مشاوره کنکور تجربی

یکی از موارد با اهمیت برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور بویژه در گروه تجربی استفاده از مشاوره کنکور تجربی است. رقابت در گروه تجربی در رشته های پرطرفداری مانند پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی زیاد بوده و داوطلبان با یک برنامه ریزی دقیق و منظم می توانند از سد کنکور عبور کنند. رشته تجربی دارای دروس مختلفی است که هر کدام نیاز به یک برنامه ریزی مدون دارد.

دروس عمومی، دروس اختصاصی مانند زیست شناسی، فیزیک، شیمی و ریاضی به روشهای خاصی برای مطالعه نیاز دارند. مشاوره کنکور تجربی به شما می گوید که هر درسی را از چه منابعی، چه روشی و چگونه به نحو موثر مطالعه نموده تا بهترین بهره وری و کارایی را داشته باشید.

مشاورین رتبه برتر

اهمیت مشاوره کنکور تجربی در سال کنکور (چرا باید مشاور داشته باشیم؟)

نکته مهمی که ذهن برخی داوطلبان و دانش آموزان را به خود مشغول می نماید این است که اصولا برای قبولی در کنکور، چرا باید یک مشاور داشته باشیم. به عبارتی اهمیت مشاوره کنکور تجربی چیست. واقعیت این است که حجم دروس و منابع آموزشی کنکور تجربی زیاد است. از طرفی رشته های پر طرفداری مانند پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی ظرفیت محدودی داشته و جزو اولین رشته هایی است که داوطلبان گروه تجربی آن را انتخاب می کنند.

بدین ترتیب برای قبولی در آنها نیاز به برنامه ریزی کنکور تجربی است. در سالهای اخیر دانش آموزان به منابع آموزشی معتبر و غنی و انواع کتاب های تست خوب دسترسی داشته و با انواع برنامه ریزی های مدون و حرفه ای نمره های خوبی در آزمون کسب می کنند. بنابراین رقابت برای قبولی در این رشته ها بسیار مشکل است. با داشتن یک برنامه ریزی مدون و جامع می توانید زمان خود را تنظیم نموده و در مدت زمان باقیمانده تا کنکور خود را آماده سازید.

مشاوره کنکور تجربی ۹۹ از هم اکنون می تواند نتیجه مطلوبی برای دانش آموزان داشته باشد. از طرفی دانش آموزانی که در سال ۱۴۰۰ در کنکور شرکت می نمایند، با برخورداری از مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۰ از هم اکنون می توانند به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود فکر کنند. در ادامه به بررسی برخی آمار و ارقام کنکور تجربی می پردازیم.

رقابت در کنکور تجربی

رشته تجربی یک رشته پر رقابت در کنکور سراسری است

طبق آمار منتشر شده از سوی سازمان سنجش کشور، تعداد یک میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۹۳ داوطلب در کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت نام کردند. از این تعداد بیش از نیمی از داوطلبان مربوط به گروه تجربی هستند. به عبارتی تعداد ۶۳۷ هزار و ۹۴ داوطلب در گروه تجربی ثبت نام کرده اند. بدین ترتیب رقابت در گروه تجربی بسیار زیاد خواهد بود.

مشاوره کنکور تجربی به دانش آموزان و داوطلبان گروه تجربی امکان رقابت قدرتمند و کسب بهترین نتیجه را خواهد داد. در این میان رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی جزو برترین رشته های گروه تجربی است که رقابت سختی در آنها حاکم است

به عنوان مثال برای قبولی در رشته پزشکی در منطقه یک حداقل رتبه ۲۴۰۰ مورد قبول خواهد بود. قبولی در منطقه دو برای پزشکی رتبه حداقل ۲۳۰۰ و برای منطقه سه رتبه ۱۶۰۰ نیاز دارد. نکته قابل توجه این است که این حداقل رتبه مورد نیاز برای دانشگاه های کوچک و واقع در شهرهای کوچک است. مشاوره کنکور تجربی شما را در کسب نمره های قابل قبول و برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به آن یاری می نماید.

مطلب مشابه
مرور درس ها در کنکور با روش‌های حرفه‌ای

کسب درصدهای مورد نیاز برای هر درس و بدست آوردن رتبه مورد نظر از دیگر کارهایی است که برنامه ریزی کنکور تجربی برای شما بدنبال خواهد داشت. اینکه بدانید از چه منابعی و چگونه مطالعه نمائید که رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته و دانشگاه مد نظر خود را بدست آورید چیزی است که مشاوره کنکور تجربی به شما خواهد داد.

مشاوره تجربی با رتبه های برتر

بهترین مشاور کنکور برای رشته تجربی کیست؟

آیا تابحال به این موضوع فکر کرده اید که بهترین مشاور کنکور تجربی چه کسی است. یک مشاور کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد و مشخصات یک مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی کنکور تجربی حرفه ای چیست. یک مشاور خوب در درجه اول باید به تمام مسیر از ابتدا تا زمان کنکور و رسیدن به موفقیت اشراف کامل داشته باشد. بنابراین افرادی که در سالهای قبل خود در کنکور شرکت نموده و رتبه خوبی بدست آورده اند جزو برترین مشاوران محسوب می شوند.

این افراد با سختی ها و مشکلات موجود بر سر راه دانش آموزان به خوبی واقف بوده و می دانند که موانع و مشکلات از کجا هستند. نحوه صحیح مطالعه کردن، خواندن بخش های مهم و چگونگی تست زدن دروس مختلف از دیگر مواردی است که این افراد به خوبی با آن آشنا هستند. بدیهی است که برنامه ریزی، اجرا و نحوه کسب آمادگی برای کنکور که توسط این افراد توصیه می شود، یکبار قبل توسط این افراد اجرا شده و جوابگو بوده است. بنابراین قابلیت اجرایی دارد. این افراد همگی جزو دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی از دانشگاه های برتر کشور هستند.

مشاوران گروه مشاوره کنکور دورخیز افرادی هستند که  مسیر موفقیت در کنکور را با موفقیت طی کرده اند. مهمترین ویژگی مشاورین کنکور تجربی با این ویژگی، این است که فرد مشاور اشراف کامل به مسیر برنامه ریزی و روشهای رسیدن به موفقیت را دارد. چنین فردی بدلیل اینکه یکبار مسیر موفقیت در کنکور تجربی را پشت سر گذاشته است به خوبی با دشواری های راه آشنا بوده و بهترین برنامه ریزی را انجام می دهد.

آشنایی با منابع آموزشی معتبر، آموزش روشهای صحیح مطالعه و تست زنی، مطالب مهم هر بخش و درس و برنامه ریزی کنکور تجربی از دیگر مزیت های بهترین مشاوره کنکور تجربی است. در گروه مشاوره دورخیز تمامی این موارد را گردآوردی کرده ایم و بنابراین بهترین مشاورین کنکور تجربی را می توانید در گروه دورخیز پیدا کنید.

بهترین مشاور کنکور تجربی

مشاور کنکور برای موفقیت در کنکور چه کمکی می‌کند؟

سوالی که برای دانش آموزان پیش می آید این است که خدمات مشاوره کنکور شامل چه خدماتی می گردد. واقعیت این است که یک مشاوره تخصصی و با کیفیت باید دارای ویزگی هایی خاصی باشد. برنامه ریزی تخصصی برای هر فرد، برنامه انعطاف پذیر، آموزش مطالعه دروس مختلف، نحوه تست زنی، اندازه گیری مدام و مستمر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و تغییر و اصلاح برنامه در صورت لزوم از مهم ترین بخش های مشاوره کنکور خواهد بود. پیگیری مداوم و تلفنی مشاوران و دادن انگیزه و آماده سازی دانش آموزان از نظر روان شناختی و روحی برای کنکور از دیگر مواردی است که یک مشاور خوب مورد توجه قرار می دهد.

انواع خدمات مشاوره کنکور پزشکی، برنامه ریزی کنکور تجربی، مشاوره کنکور تجربی ۹۹، مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۰ و قبولی در دانشگاه ها و رشته های پرطرفدار در مرکز مشاوره کنکور دورخیز ارائه می شود. توجه به سطح دانش آموز، مدت زمان باقیمانده تا زمان برگزاری کنکور و هدف از مشاوره، برنامه ریزی مدونی برای دانش آموزان تهیه می کنند. علاوه بر این خدمات مشاوره کنکور تجربی شامل معرفی منابع آموزشی معتبر، آموزش صحیح روشهای مطالعه هر درس و نحوه تست زنی ماست.

مطلب مشابه
آموزش انتخاب رشته

به عنوان مثال خواندن دروس حفظ کردنی مانند ادبیات، دین و زندگی و زیست شناسی با مطالعه دروسی مانند ریاضیات، فزیک و شیمی متفاوت است. برای درس ریاضیات باید از طریق حل مساله به تبحر دست یافت. برخی دروس مانند ادبیات و دین و زندگی نیاز به مطالعه و مرور مکرر دارند. کنکور تجربی به دانش آموزان انگیزه داده و آنها را برای ادامه مسیر و رسیدن به موفقیت در کنکور آماده می نماید.

مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۰ در مرکز مشاوره دورخیز
مشاوره کنکور تجربی برای قبولی پزشکی

یکی از رشته های پرطرفدار در کنکور تجربی رشته پزشکی است. اگر قصد قبولی در رشته پزشکی در کنکور پیش رو را دارید، نیاز به یک مشاور حرفه ای خواهید داشت. دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه های برتر بدلیل اینکه خود این راه را تجربه کرده اند بهترین گزینه محسوب می شوند. برای قبولی در رشته پزشکی کسب حداقل نمره ۵۰ درصد در دروس عمومی و میانگین نمره ۷۰ درصد در دروس اختصاصی الزامی است. بنابراین برای قبولی در پزشکی نیاز جدی به یک برنامه ریزی دقیق وجود دارد.

مشاوران مرکز مشاوره دورخیز از دانشجویان پزشکی دانشگاه تهران، ایران و شهید بهشتی بوده که قبلا مسیر کنکور را طی کرده اند. بنابراین به خوبی می توانند شما را راهنمایی کنند. این افراد بهترین مشاور کنکور تجربی برای قبولی در پزشکی محسوب می شوند. با استفاده از خدمات مشاوره کنکور تجربی مرکز مشاوره دورخیز از هم اکنون قبولی خود را در رشته و دانشگاه مورد نظر خود تضمین شده در نظر بگیرید.

قبولی پزشکی

برنامه ریزی کنکور تجربی

هر فردی نیاز به یک برنامه ریزی با توجه به وضعیت علمی و توانایی های فردی خود دارد. بنابراین برنامه ریزی کامل و قابل اجرا برای هر داوطلب باید به صورت اختصاصی و فردی تدوین و به اجرا گذاشته شود. مشاوران مرکز مشاوره دورخیز در طول مسیر تا زمان برگزاری کنکور و حتی پس از آن تا زمان انتخاب رشته با دانش آموزان خواهند بود تا این مهم را برآورده کنند. شما می توانید در هر مرحله سوالات خود را از مشاور خود به صورت تلفنی پرسیده و مشکلات خود را برطرف کنید.

دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند برای انجام خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹، خدمات مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۰ و یا خدمات مشاوره کنکور پزشکی به مرکز مشاوره کنکور دورخیز مراجعه نمایند. مرکز مشاوره کنکور دورخیز برای برنامه ریزی کنکور تجربی بهترین مشاور کنکور تجربی را برای شما در نظر گرفته است.

مشاوران دورخیز با پیگیری های مداوم روزانه و تلفنی روند پیشرفت تحصیلی دانش آموزان را کنترل می کنند. این نوع برنامه ریزی و مشاوره بهترین کیفیت و نتیجه را به همراه خواهد داشت. با خدمات مشاوره کنکور از سد کنکور به راحتی عبور کرده و در رشته و دانشگاه مورد نظر خود تحصیل کنید. برنامه ریزی دقیق و انعطاف پذیر که تمام نیازهای دانش آموز را در نظر گرفته و به ارتقا سطح علمی و آموزشی دانش آموزان کمک نماید بخش مهمی از رسیدن به موفقیت است. بنابراین با برنامه ریزی دقیق مشاوران مرکز مشاوره دورخیز از زمان و توانایی های خود به بهترین نحو ممکن استفاده خواهید کرد.

برنامه ریزی برای کنکور
مشاوره کنکور تجربی ۹۹

برخی دانش آموزان تصور می کنند که برای قبولی در رشته های پرطرفداری مانند پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی باید از سالها قبل برنامه ریزی نمود. این درست است که تحصیل در رشته های فوق نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد ولیکن برای قبولی در کنکور و کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ می توانید از هم اکنون اقدام نمائید. خدمات مشاوره کنکور تجربی ۹۹ مرکز مشاوره کنکور دورخیز در مدت زمان باقیمانده تا کنکور ۹۹ بهترین برنامه ریزی را برای شما انجام خواهد داد. تیم مشاوران برتر دورخیز سالها تجربه ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی تخصصی در کنکور تجربی را دارد.

مطلب مشابه
کلاس کنکور بله یا خیر؟

دانش آموزان زیادی در سالهای اخیر از طریق خدمات مشاوره کنکور تجربی دورخیز به رتبه های زیر ۱۰۰۰ دست یافته اند. این افراد به خوبی از فرصت ها و زمان باقیمانده تا کنکور استفاده نموده اند. اگر تصمیم دارید در کنکور تجربی سال ۹۹ رتبه ای چشمگیر بدست آورده و خود و اطرافیان خود را غافلگیر کنید از همین بخش وبسایت مشاوره کنکور دورخیز فرم درخواست خدمات مشاوره را تکمیل نمائید. مشاوران مرکز در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و انواع پکیج ها و خدمات قابل ارائه را به ما معرفی می نمایند. با انتخاب و ثبت نام در یکی از خدمات قابل عرضه در مرکز مشاوره دورخیز، به راستی دورخیز برای دستیابی به اهداف خود را شروع خواهید نمود.

با مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۰ از همین الان شروع کنید!

دانش آموزانی که سال ۱۴۰۰ در کنکور شرکت خواهند نمود، از هم اکنون به فکر برنامه ریزی برای ورود به دانشگاه شوید. یکی از خدمات مرکز مشاوره کنکور دورخیز، مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۰ است. با استفاده از خدمات مشاوره کنکور پزشکی و کنکور تجربی دورخیز در هر سطحی از توانایی علمی و آموزشی که باشید می توانید یک برنامه تخصصی برای رتبه های عالی داشته باشید.

مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۰ دورخیز با معرفی منابع آموزشی معتبر، برنامه ریزی کنکور تجربی، روشهای مطالعه و تست زنی و نحوه یادگیری اصولی و دراز مدت دروس شما را در رسیدن به رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۰ راهنمایی خواهد کرد. برای اینکار تنها کافی است که در سایت مرکز مشاوره کنکور دورخیز فرم درخواست مشاوره را تکمیل نموده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره کنکور دورخیز با بررسی شرایط دانش آموزان و معرفی خدمات قابل ارائه بهترین پکیج ها را به شما پیشنهاد می نمایند.

منابع کنکور
تضمین موفقیت در کنکور با مشاوره و برنامه ریزی تجربی با گروه مشاورین دورخیز

مرکز مشاوره کنکور دورخیز با بهره گیری از تیم مشاورین با تجربه، انواع خدمات مشاوره کنکور تجربی و ارائه پکیج های مختلف آموزشی به دانش آموزان موفقیت آنها را برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر تضمین می کند. مشاوران مرکز مشاوره کنکور دورخیز خود برترین رتبه های کنکور تجربی در سالهای اخیر هستند.

این افراد در رشته های پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی در دانشگاه های برتر ایران مانند دانشگاه تهران، شهید بهشتی و ایران مشغول به تحصیل هستند. بنابراین بهترین گزینه برای راهنمایی و برنامه ریزی دانش آموزان محسوب می شوند. با استفاده از خدمات مرکز مشاوره کنکور تجربی دورخیز از هم اکنون قبولی خود را تضمین شده فرض نموده و به فکر برنامه ریزی برای آینده خود باشید.

پشتیبانی کامل و همه جانبه مشاورین مرکز مشاوره کنکور دورخیز در تمام مراحل تا رسیدن به موفقیت با شما خواهد بود. برای پیوستن به تیم دورخیز تنها کافی است که فرم درخواست مشاوره را از طریق سایت تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان باشید. برنامه ریزی کنکور تجربی تخصصی و پیگیری پیشرفت تحصیلی دانش‌ آموزان و ارائه خدمات مشاوره روان شناسی، علمی و تخصصی را در مرکز خدمات مشاوره کنکور تجربی دورخیز تجربه کنید.

برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر تجربی کافیست فرم زیر را پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

راز رتبه زیر 100 کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

دانلود رایگان

دفتر برنامه ریزی دورخیز

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

فهرست
یه عیدی شگفت انگیز برای شما

63000 تومـان تخـفیف
پکیج فنون موفقیت در کنکور

در 7 ساعت رازهای کسب رتبه دو رقمی و سه رقمی کنکور را یاد بگیر 
عیدی منو بده! 😊
close-link

مشاوره رایگان تلگرام

مشاوره تلفنی