مشاوره رتبه های برتر کنکور

مشاوره رتبه های برتر کنکور

اگر به کنکور همانند یک ورزش نگاه کنیم، همان‌طور که یک ورزشکار نیازمند یک مربی خوب و موفق است، داشتن یک مشاور خوب و امتحان پس داده هم از مهمترین نیاز های یک دانش‌آموز کنکوری است. این مشاور خوب باید داری فاکتور ها و المان های خاصی باشد. یکی از این فاکتور ها میتواند موفقیت خود مشاور در کنکور سراسری باشد. مشاوره رتبه های برتر کنکور به علت تجربه موفق آنها در این آزمون مهم یک برگ برنده برای دانش آموزان محسوب میشود.

در اختیار داشتن مشاوری که خود در کنکور سربلند بوده است یک برگ برنده و بلیط طلایی محسوب میشود که نحوه استفاده از آن منوط به خود دانش آموز است. حال ما در این مقاله قصد داریم به مقایسه مشاوره رتبه های برتر کنکور با مشاوره های سنتی و همچنین بررسی المان های مثبت آن بپردازیم.

مشاوره رتبه های برتر کنکور

فرض کنید قصد عبور از جاده ای ناآشنا را دارید. برای پرسیدن مسیر درست چه کسی را انتخاب خواهید کرد؟ فردی که خودش مسیر را میشناسد و به سلامت و با موفقیت از این مسیر عبور کرده یا فردی ناآشنا و نابلد به این مسیر؟ تفاوت مشاوره رتبه های برتر کنکور و مشاوره های دیگر هم دقیقا در همینجا مشخص میشود.

مشاورین رتبه برتر کنکور با گذراندن این مسیر فرسایشی و سه ساله با مشکلات آن آشنا هستند، راه های غلبه برمصائب کنکور را میشناسند و بر خلاف سایر مشاورین شرایط و وضعیت دانش آموزان را به نحوه بهتری درک میکنند. یکی دیگر از مزیت های مشاوره رتبه های برتر کنکور این است که درصد خطا را کاهش میدهند. قطعا فردی که خودش یک بار این مسیر ناآشنا را به سلامت گذرانده باشد با موانع، دست اندازها و خطرات مسیر آشنایی بیشتری دارد.

ویژگی های مشاور رتبه برتر کنکور

یک مشاور خوب همانند یک مربی خوب است. مربی که باید بداند کجا به ورزشکارش استراحت بدهد، چه زمانی را برای ریکاوری انتخاب کند و چه زمانی را برای صرف حداکثر انرژی اختصاص دهد. یک مشاور زبده هم باید بتواند امکانات مناسب را برای دانش آموز خودش فراهم کند. دانش آموزش را از نظر روانی آماده نگه دارد، یک برنامه مناسب برای دانش آموز آماده کند و او را با نحوه آزمون دادن آشنا کند.

مشاوره رتبه های برتر کنکور علاوه بر اینکه به بهترین نحو نیاز های گفته شده را تامین میکند، به علت درک بهتر مشاور از شرایط دانش آموزنتیجه و ثمر بخشی بیشتری هم خواهد داشت. حال بررسی خواهیم کرد که هر کدام از نیاز های گفته شده توسط مشاوره رتبه های برتر کنکور چه طور شناسایی و برطرف میشوند.

بهره گیری از مشاوره رتبه های برتر کنکور همانند در اختیار داشتن یک مربی کارکشته است.

1- مشاوره منابع کنکور

منابع کنکور همان ابزار مورد نیاز دانش آموزان هستند. یک مشاور خوب و کاربلند باید بتواند منابع کنکور را برای دانش آموز خود به خوبی دسته بندی و گلچین کند. مشاوره رتبه های برتر کنکور به علت آشنایی هرچه بیشتر با شرایط کنکور در این کار بهترین نتیجه را خواهد داشت. یک منبع خوب مثل کتاب یا آزمون آزمایشی باید جامع باشد؛ یعنی تمام نیاز های دانش آموز را برطرف کند تا دانش آموز وارد دام چند منبعی شدن نشود.

همچینین منبع مطالعاتی دانش آموز باید متناسب با شرایط دانش آموز، سطح علمی او و موقعیت زمانی او نسبت به کنکور انتخاب شود. در وضعیت فعلی که منابع مختلف کنکور رو به رقابت تجاری آورده اند بهره گیری از مشاوره رتبه های برتر کنکور که خود آشنا با انواع منابع کنکور هستند میتواند دانش آموز را به سمت بهترین انتخاب ممکن هدایت کند. با خواندن مقاله بهترین منابع کنکور می توانید اطلاعات خودتان را در این زمینه تکمیل کنید.

ذر مشاوره رتبه های برتر کنکور مناسب ترین منبع برای دانش آموز انتخاب میشود.

2- مشاوره مطالعه و تست زنی

تمرینات یک ورزشکار مهمترین بخش برای موفق شدن اوست. پس یک مربی زبده هم باید بهترین برنامه تمریناتی را برای ورزشکار خود آماده کند تا او در بهترین فرم ممکن خود باشد. یک مشاور درجه یک کنکور هم باید برنامه ای مطالعاتی متناسب با شرایط دانش آموز فراهم کند. برنامه ای که دارای انعطاف باشد، جامع بوده و هر دو بعد تستی و تشریحی دانش آموز را ساپورت کند .همچنین فضا جبران را در صورت جاماندن از باکس های مطالعاتی به دانش آموز بدهد. مشاوره رتبه های برتر کنکور به این علت پیشنهاد میشود که آنها با گذراندن این دوره سه ساله میتوانند بهترین بالانس را برای دانش آموز در برنامه مطالعاتی اش ایجاد کنند. در مقاله مراحل یادگیری دروس می توانید به صورت علمی و اصولی درس خواندن را یاد بگیرید.

همچنین یک مشاور خوب باید فنون تست زنی را به دانش آموز خود منتقل کند. نکاتی که در حالت عادی با آزمون خطای سرجلسه امتحان کسب میشوند اما مشاوره رتبه های برتر کنکور آنها را همچون یک گنجینه گرانبها در اخیتیار دانش آموز میگذارد. همچنین برخی نکات در نجوه مطالعه تستی مثل زدن تست های زماندارو تست های آموزشی از سری نکاتی است که با بهره گیری از مشاوره رتبه های برتر کنکور که خود از سرآمد های موفقیت در کنکور سراسری بوده اند از برگ های برنده دانش آموز خواهد بود.

 

3- مشاوره هنر آزمون

شرکت در هر آزمون و چالشی در زندگی نیاز به دانستن فوت فن غلبه بر آن چالش است. می‌گویند انسان عاقل به جای تجربه کردن از تجربیات دیگران می‌آموزد. پس برای چالش فرسایشی و طولانی مدتی مثل کنکور به جای آزمون و خطا بهتر است از تجربیات مشاورین خود استفاده کنیم. مشاوره رتبه های برتر کنکور به علت تجربه موفق در این آزمون بهترین و منطقی ترین کار است. به نظر خود شما کجا به بهترین نحو ممکن نکات و فنون مدیریت آزمون مثل تغدیه مناسب پیش و حین آزمون، الویت بندی سوالات، عدم فراموشی نکات مهم حین جلسه و ریز نکات دیگر را به نسبت مشاوره رتبه های برتر کنکور بیاموزیم؟

پیشنهاد مطالعه  بررسی 8 علت فراموشی مطالب درسی در جلسه آزمون

 

4- مشاوره روحی و انگیزشی

همانطور که چندین مرتبه گفتیم کنکور یک مسیر پرچالش و فرسایشی است. موفقیت در این مسیر علاوه‌بر دانستن نکات فنی و رعایت المان های درسی، نیاز به روحیه‌ای قوی و انگیزه ای بالا دارد که دانش آموز بتواند در این مدت طولانی توان و نیرویی را که بارها از دست می‌دهد را بازیابی کند. همچینین یک دانش آموز کنکوری نیاز به انگیزه برای تلاش صدردصدی در این مسیر سه ساله دارد.

در حین مشاوره رتبه های برتر کنکور به علت حضور یکی از موفق ترین افراد کنکوردانش آموز دارای روحیه مضاعف میشود. انگیزه آنها زمان مشاهده فردی موفق که این چالش را به درستی پشت سرگذاشته و نسخه زنده آن چیزی است که خودشان را سه سال دیگر تصور میکنند به نهایت خود میرسد. این یکی دیگر از دلایل مهمی است که مشاوره رتبه های برتر کنکور به شدت توصیه میشود.

استفاده از مشاوره رتبه های برتر کنکور بهترین روش افزایش روحیه و انگیزه دانش آموزان است.

مراحل دریافت مشاور رتبه های برتر کنکور از دورخیز

 • ثبت درخواست مشاوره توسط داوطلب

دانش آموزان با مراجعه به صفحه ثبت درخواست و با درج نام و نام خانوادگی و شماره تماس در دورخیز میتوانند به راحتی با تماس مشاورین ما از خدمات سایت دورخیز مطلع شوند.

 • تماس، معارفه خدمات و شفاف‌سازی ذهن داوطلب

پس از ثبت درخواست دانش آموز توسط مشاورین دورخیز در واحد ثبت نام، تماسی با دانش آموز گرفته میشود و با شفافیت کامل تمامی خدمات دورخیز در کنار نکات مشاوره ای ابتدایی به دانش آموزان توضیح داده میشود.

 • یافتن نقاط ضعف مشاوره‌ای با مشاوره آنلاین هوشمند

نقاط ضعف و قوت دانش آموزان توسط آزمونی هوشمند مشخص میشود و سطح آمادگی دانش آموزاز نظر روحی، فکری، برنامه ریزی، تست زنی و آزمون مشخص میشود و یک نمره کلی از 100 در اختیار دانش آموز قرار میگیرد.

 • دریافت شرح حال و گذشته و تشکیل پرونده مشاوره‌ای

تمام دانش آموزان دورخیز به محض ثبت نام دارای یک پرونده خواهند بود که متشکل اطلاعات اولیه، نتیجه آزمون هوشمند و شرح حال  نمرات و وضعیت درسی آنها خواهد بود.

 • آموزش فنون مطالعه، یادگیری سریع، تست‌زنی و …

علاوه بر مشاوره های روتین در جلسات ما نکات مربوط به تکنیک های تست زنی، فنون و روش مطالعه هر درس و نحوه بالا بردن میزان یادگیری هم از نکاتی است که مشاورین دورخیز به صورت فشرده در جلسات به دانش آموزان منتقل می‌کنند.

 • انتخاب مناسب‌ترین مشاور رتبه برتر تجربی برای شاگرد

تیم حرفه ای دورخیز برای ارائه مشاوره به دانش آموزانش از رتبه برتر های سال های اخیر کنکور تجربی استفاده میکند که بر اساس وضعیت هر دانش آموز یکی از مشاورین خبره ما متناسب با خودش دانش آموز برای او انتخاب خواهد شد.

 • مشاوره منابع و کمک به انتخاب بهترین ابزار کمک درسی

تیم دورخیز در کنار تمامی آموزش ها بهترین منابع را هم بر اساس وضعیت و سطح دانش آموز  معرفی و در اختیارش میگذارد تا دانش آموز با علم کامل مناسب ترین منبع را دریافت کند.

 • شروع برنامه ریزی درسی روزانه متناسب با شرایط شاگرد

برنامه ریزی مشاورین دورخیز به هیچ عنوان شباهتی به برنامه های سنتی ندارد و هر دانش آموز بر اساس تایم های خالی و متناسب با خودش برنامه‌ای کاملا شخصی  و روزانه را دریافت می‌کند تا با تناسب میان برنامه و زمان خالی روزانه بتواند بهترین نتیجه ممکن را دریافت کند.

 • چکینگ و آنالیز گزارش مطالعه شاگرد هرشب در پیام‌رسان

هر شب مطالعه روزانه دانش آموزان در یکی از پیام رسان ها دریافت میشود و نکات مهم و نقاط ضعف و قوت آنالیز میشود.

 • تماس‌های مشاوره‌ای منظم در طول هفته و ارائه نکات طلایی

مشاورین دورخیز علاوه‌بر چکینگ مرتب دانش آموزان در پیام رسان ها، از تماس های تلفنی منظم هم دریغ نمی‌کنند و طی تماس های تلفنی ریز نکات طلایی و مهم را هم به دانش آموزان خود منتقل خواهند کرد و از وضعیت انها آگاه خواهند شد.

 • برگزاری آزمون‌های آزمایشی شخصی و آنلاین طبق پیشروی

یکی از مهمترین مذیت های دورخیز داشتن آزمون های کاملا شخصی برای هر دانش  آموز است که علاوه بر تعیین پیشرفت دانش آموز در آپدیت برنامه مطالعتی دانش آموز هم تاثیر به سزایی دارد.

 • کمک به تحلیل آزمون شاگرد پس از آزمون‌های آزمایشی

تیم دورخیز علاوه بر همراهی با دانش آموزان در آزمون ها، برای بعد از آزمون آنها هم برنامه دارد و در قسمت طلایی تحلیل آزمون هم همراه دانش آموزان خود خواهد بود تا از روند پیشروی آنها را به درستی کنترل کند.

پیشنهاد مطالعه  آموزش تحلیل کردن آزمون

 

معرفی مشاورین دورخیز

سایت دورخیز از سال 1394 به عنوان یکی از برترین سایت های مشاوره آنلاین شروع به فعالیت کرد. تیم مشاورین دورخیز که متشکل از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر است با ارائه خدماتی همچون برنامه ریزی به سبک جدید متناسب با جدیدترین تغییرات کنکور سراسری در کنار داوطلبین کنکور است.

علاوه بر برنامه ریزی منعطف، تیم دورخیز با ارائه و معرفی بهترین منابع تستی و تشریحی کنکور، مشاوره های متعدد و آماده کردن دانش آموز از نظر روحی و روانی و ارائه بهترین روش های مطالعاتی و ریز نکات کنکور در کنار دانش آموزان خود است. شما هم از طریق راه های ارتباطی زیر میتوانید از مشاوره رتبه های برتر کنکور ما بهره مند شوید و به خانواده بزرگ دورخیز بپیوندید.

مشاوره-کنکور-دورخیز
مسعود کریمی
مدیر گروه مشاورین
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته مهندسی برق
علم و صنعت تهران
عرفان میرزایی
عرفان میرزایی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 6
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران
مشاورین دورخیز زهرا سعیدی پور
زهرا سعیدی پور
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 9
دانش‌آموخته روانشناسی
دانشگاه تهران
محمدابراهیم سلیمانی
محمدابراهیم سلیمانی
مشاور کنکور انسانی
رتبه کنکور 14
دانشجوی حقوق
دانشگاه تهران

سوالات متداول

قطعا خیر. مشاوره در حوزه کنکور علاوه بر این تجربه موفق نیازمند آموزش هایی نیز هست که بدون آنها نمیتوان تبدیل به یک مشاور خوب شد.

 • آیا مشاوری که خود رتبه برتر کنکور نباشد یک مشاور مطمئن نخواهد بود؟

رتبه برتر کنکور بودن برای یک مشاور به قطع پوینت مثبتی است اما تنها ملاک عیار یک مشاور نیست. ولی در شرایط کلی مشاوری که خود توانسته باشد چالش سختی مثل کنکور را با موفقیت بگذراند انتخاب هوشمندانه تری خواهد بود.

 • بهترین زمان برای گرفتن مشاوره رتبه های برتر کنکور چه زمانی است؟

همانند یک باشگاه ورزشی که با صرف زمان مناسب بیشترین تاثیر را روش شما میگذارد، مشاوره رتبه های برتر کنکورهم با زمان بیشتر و همچینین همراهی خود دانش آموزمیتواند بیشترین تاثیر را روی شما بگذارد.

 

مشاوره رتبه برتر های کنکور

بسته فنون موفقیت در کنکور

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب پیشنهادی
پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
دنبال مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور هستی ؟
خیلی زود و کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیریم.
برای اطلاع از هزینه‌ها و شرایط مشاوره و برنامه ریزی خصوصی این فرم را تکمیل کنید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .