جزوه شیمی دهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی مناسب جمع بندی از شیمی دهم برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. تهیه منابع جمع بندی یکی از چالش های بیشتر دانش آموزان می باشد. بدون جمع بندی شما نمی توانید به ثبات لازم در هر درسی برسید. جمع بندی یکی از مراحل یادگیری می باشد. بنابراین باید یک جمع بندی سازمان یافته از مطالب داشته باشید. با دانلود جزوه شیمی دهم می توانید یک جمع بندی عالی از شیمی دهم داشته باشید.

جزوه شیمی دهم مطالب درس را به صورت موردی و در قالب نکته برای شما آورده است. ذکر مطالب درس در قالب نکته در یادگیری بهتر شما خیلی کمک کننده می تواند باشد. بااین کار مطالب به صورت روشن تری تفهیم سازی می شود و تسلط شما روی مطالب افزایش می یابد. نکته مهم دیگری که در جزوه شیمی دهم وجود دارد این است که؛ مطالب به صورت خط به خط مرور شده اند.

آکادمی کنکور دورخیز جزوه شیمی دهم را برای دوران جمع بندی شما تهیه کرده است و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. شما با دانلود جزوه شیمی دهم می توانید مطالب این درس را به صورت طبقه بندی شده جمع بندی کنید و تسلط خود را بهبود ببخشید. شما می توانید دانلود جزوه شیمی دهم را در بخش بعدی همین پست انجام دهید.

مشخصات جزوه شیمی دهم

نام جزوه : جزوه شیمی دهم

نام مولف : زوار موسوی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 43

نوع جزوه : خلاصه درس

قیمت : رایگان

جزوه شیمی دهم

دانلود جزوه شیمی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close