بهترین منابع کنکور انسانی

معرفی بهترین منابع کنکور انسانی 1401

بهترین منابع کنکور انسانی 1401

انتخاب منابع کنکور رشته انسانی یک اصل مهم برای موفقیت و کسب رتبه خوب در کنکور است. در این مقاله سعی کرده ایم بهترین منابع کنکور انسانی 1401 را به طور کامل معرفی و بررسی کنیم. موضوعی که این مقاله را متمایز کرده، معرفی منابع به صورت سطح بندی شده است. یعنی ما بهترین منابع کنکور انسانی را به صورت سطح بندی شده به شما معرفی کرده ایم. در این صورت شما در هر سطحی که هستید به راحتی می توانید بهترین کتاب های تست کنکور انسانی برای موفقیت در کنکور 1401 انسانی را انتخاب کنید. توصیه های این مقاله با بررسی همه منابع موجود در بازار ارائه شده و از انتشارات خاصی طرفداری نکرده ایم. خودمان هم کتاب چاپ نمی کنیم. 😊

نکته مهم

حتما به این موضوع توجه کنید. خیلی از شما دانش آموزان مرتب به دنبال کتاب های جدید و منابع جدید برای مطالعه هستید! فکر می کنید هر چقدر تعداد کتاب های تست و تمرین شما بیشتر باشد، موفقیت شما تضمین شده تر است. در صورتی که این طور نیست. از چند منبعی بودن دوری کنید و سعی کنید هر کتابی را که در اول راه انتخاب کرده اید، با دقت و کامل و با روش های درست مطالعه کنید.

 بهترین منابع کنکور

سطح بندی کتاب های تست کنکور رشته انسانی

در این جا می خواهیم به یک نکته مهم اشاره کنیم. هیچ وقت بهترین منبع به طور مطلق وجود ندارد! بهترین منبع مطالعه برای هر کس متفاوت است و لزوماً منبعی که رتبه یک کنکور آن را مطالعه کرده، بهترین منبع کنکور برای شما نیست. در انتخاب بهترین منبع، سطح داوطلب است که اهمیت دارد. یعنی انتخاب بهترین منبع کنکور انسانی باید طبق سطح شما انجام شود. چرا؟ چون ممکن است فردی به آموزش قوی تر نیاز داشته باشد. اما داوطلبی دیگر تست و تمرین قوی لازم داشته باشد.

بهترین منابع کنکور

بنابراین برای انتخاب بهترین منابع کنکور انسانی باید شما اول سطح خود را بشناسید و سپس طبق آن، بهترین منبع را برای خود انتخاب کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین منابع کنکور انسانی 1401 را در سه سطح معرفی کنیم. این گونه همه داوطلبان می توانند از آن استفاده کنند. البته منابع کنکور رشته انسانی نظام جدید متنوع هستند و ما سعی کرده ایم با حفظ این تنوع، بهترین کتاب های تست رشته انسانی را معرفی کنیم.
در ابتدای معرفی بهترین منابع کنکور رشته انسانی 1401 ، به معرفی بهترین منابع دروس عمومی کنکور می پردازیم.

بهترین کتاب ادبیات کنکور

باید برای درس ادبیات به صورت موضوعی مطالعه کنید. یعنی قرابت معنایی، آرایه ادبی، دستور زبان، لغت و املا و تاریخ ادبیات را به صورت جداگانه بررسی مطالعه کنید. پس ما هم بهترین منبع مطالعه ادبیات را به همین ترتیب معرفی می کنیم.

سطح متوسط و قوی

برای مطالعه درس فارسی برای کنکور رشته انسانی، دانش آموزان خوب و قوی می توانند از کتاب های موضوعی نشرالگو که بهترین کتاب ادبیات کنکور است، استفاده کنند. کتاب قرابت معنایی نشرالگو، تست های قرابت معنایی را به صورت درس به درس آورده و شما با بررسی این تست ها به همراه مطالعه پاسخ نامه، می توانید به راحتی در این درس پیشرفت کنید. البته این کتاب بخشی به اسم “نون شب” دارد که هر شب با بررسی 5 تست این بخش می توانید به ایده آل خود که حل کل تست های قرابت معنایی کنکور است نزدیک شوید. همچنین برای هر بیت کتاب، نمونه هایی از بیت های دارای قرابت را آورده تا با مقایسه روابط معنایی آن ها، به توان درک معنای بالا برسید.

کتاب آرایه نشرالگو از کامل ترین کتاب های آرایه ادبی بازار است. ویژگی متمایز این کتاب، داشتن درسنامه و تست برای هر آرایه است. یعنی شما می توانید بدون دغدغه تک تک آرایه ها را با مثال و تست یاد بگیرید. هم چنین دارای تیپ های تستی متفاوت است و برای هر تیپ تعداد زیادی تست دارد. شما می توانید هر شب از هر تیپ تعدادی تست حل کنید. هم چنین تکنیک های حل تست در این کتاب تدریس شده که خیلی به شما کمک خواهد کرد.

کتاب دستور زبان فارسی نشرالگو هم برای هر کدام از دستورهای زبانی تست های خوب و کاملی دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

در کتاب لغت و املا هم تست های درس به درس و تیپ بندی شده هست. هم چنین دارای زنجیره های املایی و معنایی هست که کمک کننده است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس ادبیات (3)

سطح ضعیف

بهترین کتاب تست ادبیات برای دانش آموزان متوسط و ضعیف ، کتاب های هفت خوان خیلی سبز در مبحث های قرابت، آرایه، دستور و لغت است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس ادبیات (1)اگر می خواهید خیلی حرفه ای تر عمل کنید، کتاب جامع خیلی سبز را به شما معرفی می کنیم. این کتاب به صورت درس به درس است و برای کسانی که سطح قوی در این درس ندارند و یا در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند، بهترین منبع ادبیات کنکور است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس ادبیات (3)

مقاله پیشنهادی:
روش مطالعه ادبیات فارسی

بهترین کتاب عربی کنکور

خب حالا به سراغ بررسی بهترین منابع عربی کنکور می رویم. همان طور که قطعاً می دانید، یادگرفتن این درس حکم زندگی را برای شما داوطلبان کنکور انسانی دارد. از طرفی برای کنکور و جواب دادن به دو سری سوال عربی عمومی و عربی اختصاصی، شما باید تنها یک منبع درسی را مطالعه کنید و بابت این موضوع خوشحال باشید. پس باید خیلی حرفه ای تر و کامل تر کتاب را بررسی کنید. پس با انتخاب بهترین منبع عربی کنکور و مطالعه درست آن، به یک نتیجه مطلوب برسید. به همین خاطر مفصل در ادامه مقاله و در بخش دروس اختصاصی راجع به بهترین منبع عربی کنکور انسانی صحبت خواهیم کرد.

بهترین کتاب دین و زندگی کنکور

در معرفی بهترین منابع کنکور رشته انسانی 1401 نوبت به دین و زندگی می رسد. درسی که به راحتی می توانید در آن درصد بالایی کسب کنید! پس با ما همراه باشید تا بتوانید با بهترین منبع دینی کنکور آشنا بشوید.

سطح قوی

کتاب دین و زندگی جامع کنکور انتشارات سفیر خرد (نوشته مسلم بهمن آبادی) بهترین کتاب دین و زندگی کنکور است و جزو منابع رتبه برترهای کنکور انسانی در درس دینی است. این کتاب در دو جلد پایه و دوازدهم منتشر شده و تست های قوی و چالشی زیادی دارد و باعث می شود در این درس به تسلط کامل برسید. نویسنده این کتاب همان نویسنده کتاب های مبحثی دین و زندگی نظام قدیم انتشارات نشرالگو است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس دینی

سطح متوسط و ضعیف

باید توجه کنید که در این درس آن چه در قدم اول اهمیت دارد، مطالعه خوب و دقیق و کامل کتاب درسی است. ما نیز با توجه به این موضوع بهترین منابع کنکور رشته انسانی 1401 در درس دین و زندگی را معرفی کرده ایم. کتاب دین و زندگی جامع کنکور خیلی سبز کتاب بسیار خوبی برای درس دین و زندگی است و بهترین کتاب دین و زندگی کنکور است. این کتاب درسنامه و تست خوبی دارد. در درسنامه این کتاب آیات بسیار دقیق تحلیل شده اند و ارتباط آن ها با دیگر آیات هم بیان شده است. تست های کنکور های سال قبل هم در بانک تست این کتاب گنجانده شده و سوالات تالیفی مشابه تست های کنکور هم هست که می توانید از آن ها در هر سطحی که هستید، استفاده کنید.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس دینی

سعی کنید در کنار بهترین منبع دین و زندگی کنکور که برای مطالعه انتخاب کردید، از کتاب مبحثی پیام آیات دین و زندگی مهر و ماه استفاده کنید. در این کتاب تمام آیات هر درس بررسی شده و در مورد تک تک پیام آیات صحبت شده است. همچنین هر نکته ای که از کنکورهای سال های قبل وجود داشته، در کتاب آورده شده است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس دینی

مقاله پیشنهادی:
روش مطالعه دین و زندگی

بهترین کتاب زبان کنکور

پیشنهاد دورخیز این است که برای مطالعه درس زبان انگلیسی، از دو کتاب مبتکران تالیف دکتر شهاب اناری و زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز استفاده کنید. این دو کتاب، بهترین کتاب زبان کنکور موجود در بازار هستند. این ۲ کتاب به بخش های لغت، گرامر ، درک مطلب و کلوزتست تقسیم می شوند و برای هر کدام تعداد زیادی تست دارند. از نظر درسنامه و پاسخ نامه کتاب مبتکران کتاب بسیار قوی هست.

سطح متوسط و قوی

دورخیز به دانش آموزان با سطح خوب و عالی در درس زبان انگلیسی، کتاب مبتکران را پیشنهاد می کند که این کتاب به بخش های لغت، گرامر ، درک مطلب و کلوزتست تقسیم می شود. این کتاب برای هر بخش تعداد زیادی تست دارد. از نظر درسنامه و پاسخ نامه، کتاب مبتکران کتاب بسیار قوی است و از بهترین منابع کنکور ریاضی 1401 در این درس است و جزو منابع رتبه برترهای کنکور در درس زبان است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس زبان

سطح ضعیف

اگر سطح خوبی در درس زبان انگلیسی ندارید، می توانید از کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز استفاده کنید. این کتاب هم به بخش های لغت، گرامر ، درک مطلب و کلوزتست تقسیم می شود و برای هر کدام تعداد زیادی تست دارد. این کتاب به نسبت کتاب مبتکران، درسنامه ساده تر و روان تری دارد.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس زبان

برای درک مطلب اگر به تمرین بیشتری نیاز داشتید، می توانید کتاب «از متن نترسیم» نوشته رضا کیاسالار برای نشر شبقره را تهیه کنید. درک مطلب های این کتاب از آسان به سخت به ترتیپ چیده شده و زمان مورد نیاز برای هر کدام کنار درک مطلب نوشته شده است. مطلب جالب دیگر این است که این کتاب با ذکر نکته در هر درک مطلب، گام به گام شما را با مهارت های حل درک مطلب کنکور آشنا می کند. به همین علت است که از بهترین منابع کنکور انسانی 1401 در درس زبان به حساب می آید و از منابع رتبه برترهای کنکور است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس زبان

مقاله پیشنهادی:
روش مطالعه زبان انگلیسی

برای دروس عمومی به ترتیب دفترچه کنکور به معرفی بهترین منابع کنکور رشته انسانی 1401 پرداختیم. حالا به معرفی بهترین منابع کنکور رشته انسانی برای دروس اختصاصی این رشته به ترتیب اهمیت دروس می پردازیم. با ما بمانید.

بهترین کتاب ریاضی کنکور

درس ریاضی برای بچه های رشته انسانی معمولاً مثل یک غول شاخ دار است. می خواهیم با معرفی بهترین منابع کنکور 1401 انسانی در این درس، شاخ غول را بشکنیم! باید دقت کنید که این درس در قبولی شما بسیار تاثیر گذار است و تقریباً در همه زیرگروه ها ضریب بالایی دارد. پس حواستان را جمع کنید و با ما همراه باشید.

سطح قوی

اگر ریاضی قوی دارید و می خواهید در این درس آن قدر حرفه ای باشید که در کنکور سوال جواب نداده برای این درس نداشته باشید، به شما کتاب ریاضی مهر و ماه را پیشنهاد می کنیم. این کتاب تست های چالشی زیادی دارد و با سوالاتش ذهن شما را درگیر می کند و جزو منابع رتبه های برتر کنکور انسانی در درس ریاضی است. البته لازم است بگوییم که سطح سوالات این کتاب از سطح سوالات کنکور بالاتر است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس ریاضی(1)

سطح متوسط و ضعیف

برای دانش آموزان با سطح متوسط و ضعیف، کتاب ریاضی خیلی سبز را پیشنهاد می کنیم. این کتاب درسنامه کاملی دارد و مبانی و اساس ریاضی را برای شما توضیح داده است. تست های آن سطح خوبی دارند و تشابه سوالات این کتاب به سوالات کنکور زیاد است و به عبارتی این کتاب، بهترین کتاب ریاضی کنکور انسانی است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس ریاضی (2)

بهترین کتاب اقتصاد کنکور

درس اقتصاد هم از آن درس هایی است که معمولاً بچه ها دل خوشی از آن و مسئله هایش ندارند. ولی نگران نباشید و با ما همراه باشید تا بهترین منبع اقتصاد کنکور را به شما معرفی کنیم.

سطح قوی

اگر سطح خوبی در این درس دارید، به شما کتاب آبی قلم چی را معرفی می کنیم. کتاب آبی قلم چی در درس اقتصاد، سوالات چالشی و بالاتر از سطح کنکور دارد. این سوالات، طبقه بندی شده اند و همه مدل های تست را پوشش می دهند و به عبارتی این کتاب، بهترین کتاب اقتصاد کنکور است و از منابع رتبه های برتر کنکور انسانی در درس اقتصاد است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس اقتصاد(1)

سطح متوسط

اگر سطح متوسطی دارید به شما کتاب خیلی سبز را پیشنهاد می کنیم. کتاب اقتصاد خیلی سبز، درسنامه کاملی دارد و نکته مثبت آن این است که زبان خودمانی دارد و خو اندن آن خسته نمی شوید. البته تست های این کتاب کامل نیست و از همه مباحث در آن تست طراحی نشده است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس اقتصاد (2)

سطح ضعیف

پیشنهاد دورخیز به کسانی که در این درس سطح ضعیفی دارند، کتاب اقتصاد انتشارات مشاوران است. این کتاب درسنامه فوق العاده ای دارد که با خواندن آن از هر کتابی بی نیاز می شوید. از نظر تستی سطح متوسطی دارد و می تواند نیاز شما را برآورده کند.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس اقتصاد (3)

مقاله پیشنهادی:
روش مطالعه اقتصاد برای کنکور

بهترین کتاب ادبیات اختصاصی کنکور

قطعاً می دانید این درس که در نظام جدید با عنوان علوم و فنون ادبی آن را می شناسید، از مهم ترین درس های شماست و باید مطالعه آن را حسابی جدی بگیرید. پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه این درس به شما دو منبع معرفی می کنیم که این دو مکمل هم هستند و به شما پیشنهاد می کنیم این دو منبع را در کنار هم مطالعه کنید و جلو ببرید. این دو منبع جزو منابع رتبه برترهای کنکور انسانی هستند.

پیشنهاد ما کتاب خیلی سبز و آبی قلم چی است.  کتاب خیلی سبز بیشتر متن محور است و در دو بخش تاریخ ادبیات و دستور قوی کار کرده است. تست های خوبی در این دو زمینه دارد و می تواند نیاز شما را برطرف کند ولی کتاب آبی قلم چی بیشتر در زمینه تست های تحلیلی قوی است و به عبارتی بهترین منبع ادبیات اختصاصی کنکور است. چون تست های این کتاب همگی مبنی بر کتاب درسی هستند و شناسنامه دارند و کار شما را برای مطالعه راحت می کنند. پاسخ نامه هر دو کتاب هم بسیار کامل و جامع است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس ادبیات اختصاصی

بهترین کتاب عربی اختصاصی کنکور

رسیدیم به بهترین منابع کنکور انسانی 1401  در درس عربی اختصاصی! قطعاً از اهمیت زیاد این درس در کنکور انسانی خبر دارید. پس حتما در انتخاب منبع برای این درس دقت کنید و راهنمایی های دورخیز را جدی بگیرید!

سطح قوی و متوسط

اگر در این درس سطح قوی دارید، می توانید از کتاب خیلی سبز برای این درس استفاده بکنید که بهترین منبع عربی اختصاصی کنکور است و جزو منابع رتبه برترهای کنکور انسانی در این درس است. این کتاب درسنامه کامل و جامعی دارد و در کنار آن تست های خوبی هم دارد و نیاز شما را برطرف می کند.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس عربی اختصاصی (1)

سطح ضعیف

اگر سطح خوبی در درس عربی اختصاصی ندارید، پیشنهاد می کنم از کتاب میکرو گاج استفاده کنید. این کتاب درسنامه کاملی دارد و می تواند همه ضعف های شما را پوشش بدهد. تست های این کتاب هم ساده است و می تواند برای شروع کار شما خوب باشد و بعد از تقویت نقطه ضعف های خود، می توانید به سراغ خیلی سبز بروید.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس عربی اختصاصی(2)

بهترین کتاب تاریخ و جغرافی کنکور

در کل این دو درس، متن محور هستند و نیاز به تست زیاد ندارند. به همین خاطر سطح بندی برای منابع آن در نظر نگرفتیم. ولی اگر هدف شما قبولی در رشته های مرتبط به این دو درس مثل دبیری تاریخ، دبیری جغرافیا و …است، از منابعی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، استفاده کنید.

اگر در این دو درس می خواهید به درصد 70-80 برسید، از کتاب های خیلی سبز و یا مشاوران استفاده کنید. این دو کتاب از نظر تستی خیلی قوی هستند و همه مطالب و حتی عکس ها را هم پوشش داده اند. حجم تست ها هم خوب است و به عبارتی بهترین منبع تاریخ و جفرافی کنکور هستند.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس تاریخ و جغرافیا

بهترین کتاب جامعه شناسی کنکور

برای درس علوم اجتماعی یک منبع کافی است. ما به شما دو کتاب که جزو بهترین منبع جامعه شناسی کنکور هستند را معرفی می کنیم ولی یک کتاب کافی است و به انتخاب خودتان یکی از این دو کتاب را تهیه کنید.

پیشنهاد دورخیز، کتاب جامعه شناسی خیلی سبز و کتاب جامعه شناسی گاج نقره ای که بهترین منبع علوم اجتماعی کنکور هستند، است. این دو کتاب هر دو درسنامه کاملی دارند و همه مطالب را به صورت ترکیبی بیان کرده اند. به همین دلیل است که این دو کتاب جزو منابع رتبه برترهای کنکور انسانی در درس علوم اجتماعی هستند.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس جامعه شناسی

بهترین کتاب فلسفه و منطق کنکور

سطح قوی

برای کسانی که دنبال سوالات سخت و چالشی در این درس هستند، کتاب فلسفه و منطق خیلی سبز بهترین منبع فلسفه و منطق کنکور است. این کتاب درسنامه های کاملی دارد و مطلبی را نگفته نگذاشته است. نویسنده این کتاب همه مطالب را تک به تک توضیح داده و حتی توضیحات اضافی و تکمیلی هم ارائه داده است. به عبارتی این کتاب همه مطالب فلسفه و منطق کنکور را پوشش می دهد و جزو منابع رتبه برترهای کنکور انسانی در درس فلسفه و منطق است.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس فلسفه و منطق

سطح متوسط

پیشنهاد دورخیز به داوطلبانی که در این درس سطح متوسطی دارند، کتاب آبی قلم چی است. این کتاب که بهترین منبع فلسفه و منطق کنکور است، تست های قوی و تیپ بندی شده دارد که باعث یادگیری راحت شما می شود.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس فلسفه و منطق

سطح ضعیف

اگر داوطلبی هستید که نه علاقه زیادی به این درس دارید و نه استعداد زیادی در آن دارید، به شما کتاب فلسفه و منطق مشاوران را پیشنهاد می کنیم. این کتاب درسنامه های خوبی دارد و شما می توانید با مطالعه آن پیشرفت خوبی داشته باشید.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس فلسفه و منطق(1)

بهترین کتاب روانشناسی کنکور

درس روان شناسی بیشتر متن محور است و لازم است برای آن کتاب درسی را خوب مطالعه کنید. به همین علت برای بررسی بهترین منبع روانشناسی کنکور، منابع را سطح بندی نکردیم. در کنار مطالعه کتاب درسی می توانید از کتاب های تست پیشنهادی دورخیز استفاده کنید.

پیشنهاد دورخیز، کتاب آبی قلم چی و کتاب روانشناسی انتشارات مشاوران است. هر دو کتاب از نظر تست و درسنامه مثل هم هستند. هر دو دارای تست های تحلیلی هستند و پاسخ نامه خوبی هم دارند و بهترین منبع روانشناسی کنکور هستند و جزو منابع رتبه برترهای کنکور انسانی در این درس هستند. البته آبی قلم چی با نمودارهایی که دارد، برای مرور هم بسیار مناسب است و به وسیله این کتاب می توانید به راحتی درس روانشناسی را مرور و بازیابی کنید.

بهترین منابع کنکور انسانی در درس روانشناسی

جمع بندی و نکات مهم

ما در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا شما را در انتخاب بهترین منابع کنکور رشته انسانی 1401 راهنمایی کنیم. البته بهتر است با مطالعه چند صفحه از هر منبع، بهترین و مناسب ترین منبع را از میان این منابع انتخاب کنید. فراموش نکنید که مهم ترین موضوع این است که شما متوجه شوید از بین این منابع تست معرفی شده، که هر کدام جزو بهترین منابع درسی کنکور رشته انسانی 1401 هستند، با طرز بیان و نگارش کدام نویسنده، بیشتر ارتباط برقرار می کنید و برای شما قابل فهم تر است.

ما در تیم دورخیز آماده هستیم برای انتخاب بهترین کتاب های تست کنکور 1401 شما را راهنمایی کنیم. کافیست با ما تماس بگیرید. ضمناً صوت مشاوره ای این مقاله را از دست ندهید. امیدواریم کتاب تست های خوبی تهیه کنید و خیلی خوب هم آن ها را بخوانید. 😊

 

محمدابراهیم سلیمانی

مشاوره صوتی رایگان

در این وویس محمدابراهیم سلیمانی، رتبه 14 کنکور انسانی و مشاور دورخیز، بهترین منابع کنکور 1400 انسانی را معرفی کرده و تک تک منابع را بررسی کرده است. این وویس کاربردی را از دست ندهید!

مدت فایل : 10 دقیقه و 26 ثانیه
برچسب ها :
لینک کوتاه مقاله:

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

مطالب مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوات پیشنهادی

19 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • رامین اصغرپور
  1 اردیبهشت 1399 21:16

  👏👏
  این ک برا معرفی منبع هر سطحی رو در نظر میگیرین و توضیح میدین خیلی خوبه
  ممنون و سپاس از شما

  پاسخ
 • سید فاطمه امیری
  23 اردیبهشت 1399 13:29

  ممنون راجب انسانی ها هم پست گذاشتن.
  اینک سطح بندی کردین برا معرفی منابع عالی بود

  پاسخ
  • مشاور ارشد دورخیز
   24 تیر 1399 11:01

   خواهش میکنیم:)
   خداروشکر که براتون مفید بوده

   پاسخ
 • یک کنکوری 😀
  31 خرداد 1399 03:15

  سلام من یک سوال داشتم این کتاب هایی که معرفی کرده بودین جامع بودن و خب همشون مناسب کنکور 99
  از اونجایی که من میخوام از تابستون شروع کنم یه کم گیج شدم که چیکار کنم همون کتاب های کنکور 99 رو بگیرم و بیخیال تغییرات بشم یا تا اومدن کتاب های کنکور 1400 صبر کنم
  ولی خب در این صورت بی کتاب میمونم

  پاسخ
  • مشاور ارشد دورخیز
   22 تیر 1399 23:58

   سلام وقت شما بخیر.به نظر من هرچه زودتر شروع کنین بهتره با همین منابع 99 شروع کنین و در نهایت تغییراتی که اعمال میشه رو بعداً لحاظ کنین:)

   پاسخ
 • محمدامین
  5 مهر 1399 20:02

  سلام ببخشید یک سوال دارم در مورد کتاب سفیر خرد
  این کتاب برای رشته های ریاضی و تجربی هست بعد چطور شما آن را در اینجا آورده اید؟
  یعنی برای ما رشته انسانی هاهم مفید هست

  پاسخ
 • امیر محمد رهنما
  19 آبان 1399 18:56

  یک خسته نباشید به شما میگم و هم تشکر می کنم از آقای سلیمانی که یکسری از سوالات درباره انتخاب منبع رو برامون رفع ابهام کردن دستتون درد نکنه

  پاسخ
 • سلام ممنونم از مطالب مفیدتون
  دینی سفیر خرد یا خیلی سبز رو پیشنهاد میکنین از نظر درسنامه کامل و ایجاد پیشرفت؟
  من کنکور 99دادم و الان پشت کنکورم میخواستم بدونم که برای دینی1400باید کتاب درسی های جدید رو فراهم کنم یا کتاب های خودم مناسبه و فقط منبع جدیدی تهیه کنم؟شما چه پیشنهادی میدین؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   13 آذر 1399 19:46

   سلام. هر دو کتاب خوبن. سفیر خرد نوشته آقای بهمن آبادی رو ما توصیه میکنیم تست های خوبی داره

   پاسخ
 • سلام ممنون عالی یود

  پاسخ
 • سلام مرسی بابت مطالب من ‌‌‌‌‌‌دهمم کنکورم واسه سال ۱۴۰۲ میشه این کتابارو بگیرم از الان بخونم میشه ؟ اگه نمیشه پیشنهاد شما چیه ؟ چون من میخوام هر سال تستارو بزنم جمع کنم برا سال بعد نمونه

  پاسخ
  • مدیر سایت
   7 خرداد 1400 10:55

   سلام. بله میتونید استفاده کنید. اما برای پایه دهم و یازدهم کتاب جامع خریداری نکنید و کتاب های مجزا بخرید

   پاسخ
 • سلام ببخشید من دانشجو ی پیام نورم می خوام کنکور 1401 شرکت کنم
  می خواستم بدونم این کتاب ها برای 99 هست من چیکار کنم الان جامع بخرم یا منتظر باشم ؟ به نظرتون تعییرات خیلی زیاده یا اشکالی نداره بعدا لحاظ کنم ممنون می شم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2 تیر 1400 15:58

   سلام. کتاب های کنکور 99 هم قابل استفاده هست. تغییرات جزئی است و جای نگرانی نداره

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر من کنکوری 1401 هستم خواستم کتابهای کنکورم رو بگیرم .به نظر شما جامع بگیرم بهتره یا برای هر پایه جدا بگیرم؟ و اینکه برای هر درس چندتا منبع داشته باشیم کافیه؟! ممنون میشم بگید:)

  پاسخ
  • مدیر سایت
   6 مرداد 1400 12:39

   سلام.
   بهتره کتاب جامع بخرید برای انسانی
   هر درس 1 کتاب کافی است

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من اگه منابع کنکور ۹۹ رو بخونم کفایت میکنه برا کنکور ۱۴۰۱
  چون میخام یه بار هزینه کنم

  پاسخ
  • مدیر سایت
   5 مرداد 1400 16:39

   سلام. در درس هایی که تغییرات نداشته کافی است. به مقاله تغییرات منابع کنکور 1401 در سایت مراجعه کنید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست