نمونه سوالات علوم اول ابتدایی

در این پست از وبسایت دورخیز نمونه سوالات علوم اول ابتدایی را برای دانش آموزان پایه اول دبستان آماده کرده ایم. دانش آموزان با داشتن یک منبع دیگر به جز کتاب درسی می توانند مهارت های خود را تقویت کنند. والدین می توانند با فرزندان خود تمرین بیشتری داشته باشند تا دانش آموزان پایه قوی تری داشته باشند، نمونه سوالات علوم اول ابتدایی نیز با این هدف تهیه شده و در اختیار شما قرار داده شده با نمونه سوالات علوم اول ابتدایی می توانید مهارت کودکان خود را در یادگیری این درس افزایش بدهید.

نمونه سوالات علوم اول دبستان شامل نمونه سوالات امتحانی در 63 صفحه می باشد. این نمونه سوالات شامل بخش های رنگ کردنی، وصل کردنی و جای خالی می باشد و طراحی کودکانه سوالات اشتیاق دانش آموزان را برای یادگیری افزایش می دهند. دانش آموزان می توانند با استفاده از این جزوه مطالب درسی را مرور کرده و اشکالات خود را با کمک و راهنمایی معلم خود برطرف کنند.

نمونه صفحه نمونه سوالات علوم اول ابتدایی را در زیر برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با سبک آن آشنا شوید.نمونه صفحت نمونه سوالات علوم اول ابتداییدر بخش بعدی همین پست می توانید دانلود نمونه سوالات علوم اول ابتدایی را به صورت رایگان انجام دهید.

دانلود نمونه سوالات علوم اول ابتدایی

نام : نمونه سوالات علوم اول ابتدایی

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : اول

تعداد صفحه : 63

حجم کل : 8.4MB

نوع نمونه سوال : شبیه ساز امتحان

قیمت : رایگان

دانلود نمونه سوالات علوم اول ابتدایی
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.