جزوه شیمی دهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی مناسب جمع بندی از شیمی دهم برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. تهیه منابع جمع بندی یکی از چالش های بیشتر دانش آموزان می باشد. جمع بندی یکی از مراحل یادگیری می باشد. بنابراین باید یک جمع بندی سازمان یافته از مطالب داشته باشید. با استفاده از جزوه شیمی دهم می توانید یک جمع بندی عالی از شیمی دهم داشته باشید.

جزوات پیشنهادی :
دانلود جزوه شیمی دهم ( بانک تست ) 
دانلود جزوه شیمی دهم تجربی ( درسنامه ) 

جزوه شیمی دهم مطالب درس را به صورت موردی و در قالب نکته برای شما آورده است. ذکر مطالب درس در قالب نکته در یادگیری بهتر شما؛ می تواند  خیلی کمک کننده باشد. با این کار مطالب به صورت روشن تری تفهیم سازی می شود و تسلط شما روی مطالب افزایش می یابد. نکته مهم دیگری که در جزوه شیمی دهم وجود دارد این است که؛ مطالب به صورت خط به خط مرور شده اند.

نمونه صفحه جزوه شیمی دهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک و محتوای جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه شیمی دهم

آکادمی کنکور دورخیز جزوه شیمی دهم را برای دوران جمع بندی شما تهیه کرده است و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید دانلود جزوه شیمی دهم را در بخش بعدی همین پست انجام دهید.

مشخصات جزوه شیمی دهم

نام جزوه : جزوه شیمی دهم

نام مولف : زوار موسوی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 43

نوع جزوه : خلاصه درس

قیمت : رایگان

جزوه شیمی دهم

دانلود جزوه شیمی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست