بهترین مشاور کنکور کیست؟

بهترین مشاور کنکور

در هر مسیری برای آن که بتوانیم به بهترین ها برسیم، باید بهترین راهنماها را در کنار خود داشته باشیم. مسیر کنکور هم همین است. پر از فراز و نشیب است و برای آن که هر داوطلبی بتواند در این مسیر به بهترین ها برسد، باید بهترین مشاور کنکور را در کنار خود داشته باشد تا با استفاده از راهنمایی ها و تجربه های او، به قله موفقیت برسد. به همین دلیل است که در این مقاله می خواهیم بهترین مشاور های کنکور را تک به تک بررسی کنیم تا در نهایت کار شما برای انتخاب بهترین مشاور کنکور ریاضی، تجربی و انسانی راحت تر شود. پس تا انتهای این مقاله بسیار کاربردی، با ما همراه باشید

بهترین مشاور کنکور ایران کیست؟

شاید و یا قطعاً این سوال ذهن شما را درگیر کرده که اصلاً بهترین مشاور کنکور ایران کیست و حتی شاید تحقیق و جستجو زیادی هم در این باره کرده باشید اما چون باید به فاکتورهای بسیار زیادی برای رسیدن به پاسخ این سوال توجه کرد، به احتمال زیاد شما به نتیجه ای در این باره نرسیده اید. ما در این مقاله می خواهیم با استفاده از تجربه و علم خودمان، به این سوال جواب بدهیم و این کار را با مقایسه و بررسی جزء به جزء 10 مورد از بهترین مشاورهای کنکور، انجام خواهیم داد.

بهترین مشاور کنکور

به طور کلی هر مشاور کنکوری که با علم، تجربه و صداقت خود فعالیت کند و انگیزه او، کمک و یاری رساندن به کسانی که می خواهند به اهداف خود برسند، باشد، می تواند جزو بهترین مشاورهای کنکور باشد. البته در این باره باید به فاکتورهای بیشتری هم توجه کرد که در ادامه تک به تک را درباره 10 مورد از بهترین مشاورهای کنکور ایران، بررسی خواهیم کرد.

مقاله مهم  آیا مشاور برای کنکور لازم است؟ تاثیر مشاور در قبولی کنکور چقدر است؟

 

مشاوره کنکور دورخیز

بهترین مشاور کنکور

مشاوره کنکور دورخیز حدوداً 13 سال است که در زمینه مشاوره کنکور فعالیت می کند. هدف مشاوره کنکور دورخیز که از بهترین مشاورهای کنکور است، ایجاد یک نظام آموزشی_مشاوره ای برابر برای دانش آموزان و داوطلبان سراسر ایران است تا همگی بتوانند به اهداف و آرزوهای خود برسند.

در تیم مشاوره کنکور دورخیز، جمعی از رتبه برترهای هر رشته حضور دارند و در نتیجه، مشاوره کنکور دورخیز راه ارتباط با رتبه برترهای کنکور را برای داوطلبان کنکور سراسری آسان کرده است و این موضوع، یعنی رتبه برتر بودن، یکی از ویژگی های مهم بهترین مشاور کنکور است. همچنین مشاوره کنکور دورخیز، علاوه بر ارائه خدمات مشاوره کنکور تلفنی، با ارائه خدمات مشاوره کنکور به صورت حضوری، این امکان را به داوطلبان می دهد که در صورت تمایل، بتوانند به صورت حضوری با بهترین مشاور کنکور در ارتباط باشند. در ادامه، سایر خدمات مشاوره کنکور دورخیز را بررسی خواهیم کرد.

خدمات مشاوره

مشاوره کنکور دورخیز دارای خدمات ویژه ای در زمینه مشاوره کنکور خصوصی است و این خدمات را در 4 طرح ویژه مشاوره ای ارائه می دهد. در هر کدام از این طرح های مشاوره کنکور دورخیز که از بهترین مشاورهای کنکور است، خدمات متفاوتی ارائه می شود که هر داوطلب بر اساس نیازها و ضعف هایش می تواند بهترین طرح را با کمک مسئول ثبت نام دورخیز، انتخاب کند. خدماتی که در این طرح ها ارائه می شود عبارتند از: برنامه ریزی خصوصی، تماس های تلفنی روزانه و هفتگی که بسته به طرح انتخابی تعدادش متفاوت است، تماس و ارتباط با والدین، مشاوره انگیزشی، مشاوره تحلیل آزمون و مشاوره انتخاب بهترین منابع کنکور.

همچنین در پکیجی که به صورت ویژه در اختیار دانش آموزان دورخیز تحت عنوان “پکیج فنون موفقیت در کنکور” قرار می گیرد، همه اطلاعاتی که یک دانش آموز و داوطلب کنکور باید در ابتدای مسیر بداند تا بتواند مثل یک رتبه برتر درس بخواند، بیان شده است. در این پکیج که توسط جمعی از رتبه برترها که از بهترین مشاورهای کنکور هستند، تهیه شده است، درباره روش مطالعه تک تک دروس، روش های تست زنی و روش ها و فنون مدیریت آزمون صحبت شده است. یکی از خدمات ویژه مشاوره کنکور دورخیز همین پکیج است که آن را به بهترین مشاور کنکور تبدیل کرده است.

علاوه بر این خدمات، یکی دیگر از خدمات ویژه مشاوره کنکور دورخیز، مشاوره تک جلسه است. داوطلبان می توانند با استفاده از این خدمت، در مدت 30 دقیقه، با یکی از بهترین مشاورهای کنکور که از رتبه برتر هاست، به پاسخ بخش زیادی از سوالات خود در کوتاه ترین زمان ممکن برسد.

سایت دورخیز

یکی از ویژگی هایی که مشاوره کنکور دورخیز دارد و آن را تبدیل به یکی از بهترین مشاورهای کنکور کرده است، سایت پرمحتوا و بسیار مفید آن است. در سایت دورخیز، با دنیایی از مطالب و محتواهای فوق العاده ارزشمند رو به رو خواهید شد که می توانید به صورت کاملاً رایگان از آن ها استفاده کنید. تیم مشاوره کنکور دورخیز که از بهترین مشاورهای کنکور ریاضی، بهترین مشاورهای کنکور تجربی و بهترین مشاور های کنکور انسانی تشکیل شده است، با تهیه و ارائه مستمر این محتواهای ارزشمند، به همه سوالات شما پاسخ می دهند.

بخشی از این محتواها، مربوط به جزوات و گام به گام هایی است که نه تنها کنکوری ها، بلکه دانش آموزان دهمی و یازدهمی هم می توانند از آن ها استفاده کنند. استفاده از این جزوات و گام به گام ها در کنار آموزش مجازی می تواند بسیار کمک کننده و مفید باشد و دورخیز، برای دنبال کردن هدف خود که ایجاد یک نظام آموزشی برابر است، این جزوات و گام به گام ها را به صورت کاملاً رایگان در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار می دهد.

همچنین در سایت دورخیز، سعی شده که با مقالات کاربردی و ویدیوهای آموزشی، به همه سوالات داوطلبان کنکور پاسخ داده شود و یک تیم پاسخ گویی بسیار قوی هم در پشت صحنه، همیشه آماده پاسخ گویی به سوالات شما درباره محتوهای ارائه شده در سایت، است.

بخش مشاوره هوشمند دورخیز هم که در سایت دورخیز، در دسترس است، به همه داوطلبان کنکور سراسری، این امکان را می دهد تا احتمال موفقیتشان در کنکور سراسری را تخمین بزنند و با اشکالات و اشتباهات خود آشنا شوند و راهکارهای اختصاصی را برای رفع آن ها، دریافت کنند.

مقاله مهم  بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کنکور در تهران

 

کانال تلگرام دورخیز

فعالیت مشاوره کنکور دورخیز که از بهترین مشاورهای کنکور است، به همین جا ختم نمی شود. مشاوره کنکور دورخیز با ارائه خدمات و محتواهای رایگان در کانال تلگرامی خود، به همه دانش آموزان و داوطلبان، در هر سطحی که هستند، کمک می کند. همچنین در کانال تلگرام دورخیز، اخبار موثق و فوری کنکور اطلاع رسانی می شود و هر داوطلب کنکوری می تواند با دنبال کردن آن، به جواب همه سوالات خود برسد. بهترین مشاور کنکور یعنی تیم دورخیز از هر لحاظ کنار شماست و با ارائه مطالب انگیزشی، صوت های آموزشی از بهترین مشاور های کنکور، کارنامه قبولی کنکور سال های گذشته و همچنین برگزاری چالش های مطالعه و … سعی در ارائه بهترین خدمات مشاوره کنکور را دارد.

صفحه اینستاگرام دورخیز

دورخیز در اینستاگرام هم فعالیت دارد و شما با دنبال کردن صفحه دورخیز می توانید از به روزترین اطلاعات و اخبار، استفاده کنید. همچنین از حضور تیم مشاوره دورخیز هم استفاده کنید و به جواب سوالاتتان برسید. بهترین مشاور کنکور همیشه در کنار شماست و لحظه ای شما را تنها نمی گذارد که دورخیز با فعالیت همه جانبه خود در تلگرام، اینستاگرام و … این موضوع را به همه اثبات کرده است.

لیست بهترین مشاورهای کنکور در دورخیز

تیم مشاوره کنکور دورخیز، از جمعی از رتبه برترهای کنکور که هر کدام از بهترین مشاورهای کنکور هستند، تشکیل شده است. در این تیم که توسط مهندس مسعود محمدکریمی، رتبه برتر کنکور و فارغ التحصیل مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت تهران، اداره می شود، از رتبه 7 و 14 و 48 و 52 و … کنکور گرفته تا رتبه های سه رقمی حضور دارند و همگی از بهترین مشاورهای کنکور هستند. در ادامه می توانید با بهترین مشاور کنکور ریاضی، بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور انسانی که در تیم دورخیز حضور دارند، آشنا شوید.

مقاله مهم  بهترین کانال مشاوره کنکور در تلگرام 😍

 

مشاوره کنکور ایران دانش نوین (IDN)

بهترین مشاور کنکور

یکی دیگر از بهترین مشاورهای کنکور، تیم مشاوره کنکور ایران دانش نوین است. این تیم که از رتبه های برتر کنکور تشکیل شده است، با ارائه مطالب مفید و رایگان در سایت خود، در جهت رفع سوالات داوطلبان کنکور فعالیت می کند. همچنین با مراجعه به سایت ایران دانش نوین، می توانید از تست های شخصیت شناسی که در این سایت وجود دارد، استفاده کنید و با شناخت کاملی که از خود بدست می آورید، در مسیر کنکور بهتر و دقیق تر قدم بردارید.

همچنین تیم مشاوره کنکور ایران دانش نوین که بهترین مشاور کنکور ریاضی، بهترین مشاور کنکور تجربی و همچنین بهترین مشاور کنکور انسانی را دارد، همایش ها و سمینارهایی را برای رفع مشکلات داوطلبان کنکور و پاسخ دادن به سوالاتشان برگزار می کند و در جهت برقراری عدالت آموزشی برای کنکوری های ایران فعالیت می کند.

مشاوره کنکور دیجی کنکور

بهترین مشاور کنکور

سومین تیم مشاوره کنکوری که می خواهیم بررسی کنیم، مشاوره کنکور دیجی کنکور است. دیجی کنکور هم از بهترین مشاورهای کنکور است و چند سالی است که در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کند. تیم دیجی کنکور از تعدادی رتبه برتر کنکور تشکیل شده و این رتبه برترها از بهترین مشاورهای کنکور هستند.

در سایت دیجی کنکور هم می توانید اطلاعات مفیدی درباره انتخاب بهترین منابع کنکور، بهترین آزمون آزمایشی کنکور و … پیدا کنید. همچنین دیجی کنکور با ارائه پروژه هایی تحت عنوان سوخت جت، برنامه ریزی های فشرده ای را به داوطلبانی که از مسیر کنکور جا مانده اند، ارائه می دهد تا داوطلبان بتوانند باقی مانده مسیر تا کنکور را با یک برنامه ریزی دقیق پیش ببرند.

مشاوره کنکور محصل ایرانی

بهترین مشاور کنکور

چهارمین تیم مشاوره کنکوری که در این مقاله بررسی خواهیم کرد، مشاوره کنکور محصل ایرانی است. این تیم مشاوره کنکور که از رتبه برترهای کنکور تشکیل شده، از بهترین مشاورهای کنکور است و در سایت این تیم، می توانید به جواب بخش زیادی از سوالات خود برسید.

تیم مشاوره محصل ایرانی، با ارائه فایل های صوتی تحت عنوان رادیو رتبه برتر، این امکان را به داوطلبان کنکور می دهد که جواب سوالات خود را تحت عنوان صوت هایی از رتبه برترها دریافت کنند. همچنین این تیم مشاوره کنکور، با ارائه یک خدمت ویژه، از بهترین مشاورهای کنکور شده است و آن هم برگزاری آزمون های ویژه آمادگی برای کنکور سراسری به همراه ارائه برنامه ریزی ویژه همین آمادگی برای شرکت در همین آزمون ها است.

مشاوره کنکور علیرضا افشار

بهترین مشاور کنکور

تیم مشاوره کنکور علیرضا افشار از قدیمی ترین و بهترین مشاورهای کنکور است. در این تیم، بهترین مشاور کنکور ریاضی، بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور انسانی حضور دارند و همگی با تجربه اند.

این تیم با مدیریت آقای علیرضا افشار، با تولید محتواهای ارزشمند در سایت خود و ارائه خدمات رایگان، در زمینه بهبود شرایط کنکوری ها فعالیت می کند. همچنین این تیم با برگزاری کلاس مشاوره های فصلی، نکات مشاوره ای مورد نیاز برای هر فصل از سال کنکور را به داوطلبان گوشزد می کند و همچنین در طی این کلاس ها، کوییزهایی هم برگزار می شود.

علاوه بر این اپلیکیشنی تحت عنوان مشاور یار هم توسط آقای علیرضا افشار به داوطلبان کنکوری ارائه شده که با این اپلیکیشن، داوطلبان می توانند به اخبار روز کنکور و همچنین اطلاعات لازم برای سال کنکور به صورت رایگان دست پیدا کنند.

مشاوره کنکور هیوا

بهترین مشاور کنکور

ششمین تیم مشاوره کنکوری که بررسی خواهیم کرد، مشاوره کنکور هیوا است. مشاوره کنکور هیوا که از بهترین مشاورهای کنکور است را یک تیم از رتبه برترهای کنکور تشکیل می دهد. این تیم به صورت تخصصی در زمینه کنکور سراسری فعالیت نمی کند و علاوه بر کنکور سراسری، در زمینه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری هم فعالیت دارد.

سایت مشاوره کنکور هیوا دارای اطلاعات ارزشمندی است که برای هر داوطلبی می تواند مفید باشد. یکی از مهم ترین بخش هایی که در سایت مشاوره کنکور هیوا وجود دارد، بخش کارنامه قبولی های کنکورهای سراسری سال های گذشته است که قطعاً می تواند برای داوطلبان جالب و مفید باشد.

مشاوره کنکور ایران مشاوره

بهترین مشاور کنکور

مشاوره کنکور ایران مشاوره که از بهترین مشاورهای کنکور تشکیل شده است، چندسالی است که در زمینه کنکور فعالیت می کند و البته این فعالیت به صورت تخصصی در زمینه کنکور سراسری نیست، بلکه در زمینه آزمون های کارشناسی ارشد، دکتری، تیزهوشان، استخدامی و … نیز به مخاطبان، خدماتی ارائه می دهد.

سایت ایران مشاوره پر از اطلاعات کاربردی در زمینه مشاوره کنکور است و هر داوطلبی می تواند به راحتی از آن ها استفاده کند و به جواب سوال های خود برسد. بخش ویژه ای که در سایت ایران مشاوره قرار دارد، بخش تخمین رتبه کنکور است که قطعاً برای داوطلبان کنکور سراسری بسیار کاربردی است.

مشاوره کنکور محمدرضا پوردستمالچی

بهترین مشاور کنکور

هشتمین تیم مشاوره کنکوری که در این مقاله بررسی خواهیم کرد، تیم مشاوره کنکور محمدرضا پوردستمالچی است. این تیم بزرگ از جمعی از رتبه برترها تشکیل شده است که چند سالی است در زمینه مشاوره کنکور و ارائه خدمات به کنکوری ها، فعالیت می کند. در سایت این تیم مشاوره محتواهای مشاوره ای و آموزشی ارزشمندی وجود دارد که برای همه داوطلبان مفید است و می توانند از آن ها استفاده کنند. همچنین این تیم مشاوره با ارائه خدمات مشاوره کنکور حضوری و تلفنی به صورت خصوصی، به یکی از بهترین مشاورهای کنکور تبدیل شده است.

علاوه بر مشاوره خصوصی و برگزاری همایش ها و سمینارهای ویژه کنکور، این تیم مشاوره، هرساله اردوهای مطالعاتی ویژه ایام خاص سال کنکور نیز برگزار می کند و در نتیجه، کمک بزرگی به داوطلبانی که نگران از دست دادن وقت خود هستند، می کند.

مشاوره کنکور مهدی نکویی

بهترین مشاور کنکور 10

تیم مشاوره کنکور دکتر مهدی نکویی، که از بهترین مشاورهای کنکور تشکیل شده است، یکی از قدیمی ترین مرکزهای مشاوره کنکور است. در این مرکز مشاوره، خدمات برنامه ریزی کنکور و مشاوره خصوصی به داوطلبان کنکور ارائه می شود و همچنین در سایت مشاوره کنکور دکتر مهدی نکویی، مقالات و ویدیو ها و به طور کلی، محتواهای ارزشمند رایگان به کنکوری ها ارائه می شود. علاوه بر این یک سامانه برنامه ریزی کنکور در سایت مرکز مشاوره دکتر نکویی وجود دارد که داوطلبان کنکور می توانند از آن استفاده کنند. این مرکز به صورت تخصصی در زمینه مشاوره کنکور فعالیت نمی کند و در کنار این کار، به ارائه دوره های آموزشی برای مشاوران و دبیران، پرداخته است.

مقایسه و توصیه های نهایی

در این مقاله سعی کردیم شما را با نه تا از بهترین مشاورهای کنکور و خدمات آن ها آشنا کنیم. قطعاً شما می توانید با مراجعه به سایت های تک تک این تیم های مشاوره، با آن ها بیشتر آشنا شوید و از بین آن ها، بهترین را انتخاب کنید اما در این مسیر ما به شما دو توصیه اساسی داریم:

  • اول اینکه قطعاً همیشه، بهترین در هر زمینه ای، تیمی خواهد بود که به صورت متمرکز برای کاری، زمان می گذارد. پس قطعاً تیم مشاوره کنکوری که صرفاً در زمینه مشاوره کنکور سراسری فعالیت می کند، می تواند نسبت به سایرین، قوی تر و بهتر باشد.
  • دوم اینکه در مسیر کنکور، آن چه که برای یک داوطلب نیاز است، حضور همه جانبه مشاور کنکور است. پس بهترین مشاور کنکور، مشاوری است که همیشه و همه جا هست و به راحتی و در هر فضایی اعم از تلگرام، اینستاگرام و … قابل دسترسی است.

و در نهایت بهتر است بدانید که انتخاب مشاور یکی از کارهایی است که در جواب سوال “برای کنکور از کجا شروع کنم؟” داده ایم. میتوانید آن مقاله را هم مطالعه کنید. امیدواریم بتوانید با استفاده از توصیه هایی که در این مقاله به شما داشتیم، بهترین مشاور کنکور را انتخاب کنید و در نهایت به هدف خود برسید. موفقیت شما آرزوی قلبی ما است.

لینک کوتاه مقاله:
مهندس مسعود کریمی
درباره من

اگر خودت شخصاً با جستجو و پشتکار محدودیت‌ها رو نادیده بگیری و در سخت‌ترین شرایط موفق بشی، انگیزه زیادی برای کمک به دیگران پیدا می‌کنی! من مسعود کریمی رتبه برتر کنکور و بنیانگذار دورخیز به همراه تیمم آماده کمک به تو هستیم 🧡

از ما کمک بگیر!

اگر بخوای رانندگی یاد بگیری کمک یه مربی خوب میتونه خیلی کارساز باشه! چون سریع‌ و اصولی و بدون خطر میتونی رانندگی رو ازش یاد بگیری. اگر بخوای رتبه برتر بشی هم حضور یه مشاور در کنارت میتونه همین اتفاقات رو رقم بزنه! سریع، اصولی و بدون خطر!

ما در آکادمی دورخیز راه پر پیچ و خم کنکور رو برات روشن و ساده میکنیم تا تلاش‌هات بی نتیجه نمونه! ما کارمون رو خوب بلدیم، چون 12 سال سابقه داریم و خودمون رتبه برتر کنکور بودیم! پس همین الان دکمه درخواست مشاوره رو بزن تا شروع کنیم.

درخواست مشاوره

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مطالب پیشنهادی
پکیج‌های فنون موفقیت در کنکور

هر آنچه که باید درباره فنون موفقیت کنکور، تند خوانی، تقویت حافظه، تست زنی و … بدانید.

نظرات و سوالات شما درباره محتوای این مطلب
لطفا فقط نظرات و سوالات مربوط به این موضوع را این جا درج کنید.
مشاوران دورخیز به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند.
با توجه به تعداد زیاد سوالات لطفا بعدا برای مشاهده جواب خود به سایت مراجعه کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها