مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

قصد داریم مشاوره تلفنی کنکور را با مشاوره حضوری مقایسه کنیم و در صورتی که مایل باشید می توانید در مشاوره تلفنی کنکور دورخیز ثبت‌نام کنید. بسیاری از دانش آموزان در سال کنکور تصور می کنند الزاماً باید مشاوره حضوری داشته باشند، در حالی که مشاوره تلفنی کنکور با موبایل می تواند فراتر از تصور تمامی نیازهای آن ها را برآورده کند.

در این مقاله مزیت های مشاوره تلفنی کنکور را توضیح می دهیم. همچنین به شما ثابت می کنیم که مشاوره حضوری برای کنکور معایب زیادی هم دارد که برای یک داوطلب کنکوری توصیه نمی شود. همچنین می توانید با مشاوره تلفنی گروه دورخیز هم  آشنا شوید و برای ثبت نام در مشاوره تلفنی دورخیز اقدام نمایید. با ما باشید.

4 اشتباه خطرناک در انتخاب مشاوره کنکور
در انتخاب مشاوره تلفنی و آنلاین برای کنکور ممکنه اشتباه کنید! این ویدئو رو ببنید تا با چشم باز انتخاب کنید.

 

مشاوره تلفنی کنکور چه کمکی میکند؟

ما انسان ها یک مرتبه زندگی می کنیم و در نتیجه هر اتفاقی را معمولاً یک بار تجربه می کنیم. حال در این یک مرتبه، دو راه داریم. یا می توانیم موانع، مشکلات و سوالات خود را با آزمون و خطا حل کنیم؛ که نتیجه آن مشخص نیست چون ممکن است راه درست را انتخاب نکرده باشیم. یا می توانیم از کمک یک فرد که این اتفاق را قبلاً تجربه کرده و آن مسیر را به خوبى به نتیجه رسانده استفاده کنیم که در این صورت دیگر نیاز به آزمون و خطا نیست و خیلى راحت در اولین برخورد با مشکل، راه حل درست را دریافت می کنیم و به سادگى آن مسیر را طى می کنیم و به نتیجه دلخواه می رسیم.

 

مشاوره تلفنی کنکور

سال کنکور سالى پر از استرس، نگرانى و اتفاقات جدید است. براى سپرى کردن این اتفاق هم همانطورکه گفتیم دو راه داریم. راه اول آزمون و خطا است که نتیجه آن مشخص نیست و به احتمال زیاد نتیجه مطلوبى نخواهد داشت و راه دوم استفاده از تجربه هاى کسى است که قبلا این مسیر را با موفقیت سپرى کرده است.

(مقاله مهم)  راهکارهای کسب تراز بالای ۷۰۰۰ در آزمون

باید بدانیم این سال، هم براى ما پر از فراز و نشیب خواهد بود و هم سرنوشت ساز است. پس براى اینکه بتوانیم بدون استرس و با کمال آرامش از پس مشکلات این مسیر بر بیاییم و در نهایت بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم، لازم است از مشاوره یک فرد باتجربه در این زمینه استفاده کنیم.

قطعا یک مشاور تحصیلى با دانش و سواد انسان شناختى و تجربیات چندین ساله خود، می تواند به موفقیت ما کمک بزرگى کند و مسیر رسیدن به هدف را براى ما هموار سازد.

مشاوره کنکور تجربی توسط دانشجویان پزشکی
مشاوره یعنی تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

از مشاوره تلفنی کنکور چه توقعاتی دارید؟

هدف از گرفتن مشاور تلفنی کنکور چیست؟ جواب بسیار ساده و سر راست است! رسیدن به رتبه برتر کنکور و قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه. در همین راستا مشاور کنکور باید مجموعه ای از توقعات و نیازهای دانش آموز را برآورده کند. با هم ببینیم این توقعات شامل چه چیزهایی است.

شناخت نقاط ضعف و قوت توسط مشاور تلفنی کنکور

کسى که قرار است این یک سال کنارمان باشد، باید در قدم اول بتواند ما را کامل بشناسد. نقاط ضعف، نقاط قوت و نحوه عملکردمان در سال هاى گذشته را بداند و طبق آن ها ما را راهنمایى کند. بدون شناختن کمک کردن ممکن نیست.

آموزش روشهای مطالعه و تست زنی توسط مشاور تلفنی کنکور

در کنار این شناخت، با توجه به تغییرات اساسى سوالات کنکور، روش مطالعه مخصوص هر درس را به ما آموزش بدهد و کاملا حرفه اى در رابطه با روش تست زنى دروس مختلف با ما صحبت کرده و راهکار ارائه کند. همه این ها را فنون موفقیت در کنکور می نامیم. یعنی فوت و فن درس خواندن و تست زدن برای امتحان تستی 4 ساعته.

برنامه ریزی خصوصی و شخصی توسط مشاور تلفنی کنکور

بعد از شروع کار، مشاور تلفنی کنکور باید با یک برنامه ریزى شخصى و مخصوص به خود ما، روزانه در کنار ما باشد. این برنامه باید داراى ویژگى هایى استاندارد باشد یعنى در آن مدت زمان مطالعه، مباحثى که باید مطالعه شود و تعداد تست هایى که نیاز است حل شود مشخص باشد و همچنین طبق نمودار فراموشى، مرورهاى به موقع را پوشش بدهد.

(مقاله مهم)  برنامه ریزی کنکور 1402 (با 5 اصل بنیادی🎯 +دانلود برنامه حرفه‌ای)

پیگیری و نظارت منظم توسط مشاور تلفنی کنکور

مشاور کنکور باید هر لحظه براى حل مشکلاتمان در دسترس باشد. همچنین همیشه پیگیر نحوه درس خواندنمان باشد و با ارتباط  و نظارت مداوم، قدم به قدم این مسیر را با ما طى کند.

تسلط بر قوانین کنکور توسط مشاور تلفنی کنکور

قطعا نیاز است که چنین کسى بر قوانین کنکور مثل نحوه پذیرش و ثبت نام دانشگاه ها، انواع رشته های دانشگاهى، نحوه ثبت نام، انتخاب رشته و … تسلط  کافى داشته باشد. در این صورت هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

تا اینجاى کار، علت نیاز به مشاور و توقع خود از مشاورمان را بررسى کردیم. اگر کمی فکر کنیم متوجه می شویم که تمامى این نیاز ها با یک مشاوره تلفنى کنکور و به صورت غیرحضورى برطرف می شود!

به عبارت دیگر ما از مشاور تحصیلى خود، همراه بودن را می خواهیم که با تکنولوژى های امروزى و گسترش ارتباطات همه این موارد توسط مشاوره تلفنى کنکور قابل انجام است. در کنار همه این ها، مزایاى مشاوره کنکور تلفنى نسبت به مشاوره حضورى قابل توجه است. با مشاوره کنکور غیرحضوری، در وقت، هزینه و انرژى خود صرفه جویى می کنیم و در نهایت نتیجه بهترى هم خواهیم گرفت. به همین دلیل در سال های گذشته مشاوره تلفنی و مجازی کنکور به سرعت جای مشاوره حضوری را گرفته است.

 

4 برتری مشاوره تلفنی تحصیلی کنکور نسبت به حضوری

سال کنکور سال بسیار حساسی است. مشاوره حضوری برخلاف مشاوره کنکور غیرحضوری برای سال کنکور معایب زیادی دارد که با هم بررسی می کنیم. در ادامه 4 برتری مشاوره تلفنی تحصیلی کنکور را بررسی میکنیم.

مزایای مشاوره تلفنی کنکور

 

1- هزینه کمتر مشاوره تلفنی کنکور

ما درسال کنکور با هزینه هاى زیادى از قبیل هزینه هاى مربوط به کلاس هاى آموزشى، کتاب هاى کمک آموزشى، رفت وآمد زیاد و … روبه روهستیم. در یک مشاوره حضورى برخلاف مشاوره کنکور تلفنى، هزینه هاى خیلى بالاترى از ما دریافت می شود که در کنار سایر هزینه ها مشکل ساز خواهد بود. جلسات مشاوره حضوری حداقل جلسه ای 150 هزار تومان و بدون ارائه برنامه ریزی درسی است. پس قیمت مشاوره تلفنی کنکور که از ماهانه 200-300 هزار تومان شروع می شود بسیار منطقی و بصرفه است.

(مقاله مهم)  تکنیک فوق العاده آلفای ذهنی برای یادگیری بهتر

 

2- اتلاف زمان کمتر در مشاوره تلفنی کنکور

در مشاوره حضورى برخلاف مشاوره کنکور غیرحضوری، اتلاف زمان خیلى زیاد خواهد بود و هم قبل وهم بعد از انجام مشاوره، زمان زیادى را از دست می دهیم چون مجبوریم در یک زمان خاص که مدنظر مشاور است در محلی که او مشخص کرده است حاضر شویم. پس هم زمان در دست ما نیست و هم باید مسافت طولانی را برای رفتن به محل انجام مشاوره حضوری طی کنیم. پس مشاوره تلفنی تحصیلی کنکور در زمان شما صرفه جویی میکند.

 

مشاوره کنکور تجربی توسط دانشجویان پزشکی
مشاوره یعنی تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

3- دسترسی آسان تر به شماره تلفنی کنکور

در مشاوره حضوری بر خلاف مشاوره کنکور تلفنى، نظارت همیشگى وجود ندارد و حضور مشاور به صورت پیوسته در کنار ما حس نمی شود. همچنین اگر در شهر کوچکی باشیم شاید امکان دسترسی به مشاورین برجسته کشوری را نداشته باشیم. بنابراین مشاوره تلفنی تحصیلی کنکور همیشه و همه جا در دسترس شماست! آن هم با موبایل یا تلفن همراه هوشمندتان!

 

4- کیفیت بالاتر مشاوره در مشاوره کنکور تلفنی

به دلیل عدم وجود نظارت مستمر و همچنین اتلاف وقت زیاد، نتیجه اى که از مشاوره حضوری (برخلاف مشاوره کنکور غیرحضوری) حاصل می شود از کیفیت پایین ترى برخوردار است. البته با این وجود، مشاوره کنکور حضورى در تهران توسط گروه مشاوره دورخیز انجام می شود و تلاش می شود در این جلسات حضورى نیازهاى داوطلب برطرف شود. در صورت نیاز می توانید با ما تماس بگیرید.

یکی از بزرگترین مزیت های مشاوره کنکور تلفنی و مجازی این است که، شما در هر شهری که باشید می توانید از بهترین مشاورین کنکور ایران مشاوره و برنامه ریزی دریافت کنید! فقط از طریق تماس تلفنی و فضای مجازی! در سال های گذشته مشاوره تلفنی و مجازی تا حد زیادی جایگزین مشاوره حضوری شده است.

مشاوره تلفنی کنکور بهتر از مشاوره حصوری اینفوگرافیک

 

 

5 ویژگی مهم برای یک مشاوره تلفنی کنکور ایده آل

مشاوره تلفنی کنکور ایده آل و بی نقص باید ویژگی هایی داشته باشد. با هم در ادامه بررسی می کنیم.

 

مشاوره کنکور آنلاین

 

مشاور تلفنی کنکور باید رتبه برتر رشته داوطلب باشد

یک مشاوره تلفنى کنکور و به عبارتی یک مشاوره کنکور آنلاین و مجازی خوب، به نحوى است که ما توسط یک رتبه برتر رشته خودمان راهنمایی شویم. چون این فرد است که در مسیرى شبیه به مسیر داوطلب به نتیجه رسیده است و همه فراز و نشیب ها را با سربلندى طى کرده است و درنتیجه میتواند بهترین راهنماى داوطلب باشد.

مشاور کنکور تلفنی باید همیشه در دسترس و پاسخگو باشد

این مشاور، باید همیشه در دسترس باشد و پاسخگوى همه سوالات ما باشد تا وقفه اى در روند کار ما ایجاد نشود و بتوانیم از تمام زمان خود به خوبى استفاده کنیم. اصطلاحاً می توانیم بگوییم مشاور در سال کنکور باید مشاوره آنلاین ارائه کند. مشاوره آنلاین کنکور دسترسی به مشاور را در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر می کند.

مشاوره تلفنی کنکور شما باید نظارت و پیگیرى داشته باشد

این مشاور باید با مشاوره تلفنى و یک نظارت و پیگیرى سختگیرانه، نحوه مطالعمان را زیر نظر بگیرد و به ما اجازه کم کارى ندهد و با گرفتن گزارش کار روزانه، هم نحوه مطالعه و هم بازده آن را بسنجد. استفاده از نرم افزارهای پیام رسان آنلاین و تلفن در کنار هم می تواند نظارت و پیگیری را نظم و بی دردسر کند.

مشاوره تلفنی شما باید برنامه ریزى مدون و مرور محور انجام دهد

مشاور تلفنى باید یک برنامه ریزى شخصی و مرور محور متناسب با ویژگى هاى ما، انجام دهد تا برنامه براى ما قابل اجرا و نتیجه بخش باشد. استفاده از اینترنت و فضای آنلاین می تواند کار را ساده تر کند و در این مشاوره کنکور مجازی، برنامه را به سادگی به دست دانش آموز برساند.

مشاورتلفنی کنکور شما باید بر قوانین کنکور مسلط باشد

نیاز است این مشاور به قوانین کنکور مسلط باشد تا بتواند درهر زمینه اى مثل ثبت نام کنکور، تکمیل ظرفیت، تاثیر معدل و … ما را راهنمایى کند.

 

بهترین مشاوره تلفنی کنکور 1402 با مشاورین رتبه برتر در دورخیز

گروه مشاوره کنکور دورخیز با هدف کمک و راهنمایی داوطلبان، طرح هاى مشاوره اى مخصوص مشاوره کنکور غیرحضوری را ایجاد کرده تا در هر جاى ایران که هستیم، بتوانیم از امکانات درجه یک مشاوره کنکور بهره ببریم.

کار مشاوره تلفنی کنکوری در دورخیز با شناخت کامل توانایى ها، اهداف و ویژگى هاى داوطلب شروع می شود. در مرحله بعد با بسته آموزش فنون موفقیت در کنکور، روش مطالعه همه درس ها به صورت اختصاصى آموزش داده می شود. داوطلب با گذراندن این دوره، پیش نیاز یک مطالعه موفق و پربازده یعنى دانستن روش درست مطالعه و همچنین فنون تست زنى را به دست مى آورند.

در مرحله بعد با بررسى دقیق همه توانایى ها و هدف داوطلب توسط مدیر گروه مشاوره دورخیز، مشاور مناسب داوطلب از بین مشاورین رتبه برتر دورخیز انتخاب می شود و بعد با یک تماس تلفنى اولیه، داوطلب با مشاور خصوصى خود آشنا می شود و مشاوره تحصیلی تلفنی او آغاز می شود.

در این مشاوره تلفنی کنکور، مشاور خصوصیات داوطلب را بررسی می کند تا بتواند بهترین و مناسب ترین برنامه ریزى را براى داوطلب انجام بدهد که در این برنامه ریزى مرور محور، مدت زمان مطالعه هر درس، تعداد تست ها و صفحاتى که باید مطالعه شوند مشخص است. همچنین در برنامه ای که در این مشاوره تلفنی کنکور برای شما آماده می شود، تناسب بین دروس عمومى و اختصاصى  برقرار است تا بهترین نتیجه از این برنامه به دست آید.

 

مشاوره کنکور تجربی توسط دانشجویان پزشکی
مشاوره یعنی تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

مشاور تلفنی کنکور یک مشاور خصوصی و همیشه در دسترس است و به همه سوالات داوطلب  در سریع ترین زمان ممکن پاسخ می دهد و دیگر نیازى نیست داوطلب براى پرسیدن سوالات و حل مشکلات خود منتظر بماند. به عبارتی یکی بزرگترین مزایای مشاوره کنکور غیرحضوری یا همان مشاوره تلفنی کنکور، همین همیشه در دسترس بودن مشاور است.

همچنین هر شب در یک زمان مشخص از داوطلب گزارش مطالعه گرفته می شود و مشاور به صورت غیر حضورى و آنلاین گزارش مطالعه را بررسى کرده و اشکالات کار داوطلب را به او تذکر می دهد. مشاور به صورت مداوم و مستمر از طریق تماس تلفنى براى انجام مشاوره کنکور تلفنی با داوطلب ارتباط برقرار می کند و براى همه سوالات، ابهامات و مشکلات دانش آموز یک راه حل خوب و کامل ارائه می کند.

 

تلفنی کنکور با اکادمی دورخیز

در این تیم مشاوره کنکور غیرحضوری، یک مشاور ارشد هم حضور دارد که علاوه بر مدیر گروه مشاوره، بر کار مشاورین و داوطلبان نظارت می کند و از طریق تماس تلفنى، پیگیر همه داوطلبان و مشاورین آنها خواهد بود. به عبارتى با این روش مشاوره کنکور مجازی، مشاور هرلحظه کنار شماست و شما هیچ وقت مسیر اشتباه را انتخاب نخواهید کرد.

در این 10 سال تجربه گروه مشاوره دورخیز، تعداد زیادى داوطلب با همین روش و متد، مشاوره کنکور تلفنی دریافت کرده اند و نتیجه دلخواه خود را به دست آورده اند. قبولى هاى دورخیز نشان دهنده موفقیت این تیم براى ارائه مشاوره کنکور تلفنى ایده آل است. همچنین داوطلبانى که همین امسال این روش مشاوره کنکور تلفنى را با دورخیز امتحان کرده اند، از انتخاب خود بى نهایت راضى هستند و این پیام دریافتى از اکثر داوطلبان است: کاش زودتر با دورخیز آشنا می شدم!

چون سرلوحه کار دورخیز، تعهد در انجام کار مشاوره کنکور تلفنى است و همین باعث می شود تا هرساله تعداد زیادى داوطلب با رضایت کامل از دورخیز پا به دوران زیباى دانشجویى بگذراند. اگر برای کنکور 1402 آماده می شوید مشاوره تلفنی کنکور با تیم رتبه های برتر دورخیز را به شما پیشنهاد می کنیم.

ویدئوی مشاوره تلفنی کنکور و فایده های آن

 

یک جلسه رایگان مشاوره تلفنی کنکور !

شما می توانید با پر کردن این فرم، یک جلسه مشاوره تلفنى کنکور رایگان دریافت کنید، مشکلات خود را حل کنید و سوالات کنکورى خود را بپرسید و براى آنها پاسخ کامل دریافت کنید. بعد از پایان مکالمه و پیدا شدن جواب سوالات خود، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید و اگر تمایل داشتید که از شاگردان تیم مشاوره دورخیز باشید، روند ثبت نام را طی می کنید و وارد این گروه بزرگ و پر از موفقیت می شوید. البته ممکن است بعد از این یک جلسه مشاوره تلفنى رایگان، جواب همه سوالات خود را پیدا کرده باشید و دیگر نیازى به مشاور خصوصى نداشته باشید و بتوانید خودتان ادامه مسیر را طى کنید. اگر در مورد قیمت مشاوره تلفنی کنکور بلند مدت هم سوالی دارید میتوانید بعد از یک جلسه مشاوره رایگان طرح ها و هزینه ها را بپرسید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

اگر به برنامه ریزی کنکور نیاز دارید و نمی دانید کدام درس را چقدر بخوانید، اگر زمان هایی به مشکلات تحصیلی مثل مشکلات مطالعه یا بی انگیزگی دچار می شوید، اگر احساس نیاز به کسی می کنید که شما را پشتیبانی و راهنمایى کند و راه درست را به شما نشان بدهد، یا اگر تا امروز از مطالعه خود نتیجه خوبی نگرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم که این یک جلسه مشاوره تلفنى کنکور رایگان را از دست ندهید. با پر کردن فرم مشاوره تلفنى که تنها 20 ثانیه از شما زمان خواهد گرفت، به پاسخ بخش زیادى از سوالات خود برسید.

یا اینکه میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

021-28421071         09101801700

 

سوالات متداول درباره دریافت مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره تلفنی کنکور علاوه بر تماس تلفنی، مشاوره آنلاین و مجازی هم دارد. که در پیام‌رسان تلگرام یا واتساپ انجام می‌شود و کیفیت کار را بیشتر می‌کند

رتبه های برتر کنکور بهترین مشاورین تلفنی کنکور هستند که با تجربه موفق و دانش خود به دانش آموزان کنکوری کمک می‌کنند.

مشاوره تلفنی به علت صرفه‌جویی در وقت و هزینه و دامنه گسترده خدمات بسیار بهتر از مشاوره حضوری است

5/5 - (3 امتیاز)
منیر محمدعلیزادهمنیر محمدعلیزاده

مشاوره صوتی رایگان

در این پادکست منیر علیزاده در مورد مقایسه مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی کنکور صحبت کرده است. این مشاوره مفید را حتماً گوش کنید. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا با خانم دکتر علیزاده صحبت کنید.😊
مدت زمان : 15 دقیقه و 24 ثانیه
لینک کوتاه مقاله:

درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

خدمات ویژه آکادمی دورخیز
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور با رتبه‌های برتر. برای ثبت‌نام روی مشاوره کنکور کلیک کنید.

خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور با تخفیف و ارسال رایگان از کتابسرای دورخیز.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
مطالب مشابه
مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمانه
سمانه
2 سال قبل

دستتون درد نکنه ، ریزو درشت مواردی که باید می‌دانستیم گفته اید

مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  سمانه
2 سال قبل

ممنون که دورخیز رو دنبال می کنید 🙂

مسیح
مسیح
2 سال قبل

سلللااام
مشاوره حضوری رو تجربه نکردم ولی خدمات غیر حضوریتون خوبه .

مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  مسیح
1 سال قبل

سلام بر شما دوست پرانرژی دورخیز:)
خداروشکر که راضی بودین

...p
...p
2 سال قبل

خیلی دلم میخواس از خدمات حضوری شما استفاده کنم
ولی ب دلیل کمبود وق نشد
از مشاوره غیر حضوریتون استفاده میکنم.
همیشه پیگیر کارم هسن

مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  ...p
1 سال قبل

خوشحالیم که تونستیم کنارتون باشیم و شما مارو انتخاب کردین:)
منتظر شنیدن خبر قبولیتون هستیم:)

علی
علی
1 سال قبل

سلام
من اطلاعاتم را دیروز ثبت کردم ولی تا الان با من تماس نگرفتن
ممنون میشم پیگیری کنین

مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  علی
1 سال قبل

سلام. تماس انجام شد

به سبک جدید مشاوره بگیر!

مشاوره آنلاین هوشمند

برای اولین بار در ایران

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور
بهترین محصولات دورخیز
خرید کتاب کنکور