نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی

در این پست از وبسایت دورخیز نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی را برای دانش آموزان پایه اول دبستان آماده کرده ایم. دانش آموزان با داشتن یک منبع دیگر به جز کتاب درسی می توانند مهارت های خود را تقویت کنند. والدین می توانند با فرزندان خود تمرین بیشتری داشته باشند تا دانش آموزان پایه قوی تری داشته باشند، نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی نیز با این هدف تهیه شده و در اختیار شما قرار داده شده با نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی می توانید مهارت کودکان خود را در یادگیری این درس افزایش بدهید.

نمونه سوالات فارسی اول دبستان شامل نمونه سوالات امتحانی در 14 صفحه می باشد. این نمونه سوالات شامل بخش های رنگ کردنی، وصل کردنی و جای خالی می باشد و طراحی کودکانه سوالات اشتیاق دانش آموزان را برای یادگیری افزایش می دهند. دانش آموزان می توانند با استفاده از این جزوه مطالب درسی را مرور کرده و اشکالات خود را با کمک و راهنمایی معلم خود برطرف کنند.

نمونه صفحه نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی را در زیر برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با سبک آن آشنا شوید.نمونه صفحات نمونه سوالات فارسی اول ابتداییدر بخش بعدی همین پست می توانید دانلود نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی را به صورت رایگان انجام دهید.

دانلود نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی

نام : نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : اول

تعداد صفحه : 14

حجم کل : 3.3MB

نوع نمونه سوال : شبیه ساز امتحان

قیمت : رایگان

دانلود نمونه سوالات فارسی اول ابتدایی
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.