مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور برای همه نقاط ایران!

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور را قصد داریم با مشاوره حضوری مقایسه کنیم و در صورتی که مایل باشید می توانید در مشاوره تلفنی کنکور دورخیز ثبت‌نام کنید. بسیاری از دانش آموزان در سال کنکور تصور می کنند الزاماً باید مشاوره حضوری داشته باشند، در حالی که مشاوره تلفنی کنکور می تواند فراتر از تصور تمامی نیازهای آن ها را برآورده کند.

در این مقاله مزیت های مشاوره تلفنی کنکور یا همان مشاوره کنکور غیرحضوری را توضیح می دهیم. همچنین به شما ثابت می کنیم که مشاوره حضوری برای کنکور معایب زیادی هم دارد که برای یک داوطلب کنکوری توصیه نمی شود. همچنین می توانید با مشاوره تلفنی گروه دورخیز هم  آشنا شوید و برای ثبت نام در مشاوره تلفنی دورخیز اقدام نمایید. با ما باشید.

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

مشاوره تلفنی کنکور تمام نیازهای دانش آموز را برطرف می‌کند

ما انسان ها یک مرتبه زندگی می کنیم و در نتیجه هر اتفاقی را معمولاً یک بار تجربه می کنیم. حال در این یک مرتبه، دو راه داریم. یا می توانیم موانع، مشکلات و سوالات خود را با آزمون و خطا حل کنیم؛ که نتیجه آن مشخص نیست چون ممکن است راه درست را انتخاب نکرده باشیم. یا می توانیم از کمک یک فرد که این اتفاق را قبلاً تجربه کرده و آن مسیر را به خوبى به نتیجه رسانده استفاده کنیم که در این صورت دیگر نیاز به آزمون و خطا نیست و خیلى راحت در اولین برخورد با مشکل، راه حل درست را دریافت می کنیم و به سادگى آن مسیر را طى می کنیم و به نتیجه دلخواه می رسیم.

 

مشاوره کنکور غیرحضوری

سال کنکور سالى پر از استرس، نگرانى و اتفاقات جدید است. براى سپرى کردن این اتفاق هم همانطورکه گفتیم دو راه داریم. راه اول آزمون و خطا است که نتیجه آن مشخص نیست و به احتمال زیاد نتیجه مطلوبى نخواهد داشت و راه دوم استفاده از تجربه هاى کسى است که قبلا این مسیر را با موفقیت سپرى کرده است.

مقاله پیشنهادی:
راهکارهای کسب تراز بالای ۷۰۰۰ در آزمون

باید بدانیم این سال، هم براى ما پر از فراز و نشیب خواهد بود و هم سرنوشت ساز است. پس براى اینکه بتوانیم بدون استرس و با کمال آرامش از پس مشکلات این مسیر بر بیاییم و در نهایت بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم، لازم است از مشاوره یک فرد باتجربه در این زمینه استفاده کنیم.

قطعا یک مشاور تحصیلى با دانش و سواد انسان شناختى و تجربیات چندین ساله خود، می تواند به موفقیت ما کمک بزرگى کند و مسیر رسیدن به هدف را براى ما هموار سازد.

 

از مشاوره تلفنی کنکور یا حضوری چه توقعاتی داریم؟

هدف از گرفتن مشاور تلفنی کنکور چیست؟ جواب بسیار ساده و سر راست است! رسیدن به رتبه برتر کنکور و قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه. در همین راستا مشاور کنکور باید مجموعه ای از توقعات و نیازهای دانش آموز را برآورده کند. با هم ببینیم این توقعات شامل چه چیزهایی است.

 

شناخت نقاط ضعف و قوت

کسى که قرار است این یک سال کنارمان باشد، باید در قدم اول بتواند ما را کامل بشناسد. نقاط ضعف، نقاط قوت و نحوه عملکردمان در سال هاى گذشته را بداند و طبق آن ها ما را راهنمایى کند. بدون شناختن کمک کردن ممکن نیست.

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

آموزش فنون موفقیت در کنکور (روشهای مطالعه و تست زنی)

در کنار این شناخت، با توجه به تغییرات اساسى سوالات کنکور، روش مطالعه مخصوص هر درس را به ما آموزش بدهد و کاملا حرفه اى در رابطه با روش تست زنى دروس مختلف با ما صحبت کرده و راهکار ارائه کند. همه این ها را فنون موفقیت در کنکور می نامیم. یعنی فوت و فن درس خواندن و تست زدن برای امتحان تستی 4 ساعته.

 

برنامه ریزی خصوصی و شخصی

بعد از شروع کار، مشاور تلفنی کنکور باید با یک برنامه ریزى شخصى و مخصوص به خود ما، روزانه در کنار ما باشد. این برنامه باید داراى ویژگى هایى استاندارد باشد یعنى در آن مدت زمان مطالعه، مباحثى که باید مطالعه شود و تعداد تست هایى که نیاز است حل شود مشخص باشد و همچنین طبق نمودار فراموشى، مرورهاى به موقع را پوشش بدهد.

مقاله پیشنهادی:
برنامه ریزی برای کنکور 1401 با 5 اصل🎯 +دانلود برنامه حرفه‌ای

 

پیگیری و نظارت منظم

مشاور کنکور باید هر لحظه براى حل مشکلاتمان در دسترس باشد. همچنین همیشه پیگیر نحوه درس خواندنمان باشد و با ارتباط  و نظارت مداوم، قدم به قدم این مسیر را با ما طى کند.

 

 

تسلط بر قوانین کنکور

قطعا نیاز است که چنین کسى بر قوانین کنکور مثل نحوه پذیرش و ثبت نام دانشگاه ها، انواع رشته های دانشگاهى، نحوه ثبت نام، انتخاب رشته و … تسلط  کافى داشته باشد. در این صورت هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

تا اینجاى کار، علت نیاز به مشاور و توقع خود از مشاورمان را بررسى کردیم. اگر کمی فکر کنیم متوجه می شویم که تمامى این نیاز ها با یک مشاوره تلفنى کنکور و به صورت غیرحضورى برطرف می شود!

خب یک بار با هم مرور می کنیم ! ما از مشاور خود چه توقعاتى داریم؟

 1. شناخت نقاط ضعف و قوت
 2.  آموزش فنون موفقیت در کنکور (روشهای مطالعه و تست زنی)
 3.  برنامه ریزی خصوصی و شخصی
 4.  پیگیری و نظارت منظم
 5. تسلط بر قوانین کنکور

به عبارت دیگر ما از مشاور تحصیلى خود، همراه بودن را می خواهیم که با تکنولوژى های امروزى و گسترش ارتباطات همه این موارد توسط مشاوره تلفنى کنکور قابل انجام است. در کنار همه این ها، مزایاى مشاوره کنکور تلفنى نسبت به مشاوره حضورى قابل توجه است. با مشاوره کنکور غیرحضوری، در وقت، هزینه و انرژى خود صرفه جویى می کنیم و در نهایت نتیجه بهترى هم خواهیم گرفت. به همین دلیل در سال های گذشته مشاوره تلفنی و مجازی کنکور به سرعت جای مشاوره حضوری را گرفته است.

 

4 ایراد مشاوره کنکور حضوری VS مشاوره کنکور تلفنی

سال کنکور سال بسیار حساسی است. مشاوره حضوری برخلاف مشاوره کنکور غیرحضوری برای سال کنکور معایب زیادی دارد که با هم بررسی می کنیم.

 

1- هزینه بالاتر

ما درسال کنکور با هزینه هاى زیادى از قبیل هزینه هاى مربوط به کلاس هاى آموزشى، کتاب هاى کمک آموزشى، رفت وآمد زیاد و … روبه روهستیم. در یک مشاوره حضورى برخلاف مشاوره کنکور تلفنى، هزینه هاى خیلى بالاترى از ما دریافت می شود که در کنار سایر هزینه ها مشکل ساز خواهد بود. جلسات مشاوره حضوری حداقل جلسه ای 60 هزار تومان و بدون ارائه برنامه ریزی درسی است.

مقاله پیشنهادی:
تکنیک فوق العاده آلفای ذهنی برای یادگیری بهتر

 

2- اتلاف زمان بیشتر

در مشاوره حضورى برخلاف مشاوره کنکور غیرحضوری، اتلاف زمان خیلى زیاد خواهد بود و هم قبل وهم بعد از انجام مشاوره، زمان زیادى را از دست می دهیم چون مجبوریم در یک زمان خاص که مدنظر مشاور است در محلی که او مشخص کرده است حاضر شویم. پس هم زمان در دست ما نیست و هم باید مسافت طولانی را برای رفتن به محل انجام مشاوره حضوری طی کنیم.

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

3- دسترسی مشکل تر

در مشاوره حضوری بر خلاف مشاوره کنکور تلفنى، نظارت همیشگى وجود ندارد و حضور مشاور به صورت پیوسته در کنار ما حس نمی شود. همچنین اگر در شهر کوچکی باشیم شاید امکان دسترسی به مشاورین برجسته کشوری را نداشته باشیم.

 

4- کیفیت پایین تر

به دلیل عدم وجود نظارت مستمر و همچنین اتلاف وقت زیاد، نتیجه اى که از مشاوره حضوری (برخلاف مشاوره کنکور غیرحضوری) حاصل می شود از کیفیت پایین ترى برخوردار است. البته با این وجود، مشاوره کنکور حضورى در تهران توسط گروه مشاوره دورخیز انجام می شود و تلاش می شود در این جلسات حضورى نیازهاى داوطلب برطرف شود. در صورت نیاز می توانید با ما تماس بگیرید.

یکی از بزرگترین مزیت های مشاوره کنکور تلفنی و مجازی این است که، شما در هر شهری که باشید می توانید از بهترین مشاورین کنکور ایران مشاوره و برنامه ریزی دریافت کنید! فقط از طریق تماس تلفنی و فضای مجازی! در سال های گذشته مشاوره تلفنی و مجازی تا حد زیادی جایگزین مشاوره حضوری شده است.

مشاوره تلفنی کنکور بهتر از مشاوره حصوری اینفوگرافیک

 

 

مشاوره تلفنی کنکور ایده آل باید 5 ویژگی داشته باشد

مشاوره تلفنی کنکور ایده آل و بی نقص باید ویژگی هایی داشته باشد. با هم در ادامه بررسی می کنیم.

 

مشاوره کنکور آنلاین

 

رتبه برتر رشته داوطلب باشد

یک مشاوره تلفنى کنکور و به عبارتی یک مشاوره کنکور آنلاین و مجازی خوب، به نحوى است که ما توسط یک رتبه برتر رشته خودمان راهنمایی شویم. چون این فرد است که در مسیرى شبیه به مسیر داوطلب به نتیجه رسیده است و همه فراز و نشیب ها را با سربلندى طى کرده است و درنتیجه میتواند بهترین راهنماى داوطلب باشد.

 

همیشه در دسترس و پاسخگو باشد

این مشاور، باید همیشه در دسترس باشد و پاسخگوى همه سوالات ما باشد تا وقفه اى در روند کار ما ایجاد نشود و بتوانیم از تمام زمان خود به خوبى استفاده کنیم. اصطلاحاً می توانیم بگوییم مشاور در سال کنکور باید مشاوره آنلاین ارائه کند. مشاوره آنلاین کنکور دسترسی به مشاور را در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر می کند.

 

نظارت و پیگیرى داشته باشد

این مشاور باید با مشاوره تلفنى و یک نظارت و پیگیرى سختگیرانه، نحوه مطالعمان را زیر نظر بگیرد و به ما اجازه کم کارى ندهد و با گرفتن گزارش کار روزانه، هم نحوه مطالعه و هم بازده آن را بسنجد. استفاده از نرم افزارهای پیام رسان آنلاین و تلفن در کنار هم می تواند نظارت و پیگیری را نظم و بی دردسر کند.

 

برنامه ریزى مدون و مرور محور انجام دهد

مشاور تلفنى باید یک برنامه ریزى شخصی و مرور محور متناسب با ویژگى هاى ما، انجام دهد تا برنامه براى ما قابل اجرا و نتیجه بخش باشد. استفاده از اینترنت و فضای آنلاین می تواند کار را ساده تر کند و در این مشاوره کنکور مجازی، برنامه را به سادگی به دست دانش آموز برساند.

 

بر قوانین کنکور مسلط باشد

نیاز است این مشاور به قوانین کنکور مسلط باشد تا بتواند درهر زمینه اى مثل ثبت نام کنکور، تکمیل ظرفیت، تاثیر معدل و … ما را راهنمایى کند.

 

مشاوره تلفنی کنکور 1401 با گروه دورخیز

گروه مشاوره کنکور دورخیز با هدف کمک و راهنمایی داوطلبان، طرح هاى مشاوره اى مخصوص مشاوره کنکور غیرحضوری را ایجاد کرده تا در هر جاى ایران که هستیم، بتوانیم از امکانات درجه یک مشاوره کنکور بهره ببریم.

کار مشاوره کنکور تلفنی در دورخیز با شناخت کامل توانایى ها، اهداف و ویژگى هاى داوطلب شروع می شود. در مرحله بعد با بسته آموزش فنون موفقیت در کنکور، روش مطالعه همه درس ها به صورت اختصاصى آموزش داده می شود. داوطلب با گذراندن این دوره، پیش نیاز یک مطالعه موفق و پربازده یعنى دانستن روش درست مطالعه و همچنین فنون تست زنى را به دست مى آورند.

در مرحله بعد با بررسى دقیق همه توانایى ها و هدف داوطلب توسط مدیر گروه مشاوره دورخیز، مشاور مناسب داوطلب از بین مشاورین رتبه برتر دورخیز انتخاب می شود و بعد با یک تماس تلفنى اولیه، داوطلب با مشاور خصوصى خود آشنا می شود و مشاوره تحصیلی تلفنی او آغاز می شود.

در این مشاوره تلفنی کنکور، مشاور خصوصیات داوطلب را بررسی می کند تا بتواند بهترین و مناسب ترین برنامه ریزى را براى داوطلب انجام بدهد که در این برنامه ریزى مرور محور، مدت زمان مطالعه هر درس، تعداد تست ها و صفحاتى که باید مطالعه شوند مشخص است. همچنین در برنامه ای که در این مشاوره تلفنی کنکور برای شما آماده می شود، تناسب بین دروس عمومى و اختصاصى  برقرار است تا بهترین نتیجه از این برنامه به دست آید.

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

مشاور تلفنی کنکور یک مشاور خصوصی و همیشه در دسترس است و به همه سوالات داوطلب  در سریع ترین زمان ممکن پاسخ می دهد و دیگر نیازى نیست داوطلب براى پرسیدن سوالات و حل مشکلات خود منتظر بماند. به عبارتی یکی بزرگترین مزایای مشاوره کنکور غیرحضوری یا همان مشاوره تلفنی کنکور، همین همیشه در دسترس بودن مشاور است.

همچنین هر شب در یک زمان مشخص از داوطلب گزارش مطالعه گرفته می شود و مشاور به صورت غیر حضورى و آنلاین گزارش مطالعه را بررسى کرده و اشکالات کار داوطلب را به او تذکر می دهد. مشاور به صورت مداوم و مستمر از طریق تماس تلفنى براى انجام مشاوره کنکور تلفنی با داوطلب ارتباط برقرار می کند و براى همه سوالات، ابهامات و مشکلات دانش آموز یک راه حل خوب و کامل ارائه می کند.

 

در این تیم مشاوره کنکور غیرحضوری، یک مشاور ارشد هم حضور دارد که علاوه بر مدیر گروه مشاوره، بر کار مشاورین و داوطلبان نظارت می کند و از طریق تماس تلفنى، پیگیر همه داوطلبان و مشاورین آنها خواهد بود. به عبارتى با این روش مشاوره کنکور مجازی، مشاور هرلحظه کنار شماست و شما هیچ وقت مسیر اشتباه را انتخاب نخواهید کرد.

در این 10 سال تجربه گروه مشاوره دورخیز، تعداد زیادى داوطلب با همین روش و متد، مشاوره کنکور تلفنی دریافت کرده اند و نتیجه دلخواه خود را به دست آورده اند. قبولى هاى دورخیز نشان دهنده موفقیت این تیم براى ارائه مشاوره کنکور تلفنى ایده آل است. همچنین داوطلبانى که همین امسال این روش مشاوره کنکور تلفنى را با دورخیز امتحان کرده اند، از انتخاب خود بى نهایت راضى هستند و این پیام دریافتى از اکثر داوطلبان است: کاش زودتر با دورخیز آشنا می شدم!

چون سرلوحه کار دورخیز، تعهد در انجام کار مشاوره کنکور تلفنى است و همین باعث می شود تا هرساله تعداد زیادى داوطلب با رضایت کامل از دورخیز پا به دوران زیباى دانشجویى بگذراند. اگر برای کنکور 1401 آماده می شوید مشاوره تلفنی کنکور با تیم رتبه های برتر دورخیز را به شما پیشنهاد می کنیم.

ویدئوی مشاوره تلفنی کنکور و فایده های آن

 

مشاوره تلفنی کنکور رایگان

شما می توانید با پر کردن این فرم، یک جلسه مشاوره تلفنى کنکور رایگان دریافت کنید، مشکلات خود را حل کنید و سوالات کنکورى خود را بپرسید و براى آنها پاسخ کامل دریافت کنید. بعد از پایان مکالمه و پیدا شدن جواب سوالات خود، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید و اگر تمایل داشتید که از شاگردان تیم مشاوره دورخیز باشید، روند ثبت نام را طی می کنید و وارد این گروه بزرگ و پر از موفقیت می شوید. البته ممکن است بعد از این یک جلسه مشاوره تلفنى رایگان، جواب همه سوالات خود را پیدا کرده باشید و دیگر نیازى به مشاور خصوصى نداشته باشید و بتوانید خودتان ادامه مسیر را طى کنید.

اگر به برنامه ریزی کنکور نیاز دارید و نمی دانید کدام درس را چقدر بخوانید، اگر زمان هایی به مشکلات تحصیلی مثل مشکلات مطالعه یا بی انگیزگی دچار می شوید، اگر احساس نیاز به کسی می کنید که شما را پشتیبانی و راهنمایى کند و راه درست را به شما نشان بدهد، یا اگر تا امروز از مطالعه خود نتیجه خوبی نگرفته اید، به شما پیشنهاد می کنیم که این یک جلسه مشاوره تلفنى کنکور رایگان را از دست ندهید. با پر کردن فرم مشاوره تلفنى که تنها 20 ثانیه از شما زمان خواهد گرفت، به پاسخ بخش زیادى از سوالات خود برسید. با ما همراه باشید.

 

student2
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

مشاوره تلفنی کنکور بهترین و آسان ترین روش داشتن یک راهنمای مطمئن برای موفقیت در کنکور است. برای ثبت نام مشاوره تلفنی ماهانه با رتبه های برتر می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس فرم آن را پر کنید! در این طرح برنامه ریزی شخصی هم برای شما طراحی و ارائه می شود.

مشاوره تلفنی کنکور

با پر کردن این فرم ظرف 24 ساعت با شما تماس میگیریم و برای ثبت نام راهنماییتان میکنیم!

 

 

رتبه های برتر کنکور بهترین مشاورین تلفنی کنکور هستند که با تجربه و دانش خود به دانش آموزان کنکوری کمک می‌کنند.

تماس تلفنی هفتگی،  برنامه ریزی روزانه شخصی، پیگیری روزانه، مشاوره انگیزشی، آزمون‌های آنلاین و آموزش فنون مطالعه و تست زنی

مشاوره تلفنی کنکور علاوه بر تماس تلفنی، مشاوره آنلاین و مجازی هم دارد. که در پیام‌رسان تلگرام یا واتساپ انجام می‌شود و کیفیت کار را بیشتر می‌کند

منیر محمدعلیزادهمنیر محمدعلیزاده

مشاوره صوتی رایگان

در این پادکست منیر علیزاده در مورد مقایسه مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی کنکور صحبت کرده است. این مشاوره مفید را حتماً گوش کنید. در صورت نیاز به مشاوره تلفنی فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا با خانم دکتر علیزاده صحبت کنید.😊
مدت زمان : 15 دقیقه و 24 ثانیه
لینک کوتاه مقاله:

خدمات ویژه آکادمی دورخیز
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور خصوصی و برنامه ریزی کنکور با رتبه‌های برتر. برای ثبت‌نام کلیک کنید.

خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور با تخفیف و ارسال رایگان از کتابسرای دورخیز.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

مطالب مشابه با آنچه هم اکنون مطالعه کردید

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دستتون درد نکنه ، ریزو درشت مواردی که باید می‌دانستیم گفته اید

  پاسخ
 • سلللااام
  مشاوره حضوری رو تجربه نکردم ولی خدمات غیر حضوریتون خوبه .

  پاسخ
  • مشاور ارشد دورخیز
   1 مرداد 1399 01:29

   سلام بر شما دوست پرانرژی دورخیز:)
   خداروشکر که راضی بودین

   پاسخ
 • خیلی دلم میخواس از خدمات حضوری شما استفاده کنم
  ولی ب دلیل کمبود وق نشد
  از مشاوره غیر حضوریتون استفاده میکنم.
  همیشه پیگیر کارم هسن

  پاسخ
  • مشاور ارشد دورخیز
   24 تیر 1399 17:22

   خوشحالیم که تونستیم کنارتون باشیم و شما مارو انتخاب کردین:)
   منتظر شنیدن خبر قبولیتون هستیم:)

   پاسخ
 • سلام
  من اطلاعاتم را دیروز ثبت کردم ولی تا الان با من تماس نگرفتن
  ممنون میشم پیگیری کنین

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

به سبک جدید مشاوره بگیر!

مشاوره آنلاین هوشمند

برای اولین بار در ایران

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور

بهترین محصولات دورخیز

خرید کتاب کنکور
فهرست