نمونه سوالات فلسفه یازدهم

در این پست نمونه سوالاتی از فلسفه یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. شما هر چقدر هم برای امتحانات خوب مطالعه کرده باشید؛ بدون حل نمونه سوال نمی توانید مطالب را سازمان بندی کنید. بنابراین برای طبقه بندی مطالب در ذهن خود همچنین برای کاهش استرس امتحان حل نمونه سوالات امتحانی خیلی تاثیر گذار خواهد بود. حتما در برنامه امتحانی خود حل حداقل یک نمونه سوال را قرار دهید. برای آشنایی بیشتر با سوالات فلسفه یازدهم می توانید دانلود نمونه سوالات فلسفه یازدهم را انجام بدهید.

این مجموعه از 10 نمونه سوال نوبت اول و 3 نمونه سوال شبه امتحان پایانی تشکیل شده است. با حل این نمونه سوالات و تحلیل پاسخنامه می توانید خود را برای امتحان پایانی آماده کنید.

در زیر نمونه صفحات نمونه سوالات فلسفه یازدهم را برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با سبک آن آشنا شوید.نمونه صفحات نمونه سوالات فلسفه یازدهم

آکادمی کنکور دورخیز بهترین نمونه سوالات را برای شما آماده می کند. برای ارتقای معدل خود می توانید از این نمونه سوالات استفاده بهینه ببرید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود نمونه سوالات فلسفه یازدهم را انجام بددهید.

دانلود نمونه سوالات فلسفع یازدهم

نام : نمونه سوالات فلسفع یازدهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 63

حجم کل : 9.38MB

نوع نمونه سوال : شبیه ساز امتحان

قیمت : رایگان

نمونه سوالات فلسفه یازدهم
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.