نمونه سوالات منطق دهم

در این پست از وبسایت دورخیز نمونه سوالات منطق دهم را برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. با حل نمونه سوالات متنوع می توانید قبل امتحان مطالب مهم را مرور کرده و خود را برای امتحان آماده تر کنید. در مرحله اول حل و بررسی تمرینات کتاب درسی و در مرحله دوم حل سوالات متنوع از مدارس و مولفان مختلف می تواند نقش پررنگی در کسب نمره خوب امتحانی برای شما داشته باشد. با نمونه سوالات منطق دهم می توانید مطالب سوال خیز و مهم را بارها تمرین و تکرار کنید.

برای دسترسی شما به سایر نمونه سوالات رشته انسانی در زیر، نمونه سوالات پیشنهادی قرارداده ایم. با دانلود این نمونه سوالات می توانید در درس های دیگر نیز تمرین های کافی داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی: نمونه سوالات اقتصاد دهم انسانی ، نمونه سوالات جامعه شناسی دهم

نمونه سوالات منطق دهم شامل 6 نمونه سوال منطق دهم نوبت اول و 18 نمونه سوال نوبت دوم می باشد. همه نمونه سوالات در این فایل دارای پاسخنامه می باشند. این نمونه سوالات از مولفین مختلف می باشد. بنابراین با حل این نمونه سوالات می توانید تنوع سوالی بیشتری داشته باشید. این نمونه سوالات در قالب فایل pdf که قابل پرینت می باشد؛ تهیه شده است.

نمونه سوالات پیشنهادی : نمونه سوالات ریاضی و آمار دهم انسانی

برای آشنایی شما با سبک نمونه سوالات و محتوا آن در زیر، نمونه صفحه نمونه سوالات منطق دهم را قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه تقریبا می توانید با نوع سوالات آشنا بشوید.نمونه صفحات نمونه سوالات منطق دهم

 

در بخش بعدی همین پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز می توانید نمونه سوالات منطق دهم را دانلود کنید.

دانلود نمونه سوالات منطق دهم

نام : نمونه سوالات منطق دهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 129

حجم کل : 11.51MB

نوع نمونه سوال : شبیه ساز امتحان

قیمت : رایگان

نمونه سوالات منطق دهم
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.