شده فرض نموده و به فکر برنامه ریزی برای آینده خود باشید. اگر دنبال بهترین مشاوره کنکور تجربی در تهران (حضوری) یا بهترین مشاوره کنکور تجربی غیر حضوری در شهر هایی مانند کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، قزوین، تبریز، کرمان، اهواز و … هستید دورخیز در هر دو صورت انتخاب خوبی برای شماست!

پشتیبانی کامل و همه جانبه مشاورین مرکز مشاوره کنکور دورخیز در تمام مراحل تا رسیدن به موفقیت وجود دارد و شما در این مسیر سخت، اصلاً تنها نیستید. برای پیوستن به تیم دورخیز تنها کافی است که فرم درخواست مشاوره را از طریق سایت تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان باشید. برنامه ریزی کنکور تجربی تخصصی، پیگیری پیشرفت تحصیلی و ارائه خدمات مشاوره روان شناسی، علمی و تخصصی را در مرکز خدمات مشاوره کنکور تجربی دورخیز تجربه کنید.

 

هزینه و قیمت مشاوره کنکور تجربی

گاهی ما برای کم کردن هزینه ها ، مهم ترین موارد در زندگی را کنار میگذاریم. غافل از اینکه در آینده ممکن است مجبور شویم چندین برابر آن هزینه مالی و زمانی بپردازیم. مثلا به سلامتی خود اهمیت نمیدهیم و در دوره بیماری مجبور میشویم هزینه های گزافی پرداخت کنیم. هزینه کردن برای مشاوره و راهنمایی گرفتن در واقع سرمایه گذاری است. اگر این سرمایه گذاری انجام نشود در آینده هزینه های تحصیل در رشته های پرهزینه یا دانشگاه های غیردولتی و شهریه ای، هزینه های یافتن شغل مناسب، هزینه های بیکاری و عقب ماندن از مسیر عادی زندگی ده ها یا صدها برابر هزینه مشاوره خواهد بود.

و اما سوالی که برای بسیاری از داوطلبان مطرح می‌شود این است که قیمت مشاوره کنکور تجربی در سال 1402 چقدر است؟ و چرا برخی مشاوران هزینه‌هایی بسیار بالاتر یا پایین‌تر از عرف را در نظر می‌گیرند؟

هزینه دریافت مشاوره کنکور تجربی در سال 1402 حدوداً بین 350 تا 700 هزار تومان را به‌صورت ماهیانه شامل می‌شود که شما با پرداخت حدوداً 450 هزار تومان می‌توانید از خدمات نسبتاً کاملی همچون تماس هفتگی، چک کردن گزارش شبانه، تحلیل آزمون، انگیزش، معرفی منابع و… بهره‌مند شوید.

اما این‌که مشاورینی هستند که با قیمت‌های نامتعارف کار می‌کنند، بخشی از آن به سطح خدمات و تجربه‌ی کار مشاور بر می‌گردد؛ اصلی اقتصادی که می‌گوید: وقتی تقاضا زیاد باشد، قیمت هم بالا می‌رود و وقتی تقاضا (و تجربه‌ی کار) کم باشد، هزینه هم پایین می‌آید!

پس اگر دنبال مشاوره کنکور تجربی هستید حتما در نظر بگیرید که هزینه های ماهانه چند صد هزار تومان شما را از هزینه های میلیونی در آینده بی نیاز می کند. آکادمی دورخیز هم البته طرح های متفاوتی دارند که از هزینه اقتصادی به بالا را شامل میشود.

 

روش برنامه ریزی کنکور تجربی

برنامه ریزی کنکور تجربی باید کاملا اصولی و مدون و با توجه به شرایط دانش آموز انجام شود. برای کنکور 1402 اگر تاثیر معدل قطعی باشد باید در برنامه ریزی کنکور تجربی هم یک بخش به آمادگی برای امتحانات و یک بخش به آمادگی برای کنکور اختصاص داده شود. برنامه ریزی برای کنکور باید نقاط ضعف و قوت شما را پوشش دهد تا بتوانید با استفاده از آن پیشرفت کنید. در آکادمی دورخیز یک برنامه ریزی حجمی – زمانی روزانه با توجه به شرایط خود از مشاورتان دریافت میکنید که کمک میکند عالی درس بخوانید و در آزمون هایی که مشاور از شما میگیرد هم عالی عمل کنید.

 

مشاوره کنکور تجربی رایگان!!!

در آکادمی دورخیز یک جلسه مشاوره کنکور تجربی به صورت رایگان میتوانید داشته باشید. در این جلسه وضعیت کلی شما ارزیابی می شود و برای موفقیت در کنکور تجربی توصیه هایی دریافت میکنید. برای این منظور شماره تماس خود را در همین صفحه ثبت کنید تا کارشناسان آکادمی دورخیزر با شما تماس بگیرند.

 

برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر کنکور تجربی کافیست فرم زیر را تکمیل کنید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

سوالات متداول درباره مشاوره کنکور تجربی

برای کنکور 1401 ظرفیت پذیرش رشته های پزشکی افزایش داشته و برای سال 1402 هم پربرجا خواهد بود.

خدمات آکادمی دورخیز کامل ترین خدمات مشاوره ای می باشد. استفاده از رتبه های برتر آموزش دیده و نظارت مشاورین ارشد با تجربه ، کیفیت خدمات دورخیز را به بالاترین سطح رسانده است.

برچسب ها :
لینک کوتاه مقاله:

مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

چرا مشاوره کنکور مفیده؟!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 11 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

با تکمیل کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

مطالب پیشنهادی
نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
4 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه حیدری
فاطمه حیدری
2 سال قبل

مشاوران واقعا زحمت می کشن
همش پیگیرن دمشون گرم .👌👌

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  فاطمه حیدری
2 سال قبل

سلام فاطمه خانم:)
ممنون که نظرتون رو با ما درمیان گذاشتین و واقعاً خوشحالیم که رضایت شما رو می بینیم و مطمئنیم که علت این رضایت،با تجربه بودن و همچنین با علم کار کردن مشاورین در دورخیزه:)

dorsa_hj
dorsa_hj
2 سال قبل

من چهار ماهه که از موسسه دورخیز مشاوره خص.وصی میگیرم ،خیلی خوبین شما بخاطر پیشرفت هام مدیونتون هستم

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  dorsa_hj
2 سال قبل

ممنون درسا خانم. خوشحالم که تونستیم کمکت کنیم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.