مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره و برنامه ریزی

مشاوره تلفنی کنکور

در سال‌های اخیر با رقابتی‌تر شدن کنکور سراسری، نیاز به مشاور با تجربه و مسلط به کنکور، که چالش‌های این مسیر و روش حل آن چالش‌ها را بشناسد، بیش از پیش احساس می‌شود. در این مسیر، دانش‌آموزان دغدغه‌مند برای یافتن بهترین مشاوره کنکور، روش‌های مختلف مشاوره را بررسی می‌کنند و بهترین و متناسب‌ترین روش را برای خود انتخاب می‌کنند. روش‌هایی مثل مشاوره حضوری کنکور، مشاوره تلفنی کنکور، مشاوره آنلاین کنکور و… .

ما در این مقاله به بررسی مشاوره تلفنی کنکور، مزایای آن، ویژگی‌های ضروری برای انتخاب بهترین مشاوره کنکور تلفنی، هزینه آن و… می‌پردازیم. با گذاشتن شماره تان در فرم ثبت نام میتوانید در مشاوره تلفنی کنکور با رتبه های برتر ثبت نام کنید. البته توصیه میکنیم که حتماً این مقاله را تا انتها بخوانید تا با اصول مشاوره تلفنی آشنا شوید.

در انتخاب مشاوره تلفنی و آنلاین برای کنکور ممکنه اشتباه کنید! این ویدئو رو ببنید تا با چشم باز انتخاب کنید.
مشاوره یعنی تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

 

 

مشاوره کنکور آنلاین

 

5 ویژگی بهترین مشاوره تلفنی کنکور

 1. رتبه برتر بودن مشاور تلفنی کنکور
 2. در دسترس و پاسخگو بودن
 3. نظارت و پیگیری جدی و مستمر
 4. ارائه برنامه ریزی اصولی و شخصی
 5. تسلط بر قوانین و نکات کنکور

 

در ادامه هرکدام از این ویژگی‌ها را به‌طور دقیق مورد بررسی قرار می‌دهیم:

 

مشاور تلفنی کنکور، بهتر است خودش رتبه برتر باشد

مشاور تلفنی کنکور و به‌طورکلی مشاور تحصیلی خوب، خودش این مسیر را با موفقیت پشت سر گذاشته است، با چالش‌هایی که در این مسیر ممکن است برای داوطلب پیش بیاید آشناست و راه‌حل رفع مشکلات را بهتر می‌شناسد. پس کمک گرفتن از مشاور رتبه برتر کنکور می‌تواند در کسب موفقیت ما نیز تأثیر زیادی داشته باشد.

 

مشاور باید در دسترس و پاسخگو باشد

برای بهتر نتیجه‌ گرفتن در سال کنکور، نیاز است مشاوری را به‌عنوان مشاور تلفنی انتخاب کنیم که دسترسی به او ممکن باشد! چرا که نیاز است به‌صورت روزانه با مشاور خود در ارتباط باشیم، سوالات خود را بپرسیم و نکات مهم موفق شدن در کنکور، مثل روش تست‌زنی، نحوه مطالعه دروس، دسترسی به بهترین منابع کنکور و… را از او یاد بگیریم.

اگر مشاور تلفنی کنکور، امکان پاسخگویی به‌صورت روزانه و منظم را نداشته باشد، دانش آموز را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند.

 

مشاور باید نظارت و پیگیری داشته باشد

در سال کنکور، مواقعی پیش می‌آید که هر کدام از داوطلبان خسته و بی‌انگیزه می‌شوند و روند مطالعاتی آن‌ها افت می‌کند. مشاوره تلفنی کنکور با نظارت و پیگیری لازم، مانع از توقف تلاش شما برای رسیدن به اهدافتان می‌شود و به شما اهداف و چرایی تلاش برای رسیدن به هدفتان را یادآوری می‌کند تا شما برای رسیدن به آن‌، دوباره تلاش را از سر بگیرید.

در مشاوره تلفنی کنکور این نظارت و پیگیری مستمر، با توجه به اینکه از طریق پیام‌رسان‌ها و تماس تلفنی انجام می‌شود، می‌تواند به بهترین شکل انجام شود.

 

مشاوره تلفنی باید با برنامه‌ ریزی شخصی‌سازی‌شده همراه باشد

برنامه‌ریزی درسی، یکی از مهم‌ترین مواردی است که مشاور کنکور به دانش‌آموز ارائه می‌دهد. اما هر برنامه‌ای نمی‌تواند به دانش‌آموز در کسب موفقیت کمک کند. در بعضی موارد، برنامه نامناسب علت اصلی بی‌انگیزگی، خستگی و نتیجه نگرفتن دانش‌آموز است.

برنامه‌ای مناسب است که به‌صورت شخصی‌سازی‌شده، متناسب با شرایط دانش‌آموز باشد، همه درس‌ها در آن به میزان کافی زمان برای مطالعه داشته باشد، و همچنین دوره‌های مشخصی برای مرور و تثبیت آموخته‌های قبلی داشته باشد. بهترین مشاوره تلفنی کنکور، با درنظر گرفتن اصول صحیح برنامه‌ریزی، به دانش‌آموز برنامه درسی ارائه می‌کند.

 

مشاور تلفنی کنکور باید بر شرایط و قوانین کنکور تسلط کامل داشته باشد

در صورتی که مشاور، اطلاعات کاملی از مقررات کنکور، شرایط پذیرش در رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف، درس‌خواندن، تست‌زنی، امتحانات نهایی و تاثیر معدل و… داشته باشد، می‌تواند با آگاهی به تک تک سوالات شما پاسخ درستی دهد و شما را در رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری، به‌طور همه‌جانبه راهنمایی کند.

 

پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاعات دقیق‌تر از انتخاب بهترین مشاور تلفنی کنکور، مقاله زیر را مطالعه کنید.

مقاله مهم !چگونه یک مشاور کنکور خوب پیدا کنیم؟

 

هزینه مشاوره تلفنی کنکور

همانطور که قبل‌تر گفته شد، هزینه مشاوره تلفنی کنکور، نسبت به مشاوره حضوری بسیار کمتر است.

در حال حاضر به‌طور میانگین، برای دریافت فقط یک جلسه مشاوره حضوری کنکور، بدون دریافت برنامه‌ریزی شخصی‌سازی شده، حداقل جلسه‌ای 100 – 150 هزارتومان باید پرداخت کنید. در مقایسه با آن، هزینه مشاوره تلفنی کنکور که به‌صورت ماهانه و با قیمت 300 الی 400 هزار تومان در طول ماه همراه با ارائه برنامه‌ریزی شخصی است، بسیار اقتصادی و مقرون به‌صرفه‌تر است.

مشاوره تلفنی کنکور بهتر از مشاوره حصوری اینفوگرافیک

 

مشاوره تلفنی کنکور 1402 در دورخیز

تیم مشاوره تلفنی دورخیز، تیمی حرفه‌ای است که با هدف راهنمایی و کمک به داوطلبان در هرجای ایران، ایجاد شده است. مراحل مشاوره تلفنی کنکور 1402 در دورخیز:

 1. در ابتدای کار با استفاده از آزمون مشاوره هوشمند رایگان به شناخت توانایی‌ها، ویژگی‌ها و اهداف داوطلب کنکوری به‌طور دقیق پرداخته می‌شود.
 2. بعد از آن بسته فنون موفقیت در کنکور، که شامل نکات مهم برای موفقیت در کنکور سراسری است، به دانش‌آموز داده می‌شود. این بسته شامل روش خواندن هر درس، نکات مهم تست‌زنی، انواع روش‌های به‌خاطر سپاری و بازیابی اطلاعات در حافظه و… است.
 3. مشاور ارشد دورخیز با توجه به ویژگی‌های دانش‌آموز، بهترین مشاور کنکور متناسب با ویژگی‌های دانش‌آموز را به او معرفی می‌کند. پس از تماس اولیه تلفنی، کار مشاوره تلفنی کنکور آغاز می‌شود؛ مشاور بر اساس ویژگی‌های دانش‌آموز، به او برنامه شخصی‌سازی‌شده روزانه می‌دهد، در پایان هر روز به تحلیل گزارش کار دانش‌آموز و پاسخ به سوالات او می‌پردازد. تماس‌‌های تلفنی به‌صورت هفتگی یا چند روز یکبار برقرار است.

مشاور تلفنی کنکور 1402  دوخیز، تا روز کنکور از دانش‌آموز حمایت و پشتیبانی می‌کند، نکات بسیار مهم برای موفقیت در کنکور را با اون در میان می‌گذارد، سوالات دانش‌آموز را به بهترین شکل پاسخ می‌دهد، تکنیک‌های تست‌زنی، آموزش نحوه تحلیل آزمون و.. را به او می‌آموزد، به بررسی دقیق نقاط ضعف دانش‌آموز پرداخته و سعی در رفع آن‌ها دارد، و همچنین از دانش‌آموز آزمون شخصی‌سازی شده می‌گیرد و با ارائه برنامه‌ریزی اصولی و دقیق، به او کمک می‌کند تا در این مسیر به شکل درستی حرکت کند.

همچنین مشاور ارشد، که روان‌شناس نیز هست، با نظارت بر  کیفیت روند کار مشاوره، تلاش بر این دارد که کار مشاوره به بهترین شکل پیش برود.

فرد دیگری که در تیم دورخیز به دانش آموز کمک میکند مربی آزمون است. مربی ازمون روی روند آزمون هایی که دانش آموز می دهد نظارت می کند و راهکارهای لازم برای پیشرفت در آزمون را ارائه می کند.

در مجموع مشاوره تخصصی تیم دورخیز با شناسایی نقاط ضعف و قوت دانش‌آموز، به او در جهت بهبود نقاط ضعفش کمک می‌کند، مشکلاتی نظیر نداشتن هدف، کمبود انگیزه، مشکلات خواب، استرس و… را مورد بررسی قرار می‌دهد و برنامه‌ریزی اصولی در جهت پیشرفت دانش‌آموز را به او ارائه می‌کند.

باید توجه داشت که در تیم دورخیز مشاوره تلفنی کنکور، مشاور خصوصی و در دسترس است که دانش‌آموز را در مسیر کنکور تنها نمی‌گذارد، بلکه با توجه به تجربیات خود، تلاش دارد تا به دانش‌آموز به بهترین نحو کمک کند.

مشاور به‌صورت مداوم از طریق تماس تلفنی با داوطلب ارتباط برقرار می‌کند و با راهنمایی‌های لازم مشکلات دانش‌آموز را برطرف می‌سازد.

 

مشاوره تلفنی کنکور 3
مشاوره یعنی تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

 

مشاور تلفنی کنکور 1402 در آکادمی دورخیز یک مشاور خصوصی و همیشه در دسترس است و به همه سوالات داوطلب  در سریع ترین زمان ممکن پاسخ می دهد و دیگر نیازى نیست داوطلب براى پرسیدن سوالات و حل مشکلات خود منتظر بماند. به عبارتی یکی بزرگترین مزایای مشاوره تلفنی کنکور، همین همیشه در دسترس بودن مشاور است.

همچنین هر شب در یک زمان مشخص از داوطلب گزارش مطالعه گرفته می شود و مشاور به صورت غیر حضورى و آنلاین گزارش مطالعه را بررسى کرده و اشکالات کار داوطلب را به او تذکر می دهد. مشاور به صورت مداوم و مستمر از طریق تماس تلفنى براى انجام مشاوره کنکور تلفنی با داوطلب ارتباط برقرار می کند و براى همه سوالات، ابهامات و مشکلات دانش آموز یک راه حل خوب و کامل ارائه می کند.

 

مشاوره تلفنی با دورخیز

 

به عبارتى با این روش مشاوره کنکور مجازی، مشاور هرلحظه کنار شماست و شما هیچ وقت مسیر اشتباه را انتخاب نخواهید کرد.

در این 11 سال تجربه گروه مشاوره دورخیز، تعداد زیادى داوطلب با همین روش و متد، مشاوره کنکور تلفنی دریافت کرده اند و نتیجه دلخواه خود را به دست آورده اند. قبولى هاى دورخیز نشان دهنده موفقیت این تیم براى ارائه مشاوره کنکور تلفنى ایده آل است. همچنین داوطلبانى که همین امسال این روش مشاوره کنکور تلفنى را با دورخیز امتحان کرده اند، از انتخاب خود بى نهایت راضى هستند و این پیام دریافتى از اکثر داوطلبان است: کاش زودتر با دورخیز آشنا می شدم!

چون سرلوحه کار دورخیز، تعهد در انجام کار مشاوره کنکور تلفنى است و همین باعث می شود تا هرساله تعداد زیادى داوطلب با رضایت کامل از دورخیز پا به دوران زیباى دانشجویى بگذراند. اگر برای کنکور 1402 آماده می شوید مشاوره تلفنی کنکور با تیم رتبه های برتر دورخیز را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

مزایای مشاوره تلفنی کنکور

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، با توجه به سخت‌‌تر و رقابتی‌تر شدن کنکور سراسری در سال‌های اخیر، و همچنین نیاز روز‌افزون دانش‌آموزان به دریافت خدمات مشاوره‌ای برای موفقیت در کنکور، موسسات آموزشی، خدمات خود را در قالب‌های مختلفی به دانش‌آموزان ارائه می‌کنند.

یکی از راه‌های ارتباط دانش‌آموز با مشاور تحصیلی از طریق مشاوره تلفنی کنکور است. مشاوره تلفنی کنکور، ارتباط مشاور تحصیلی با دانش‎‌آموز از طریق تماس تلفنی است. این شیوه ارائه خدمت بسیار متداول است و مزایایی دارد که باعث می‌شود افرادی این روش را به مشاوره حضوری کنکور ترجیح دهند.

مزایای آن را در ادامه مقاله به‌طور دقیق بررسی میکنیم.

 1. هزینه کمتر مشاوره تلفنی کنکور
 2. صرفه‌جویی در زمان و انرژی با مشاوره تلفنی کنکور
 3. دسترسی آسان‌تر به مشاوره تلفنی کنکور
 4. نبود محدودیت مکانی برای انتخاب مشاور

هزینه کمتر

سال کنکور از جنبه مالی، ما با هزینه‌های مختلفی روبه‌رو هستیم؛ هزینه‌هایی مثل خرید کتاب کمک آموزشی، ثبت‌نام آزمون‌های آزمایشی و کلاس کنکور، همچنین استفاده از خدمات مشاوره‌ای مشاوره تحصیلی کنکور.

در این میان استفاده از مشاوره تلفنی کنکور بجای مشاوره حضوری کنکور، می‌تواند بسیار مقرون به‌صرفه باشد؛ چرا که:

مشاوره تلفنی کنکور، نیازی به رفت‌وآمد و هزینه‌های مربوط به آن را ندارد.

همچنین به‌طور میانگین، با توجه به هزینه‌های مشاوره حضوری کنکور که معمولا به‌صورت جلسه‌ای و با هزینه‌های بالاست، مشاوره تلفنی کنکور، مقرون به‌صرفه و با قیمت بسیار مناسب‌تری است.

مشاوره تلفنی کنکور آسان و تاثیرگذار

 

صرفه‌جویی در زمان و انرژی

رفت‌وآمد غیر ضروری در سال کنکور، باعث اتلاف زمان مفید ما می‌شود. همچنین باعث خستگی ما می‌شود. رفت‌وآمدهای غیرضروری و بعضاً طولانی از معایب مشاوره حضوری کنکور است. در مقایسه با آن، شما با یک تلفن، این رفت و آمد غیر ضروری را حذف می‌کنید و زمان بیشتری برای انجام کارهای مفید خود خواهید داشت.

 

دسترسی آسان‌تر

برای استفاده از خدمات مشاوره‌ای با مشاوره تلفنی کنکور، فقط نیاز به تلفن یا موبایل است تا از طریق آن به باتجربه‌ترین و بهترین مشاوران کنکور دسترسی پیدا کنید. پس نسبت به مشاوره حضوری کنکور که به‌صورت جلسات محدود و با زمان کمتری می‌توان به مشاور دسترسی داشت، مشاوره تلفنی کنکور، دسترسی سریع‌ و راحت‌تری دارد.

 

نبود محدودیت مکانی برای انتخاب مشاور

بسیاری از داوطلبان کنکور در مناطق کمتر برخوردار زندگی می‌کنند، یا به دلایل مختلف به مشاور باتجربه و ماهر کنکور از نظر جغرافیایی نزدیک نیستند. مشاوره تلفنی کنکور، این مشکل را برطرف کرده است.

در حال حاضر هر دانش‌آموزی در هر نقطه‌ای -چه داخل و چه خارج از کشور- با یک تلفن ساده می‌تواند به بهترین مشاوره تلفنی کنکور دسترسی پیدا کند.

 

مشاوره تلفنی کنکور برای چه کسانی مناسب است؟

مشاوره تلفنی کنکور، برای افرادی که نیاز دارند دسترسی آسان و سریعی به مشاور خود داشته باشند، می‌خواهند هزینه کمتری کنند، زمانشان را به بهترین نحو مدیریت کرده و از اتلاف آن جلوگیری کنند، بهترین گزینه است.

به‌طور کلی این شیوه مشاوره، از نظر کیفیت، مشابه با مشاوره حضوری کنکور است و می‌تواند نیازهای گوناگون داوطلبان کنکور را به‌خوبی پوشش دهد. نیازهایی مثل آموزش تکنیک‌های مطالعه دروس، مهارت‌های حل آزمون و مدیریت استرس و هیجانات.

 

مشاوره تلفنی کنکور 3
مشاوره یعنی تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

 

گرفتن مشاوره برای کنکور چقدر لازم است؟ در مقاله زیر پاسخ این سوال را با هم مفصل بررسی می‌کنیم:

مقاله مهم !آیا مشاور برای کنکور لازم است؟ تاثیر مشاور در قبولی کنکور چقدر است؟

 

مزایای مشاوره تلفنی کنکور

 

مشاوره تلفنی کنکور یا مشاوره حضوری کنکور؟

با توجه به مواردی که در رابطه با مشاوره تلفنی کنکور در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم، اگر شما داوطلبی هستید که برایتان، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، دسترسی سریع و آسان به مشاور تحصیلی و همچنین در ارتباط بیشتر بودن با مشاور مهم است، بهتر است از مشاوره تلفنی کنکور استفاده کنید.

از این طریق می‌توانید پاسخ سوال‌هایتان را در اولین فرصت بگیرید، مشکلاتتان را مورد بررسی دقیق قرار دهید و به‌طور کلی روند درس خواندتان به دقت توسط مشاور پیگیری شود.

با مشاوره تلفنی کنکور، با این که ممکن است از نظر فیزیکی به مشاور خیلی دور باشید، اما حضور مشاور و حمایت او را در کنار خود کاملاً حس می‌کنید.

برعکس اگر فردی هستید که موارد ذکر شده برای شما اهمیت چندانی ندارد، و دلتان می‌خواهد با مشاور تحصیلی تماس چشمی برقرار کنید و حضوری مشکلاتتان را مورد بررسی قرار دهید، هرچند که امکان کمتری برای بودن کنار مشاور خواهید داشت، از مشاوره حضوری کنکور بجای مشاوره تلفنی کنکور استفاده کنید.

 

یک جلسه رایگان مشاوره تلفنی کنکور !

شما می توانید با پر کردن این فرم، یک جلسه مشاوره تلفنى کنکور رایگان دریافت کنید، مشکلات خود را حل کنید و سوالات کنکورى خود را بپرسید و براى آنها پاسخ کامل دریافت کنید. بعد از پایان مکالمه و پیدا شدن جواب سوالات خود، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید و اگر تمایل داشتید که از شاگردان تیم مشاوره دورخیز باشید، روند ثبت نام را طی می کنید و وارد این گروه بزرگ و پر از موفقیت می شوید. البته ممکن است بعد از این یک جلسه مشاوره تلفنى رایگان، جواب همه سوالات خود را پیدا کرده باشید و دیگر نیازى به مشاور خصوصى نداشته باشید و بتوانید خودتان ادامه مسیر را طى کنید. اگر در مورد قیمت مشاوره تلفنی کنکور بلند مدت هم سوالی دارید میتوانید بعد از یک جلسه مشاوره رایگان طرح ها و هزینه ها را بپرسید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

اگر به برنامه ریزی کنکور نیاز دارید و نمی دانید کدام درس را چقدر بخوانید، اگر زمان هایی به مشکلات تحصیلی مثل مشکلات مطالعه یا بی انگیزگی دچار می شوید، اگر احساس نیاز به کسی می کنید که شما را پشتیبانی و راهنمایى کند و راه درست را به شما نشان بدهد، یا اگر تا امروز از مطالعه خود نتیجه خوبی نگرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم که این یک جلسه مشاوره تلفنى کنکور رایگان را از دست ندهید. با پر کردن فرم مشاوره تلفنى که تنها 20 ثانیه از شما زمان خواهد گرفت، به پاسخ بخش زیادى از سوالات خود برسید.

یا اینکه میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

021-28421071         09101801700

 

 

سوالات متداول درباره دریافت مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره تلفنی کنکور علاوه بر تماس تلفنی، مشاوره آنلاین و مجازی هم دارد. که در پیام‌رسان تلگرام یا واتساپ انجام می‌شود و کیفیت کار را بیشتر می‌کند

رتبه های برتر کنکور بهترین مشاورین تلفنی کنکور هستند که با تجربه موفق و دانش خود به دانش آموزان کنکوری کمک می‌کنند.

مشاوره تلفنی به علت صرفه‌جویی در وقت و هزینه و دامنه گسترده خدمات بسیار بهتر از مشاوره حضوری است

منیر محمدعلیزادهمنیر محمدعلیزاده

مشاوره صوتی رایگان

در این پادکست منیر علیزاده در مورد مقایسه مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی کنکور صحبت کرده است. این مشاوره مفید را حتماً گوش کنید. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا با خانم دکتر علیزاده صحبت کنید.😊
مدت زمان : 15 دقیقه و 24 ثانیه
برچسب ها :
لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

چرا مشاوره کنکور مفیده؟!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 11 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
1 سال قبل

سلام
من اطلاعاتم را دیروز ثبت کردم ولی تا الان با من تماس نگرفتن
ممنون میشم پیگیری کنین

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  علی
1 سال قبل

سلام. تماس انجام شد

...p
...p
2 سال قبل

خیلی دلم میخواس از خدمات حضوری شما استفاده کنم
ولی ب دلیل کمبود وق نشد
از مشاوره غیر حضوریتون استفاده میکنم.
همیشه پیگیر کارم هسن

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  ...p
2 سال قبل

خوشحالیم که تونستیم کنارتون باشیم و شما مارو انتخاب کردین:)
منتظر شنیدن خبر قبولیتون هستیم:)

مسیح
مسیح
2 سال قبل

سلللااام
مشاوره حضوری رو تجربه نکردم ولی خدمات غیر حضوریتون خوبه .

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  مسیح
2 سال قبل

سلام بر شما دوست پرانرژی دورخیز:)
خداروشکر که راضی بودین

سمانه
سمانه
2 سال قبل

دستتون درد نکنه ، ریزو درشت مواردی که باید می‌دانستیم گفته اید

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  سمانه
2 سال قبل

ممنون که دورخیز رو دنبال می کنید 🙂