دفتر برنامه ریزی رایگان کنکوری pdf

دانلود رایگان دفتر برنامه ریزی pdf کنکور (+صوت راهنما)

دانلود دفتر برنامه ریزی pdf کنکور دورخیز به شما کمک می کند تا از مدیریت آسان، دقیق و اصولی روند مطالعاتی خودتون لذت ببرید. لینک دانلود دفتر برنامه ریزی درسی دورخیز به همراه دو صورت آموزشی و راهنما در انتهای این مقاله قابل دسترسی است.

در روش جدید برنامه ریزی روزانه، با نیم نگاهی به گذشته، برای روز های بعدی برنامه میریزید. شیوه درس خوندنتون در گذشته، بهترین راهنما برای اصلاح عادت های مطالعاتی شماست. پس برای اطمینان از درستی قدم هایی که بر می دارید، هر روز تحلیلشون کنید. با طراحی هوشمندانه دفتر برنامه ریزی درسی ، بررسی عملکرد روازنه هر دانش آموز به سادگی امکان پذیر است.

با استفاده از جدول برنامه ریزی روزانه، مرور های هر درس در وقت معین خود انجام می شود. علاوه بر آن، ثبت دقیق درس های مطالعه شده و حجم باقی مانده از هر درس، سرعت حرکت شما را تنظیم می کند. پس، اولویت بندی بین مطالعه دروس مختلف و مرور هرکدام از آن ها، برگ برنده ی کنکور شماست. بی توجهی به عملکرد روز های قبل باعث سردرگمی در ادامه ی برنامه می شود. آزمون و خطا در انتخاب استراتژی مطالعه، شدیدا از سرعت پیشرفت شما می کاهد. بنابراین، با انتخاب دفتر برنامه ریزی درسی مناسب از جزئی ترین تغییرات مطالعتون آگاه باشید.

توجه: این مقاله برای دانلود دفتر برنامه ریزی است. دفتر برنامه ریزی یک مجموعه جدول خالی در قالب مخصوص دارد که نتایج مطالعه خود را می توانید داخل آن ثبت و یادداشت کنید. اگر به دنبال انجام برنامه ریزی درسی برای کنکور هستید مقاله زیر را بخوانید.

(مقاله مهم)  برنامه ریزی برای کنکور 1401 (با 5 اصل بنیادی🎯 +دانلود برنامه حرفه‌ای)

 

دانلود دفتر برنامه ریزی pdf برای کنکور 1401

دفتر برنامه ریزی، مجموعه ای از چندتا جدول برای ثبت مطالعه است. جدول هایی برای ثبت اسم درس، مبحث مطالعه شده، ساعت مطالعه، تعداد تست و … .

اگه شما هم داوطلب کنکور 1401 هستید میتونید همین الان دفتر برنامه ریزی دورخیز برای کنکور 1401 دانلود کنید. فایل PDF دفتر برنامه ریزی دورخیز پرینت بگیرید و با صورت راهنما شروع کنید. با استفاده از دفتر برنامه ریزی کنکور دورخیز می توانید کیفیت و ساعت مطالعاتی خود را افزایش داده و به سبک رتبه های برتر کنکور درس بخوانید.

در ادامه درمورد فواید دفتر برنامه ریزی بیشتر بخوانید.

[ult_content_box border="border-style:dashed;|undefinedborder-radius:3px;|border-color:#ffaa00;" box_shadow="style:none|" hover_box_shadow="style:none|" padding="padding:10px;" margin="margin:5px;" bg_color="#fcfcfc" min_height="3" hover_border_color="#ffaa00" hover_bg_color="#f7f7f7"]

اگر به دنبال یه دفتر برنامه ریزی حرفه ای و فوق العاده برای کنکور 1401 هستی که هم خوشگل و جذاب باشه و هم کلی امکانات کاربردی برای افزایش انگیزه و تراز آزمون داشته باشه، پیشنهاد میکنیم دفتر برنامه ریزی ویژه (VIP) دورخیز رو از لینک زیر تهیه کنی! (به همراه فیلم آموزشی رایگان)

دفتر برنامه ریزی VIP دورخیز
[/ult_content_box]

 

فواید دفتر برنامه ریزی برای کنکور

هنگام ثبت نام آزمون های آزمایشی، اولین چیزی که دریافت می کنید، بودجه بندی آزمون هاست. جدول راهبردی هر آزمون به شما یاد آوری می کند که در طی 2 تا 3 هفته باید به مباحث مورد نظر مسلط شوید. با محدود شدن زمان مطالعه، ضرورت برنامه ریزی مشخص می شود. اما برای افزایش تراز آزمون ها، فقط برنامه ریزی حرفه ای کافی نیست. کلید پیشرفت در آزمون های هفتگی، تحلیل مناسب آنهاست.

تحلیل آزمون فقط بررسی سوالات هر آزمون نیست. مهمترین نکته در تحلیل هرآزمون، ارزیابی نحوه ی اجرای برنامه است. اگر ثبت مناسبی از جزییات برنامه ی هرروزتون نداشته باشید، مشکلات پیدا نمی شوند. مثلا در ابتدای هفته می خواستید هر روز 10 ساعت مطالعه کنید، اما با 10 ساعت مطالعه مفید حتما تراز خیلی بهتری کسب می کردید. اما چرا نتیجه ی نهایی مطابق با ساعت مطالعه روزانه نیست؟ به این دلیل که احتمالا تایم مفید مطالعه هرروز، خیلی کمتر از 10 ساعت بوده است. پس ثبت جزییات مطالعه هر درس را جدی بگیرید.

ثبت ساعت مطالعه و تعداد تست هر درس، قدم اول برای پر کردن دفتر پلنر کنکور است. اما برای ارزیابی مناسب از برنامه هاتون باید همه ی جزییات را در نظر گرفت.

تایم خواب شبانه، مقدار استراحت بین هر بازه ی مطالعاتی و زمان استفاده از اینترنت حتما باید در جدول برنامه ریزی شما نوشته شوند. مثلا با نوشتن تایم استفاده از تلگرام، بزرگ ترین منبع اتلاف وقتتون شناسایی می شه!

مهمترین نکته جدول پلنر، مشخص کردن زمان مرور هر درس است. مرور به موقع، عامل حفظ تسلط شماست. اگر فراموش کنید که هر درسی کی مطالعه شده، مشخص کردن تایم مناسب مرور امکان پذیر نیست.

در یک کلام، دفتر برنامه ریزی برای کنکور به مسیر حرکت شما نظم می دهد. نوشتن جزئیات هرروز، برای افزایش ساعت مطالعه به کمکتون میاد. در نهایت، با پر کردن روزانه ی دفتر برنامه ریزی، زمان مناسب برای مرور هر درس مشخص می شود.

(مقاله مهم)  برنامه ریزی کنکور 1401 (با 5 اصل بنیادی🎯 +دانلود برنامه حرفه‌ای)

 

دفتر برنامه ریزی pdf کنکور

فایل PDF دفتر برنامه ریزی درسی دورخیز، دارای جدول برنامه ریزی روزانه و ماهانه است. جدول های برنامه ریزی ریزی دورخیز در 27 صفحه برای سه ماه تنظیم شده اند. با دانلود رایگان پک برنامه ریزی دورخیز، علاوه بر دفتر به 2 صوت مشاوره ای هم دسترسی خواهید داشت.

تقسیم بندی جدول های برنامه ریزی درسی در دفتر دورخیز به صورت روزانه و هفتگی است. برنامه هرروزتون در جدول همان روز وارد می شود. در پایان هر نیم هفته؛ یعنی تا سه شنبه هر هفته، ارزیابی عملکرتون  باید در قسمت “نکات مشاوره ای نیم-هفته” وارد شود. با بررسی نکات نیم-هفته، ادامه ی روز های هفته را بهتر طی می کنید.

برنامه ریزی زمستان 98 pages to jpg 0004

 

در پایان هر هفته، تمامی روز های هفته از نظر ساعت مطالعه ، تعداد تست، تایم مرور و … سنجیده می شود. نکات لازم برای برنامه هفته بعد در قسمت “نکات مشاوره ای هفته” ثبت می گردد.

برنامه ریزی زمستان 98 pages to jpg 0005

 

وقتی نکاتی که هر هفته از برنامه اتون به دست میارید در قسمت نکات مشاوره ای یادداشت شوند، بعد از هرآزمون به راحتی نتایج قابلیت تحلیل دارند. بجای آنکه هر روز هفته را یک به یک تحلیل کنید، کافی است قسمت نکات مشاوره ای هر هفته را بررسی کنید.

چک لیست برنامه ریزی کنکور در دفتر دورخیز برای مرور هر درس در نظر گرفته شده است. قسمت “مرور کوتاه جلسه قبل” اهمیت مرور Flash Back را یاد آوری می کند. پس علاوه بر ثبت ساعت های مطالعه، با اصول مرور هر درس آشنا می شوید.

مرور سه گانه هر درس هم در چک لیست مرور ها آورده شده است. تیک خوردن هر خونه مرور، نشونه سطح تسلط هر درس شماست. به همین سادگی!

فایل جدول برنامه ریزی دورخیز به صورت PDF تهیه شده است. پک دفتر برنامه ریزی pdf کنکور 1401 را در انتهای این مقاله دانلود کنید. بعد از پرینت فایل دفتر برنامه ریزی دورخیز، به فایل های صوتی همراه حتما گوش دهید.

[ult_content_box border="border-style:dashed;|undefinedborder-radius:3px;|border-color:#ffaa00;" box_shadow="style:none|" hover_box_shadow="style:none|" padding="padding:10px;" margin="margin:5px;" bg_color="#fcfcfc" min_height="3" hover_border_color="#ffaa00" hover_bg_color="#f7f7f7"]

اگر به دنبال یه دفتر برنامه ریزی حرفه ای و فوق العاده برای کنکور 1401 هستی که هم خوشگل و جذاب باشه و هم کلی امکانات کاربردی برای افزایش انگیزه و تراز آزمون داشته باشه، پیشنهاد میکنیم دفتر برنامه ریزی ویژه (VIP) دورخیز رو از لینک زیر تهیه کنی! (به همراه فیلم آموزشی رایگان)

دفتر برنامه ریزی VIP دورخیز
[/ult_content_box]

 

خلاصه ویژگی های دفتر برنامه ریزی درسی دورخیز

دفتر برنامه ریزی pdf دورخیز، فقط ثبت مطالعات روزانه نیست. همین حالا با ویژگی های منحصر به فرد دفتر برنامه ریزی دورخیز بیشتر آشنا شو!

 1. امکان تنظیم و کنترل ساعات مطالعه و استراحت
 2. نظارت بر کاهش زمان های اتلافی بین مطالعه
 3. مقایسه ی عملکرد کنونی با عملکرد قبلی شما؛ ایجاد حس خود رقابتی سالم
 4. تمرکز بر کنترل کیفیت عملکرد خودتان؛ ممانعت از رقابت ناسالم با دیگران
 5. بررسی روند کیفی برنامه و مشخص بودن استراتژی آینده؛ ایجاد آرامش ذهنی
 6. کنترل بر افزایش تدریجی ساعت مطالعه
 7. ایجاد و حفط  تعادل مطالعاتی بین دروس مختلف
 8. مشخص کردن میزان مرور هر درس
 9. بررسی میزان پیشرفت مطالعاتی در هر درس تنها با یک نگاه
 10. محدوده بندی کسری میزان مطالعه روزانه؛ برآورد بهتر مطالعات آینده
 11. مدیریت ساعت خواب؛ کنترل بهینه زمان خواب و بیداری
 12. مدیریت مدت زمان استفاده از تلگرام، اینترنت و‌…
 13. حفظ  تعهد به اجرای برنامه ریزی های شخصی
 14. امکان تحلیل واقعی عملکرد با ثبت جزییات مطالعاتی روزانه
 15. مشخص بودن استراتژی آینده؛ ایجاد نظم ذهنی

با این خدمات می توانید به راحتی مسیر موفقیت کنکور خود را مدیریت کنید.

(مقاله مهم)  مشاوره تلفنی کنکور برای موفقیت در آزمون ها!!

 

نحوه استفاده از دفتر برنامه ریزی pdf برای کنکور 1401

مدیریت برنامه ریزی کنکور 1401 با نوشتن ساعت مطالعه و تعداد تست هر درس شروع می شود. اما مرور های اصولی به مطالعه ی شما کیفیت می بخشد. پس باید میزان مرور هر درس هوشمندانه ثبت شود. دفتر برنامه ریزی که در این صفحه مشاهده میکنید جایگزین خوبی برای دفتر برنامه ریزی قلم چی است دانلود pdf آن هم در دسترس است.

در قسمت اول جدول، نام درس و مبحث مطالعه شده یادداشت می شود. میزان پیشروری شما در درس خوانده شده؛ یعنی چقدر دیگه مونده! برای آنالیز راحتتر، این قسمت کسری پر شود.

 

اطلاعات درس در دفتر برنامه ریزی دورخیز

مرحله بعد، برای نوشتن تعداد تست از مبحث مطالعه شده است. بهتره که درصد تست ها رو هم بنویسی! تا بعدا راحتتر آنالیز بشه.

تست روزانه در دفتر برنامه ریزی

 

قبل از نوشتن مدت زمان مطالعه، باید چک لیست مرور ها پر شود. اینجوری نمیتونی از مرور نکردن فرار کنی! بعد از نوشتن تایم مطالعه هردرس، مجموع ساعت مطالعه هم محاسبه می شود.

ثبت مرور ها در دفتر برنامه ریزی

 

کلیدی ترین قسمت جدول برنامه ریزی، تعیین میزان خواب است. اصلاح الگوی خوابتون، کلید افزایش بازده مطالعاتی شماست. نوشتن مدت زمان استفاده از تلگرام و تلوزیون هم فراموش نشه!

ثبت تایم کار های حانبی در دفتربرنامه ریزی

 

وقت دانلود دفتر برنامه ریزی pdf دورخیز رسید 🙂

با دانلود پک دفتر برنامه ریزی دورخیز، از سه فایل مشاوره ای به صورت همزمان استفاده کنید. این پک رایگان است.

فایل۱: صوت آشنایی با فواید دفتر برنامه‌ریزی – توسط دکتر رضا حیدری دانشجوی پزشکی دانشگاه سمنان

فایل۲: فایل pdf دفتر برنامه ریزی دورخیز ویژه زمستان

فایل۳: آموزش کامل نحوه پر کردن دفتر برنامه‌ریزی دورخیز – توسط مهندس مسعود کریمی مدیر گروه مشاورین دورخیز


نکات مهم:

 • برای دانلود دفتر برنامه ریزی رایگان باید عضو سایت شوید.
 • فایل اول پک کامل دفتر برنامه ریزی + راهنمای صوتی است.
 • فایل دوم فقط دفتر برنامه ریزی pdf است.

 

[ult_content_box border="border-style:dashed;|undefinedborder-radius:3px;|border-color:#ffaa00;" box_shadow="style:none|" hover_box_shadow="style:none|" padding="padding:10px;" margin="margin:5px;" bg_color="#fcfcfc" min_height="3" hover_border_color="#ffaa00" hover_bg_color="#f7f7f7"]

اگر به دنبال یه دفتر برنامه ریزی حرفه ای و فوق العاده برای کنکور 1401 هستی که هم خوشگل و جذاب باشه و هم کلی امکانات کاربردی برای افزایش انگیزه و تراز آزمون داشته باشه، پیشنهاد میکنیم دفتر برنامه ریزی ویژه (VIP) دورخیز رو از لینک زیر تهیه کنی! (به همراه فیلم آموزشی رایگان)

دفتر برنامه ریزی VIP دورخیز
[/ult_content_box]

Rate this post
برای دسترسی به دانلود رایگان باید ابتدا در سایت عضو شوید
لینک کوتاه مقاله:

خدمات ویژه آکادمی دورخیز
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور با رتبه‌های برتر. برای ثبت‌نام روی مشاوره کنکور کلیک کنید.

خرید کتاب کنکور

خرید کتاب کنکور با تخفیف و ارسال رایگان از کتابسرای دورخیز.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

مطالب مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

41 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

به سبک جدید مشاوره بگیر!

مشاوره آنلاین هوشمند

برای اولین بار در ایران

راز رتبه زیر ۱۰۰ کنکور !

فنون موفقیت در کنکور

تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور

موفقیت در کنکور

بهترین محصولات دورخیز

خرید کتاب کنکور
فهرست