منابع جمع بندی کنکور

معرفی بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401

فهرست مطالب این مقاله پنهان

انتخاب بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 و استفاده از آن ها در زمان محدود باقی مانده ، قدم کلیدی آخر در رسیدن به موفقیت در کنکور امسال است. در این مقاله به معرفی بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 برای تمام رشته ها می پردازیم. ویژگی ها و سطح کتاب ها را توضیح خواهیم داد تا با اطلاعات کافی و متناسب با نیازتان ، منابع را تهیه کنید. توصیه های این مقاله با بررسی همه منابع موجود در بازار ارائه شده و از انتشارات خاصی طرفداری نکرده ایم.

 

نحوه استفاده از منابع جمع بندی کنکور

در دوران جمع بندی دیگر فرصت مطالعه مطالب جدید نیست. بعضی از داوطلبان به منابع جمع بندی به چشم یک راه میانبر نگاه می کنند. تصور آن ها این است که با مطالعه آنها می توانند در مدت زمان کمتری همه مطالب را یاد بگیرند. در واقعیت اما اینگونه نیست و منابع جمع بندی برای پوشش همه مطالب کافی نیستند. از این کتاب ها برای تثبیت و طبقه بندی نهایی یادگیری های گذشته استفاده می شود و به هیچ وجه جایگزین کتاب های اصلی نیستند.

پیشنهاد مطالعه  مرور درس ها در کنکور با روش‌های حرفه‌ای

بهترین منابع جمع بندی کنکور معمولاً به دو صورت اند

  1. درسنامه محور : درسنامه های این کتاب ها کار را برای داوطلبان ساده‌تر می‌کند زیرا نکات مهم و پر تکرار را می‌آورند. همچنین مطالب را به خوبی طبقه بندی می کنند تا دسترسی به آن ها راحت تر شود.
  2. آزمون محور : آزمون های این کتاب ها شبیه ساز آزمون های واقعی است. مدت زمان و بودجه بندی سوالات کنکور در این آزمون ها رعایت می شود.

به دنبال تغییر نظام آموزشی ، منابع موجود در بازار نیز تغییر کرده است. تمامی انتشارات در تلاش اند تا برای دروس مختلف نظام جدید نیز کتاب های مناسب منتشر کنند. در ادامه ، کتاب های منتشر شده و موجود در بازار را معرفی و بررسی کرده‌ ایم. در صورت انتشار منابع جمع بندی جدید و مناسب ، معرفی و بررسی آن ها را نیز در این مقاله می آوریم.

 

بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 برای دروس عمومی

بهترین منابع جمع بندی ادبیات کنکور 1401

کتاب موج آزمون ادبیات نشر الگو : این کتاب حسن ختام کتاب های مبحثی ادبیات نشر الگو هست. جمع بندی تمام مباحث لغت ، املا ، تاریخ ادبیات ، آرایه‌های ادبی ، زبان فارسی و قرابت معنایی در این کتاب آورده شده. نسخه نظام قدیم این کتاب به همراه DVD عرضه می شد ؛ ولی در نسخه نظام جدید این کتاب کد های هوشمند تصویری (qr code) قرار داده شده است. با اسکن کردن این کدها به توضیحات و نکات بیشتری دسترسی پیدا می کنید. علاوه بر درسنامه ، 1401 تست نیز در قالب آزمون های مبحثی و جامع نیز دارد.

کتاب جمع بندی ادبیات کنکور خیلی سبز : کتاب های جمع بندی کنکور خیلی سبز برای دروس عمومی از جمله ادبیات توصیه می شود. علیرغم جدید بودن این کتاب ها ، بازخوردهای مناسبی از طرف داوطلبان نظام جدید گرفته اند. کتاب جمع بندی ادبیات خیلی سبز شامل درسنامه ، تست و آزمون است. تست های این کتاب تألیفی بوده و شامل تست های کنکور های سراسری نمی باشد. در کل این کتاب جمع و جور تر از کتاب موج آزمون نشر الگو است و آزمون های کمتری از آن دارد.

منابع جمع بندی ادبیات

 

بهترین منابع جمع بندی عربی کنکور 1401

کتاب جمع بندی عربی کنکور خیلی سبز : کتاب های عربی انتشارات خیلی سبز همیشه کیفیت خوبی داشته اند. این کتاب نیز کتاب بسیار مناسبی هم برای داوطلبان متوسط و هم برای داوطلبان قوی است. با اینکه یک کتاب جمع بندی است ولی تمام نکات لازم برای تسلط بر قواعد را دارد. تست های قواعد این کتاب به صورت درس به درس مجزا آورده شده. تست های این کتاب نیز مانند جمع بندی ادبیات تألیفی است و کمتر از 600 تست دارد. برای اینکه یک منبع جمع بندی مناسب باشد و زیاد حجیم نشود ، سعی شده است که در آن کمتر تست های تکراری آورده شود. بنابراین تمام تست های آن را با دقت بررسی کنید و نکاتش را یاد بگیرید.

کتاب خط ویژه عربی گاج : این کتاب نیز مانند خیلی سبز شامل درسنامه ، تست و آزمون است ولی سطح آن بالاتر و سخت تر می باشد. درسنامه های این کتاب به صورت درس به درس نیست. نویسنده به صورت موضوعی تمام نکات مربوط به یک موضوع کنار هم آورده. این کتاب مفصل تر از کتاب خیلی سبز توضیح داده و حجیم تر است و بیشتر مناسب داوطلبانی است که همه چی را خوانده و دنبال نکات سخت تر و بیشتر اند.

منابع جمع بندی عربی

 

بهترین منابع جمع بندی دین و زندگی کنکور 1401

کتاب دور تند دین و زندگی سفیر خرد : کتاب جامع دین و زندگی سفیر خرد را نیز در مقاله های معرفی منابع بررسی کرده ایم. این کتاب شامل درسنامه فشرده هر سه سال و دسته بندی تمام آیات و روایات آن هاست. در بخش آخر آن نیز آزمون های دوره ای و جامع آمده است. برای دین و زندگی منابع متنوع احتیاج ندارید بلکه باید بیشتر روی تکرار و مرور مطالب و به ویژه آیات تمرکز کنید. این کتاب منبع جمعبندی مناسبی برای همه داوطلبان است.

کتاب خط ویژه دینی گاج : این کتاب شامل درسنامه ، تست و آزمون است و برای داوطلبان قوی مناسب است. در قسمت سال دوازدهم، بخشی با عنوان قلق کار اضافه شده که در آن قلق ‌های خاص کنکور بیان شده است. برای پوشش تمام مطالب ، علاوه بر تست‌های تألیفی مشابه کنکور ، تست ‌های کنکور سراسری سال های گذشته نیز مطابق با کتاب ‌های نظام جدید در آن بیان شده.

منابع جمع بندی دین و زندگی

 

بهترین منابع جمع بندی زبان انگلیسی کنکور 1401

کتاب فیل زبان مبتکران : می توان گفت که این کتاب ، نسخه کوچک شده یا چکیده همان کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران است. درسنامه های این کتاب خلاصه گرامر و مهم ترین لغات هر درس است و تکنیک های متن خوانی را آموزش می دهد. آزمون های این کتاب ، هم به صورت درس به درس و هم جامع شبیه ساز کنکور است.

پیشنهاد مطالعه  مدیریت زمان در آزمون

کتاب خط ویژه زبان گاج : مانند مبتکران شامل درسنامه و آزمون است ولی سطح بالاتری دارد. همانند بقیه کتاب های سری خط ویژه گاج این کتاب نیز تست های تألیفی و سراسری کمی ندارد و منبع مناسبی برای داوطلبان قوی می باشد.

منابع جمع بندی زبان

 

بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 برای دروس اختصاصی تجربی

بهترین منابع جمع بندی زمین شناسی کنکور 1401

درس زمین شناسی در نظام قدیم در دو سال تدریس می شد ولی در نظام جدید فقط در سال یازدهم تدریس می شود. کتاب 7 چیز زمین شناسی خیلی سبز نظام قدیم منبع مناسبی برای جمع بندی این درس بود. در حال حاضر کتاب مجزایی برای جمع بندی آن چاپ نشده است و فقط کتاب زمین شناسی یازدهم منتشر شده است. از بین کتاب های موجود ، کتاب زمین شناسی خیلی سبز انتخاب مناسبی است.

 

بهترین منابع جمع بندی زیست شناسی کنکور 1401

کتاب موج آزمون زیست شناسی نشر الگو : کتاب بسیار مناسبی برای شبیه سازی آزمون است و فقط شامل آزمونهای جامع می باشد. با این حال توصیه می شود حتما پاسخ های تشریحی سوالات را مطالعه کنید. آزمون های این کتاب تألیفی بوده و به طور معمول سخت تر از سوالات کنکور است. احتمالا در چاپ های بعدی این کتاب ، درسنامه های درختی را به آن اضافه کنند.

کتاب جمع بندی زیست شناسی کنکور مهر و ماه : این کتاب شامل درسنامه و آزمون های فصلی و جامع می باشد. در این کتاب بخشی به نام جاندار نامه وجود دارد که تمام نکات مربوط به هر جانداری را به صورت یک جا و طبقه بندی شده آورده است. در درس زیست شناسی به دلیل حجم زیاد مطالب حفظی ، طبقه بندی و خلاصه کردن مطالب اهمیت زیادی دارد. به طور کلی کتاب های جمع بندی کنکور مهر و ماه که تحت عنوان سری سیب منتشر می شوند ؛ گزینه خوبی برای جمع بندی دروس اختصاصی هستند.

منابع جمع بندی زیست

 

بهترین منابع جمع بندی ریاضیات تجربی کنکور 1401

کتاب موج آزمون ریاضی نشر الگو : ویژگی مشترک کتاب های نشر الگو در دروس اختصاصی ، تست های قوی و نکته دار اما درسنامه های کوتاه و خلاصه است. این کتاب جزء منابع جمع بندی آزمون محور است و با داشتن نزدیک به 2000 تست در قالب آزمون می تواند شما را از منابع دیگر بی نیاز کند. با این حال برای هر فصل درسنامه ای شامل خلاصه درس و نکات مهم کنکوری نیز دارد. پاسخ های تشریحی این کتاب در جلد دوم آن است.

کتاب خط ویژه ریاضی گاج : این کتاب نیز شامل درسنامه و تست می باشد. سطح تست های این کتاب بالاتر از کنکور سراسری است. به همین دلیل به داوطلبان قوی که دنبال سوالات چالشی تری هستند توصیه می شود. به طور کلی کتاب های سری خط ویژه گاج صرفا برای مرور و به عنوان یک چکیده استفاده نمی شوند. این کتاب ها ، در کنار تست های زیاد ، درسنامه های جامعی از هر سه سال نیز دارند.

منابع جمع بندی ریاضی تجربی

 

بهترین منابع جمع بندی فیزیک کنکور 1401

کتاب موج آزمون فیزیک نشر الگو : این کتاب شامل دو جلد فیزیک پایه و فیزیک دوازدهم است. فرمول های زیاد در درس فیزیک حتما نیاز به خلاصه شدن و طبقه بندی دارند. این کتاب علاوه بر آزمون های زیاد (1700 تست) دارای درسنامه های درختی و خلاصه درس نیز هست. برای داوطلبانی که در طول سال فیزیک را کامل کار کرده اند و اکنون به منبعی برای تسلط  بر تیپ های مختلف سوالات نیاز دارند ، توصیه می شود.

کتاب جمع بندی فیزیک کنکور مهر و ماه : شامل خلاصه درس و تست های تیپ بندی شده است. به طور کلی تمرکز منابع جمع بندی مهر و ماه بر ارایه خلاصه درس و تست های کنکور سراسری است. بنابراین تست های این کتاب نیز بیشتر از کنکور های سال های گذشته است تا اینکه تألیفی باشند. داوطلبانی که فرصت کمی داشته اند و نتوانسته اند خودشان مطالب را طبقه بندی و خلاصه کنند می توانند از این کتاب برای مرور و جمع بندی استفاده کنند.

منابع جمع بندی فیزیک تجربی

 

بهترین منابع جمع بندی شیمی کنکور 1401

کتاب فیل شیمی مبتکران : گزینه مناسبی برای مرور کلی درس ها و مطالب حفظی می باشد. این کتاب برای همه داوطلبان مناسب است. هدف این کتاب ارایه خلاصه و چکیده ای از کل مطالب برای مرور کردن است. بنابراین جزء منابع جمع بندی درسنامه محور است و تست های سخت و چالشی ندارد.

پیشنهاد مطالعه  راهکارهای عملی کاهش اضطراب کنکور

کتاب موج آزمون شیمی نشر الگو : این کتاب نیز مانند موج آزمون فیزیک در دو جلد پایه و دوازدهم چاپ می شود. شامل درسنامه و آزمونهای مبحثی و جامع می باشد. اهمیت مسایل در شیمی زیاد است و به همین دلیل بیشتر انتشارات یک کتاب نیز به طور خاص برای مسایل شیمی منتشر می کنند. در این کتاب آزمون هایی فقط برای مسایل طرح شده که سطح بالایی دارند. خود کتاب زمان پیشنهادی برای جواب دادن به این سوالات را مشخص کرده است. بنابراین به آزمون های این کتاب به چشم آزمون کنکورتان نگاه کنید و همان قدر اهمیت دهید.

منابع جمع بندی شیمی

منابع جمع بندی شیمی فیل

 

 

بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 برای دروس اختصاصی ریاضی

بهترین منابع جمع بندی حسابان کنکور 1401

کتاب موج آزمون ریاضی نشر الگو : با داشتن 90 آزمون ، در کنار درسنامه و خلاصه نکات منبع مناسبی برای جمع بندی و تسلط بیشتر روی این درس است. با زدن تمام تست های این کتاب میشه گفت تمام تیپ های سوالات کنکور را کار کرده اید. به خاطر حجم زیاد این کتاب بهتر است آن را به ماه موکول نکنید و از دوران عید آزمون های آن را شروع کنید.

کتاب خط ویژه حسابان گاج : در این کتاب به جمع بندی مبحثی و نه سال به سال مطالب پرداخته شده. علاوه بر تست های کنکور های سراسری ، تست های تألیفی سطح بالایی نیز دارد و مناسب داوطلبان قوی است. البته درسنامه های جامع و تست های کنکور های سال های اخیر آن برای همه داوطلبان مناسب است.

منابع جمع بندی حسابان

 

بهترین منابع جمع بندی ریاضیات گسسته و آمار کنکور 1401

کتاب موج آزمون نشر الگو : با بیش از 1100 تست در قالب آزمون و خلاصه درس برای هر فصل ، منبع کاملی برای جمع بندی و تسلط روی درس گسسته است. از بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 برای ریاضیات گسسته و جزو منابع رتبه برترهای کنکور ریاضی در این درس است.

کتاب خط ویژه گاج : این کتاب نیز شامل درسنامه و تست های کنکور سراسری و تألیفی است. درست است که تست های تألیفی آن سطح بالایی دارند ؛ ولی همه داوطلبان می توانند از درسنامه جمع بندی و تست های سراسری آن استفاده کنند.

منابع جمع بندی گسسته

 

بهترین منابع جمع بندی هندسه کنکور 1401

کتاب موج آزمون نشر الگو : ساختار و سطح این کتاب همانند دیگر کتاب های ریاضی این انتشارات است. با بیش از 1000 تست و درسنامه منبع کاملی برای دوران جمع بندی و تسلط بیشتر است. داوطلبانی که می خواهند رتبه برتر شوند باید تسلط درصد بالایی در همه دروس داشته باشند. در درس هندسه تنوع و تیپ های سوالات زیاد است ؛ بنابراین لازم است تست های زیادی را تمرین کنید. توصیه می کنیم آزمون های این کتاب را از دوران عید شروع کنید.

کتاب خط ویژه گاج : به طور کلی کیفیت و سطح کتاب های ریاضی خط ویژه گاج بالاست. در مقایسه با موج آزمون درسنامه بیشتری دارد که باعث می شود داوطلبان ضعیف تر هم بتوانند از آن استفاده کنند.

منابع جمع بندی هندسه

 

بهترین منابع جمع بندی فیزیک رشته ریاضی کنکور 1401

کتاب موج آزمون فیزیک نشر الگو : این کتاب نیز همانند نسخه تجربی آن ، شامل تعداد زیادی آزمون است با بیش از 2000 تست. علاوه بر آن درسنامه های درختی و خلاصه درس نیز دارد. کتاب های فیزیک نشر الگو همیشه سطح بالایی بین کتاب های فیزیک کنکور داشته اند و مناسب داوطلبان قوی بوده اند.

کتاب جمع بندی فیزیک کنکور مهر و ماه : منابع جمع بندی مهر و ماه مناسب همه داوطلبان کنکور می باشد. این کتاب ها معمولا به خلاصه و تست های سراسری می پردازند. در این کتاب ها بخشی به نام جمع بندک وجود دارد که برای مرور سریع هر فصل است.

منابع جمع بندی فیزیک ریاضی

 

بهترین منابع جمع بندی شیمی کنکور 1401

درس شیمی رشته ریاضی با تجربی مشترک است. بنابراین همان منابع جمع بندی را پیشنهاد می کنیم.

 

بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 برای دروس اختصاصی انسانی

با تغییر نظام آموزشی کتاب های کمک آموزشی موجود نیز نیاز به تغییر داشتند. در حال حاضر برای داوطلبان نظام جدید رشته علوم انسانی گزینه های زیادی به عنوان منابع جمع بندی کنکور 1401 وجود ندارد. از بین آن ها کتاب های خط ویژه گاج بهترین انتخاب هستند. اما با توجه به منابع نظام قدیم ، کتاب های جمع بندی کنکور مهر و ماه هم انتخاب خوبی بودند. در آینده و پس از تغییرات لازم ، کتاب های جمع بندی کنکور مهر و ماه تحت عنوان سری سیب نیز چاپ خواهند شد.

 

بهترین منابع جمع بندی تاریخ و جغرافیا کنکور 1401

کتاب خط ویژه گاج : سری خط ویژه گاج نسبت به مهر و ماه تست های قوی تری دارد. با این حال شامل درسنامه جامعی نیز هست و برای داوطلبانی که همه مطالب را خوانده اند و می خواهند از درصد بالا مطمئن باشند ، مناسب است.

کتاب جمع بندی کنکور مهر و ماه : با توجه به حجم بالای مطالب دروس تاریخ و جغرافیا و فرار بودن آن ، گرایش بیشتری به استفاده از منابع جمع بندی چکیده و طبقه بندی شده وجود دارد. کتاب های جمع بندی مهر و ماه به خوبی این نیاز داوطلبان را برآورده می کند.

منابع جمع بندی تاریخ و جغرافی

 

بهترین منابع جمع بندی جامعه شناسی کنکور 1401

کتاب خط ویژه گاج : با توجه به حجم بالای مطالب جامعه شناسی در سه سال دهم ،یازدهم ،دوازدهم این کتاب نکات کلیدی و مطالب مهم جامعه شناسی را به خوبی در خود قرار داده است. تست های تألیفی این کتاب سطح بالایی دارند و فقط یک منبع چکیده و خلاصه نیست.

کتاب جمع بندی کنکور مهر و ماه : این کتاب به خوبی حجم زیاد مطالب این درس را طبقه بندی کرده است. چکیده بودن این کتاب ، آن را مناسب استفاده همه داوطلبان از ضعیف تا قوی کرده است.

 

منابع جمع بندی روانشناسی کنکور 1401

کتاب خط ویژه گاج : با توجه به تک کتاب بودن این درس ، در این کتاب سعی شده مفاهیم و نکات کنکوری درس روانشناسی به خوبی تبیین شود. در کنار آن تست های سطح بالایی طرح شده است تا داوطلبانی که به رتبه های تک رقمی فکر می کنند نیز از این نظر تأمین شوند.

کتاب جمع بندی کنکور مهر و ماه : این کتاب شامل درسنامه های طبقه بندی شده و نموداری است. دسترسی به نکات و مرور مطالب با این کتاب ها بسیار ساده و سریع می شود. علاوه بر آن شامل تست های تألیفی و کنکور های سراسری سال های اخیر نیز هست.

منابع جمع بندی روان شناسی و جامعه شناسی

 

بهترین منابع جمع بندی اقتصاد کنکور 1401

کتاب خط ویژه گاج : برای داوطلبانی که بر مفاهیم درسی مسلط شده و دنبال منبعی برای سوالات سخت تر و چالشی در درس اقتصاد هستند مناسب است. سطح سوالات سری خط ویژه بالاتر از مهر و ماه است.

کتاب جمع بندی کنکور مهر و ماه : تمام مفاهیم کلیدی اقتصاد در این کتاب به صورت جامع و نموداری بیان شده است. مسائل اقتصاد ساده سازی و دسته بندی شده است و به آموزش و تحلیل مسایل اقتصادی می پردازد. در این کتاب هم تست های تألیفی و سراسری وجود دارد.

 

بهترین منابع جمع بندی فلسفه و منطق کنکور 1401

کتاب خط ویژه گاج : این کتاب برای داوطلبانی که سوالات سخت تر و چالش برانگیز می خواهند مناسب تر است. البته در همه کتاب های سری خط ویژه درسنامه جامعی شامل خلاصه درس و همینطور نکات کنکوری مهم وجود دارد.

کتاب جمع بندی مهر و ماه : شامل درسنامه های خلاصه و طبقه بندی شده برای مرور سریع مطالب است. اگر زمان کمی برای مطالعه داشته اید و می خواهید در مدت زمان کمتری به یک سطح مناسب برسید ، مرور و تورق این کتاب را به شما توصیه می کنیم.

منابع جمع بندی فلسفه و اقتصاد

 

بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 برای شبیه سازی آزمون

در این قسمت منابع مناسب برای آزمون شبیه ساز را معرفی می کنیم. آزمون های شبیه ساز در منزل یکی از موثرترین کارها است که می تواند فضای کنکور را برای شما تداعی کند و دوران جمع بندی شما را کامل کند.

کنکوریوم مهر و ماه

این کتاب به نسبت کتاب های مشابه بازار سابقه کم تری دارد ولی خیلی حرفه ای و کامل طراحی شده است. کنکور های این کتاب به صورت دفترچه هستند و خودشان پاسخ برگ نیز دارند. با توجه به تغییر نظام آموزشی و حذفیات کنکور ، لازم است که کتاب های شبیه ساز کنکور نیز سوالات حذف شده را با سوالات تألیفی مناسب جایگزین کنند. کنکوریم مهر و ماه در کنار توجه به ساختار کتاب ، به این مسئله نیز توجه کرده و سوالات خوبی را جایگزین کرده است. پاسخ های تشریحی کتاب نقطه قوت دیگر آن است و به خوبی سوالات و تمام گزینه های آن ها را تحلیل می کند.

دور دنیا در 4 ساعت گاج

این کتاب مدت هاست منبع شبیه ساز آزمون داوطلبان کنکور بوده است. پاسخ های تشریحی این کتاب نسبت به بقیه بهتر بوده و فقط متن کتاب را کپی نکرده است ؛ بلکه تمام گزینه های سوال را بررسی و نکات آن ها را بیان می کند. سوالات تألیفی آن که جایگزین سوالات حذفی شده است نیز سطح خوبی دارند.

کتاب های زرد قلمچی

برای سال های سال این کتاب ، تنها منبع کامل و مناسب شبیه ساز کنکور بود. اگرچه هنوز هم بین داوطلبان کنکور محبوب و انتخاب اول خیلی هاست. پاسخ نامه تشریحی این کتاب خیلی خوب و کامل سوالات را تحلیل نکرده و در مواردی ابهام سوال برطرف نمی شود. به نوعی می توان گفت همان متن کتاب درسی را آورده و نه بیشتر. از نظر سوالات جایگزین نظام جدید ، بهترین انتخاب نیست و طراحان سوالات آن هنوز می توانند در این زمینه روی آن کار کنند.

حرف پایانی

ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا شما را در انتخاب بهترین منابع جمع بندی کنکور 1401 راهنمایی کنیم. البته بهتر است با مطالعه چند صفحه از هر منبع، بهترین و مناسب ترین منبع را از میان این منابع انتخاب کنید. فراموش نکنید که مهم ترین موضوع این است که شما متوجه شوید از بین این منابع جمع بندی معرفی شده، با طرز بیان و نگارش کدام نویسنده، بیشتر ارتباط برقرار می کنید و برای شما قابل فهم تر است.

ما در تیم دورخیز آماده هستیم برای برنامه ریزی جمع بندی کنکور 1401 شما را راهنمایی کنیم. اگر به برنامه جمع بندی برای کنکور نیاز دارید کلمه جمع بندی را به به شماره 100003940 ارسال کنید تا خیلی زود ظرف چند ساعت با شما تماس بگیریم. تیم مشاورین رتبه برتر دورخیز پیش شماست تا در کنکور خود موفق شوید.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
9 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
2 سال قبل

سلام. کتاب شبیه ساز زیست نانو با توجه به این که تغییرات زیست دهم روش اعمل نشده به نظرتون میشه ازش استفاده کرد؟

علی
علی
2 سال قبل

سلام. این مقاله برای کنکور 1401 هم کاربردیه یا قراره ویرایش بشه؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  علی
2 سال قبل

سلام. بله مفیده

sp90
sp90
4 سال قبل

امکانش هس از هر دو منبع درس نامه محور و آزمون محور باهم استفاده کنیم.

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  sp90
3 سال قبل

بله امکانش که هست ولی همواره تک منبعی بودن بهتره:)

Arian
Arian
پاسخ به  مشاور ارشد دورخیز
3 سال قبل

سلام ببخشید من یازدهم تجربی هستم خواستم بپرسم تو تابستان میتونم از جمع بندی های مهروماه استفاده کنم تا نکات دهم و یازدهم برام یادآوری بشه یا به نظرتون درست نیست؟

مهندس مسعود کریمی
مهندس مسعود کریمی
پاسخ به  Arian
2 سال قبل

سلام. خیر برای تابستان مناسب نیست

mitraaa
mitraaa
4 سال قبل

موج آزمون زیست شناسی نشر الگو خیلی خوبه واقن عالیه منو از نگرانی جمع بندی در آورده
مرسی بابت معرفی این منابع 🙏

مشاور ارشد دورخیز
مشاور ارشد دورخیز
پاسخ به  mitraaa
3 سال قبل

خواهش میکنیم:)
بله این منابع با بررسی اکثر منابع قابل قبول موجود در بازار و با مشورت مشاورین رتبه برتر دورخیز انتخاب شده اند و معرفی شده اند:)
خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم