دریافت خدمات مشاوره کنکور انسانی عامل مهمی در قبولی شما است

مشاوره کنکور انسانی

شما به عنوان داوطلب کنکور رشته انسانی باید قبل از شرکت در این آزمون مهم و سرنوشت‌ساز با چم و خم کار به خوبی آشنا شوید. پس انجام مشاوره کنکور انسانی یکی از مهم‌ترین خدماتی است که ما در تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز به شما ارائه می‌کنیم. چون حضور یک مشاور کنکور انسانی باتجربه و کاربلد می‌تواند تا حد زیادی از سختی‌های کار شما کم کند.

اما خب شاید بپرسید که مشاوره کنکور انسانی چطور انجام می‌شود و اصلاً مشاوره کنکور چه فرآیندی دارد. بنابراین ما در بخش‌های مختلف این مقاله درباره نکات مهم مشاوره کنکور انسانی 1404 صحبت می‌کنیم چون هرقدر اطلاعات‌ شما درباره بهترین مشاوره کنکور انسانی کامل‌تر باشد از مشاوره‌تان بیشتر و بهتر بهره می‌برید. پس تا انتها همراه ما باشید.

 

مشاوره کنکور انسانی 5
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته انسانی از رتبه های برتر کنکور در تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

 

اهمیت دریافت مشاوره کنکور انسانی

یکی از سؤالات متدوال داوطلبان کنکور انسانی این است که آیا ضروری است که حتماً برای کنکور انسانی خود مشاوره بگیریم؟! در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که استفاده از خدمات مشاوره کنکور با رقابتی‌تر شدن جو کنکور، می‌تواند در موفقیت شما مؤثر باشد.

اما دقیقاً منظورمان از کمک گرفتن از مشاور کنکور انسانی چیست؟ مشاور رتبه برتر کنکور انسانی که خودش یکبار این مسیر را با موفقیت طی کرده است و در مسیر مشاوره تجربه‌های زیادی به دست آورده است، می‌تواند به شما کمک کند که با آگاهی بیشتری نسبت به شرایط کنکور برای این آزمون مهم آماده شوید و دیگر اشتباهات رایج سایر داوطلبان را تکرار نکنید.

بنابراین دریافت مشاوره از رتبه‌‌برترهای کنکور انسانی باعث می‌شود تا زمان خود را به عنوان مهم‌ترین سرمایه، صرف آزمون و خطا نکنید و در عوض بتوانید از راهنمایی‌های فردی آگاه استفاده کنید تا در مسیر موفقیت قدم‌های بهتری بردارید.

البته اگر خودتان شیوه درست برنامه‌ریزی کنکور انسانی را در فازهای مختلف زمانی بلدید، می‌توانید انگیزه خود را تا روز آزمون به خوبی حفظ کنید. همچنین شما در سال کنکور باید با مواردی مثل روش مطالعه خاص هر درس، انواع فنون تست‌زنی و تحلیل آزمون به طور کامل آشنا شوید.

اطلاع از بهترین و دقیق‌ترین منابع کنکور انسانی، توجه به قوانین جدید کنکور 1404 و مطالعه متناسب با سطح علمی شما از دیگر مسائل مهمی است که در سال کنکور  خود به آنها احتیاج دارید.

پس اگر واقعاً به خوبی اطلاع کافی از این موارد دارید نیازی به دریافت مشاوره کنکور انسانی نیست. اما خب شاید جزئیات و نکات ریزی وجود دارند که بخواهید از بهترین مشاوران کنکور انسانی بپرسید. بنابراین ما در آکادمی دورخیز تا روز کنکور شما در کنارتان هستیم تا اگر در این موارد مشکلی دارید، مسیر مطالعه کنکور را برای شما هموارتر کنیم.

باوجود تغییرات کنکور انسانی 1404 به همراهی نیاز دارید که از فوت و فن مطالعه در مسیر کنکور به خوبی آگاه باشد و بتواند شما را به بهترین شکل راهنمایی کند.

اولین سؤالی که از یک مشاور کنکور انسانی پرسیده می‌شود این است که برای کنکور 1404 چگونه و از کجا شروع کنم؟ پاسخ به این سؤال را در مقاله زیر آماده کردیم. ما به شما می‌گوییم که 7 اقدام مهم برای اینکه در کنکور شروعی طوفانی داشته باشید کدام‌اند؟ پس خواندن این مقاله مهم را اصلاً از دست ندهید.

مقاله مهم  برای کنکور از کجا شروع کنم؟ 7 گام مهم برای شروع

ویژگی‌های مشاور کنکور انسانی چیست؟

بهترین مشاوره کنکور انسانی زمانی انجام می‌شود که شما با ویژگی‌های مهم و مؤثر یک مشاور کنکور به خوبی آشنا شوید. پس حتمأ می‌خواهید بدانید بهترین مشاور کنکور انسانی چه خصوصیاتی دارد. بنابراین در این بخش ۴ ویژگی مهم مشاور کنکور انسانی را بررسی می‌کنیم. بنابراین با استانداردهای تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز بیشتر آشنا می‌شوید.

معرفی ویژگی‌های مشاور در فرآیند مشاوره کنکور انسانی

 • رتبه برتر کنکور انسانی باشد:

یک شرط مشاور خوب این است که خودش در کنکور رشته انسانی رتبه برتر شده باشد. در غیر اینصورت اصلاً نمی‌تواند شرایط یک داوطلب کنکوری را به خوبی درک کند. پس بهترین مشاوران کنکور انسانی تجربیات بسیار ارزشمندی دارند که می‌توانند در اختیار شما داوطلبان کنکور انسانی قرار دهند.

راهنمایی‌های رتبه برتر کنکور انسانی معمولاً عملی و آزمایش شده است پس می‌توانید به دریافت مشاوره از رتبه‌های برتر کنکور انسانی اعتماد کنید.

همچنین در آکادمی دورخیز ما به این موضوع اکتفا نمی‌کنیم و بهترین مشاوران کنکور انسانی دورخیز از بین رتبه‌های برتر انتخاب شدند. آنها همیشه در حال آموزش و یادگیری بیشتر هستند تا نکات به‌روز و مفیدی به شما ارائه دهند، پس چه چیزی از این بهتر؟

 • باید پیگیر، منظم و دلسوز‌ باشد:

بهترین نوع مشاوره کنکور انسانی این است که مشاور در سال کنکور دلسوزانه و دقیق به پیشرفت و عملکرد شما در مسیر کنکور نظارت داشته باشد و با دریافت گزارش کار روزانه، روند تحصیلی شما را با دقت ویژه زیر نظر بگیرد.

این نوع پیگیری دقیق و منظم مشاور، می‌تواند به شما کمک کند با جدیت و تمرکز بیشتری در مسیر کنکور قدم بردارید تا در نهایت به هدف دلخواهتان برسید.

همچنین پشتکار و تلاش مشاور کنکور انسانی به شما انگیزه بیشتری می‌دهد تا به مطالعه ادامه دهید و هر موقع نیاز داشتید بتوانید با مشاور خود صحبت کنید.

 • برنامه درسی شخصی‌سازی شده و کاملاً فردی ارائه دهد:

یکی از ویژگی‌های بارز بهترین مشاوره کنکور انسانی، ارائه یک برنامه‌ریزی فردی، کاملاً شخصی‌سازی شده و قابل تنظیم است که به شما امکان انعطاف‌پذیری بیشتری می‌دهد. همچنین این برنامه‌ریزی با تمرکز روی مرورهای منظم و به موقع توسط بهترین مشاور کنکور انسانی دورخیز انجام می‌شود.

بنابراین استفاده از برنامه‌ریزی کنکور انسانی به شما کمک می‌کند تا با یادگیری مطالب کنکوری به شرایط بهتری دست پیدا کنید. پس از فراموشی مطالب درسی تا حد زیادی جلوگیری می‌شود.

بنابراین همانطور که اشاره کردیم داشتن یک برنامه‌ریزی مدون و اصولی، تأثیر بسیار زیادی بر موفقیت شما دارد. این برنامه درسی به شما کمک می‌کند تا با یک ذهن مدیریت شده، درس‌های مختلف را چندین بار مرور کنید و به مهارت‌های لازم برای قبولی در کنکور انسانی برسید.

 • روش‌های مطالعه و تست‌زنی را آموزش دهد:

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته بهترین مشاوره کنکور انسانی، آموزش روش‌های مطالعه و تست‌زنی کنکور است. یک مشاور کنکور انسانی ایده‌آل، به شما آموزش می‌دهد که هر درس را به چه شیوه‌ای مطالعه کنید. همچنین یاد می‌گیرید که با چه روش‌هایی برای هر درس تست بزنید و مطالب را مرور کنید تا در سال کنکور و به‌ویژه در روز آزمون بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

البته بعضی از داوطلبان اینطور فکر می‌کنند که فرآیند مشاوره کنکور انسانی تنها شامل برنامه‌ریزی است، اما در واقعیت اصلاً این‌طور نیست. پس بهترین مشاور کنکور انسانی مؤثرترین روش‌های مطالعه و روش‌های کاربردی تست‌زنی را در هر یک از دروس کنکور انسانی به شما آموزش می‌دهد.

سرفصل‌های مشاوره کنکور انسانی

قبل از اینکه بخواهید از خدمات بهترین مشاوره کنکور انسانی استفاده کنید لازم است تا با برخی از مهم‌ترین نکات آن آشنا شوید. در اینصورت در انتخاب مشاور و استفاده از صحبت‌ها و نکات مشاوره‌ای او موفق‌تر عمل می‌کنید.

بنابراین تیم مشاوره کنکور انسانی در آکادمی دورخیز براساس همین اصول پایه‌ای مشاوره کنکور را به شما داوطلبان کنکور انسانی ارائه می‌دهند. همچنین در ویدئوی زیر هم مطالبی برای موفقیت در کنکور انسانی گفته شده، حتماً آن را تماشا کنید.

برنامه‌ریزی برای کنکور انسانی

در برنامه‌ریزی کنکور انسانی 1404 باید ۷ اصل مهم را رعایت کنید. در ادامه این بخش، به توضیح این اصول می‌پردازیم.

 1. تنوع دروس انسانی زیاد است بنابراین باید طبق ضرایب دروس کنکور انسانی زمان خود را تقسیم کنید و به مطالعه بپردازید. پس روی یادگیری هر درس به اندازه ضریبش وقت بگذارید.
 2. در برنامه‌ریزی هفتگی خود برای کنکور انسانی باید درس‌هایی را به صورت روتین مطالعه کنید. همچنین در این برنامه روزانه باید به درس‌های دیربازده بیشتر توجه داشته باشید. پس حتماً مباحثی مثل قرابت معنایی، آرایه ادبی، ترجمه عربی و عروض علوم و فنون را تمرین کنید.
 3. یکی دیگر از اصول برنامه‌ریزی کنکور انسانی، این است که برنامه را با مطالعه درس‌های تحلیلی شروع کنید. پس سعی کنید درس‌های مهم‌تر و یا درس‌هایی که در آنها مشکل دارید را در ابتدای برنامه خود قرار بدهید.
 4. هیچ وقت دو درس سنگین مثل ریاضی، عربی و فلسفه و منطق را پشت سر هم مطالعه نکنید. پشت سر هم مطالعه کردن این درس‌ها عامل مهمی در خستگی شما است و ممکن است باعث شود تا برای ادامه برنامه انرژی کافی نداشته باشید.
 5. در برنامه‌ریزی کنکور انسانی خود سعی کنید درس‌ها را در زمان‌های مشخصی بخوانید. یعنی باید زمان شروع و پایان برنامه درسی شما کاملاً از قبل مشخص شده باشد و هر روز طبق همان برنامه جلو بروید.
 6. در برنامه‌ریزی هفتگی کنکور انسانی، مدت زمان مطالعه درس‌ها باید بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه و استراحت بین آنها ۵ تا ۱۵ دقیقه باشد. پس سعی کنید برای مطالعه درس‌هایی مثل فلسفه و منطق و ریاضی تایم‌های ۹۰ دقیقه‌ای در نظر بگیرید.
 7. در سال کنکور انسانی باید سعی کنید همه درس‌ها را کنار هم جلو ببرید. پس برنامه درسی برای کنکور انسانی را متنوع بنویسید و حتماً روزانه حداقل ۵ کتاب درسی را در زمان‌های هر چند کوتاه مطالعه کنید.

برنامه‌ریزی شخصی‌سازی شده از اصول مهم مشاوره کنکور انسانی است

نمونه جدول برنامه‌ریزی کنکور انسانی 1404

حالا می خواهیم با بررسی یک جدول برنامه‌ریزی کنکور انسانی ویژه 1404، همه مواردی که به عنوان اصول برنامه‌ریزی کنکور انسانی گفتیم را ببینیم. بنابراین شما در برنامه‌ریزی برای کنکور انسانی خود می‌توانید از این برنامه کنکور انسانی رایگان ایده بگیرید و با مدیریت بهتر زمان خود، به برنامه‌ درسی خود نظم بدهید.

نمونه جدول برنامه‌ریزی کنکور انسانی به سبک جدید

معرفی رشته‌های دانشگاهی علوم انسانی

در این قسمت می‌خواهیم رشته‌های مختلف کنکور انسانی در دانشگاه را معرفی کنیم. برای اینکه بدانید برای قبولی در رشته مورد علاقه خود، باید چه درس‌هایی را بیشتر و بهتر بخوانید، حتماً تصویر زیر را بررسی کنید. این تصویر بخش مهمی از مشاوره کنکور انسانی شما است که توسط بهترین مشاوران کنکور انسانی ما در آکادمی دورخیز در نظر گرفته شده است.

معرفی رشته‌های مهم در مشاوره کنکور انسانی

در جدول زیر هم به مهم‌ترین رشته‌های گروه علوم انسانی اشاره کردیم. بنابراین شما با بررسی این جدول و مطابق با ویژگی و شرایط خودتان می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکته مهم این است که موقع انتخاب رشته حتماً اطلاعات به‌روز و مفیدی درباره بازار کار آن رشته و نیاز بازار به دست آورید. البته باید اشاره کنیم که این مجموعه اطلاعات مرتبط با هر رشته دانشگاهی علوم انسانی توسط تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

همچنین بهترین مشاوران کنکور انسانی در آکادمی دورخیز شما را با ادامه تحصیل در دانشگاه مورد نظر خود و شرایط آن آشنا می‌کنند. بنابراین با دریافت بهترین مشاوره کنکور انسانی می‌توانید در وقت خود صرفه جویی کنید. در ادامه نیز به دسته‌بندی دقیق رشته‌های علوم انسانی اشاره می‌کنیم.

دسته‌بندی رشته نام رشته‌های مهم
ادبیات، حقوق و فلسفه علوم قضایی، آموزش الهیات، آموزش زبان عربی، آموزش زبان و ادبیات فارسی، ادیان و مذاهب، حقوق، زبان و ادبیات عربی، زبان و ادبیات فارسی، فرهنگ و معارف اسلامی، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه، مترجمی زبان عربی، معارف اسلامی
علوم و ارتباطات اجتماعی آموزش علوم اجتماعی، امنیت اطلاعات، جامعه‌ شناسی، روزنامه نگاری، علوم ارتباطات اجتماعی، مددکاری اجتماعی، مردم‌ شناسی
اقتصاد، مدیریت و حسابداری اقتصاد، حسابداری، روابط عمومی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، گردشگری، مدیریت امور بانکی، مدیریت امور گمرکی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت بیمه اکو، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت فرهنگی هنری، مدیریت کسب و کارهای کوچک، مدیریت مالی، هتلداری
سیاسی، تاریخ و جغرافیا آموزش تاریخ، آموزش جغرافیا، باستان شناسی، تاریخ، تاریخ اسلام، جغرافیا، زبان شناسی، علوم سیاسی
علوم تربیتی و روانشناسی آموزش ابتدایی، آموزش تربیت بدنی، آموزش دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، آموزش مشاوره و راهنمایی، روانشناسی، علوم تربیتی، علوم ورزشی، مشاوره

 

نکته قابل توجه این است که در گروه علوم انسانی تعداد زیادی رشته خوب و جذاب وجود دارد بنابراین شما انتخاب‌های بسیاری برای ادامه تحصیل در رشته انسانی دارید. همچنین بسیاری از این رشته‌های پول‌ساز، آینده شغلی خوب و قابل توجهی دارند.

حالا به معرفی مهم‌ترین رشته‌های پرطرفدار در گروه انسانی اشاره می‌کنیم. با مطالعه این 8 مقاله به خوبی با این رشته‌ها آشنا می‌شوید و با اطلاعات بیشتری رشته مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید.

 

ضرایب دروس کنکور انسانی

با توجه به تغییرات در شیوه برگزاری کنکور انسانی 1404، زیرگروه‌ها از کنکور انسانی حذف شدند. در سال‌های 1401 به قبل، هر یک از رشته‌های دانشگاهی مربوط به یک زیرگروه از 5 زیرگروه انسانی بودند.

همچنین ضرایب دروس دبیرستان در هر زیرگروه متفاوت بود. اما در کنکورهای جدید، زیرگروه‌ها حذف شدند و هر یک از دروس زیر برای هر رشته‌ در دانشگاه ضریب مشخصی دارد. همچنین کلاً دو دفترچه سؤال در کنکور انسانی به این شرح داریم:

 • دفترچه اول کنکور انسانی

اولین دفترچه که در اختیار شما قرار می‌گیرد شامل 4 درس ریاضی، فارسی، علوم اجتماعی و روانشناسی است و مدت زمان کل دفترچه اول 85 دقیقه است.

 • دفترچه دوم کنکور انسانی

دومین دفترچه که در اختیار شما داوطلبان کنکور انسانی قرار می‌گیرد شامل 5 درس عربی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و منطق و اقتصاد است. همچنین مدت زمان کل دفترچه دوم 75 دقیقه است.

ضرایب دروس کنکور انسانی را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید:

رشته انسانی
دفترچه درس ضریب تعداد تست زمان پاسخگویی
1 ریاضی 6 20 30 دقیقه
فارسی 8 30 30 دقیقه
علوم اجتماعی 5 15 25 دقیقه
روانشناسی 2 15
2 عربی 5 20 20 دقیقه
تاریخ 5 13 20 دقیقه
جغرافیا 5 12
فلسفه و منطق 5 20 20 دقیقه
اقتصاد 2 15 15 دقیقه

تأثیر ضرایب دروس

اگر یک داوطلب انسانی بخواهد 43 ساعت مطالعه کنکوری داشته باشد باید برای هر درس به اندازه ضریب آن درس وقت بگذارد. یعنی برای ریاضی 6 ساعت، فارسی 8 ساعت و برای علوم اجتماعی 5 ساعت زمان بگذارد، که البته بر حسب راهبرد مطالعاتی هر دواطلب کنکور  انسانی، این مدت زمان می‌تواند اندکی تغییر کند.

نکته مهم

با توجه به تأثیر قطعی معدل در  کنکور انسانی 1404، اصلاً از مطالعه دروس عمومی و سوابق تحصیلی غافل نشوید! پس درس ادبیات، دینی، زبان و سلامت دوازدهم را جدی بگیرید و در برنامه‌ریزی خود، این دروس را لحاظ کنید!

بودجه‌بندی کنکور انسانی

در برنامه‌ریزی برای کنکور انسانی 1404 یک گام فراتر این است که مطالعه خودتان را به نهایت حالت بهینه برسانید و از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را ببرید. اما چطور؟

از نظر بهترین مشاوران کنکور انسانی دورخیز با سرمایه‌گذاری روی درس‌ها و فصل‌های تست‌خیز و مهم کنکوری می‌توانید مطالعه خود را اولویت‌بندی کنید. پس با این کار شما دقیقاً مطابق با بودجه‌بندی کنکور انسانی درس می‌خوانید.

روش مطالعه دروس کنکور انسانی

حتماً می‌دانید که روش مطالعه دروس رشته انسانی برای کنکور و امتحانات مدرسه کاملاً متفاوت است. برای مطالعه دروس کنکور انسانی باید طوری درس بخوانید که بتوانید تست‌های مفهومی را درست حل کنید.

همچنین برای کنکور انسانی 1404 باید حواستان به افزایش معدل امتحانات نهایی هم باشد. پس در کنار یادگیری فنون تست‌زنی حتماً مطالعه تشریحی هم داشته باشید و به صورت تلفیقی، درس‌ها را به صورت تستی_تشریحی مطالعه کنید.

همچنین دریافت مشاوره از رتبه‌های برتر کنکور انسانی باعث می‌شود تا با این نکات مهم بیشتر آشنا شوید و در نتیجه مطالعه شما هدفمند و ثمربخش می‌شود.

به هیچ وجه تصور نکنید که تنها مطالعه تستی و یا صرفاً خواندن تشریحی می‌تواند شما را به موفقیت برساند. این از جمله نکات مهمی است که بهترین مشاوران کنکور انسانی دورخیز در اختیار شما قرار می‌دهند تا در سال کنکور نتیجه مطلوبی بگیرید. پس در فرآیند مشاوره کنکور انسانی روش‌های مطالعه ویژه کنکور انسانی به شما آموزش داده می‌شود.

بنابراین باید در سال کنکور هوشمندانه درس بخوانید و با روش‌های مطالعه هر یک از دروس کنکور انسانی آشنا شوید. چون همانطور که گفتیم برای هر درس روش و شیوه خاصی وجود دارد که در روند مشاوره کنکور انسانی 1404 آنها را یاد می‌گیرید. بنابراین می‌توانید از نکات مشاوره‌ای این 9 مقاله نهایت استفاده را ببرید.

 

مشاوره کنکور انسانی 5
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته انسانی از رتبه های برتر کنکور در تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

منابع کنکور انسانی

همیشه در سال کنکور تهیه منابع مطالعاتی جامع و به‌روز به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما داوطلبان کنکور انسانی تبدیل شده است. اما اصلاً نگران نباشید چون ما در تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز  بهترین منابع را به شما معرفی می‌کنیم تا استرس شما درمورد خرید منابع معتبر کمتر شود.

باید به این نکته مهم هم اشاره کنیم که مطالعه افراطی منابع مختلف برای یک درس می‌تواند ذهن شما را آشفته کند و در نتیجه انرژی شما برای مطالعه و یادگیری متمرکز، کم می‌شود.

پس سعی کنید به جای مطالعه چندین کتاب برای هر درس، روی منابعی که مشاوران دورخیز در فرآیند مشاوره کنکور انسانی معرفی می‌کنند، سرمایه‌گذاری کنید تا به تسلط لازم برسید.

بنابراین مهندسی منابع کنکور انسانی از وظایف یک مشاور کنکور انسانی باتجربه است و ما در ادامه به فهرستی از مؤثرترین منابع مطالعاتی کنکور انسانی اشاره می‌کنیم. پس وقت را تلف نکنید و مطالعه دقیق خود را از همین امروز شروع کنید.

اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری کنکور انسانی ۱۴۰۴

در این بخش به تغییرات برگزاری کنکور انسانی 1404 اشاره می‌کنیم. بخش عمده این تغییرات درباره تأثیر قطعی معدل و امتحانات کتبی نهایی در نتیجه کنکور شما است. پس موفقیت شما به نمره بالای امتحانات تشریحی و رتبه کنکورتان بستگی دارد. این تأثیر قطعی معدل در کنکور انسانی 1404 به بعد به این صورت است:

 • کنکور انسانی 1404: 60 درصد (تأثیر قطعی معدل پایه یازدهم و دوازدهم)
 • کنکور انسانی 1405 به بعد: 60 درصد (تأثیر قطعی سه پایه متوسطه دوم)

بنابراین سؤالات کنکور انسانی فقط از دروس تخصصی است و سهم دروس عمومی در سوابق تحصیلی شما است.

همچنین اگر پشت کنکوری هستید و معدل نهایی‌تان بالا نباشد، نیاز به ترمیم معدل دارید. نکته بعدی این است که در سال دو مرتبه کنکور برگزار می‌شود. نوبت اول در اردیبهشت ماه و نوبت دوم در تیر ماه است و امتحانات نهایی هم که می‌دانید در خرداد ماه برگزار می‌شود.

همچنین باید اشاره کنیم که از کنکور 1404 به بعد، در مجموع سهم دروس عمومی و تخصصی شما در نمره کل سوابق تحصیلی‌تان 60 درصد است که از این میزان، 30 درصد برای دروس عمومی و 30 درصد هم برای دروس تخصصی شما درنظر گرفته می‌شود.

بنابراین ما در تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید براساس این تغییرات درس بخوانید و در رشته دلخواه خود در رشته انسانی قبول شوید. بنابراین امیدواریم این قوانین طوری باشد که به عدالت آموزشی کمک کند و از فشار و استرس شما داوطلبین کنکور انسانی 1404 کم شود.

ثبت‌نام و دریافت مشاوره کنکور انسانی سال 1404

بهترین مشاوران کنکور انسانی در آکادمی دورخیز مجموعه‌ای از مؤثرترین خدمات مشاوره کنکور انسانی را به شما داوطلبان کنکور انسانی ارائه می‌دهند. این خدمات شامل پکیج‌های مختلف مشاوره‌ای است که به شما کمک می‌کند تا در کنکور و رشته دلخواهتان موفقیتی قطعی داشته باشید.

مشاوران آکادمی دورخیز، با بهره‌گیری از سالها تجربه خود و داشتن برترین رتبه‌های کنکور انسانی اخیر، شما را راهنمایی می‌کنند تا در سال کنکور آگاهانه درس بخوانید و از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

در مشاوره کنکور انسانی 1404دورخیز، بهترین مشاوران کنکور انسانی با معرفی منابع آموزشی معتبر، ارائه برنامه‌ درسی، آموزش روش‌های مطالعه و تست‌زنی، به دست آوردن رتبه برتر در کنکور انسانی را برای شما آسانتر می‌کنند.

بنابراین شما در فرآیند مشاوره کنکور انسانی نحوه یادگیری اصولی و درازمدت دروس را یاد می‌گیرید. همچنین، پشتیبانی کامل و همه‌جانبه مشاوران در تمام مراحل مسیر تحصیلی شما وجود دارد. پس در این مسیر تنها نیستید.

برای ثبت‌نام و دریافت خدمات مشاوره آکادمی دورخیز، کافی است فرم درخواست مشاوره را از طریق سایت تکمیل کنید، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند.

بنابراین برنامه‌ریزی کنکور انسانی تخصصی، پیگیری پیشرفت تحصیلی و ارائه خدمات مشاوره روانشناسی، علمی و تخصصی به شما ارائه می‌شود تا بدون نگرانی بتوانید زمان خود را صرف مطالعه و یادگیری مباحث کنکور انسانی کنید.

باید به این نکته مهم هم اشاره کنیم که در سال کنکور نباید ذهن خود را درگیر مسائل جانبی و حاشیه‌ای کنید. به همین دلیل در آکادمی دورخیز از بهترین مشاوره کنکور انسانی بهره‌مند می‌شوید تا مسیر موفقیت شما هموار شود و از مطالعه لذت‌ ببرید.

مراحل دریافت مشاوره کنکور انسانی

12 مرحله دریافت مشاوره کنکور انسانی از آکادمی دورخیز به شرح زیر است:

 1. ثبت درخواست مشاوره توسط داوطلب در سایت.
 2. تماس، معارفه خدمات و شفاف‌سازی ذهن داوطلب.
 3. یافتن نقاط ضعف مشاوره‌ای با مشاوره آنلاین هوشمند.
 4. دریافت شرح حال و گذشته و تشکیل پرونده مشاوره‌ای.
 5. آموزش فنون مطالعه، یادگیری سریع، تست‌زنی و…
 6. انتخاب مناسب‌ترین مشاور برای شاگرد.
 7. مشاوره منابع و کمک به انتخاب بهترین ابزار کمک درسی.
 8. شروع برنامه‌ریزی درسی روزانه متناسب با شرایط شاگرد.
 9. چکینگ و آنالیز گزارش مطالعه شاگرد هرشب در پیام‌رسان.
 10. تماس‌های مشاوره‌ای منظم در طول هفته و ارائه نکات طلایی.
 11. برگزاری آزمون‌های آزمایشی شخصی و آنلاین طبق روند پیشرفت.
 12. کمک به تحلیل آزمون شاگرد پس از آزمون‌های آزمایشی.

شاید شما در سال کنکور خود شرایط دسترسی به بهترین مشاوران کنکور انسانی به صورت حضوری را نداشته باشید. اصلاً نگران نباشید چون خدمات مشاوره کنکور انسانی آکادمی دورخیز به شکل آنلاین هم به شما داوطلبان کنکور انسانی ارائه می‌شود. بنابراین ما از هر کجای ایران در کنار شما هستیم تا سال کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارید.

پس برای ثبت‌نام، فرم درخواست مشاوره کنکور انسانی را در همین صفحه تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. کارشناسان و مشاوران آکادمی دورخیز با بررسی شرایط شما و معرفی بهترین پکیج‌ها، به شما پیشنهادات خود را ارائه می‌دهند. بنابراین می‌توانید براساس شرایط خودتان از بهترین مشاوره کنکور انسانی بهره‌مند شوید.

گروه مشاوره کنکور انسانی ۱۴۰۴ آکادمی دورخیز

مشاورین آکادمی دورخیز در رشته‌های حقوق، روانشناسی و فرهنگیان در دانشگاه‌های برتر ایران مشغول به تحصیل هستند. بنابراین دریافت مشاوره از رتبه‌های برتر کنکور انسانی تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز بهترین گزینه برای راهنمایی و برنامه‌ریزی شما داوطلبان کنکور انسانی محسوب می‌شود.

باید اشاره کنیم که مشاورین کنکور انسانی دورخیز اول گزینش شده و سپس آموزش داده می‌شوند و پس از دوره کارآموزی مشغول به فعالیت می‌شوند. در کنار هر شاگرد علاوه بر مشاور خصوصی یک مشاور ارشد (روانشناس) هم به صورت فعال حضور دارد تا همه چیز در سال کنکور شما عالی و بی‌نقص پیش برود. در ادامه شما را با تیم مشاوره کنکور انسانی آکادمی دورخیز بیشتر آشنا می‌کنیم.

مشاوره-کنکور-دورخیز
مسعود کریمی
مدیر گروه مشاورین
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته مهندسی برق
علم و صنعت تهران
عرفان میرزایی
عرفان میرزایی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 6
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران
مشاورین دورخیز زهرا سعیدی پور
زهرا سعیدی پور
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته روانشناسی
دانشگاه تهران
محمدابراهیم سلیمانی
محمدابراهیم سلیمانی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 14
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران

 

هزینه و قیمت مشاوره کنکور انسانی ۱۴۰۴

گافی وقت‌ها ما برای کاهش هزینه‌ها، موارد مهمی در زندگی خود را نادیده می‌گیریم، مثل هزینه‌های درمان در زمان بیماری، در حالی که در آینده ممکن است مجبور شویم هزینه‌های بسیار بیشتری را پرداخت کنیم که اثرات آنها جبران شود.

فراموش کردن این نکته که سرمایه‌گذاری در مشاوره و راهنمایی می‌تواند به شما کمک کند، ممکن است در آینده هزینه‌های مالی بیشتری ایجاد کند و باعث اتلاف وقت و انرژی شما شود. به عنوان مثال، عدم توجه به سلامتی خود و عدم مراجعه به پزشک منجر به پرداخت هزینه‌های زیاد درمانی در آینده می‌شود.

بنابراین در سال کنکور هم مواردی وجود دارند که شما باید به آنها توجه کنید، دریافت مشاوره و راهنمایی از آن جمله انتخاب‌های ضروری است و به نوعی سرمایه‌گذاری در آینده تحصیلی و شغلی شما محسوب می‌شود.

بسیاری از داوطلبان سؤال می‌کنند که چقدر هزینه برای مشاوره کنکور انسانی در سال 1404 منطقی است و چرا بعضی از مشاوران هزینه‌های بسیار متفاوتی را دریافت می‌کنند؟

هزینه مشاوره کنکور انسانی و دریافت خدمات در سال 1404 حدوداً بین 500 تا 1.500 هزار تومان را به‌ صورت ماهیانه شامل می‌شود که شما با پرداخت حدوداً 600 تا یک میلیون تومان می‌توانید از خدمات نسبتاً کاملی مثل تماس هفتگی، چک کردن گزارش شبانه و بررسی عملکرد شما، تحلیل آزمون، مشاوره انگیزشی، معرفی منابع، آموزش نکات تست‌زنی و… بهره‌مند شوید.

البته همه این قیمت‌ها با توجه به سطح خدمات و تجربه مشاور کنکور شما متفاوت هستند، اصلی‌ترین عامل مؤثر در تعیین هزینه‌ها میزان عرضه و تقاضا است.

وقتی تقاضا برای دریافت بهترین مشاوره کنکور انسانی بالا باشد، هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کند. همچنین تجربه و مهارت بهترین مشاوران کنکور انسانی هم نقش مهمی در تعیین قیمت دارد. بنابراین، شما در سال کنکور خود باید با دقت مشاور مناسبی برای خود انتخاب کنید و قیمت‌های ارائه شده را با کیفیت خدمات آنها مقایسه کنید.

به هر حال، الان هزینه مشاوره کنکور انسانی در مقایسه با هزینه‌های آینده، می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری معقول در تحصیلات و آینده شغلی شما داوطلبان کنکور انسانی در نظر گرفته شود.

دنبال بهترین مشاوران کنکور انسانی می‌گردم…

هر یک از شما داوطلبان کنکور انسانی 1404 امکانات و موقعیت خاص خودتان را دارید و شاید بخواهید براساس شرایط، مشاور کنکور انسانی خانم و یا آقا داشته باشید. پس بهترین مشاوران کنکور انسانی را باید طبق تفاوت‌های فردی خودتان انتخاب کنید تا بتوانید از نکات مشاوره‌ای تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز استفاده کنید.

همچنین نکته مهم‌تر این است که انتخاب شما باید به اندازه‌ای دقیق و آگاهانه باشد تا مجبور نباشید در سال کنکور خود چند بار مشاور کنکور انسانی خود را عوض کنید.

مشاوره رایگان کنکور انسانی

شما به عنوان داوطلب کنکور انسانی می‌توانید در آکادمی دورخیز یک جلسه مشاوره کنکور انسانی به صورت رایگان داشته باشید. این یک جلسه می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد چون با انواع خدمات مجموعه دورخیز بیشتر آشنا می‌شوید.

در این جلسه وضعیت کلی شما ارزیابی می‌شود و برای موفقیت در کنکور انسانی توصیه‌هایی دریافت می‌کنید. پس اگر بخواهید ثبت‌نام کنید و یک مشاور رتبه برتر داشته باشید در این جلسه یک راهنمایی خوب دریافت می‌کنید.

برای این کار شماره تماس خود را در همین صفحه ثبت کنید تا کارشناسان و بهترین مشاوران کنکور انسانی آکادمی دورخیز با شما تماس بگیرند.

 

مشاوره کنکور انسانی 5
مشاوره یعنی انتقال تجربیات موفق از کنکوری‌های موفق!

برای موفقیت در کنکور رشته انسانی از رتبه های برتر کنکور در تیم دورخیز می توانید کمک بگیرید. ما با مشاوره تخصصی، آموزش تکنیک ها و برنامه ریزی و مشاوره تلفنی تا آخرین لحظه مسیر کنکور و رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم! برای درخواست مشاوره خصوصی با کلیک روی دکمه زیر فرم را تکمیل کنید.

 

سؤالات متداول درباره دریافت مشاوره کنکور انسانی

 • چطور می‌توانیم از  خدمات مشاوره کنکور انسانی ۱۴۰۴ دورخیز استفاده کنیم؟

همانطور که اشاره شد بعد از ثبت درخواست در سایت، اعضای تیم مشاوره کنکور انسانی ما با شما تماس می‌گیرند. بعد از آنالیز شرایط شما، فرآیند مشاوره کنکور انسانی شروع می‌شود.

 • مشاور کنکور انسانی من باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

همانطور که گفتیم تیم مشاوره کنکور انسانی دورخیز مجموعه‌ای از رتبه برترها هستند. آنها در کار حرفه‌ای خود دلسوز و متعهداند و تا روز کنکور، روی عملکرد تحصیلی شما نظارت دقیق دارند.

 • در مشاوره کنکور انسانی دورخیز چه خدماتی ارائه می‌شود؟

تیم مشاوره کنکور انسانی آکادمی دورخیز جمعی از بهترین‌های کنکور سال‌های قبل هستند. پس در فرآیند مشاوره کنکور انسانی آکادمی دورخیز، روش‌های تست‌زنی، فنون مطالعه، برنامه‌ریزی، تکنیک‌های مدیریت جلسه آزمون، آمادگی روحی و انگیزشی به شما ارائه می‌شود.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب پیشنهادی
پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
27 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمانه
سمانه
8 روز قبل

ممنون از سایت خیلی خوبتون استفاده از نظرات مشاور کنکور انسانی یکی از مفیدترین و پربازده‌ترین روش‌های موفقیت در آزمون انسانی است.

...
...
1 سال قبل

سلام برای رفتن به دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی باید به درس های کدوم زیرگروه توجه کنم؟

مشاور دورخیز
مشاور دورخیز
پاسخ به  ...
1 سال قبل

سلام. زیرگروه 4 و 5

Sari
Sari
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
برای رشته حقوق دانشگاه تهران (علامه طباطبایی) درسارو چه درصدی توی کنکور بزنیم قبولی رو میاریم؟
لدفن جواب بدین🙂💔

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Sari
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
میانگین عمومی 70 – میانگین اختصاصی 70 البته تمرکز باید روی دروس زیرگروه 1 باشه. میانگین این دروس باید 80 باشه.

Melin
Melin
2 سال قبل

سلام من پشت کنکوری هستم میخواستم بدونم اگه از الان شروع کنم ب خوندن و برنامه ریزی،میتونم تا خرداد جمع بندی کنم تمام دروسو؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Melin
2 سال قبل

سلام. با ما تماس بگیرید تلفنی راهنمایی تون میکنیم. 28421071-021

Nazanin miri
Nazanin miri
2 سال قبل

Mmnon az rahnmayi hay khobton

علی
علی
2 سال قبل

سلام
من اطلاعاتم را برای مشاوره تلفنی دیروز وارد کردم ولی با من تماس گرفته نشده….
ممنون میشم پیگیری کنید

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  علی
2 سال قبل

سلام. تماس انجام شد

ستاره بخشی نژاد
ستاره بخشی نژاد
3 سال قبل

سلام خسته نباشید من یازدهم انسانی هستم و برای مشاوره و برنامه تحصیلی و کتاب های تست و غیره میخواستم باشما مشورت کنم و شرایطتون رو بدونم اما کسی تماس نگرفت با من

طلا
طلا
3 سال قبل

سلام ممنون خیلی مفیدبود فقط یک سوال داشتم من سال یازدهمی رشته انسانی هستم میخواستم بدونم فقط برای برنامه ریزی چه هزینه ای دریافت میکنید؟ تلفنی امکان پذیره یاحتمابایدثبت نام کنم؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  طلا
3 سال قبل

سلام. باید ثبت نام کنید. از 185 تا 600 تومان شهریه متغیره

آرمان کاویی
آرمان کاویی
3 سال قبل

سلام چرا وقتی میخوام در خواست ثبت نام برنامه ریزی رو انجام بدم نمیاره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  آرمان کاویی
3 سال قبل

سلام. کافیه فرم رو تکمیل کنی تا همکاران دورخیر باهات تماس بگیرند. اگر درخواستت فوریه تماس بگیر با شماره 09101801700

حسینی
حسینی
پاسخ به  آرمان کاویی
3 سال قبل

سلام من هرکاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم میشه. حداقل بگین هزینه مشاوره خصوصی تون چقدره؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  حسینی
3 سال قبل

هزینه ها از 185 تومان ماهانه تا 600 تومان. قبلش باید تعیین سطح انجام بشه تا طرح مناسب پیشنهاد بشه

سجاد جدگال
سجاد جدگال
پاسخ به  آرمان کاویی
2 سال قبل

من هزینه ندارم می تونم رایگان ازتون مشاوره بگیرم🥰🥰

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  سجاد جدگال
2 سال قبل

سلام. از مطالب رایگان کانال تلگرام استفاده کنید. سوالات تون رو هم میتونید در کانال پرسش از دورخیز بپرسید
https://t.me/dourkhiz
https://t.me/soal_dourkhiz

Farzaneh
Farzaneh
3 سال قبل

تا کی میتونم پکیج تابستون رو سفارش بدم؟؟؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Farzaneh
3 سال قبل

سلام. تا 15 تیرماه