مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره تلفنی کنکور جایگزین مشاوره حضوری!!

در این مقاله قصد داریم مشاوره تلفنی کنکور را با مشاوره حضوری مقایسه کنیم. بسیاری از دانش آموزان در سال کنکور تصور می کنند الزاماً باید مشاوره حضوری داشته باشند، در حالی که مشاوره تلفنی کنکور می تواند فراتر از تصور تمامی نیازهای آن ها را برآورده کند. در این مقاله مزیت های مشاوره تلفنی کنکور را توضیح می دهیم. همچنین به شما ثابت می کنیم که مشاوره حضوری برای کنکور معایب زیادی هم دارد که برای یک داوطلب کنکوری توضیه نمی شود. همچنین می توانید با مشاوره تلفنی گروه دورخیز هم  آشنا شوید و برای ثبت نام در مشاوره تلفنی دورخیز اقدام نمایید. با ما باشید.

برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

مشاوره تلفنی کنکور تمام نیازهای دانش آموز را برطرف می‌کند

ما انسان ها یک مرتبه زندگی میکنیم و در نتیجه هراتفاقی را معمولاً یک بار تجربه می کنیم. حال در این یک مرتبه، دو راه داریم. یا میتوانیم موانع، مشکلات و سوالات خود را با آزمون و خطا حل کنیم؛ که نتیجه آن مشخص نیست چون ممکن است راه درست را انتخاب نکرده باشیم. یا میتوانیم ازکمک یک فرد که این اتفاق را قبلاً تجربه کرده و آن مسیر را به خوبى به نتیجه رسانده استفاده کنیم که دراین صورت دیگر نیاز به آزمون و خطا نیست و خیلى راحت در اولین برخورد با مشکل، راه حل درست را دریافت می کنیم و به سادگى آن مسیر را طى می کنیم و به نتیجه دلخواه می رسیم.

idea & questionسال کنکور سالى پر از استرس، نگرانى و اتفاقات جدید است. براى سپرى کردن این اتفاق هم همانطورکه گفتیم دو راه داریم. راه اول آزمون و خطا است که نتیجه آن مشخص نیست و به احتمال زیاد نتیجه مطلوبى نخواهد داشت و راه دوم استفاده از تجربه هاى کسى است که قبلا این مسیر را با موفقیت سپرى کرده است.

مقاله پیشنهادی:
راهکارهایی برای کسب تراز بالای ۷۰۰۰ در آزمون ها

باید بدانیم این سال، هم براى ما پراز فراز و نشیب خواهد بود و هم سرنوشت ساز است. پس براى اینکه بتوانیم بدون استرس و با کمال آرامش از پس مشکلات این مسیر بر بیاییم و در نهایت بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم، لازم است از مشاوره یک فرد باتجربه در این زمینه استفاده کنیم.

قطعا یک مشاور تحصیلى با دانش و سواد انسان شناختى و تجربیات چندین ساله خود، میتواند به موفقیت ما کمک بزرگى کند و مسیر رسیدن به هدف را براى ما هموار سازد.

از مشاوره کنکور چه توقعاتی داریم؟

هدف از گرفتن مشاور کنکور چیست؟ جواب بسیار ساده و سر راست است! رسیدن به رتبه برتر کنکور و قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه. در همین راستا مشاور کنکور باید مجموعه ای از توقعات و نیازهای دانش آموز را برآورده کند. با هم ببینیم این توقعات شامل چه چیزهایی است.

شناخت نقاط ضعف و قوت

کسى که قرار است این یک سال کنارمان باشد، باید درقدم اول بتواند ما را کامل بشناسد. نقاط ضعف، نقاط قوت ونحوه عملکردمان درسال هاى گذشته رابداند و طبق آن ها ما را راهنمایى کند. بدون شناختن کمک کردن ممکن نیست.

برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

آموزش فنون موفقیت در کنکور (روشهای مطالعه و تست زنی)

درکنار این شناخت، با توجه به تغییرات اساسى سوالات کنکور، روش مطالعه مخصوص هردرس را به ما آموزش بدهد و کاملا حرفه اى در رابطه با روش تست زنى دروس مختلف با ما صحبت کرده و راهکار ارائه کند. همه اینها را فنون موفقیت در کنکور می نامیم. یعنی فوت و فن درس خواندن و تست زدن برای امتحان تستی 4 ساعته.

برنامه ریزی خصوصی و شخصی

بعد از شروع کار، با یک برنامه ریزى شخصى و مخصوص به خود ما، روزانه در کنار ما باشد. این برنامه باید داراى ویژگى هایى استاندارد باشد یعنى در آن مدت زمان مطالعه، مباحثى که باید مطالعه شود و تعداد تست هایى که نیاز است حل شود مشخص باشد و همچنین طبق نمودار فراموشى، مرورهاى به موقع را پوشش بدهد.

مقاله پیشنهادی:
برنامه ریزی کنکور 1400 (با 5 اصل بنیادی🎯 +دانلود برنامه حرفه‌ای)

 

پیگیری و نظارت منظم

مشاور باید هر لحظه براى حل مشکلاتمان در دسترس باشد. همچنین همیشه پیگیر نحوه درس خواندنمان باشد و با ارتباط  و نظارت مداوم، قدم به قدم این مسیر را با ما طى کند.

مقاله پیشنهادی:
مشاوره خصوصی کنکور ؛ اثرگذار و نتیجه بخش🙂

 

تسلط بر قوانین کنکور

قطعا نیاز است که چنین کسى بر قوانین کنکور مثل نحوه پذیرش و ثبت نام دانشگاه ها، انواع رشته های دانشگاهى، نحوه ثبت نام، انتخاب رشته و … تسلط  کافى داشته باشد. در این صورت هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

تا اینجاى کار، علت نیاز به مشاور و توقع خود از مشاورمان را بررسى کردیم. اگر کمی فکر کنیم متوجه می شویم که تمامى این نیاز ها با یک مشاوره تلفنى کنکور و به صورت  غیرحضورى برطرف می شود!

خب یک بار با هم مرور میکنیم ! ما از مشاور خود چه توقعاتى داریم؟

  1. شناخت نقاط ضعف و قوت
  2.  آموزش فنون موفقیت در کنکور (روشهای مطالعه و تست زنی)
  3.  برنامه ریزی خصوصی و شخصی
  4.  پیگیری و نظارت منظم
  5. تسلط بر قوانین کنکور

به عبارت دیگر ما از مشاور تحصیلى خود، همراه بودن را میخواهیم که با تکنولوژى های امروزى و گسترش ارتباطات همه این موارد توسط مشاوره تلفنى کنکور قابل انجام است. در کنار همه این ها، مزایاى مشاوره کنکور تلفنى نسبت به مشاوره حضورى قابل توجه است. با مشاوره کنکور غیرحضوری، در وقت، هزینه و انرژى خود صرفه جویى میکنیم و در نهایت نتیجه بهترى هم خواهیم گرفت. به همین دلیل در سال های گذشته مشاوره تلفنی و مجازی کنکور به سرعت جای مشاوره حضوری را گرفته است.

برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

مشاوره کنکور حضوری تهران

4 عیب مشاوره کنکور حضوری

سال کنکور سال بسیار حساسی است. مشاوره حضوری برای سال کنکور معایب زیادی دارد که با هم بررسی می کنیم.

1- هزینه بالاتر

ما درسال کنکور با هزینه هاى زیادى از قبیل هزینه هاى مربوط به کلاس هاى آموزشى، کتاب هاى کمک آموزشى، رفت وآمد زیاد و … روبه روهستیم. در یک مشاوره حضورى برخلاف مشاوره کنکور تلفنى، هزینه هاى خیلى بالاترى از ما دریافت می شود که در کنار سایر هزینه ها مشکل ساز خواهد بود. جلسات مشاوره حضوری حداقل جلسه ای 60 هزار تومان و بدون ارائه برنامه ریزی درسی است.

مقاله پیشنهادی:
تکنیک آلفای ذهنی برای بهبود یادگیری

2- اتلاف زمان بیشتر

در مشاوره حضورى اتلاف زمان خیلى زیاد خواهد بود وهم قبل وهم بعد ازانجام مشاوره، زمان زیادى را از دست می دهیم چون مجبوریم در یک زمان خاص که مدنظر مشاور است در محلی که او مشخص کرده است حاضر شویم. پس هم زمان در دست ما نیست و هم باید مسافت طولانی را برای رفتن به محل انجام مشاوره حضوری طی کنیم.

3- دسترسی مشکل تر

در مشاوره حضوری بر خلاف مشاوره کنکور تلفنى، نظارت همیشگى وجود ندارد و حضور مشاور به صورت پیوسته در کنار ما حس نمی شود. همچنین اگر در شهر کوچکی باشیم شاید امکان دسترسی به مشاورین برجسته کشوری را نداشته باشیم.

4- کیفیت پایین تر

به دلیل عدم وجود نظارت مستمر و همچنین اتلاف وقت زیاد، نتیجه اى که از این مشاوره حاصل میشود از کیفیت پایین ترى برخوردار است. البته با این وجود، مشاوره کنکور حضورى در تهران توسط گروه مشاوره دورخیز انجام می شود و تلاش میشود در این جلسات حضورى نیازهاى داوطلب برطرف شود. در صورت نیاز می توانید با ما تماس بگیرید.

یکی از بزرگترین مزیت های مشاوره کنکور تلفنی و مجازی این است که، شما در هر شهری که باشید می توانید از بهترین مشاورین کنکور ایران مشاوره و برنامه ریزی دریافت کنید! فقط از طریق تماس تلفنی و فضای مجازی! در سال های گذشته مشاوره تلفنی و مجازی تا حد زیادی جایگزین مشاوره حضوری شده است.

مشاوره تلفنی کنکور بهتر از مشاوره حصوری اینفوگرافیک

 

مشاوره کنکور تلفنى و آنلاین ایده آل باید 5 ویژگی داشته باشد

مشاوره کنکور تلفنی ایده آل و بی نقص باید ویژگی هایی داشته باشد. با هم در ادامه بررسی می کنیم.

رتبه برتر رشته داوطلب باشد

یک مشاوره کنکور تلفنى و به عبارتی یک مشاوره کنکور آنلاین و مجازی خوب، به نحوى است که ما توسط یک رتبه برتر رشته خودمان راهنمایی شویم. چون این فرد است که در مسیرى شبیه به مسیر داوطلب به نتیجه رسیده است و همه فراز و نشیب ها را با سربلندى طى کرده است و درنتیجه میتواند بهترین راهنماى داوطلب باشد.

همیشه در دسترس و پاسخگو باشد

این مشاور، باید همیشه در دسترس باشد و پاسخگوى همه سوالات ما باشد تا وقفه اى در روند کار ما ایجاد نشود و بتوانیم از تمام زمان خود به خوبى استفاده کنیم. اصطلاحاً میتوانیم بگوییم مشاور در سال کنکور باید مشاوره آنلاین ارائه کند. مشاوره آنلاین کنکور دسترسی به مشاور را در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر می کند.

نظارت و پیگیرى داشته باشد

این مشاور باید با مشاوره تلفنى و یک نظارت وپیگیرى سختگیرانه، نحوه مطالعمان را زیر نظربگیرد وبه ما اجازه کم کارى ندهد و با گرفتن گزارش کار روزانه، هم نحوه مطالعه و هم بازده آن را بسنجد. استفاده ازنرم افزارهای پیام رسان آنلاین و تلفن در کنار هم می تواند نظارت و پیگیری را نظم و بی دردسر کند.

برنامه ریزى مدون و مرور محور انجام دهد

مشاور تلفنى باید یک برنامه ریزى شخصی ومرور محور متناسب با ویژگى هاى ما، انجام دهد تا برنامه براى ما قابل اجرا و نتیجه بخش باشد. استفاده از اینترنت و فضای آنلاین می تواند کتار را ساده تر کند و برنامه را به سادگی به دست دانش آموز برساند.

بر قوانین کنکور مسلط باشد

نیازاست این مشاور به قوانین کنکور مسلط باشد تا بتواند درهر زمینه اى مثل ثبت نام کنکور، تکمیل ظرفیت، تاثیر معدل و … ما را راهنمایى کند.

مشاوره تلفنی کنکور 1400 با گروه دورخیز

گروه مشاوره کنکور دورخیز با هدف کمک و راهنمایی داوطلبان، طرح هاى مشاوره اى مخصوص مشاوره کنکور غیرحضوری را ایجاد کرده تا در هر جاى ایران که هستیم، بتوانیم از امکانات درجه یک مشاوره کنکور بهره ببریم.

کار مشاوره تلفنى در دورخیز با شناخت کامل توانایى ها، اهداف و ویژگى هاى داوطلب شروع میشود. در مرحله بعد با بسته آموزش فنون موفقیت در کنکور، روش مطالعه همه درس ها به صورت اختصاصى آموزش داده میشود. داوطلب با گذراندن این دوره، پیش نیاز یک مطالعه موفق و پربازده یعنى دانستن روش درست مطالعه و همچنین فنون تست زنى را به دست مى آورند.

در مرحله بعد با بررسى دقیق همه توانایى ها و هدف داوطلب توسط مدیر گروه مشاوره دورخیز، مشاور مناسب داوطلب از بین مشاورین رتبه برتر دورخیز انتخاب میشود و بعد با یک تماس تلفنى اولیه، داوطلب با مشاور خصوصى خود آشنا میشود و مشاوره تحصیلی تلفنی او آغاز میشود.

در این مشاوره کنکور مجازی، مشاور خصوصیات داوطلب را بررسی میکند تا بتواند بهترین و مناسب ترین برنامه ریزى را براى داوطلب انجام بدهد که در این برنامه ریزى مرور محور، مدت زمان مطالعه هر درس، تعداد تست ها و صفحاتى که باید مطالعه شوند مشخص است. همچنین تناسب بین دروس عمومى و اختصاصى  برقرار است تا بهترین نتیجه از این برنامه به دست آید.

برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

مشاور خصوصی همیشه در دسترس است و به همه سوالات داوطلب  در سریع ترین زمان ممکن پاسخ میدهد و دیگر نیازى نیست داوطلب براى پرسیدن سوالات و حل مشکلات خود منتظر بماند. به عبارتی یکی بزرگترین مزایای مشاوره کنکور غیرحضوری، همین همیشه در دسترس بودن مشاور است.

همچنین هر شب در یک زمان مشخص از داوطلب گزارش مطالعه گرفته میشود و مشاور به صورت غیرحضورى و آنلاین گزارش مطالعه را بررسى کرده و اشکالات کار داوطلب را به او تذکر میدهد. مشاور به صورت مداوم و مستمر از طریق تماس تلفنى براى انجام مشاوره کنکور تلفنی با داوطلب ارتباط برقرار میکند و براى همه سوالات، ابهامات و مشکلات دانش آموز یک راه حل خوب و کامل ارائه میکند.

در این تیم مشاوره کنکور غیرحضوری، یک مشاور ارشد هم حضور دارد که علاوه بر مدیر گروه مشاوره، بر کار مشاورین و داوطلبان نظارت میکند و از طریق تماس تلفنى، پیگیر همه داوطلبان و مشاورین آنها خواهد بود. به عبارتى با این روش مشاوره کنکور مجازی، مشاور هرلحظه کنار شماست و شما هیچ وقت مسیر اشتباه را انتخاب نخواهید کرد.

مشاوره تلفنی کنکور 1400در این 9 سال تجربه گروه مشاوره دورخیز، تعداد زیادى داوطلب با همین روش و متد مشاوره دریافت کرده اند و نتیجه دلخواه خود را به دست آورده اند. قبولى هاى دورخیز نشان دهنده موفقیت این تیم براى ارائه مشاوره کنکور تلفنى ایده آل است. همچنین داوطلبانى که همین امسال این روش مشاوره کنکور تلفنى را با دورخیز امتحان کرده اند، از انتخاب خود بى نهایت راضى هستند و این پیام دریافتى از اکثر داوطلبان است: کاش زودتر با دورخیز آشنا میشدم!

چون سرلوحه کار دورخیز، تعهد در انجام کار مشاوره کنکور تلفنى است و همین باعث می شود تا هرساله تعداد زیادى داوطلب با رضایت کامل از دورخیز پا به دوران زیباى دانشجویى بگذراند. اگر برای کنکور 1400 آماده می شوید مشاوره تلفنی کنکور با تیم رتبه های برتر دورخیز را به شما پیشنهاد می کنیم.

مشاوره کنکور تلفنی رایگان

شما میتوانید با پر کردن این فرم، یک جلسه مشاوره کنکور تلفنى رایگان دریافت کنید، مشکلات خود را حل کنید و سوالات کنکورى خود را بپرسید و براى آنها پاسخ کامل دریافت کنید. بعد از پایان مکالمه و پیدا شدن جواب سوالات خود، میتوانید به راحتی تصمیم بگیرید و اگر تمایل داشتید که از شاگردان تیم مشاوره دورخیز باشید، روند ثبت نام را طی میکنید و وارد این گروه بزرگ و پر از موفقیت میشوید. البته ممکن است بعد از این یک جلسه مشاوره تلفنى رایگان، جواب همه سوالات خود را پیدا کرده باشید و دیگر نیازى به مشاور خصوصى نداشته باشید و بتوانید خودتان ادامه مسیر را طى کنید.

اگربه برنامه ریزی تحصیلی نیاز دارید و نمی دانید کدام درس را چقدر بخوانید، اگر زمان هایی به مشکلات تحصیلی مثل مشکلات مطالعه یا بی انگیزگی دچار می شوید، اگر احساس نیاز به کسی میکنید که شما راپشتیبانی و راهنمایى کند و راه درست رابه شما نشان بدهد، یا اگر تا امروز از مطالعه خود نتیجه خوبی نگرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم که این یک جلسه مشاوره کنکور تلفنى رایگان را از دست ندهید. با پر کردن فرم مشاوره تلفنى که تنها 20 ثانیه از شما زمان خواهد گرفت، به پاسخ بخش زیادى ازسوالات خود برسید. با ما همراه باشید.

منیر محمدعلیزاده

مشاوره صوتی رایگان

در این پادکست منیر علیزاده در مورد مقایسه مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی کنکور صحبت کرده است. این مشاوره مفید را حتماً گوش کنید. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا با خانم دکتر علیزاده صحبت کنید.😊

مدت فایل : 15 دقیقه و 24 ثانیه

مطالب مشابه

جزوات پیشنهادی

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور
فهرست

پیشنهاد به مدت بسیار محدود و مخصوص شماست !
close-link

مشاوره در تلگرام

مشاوره تلفنی