سوالات کنکور 99 هنر با پاسخ تشریحی

در این پست از وبسایت دورخیز سوالات کنکور 99 هنر با پاسخ تشریحی را برای دانش آموزان رشته هنر آماده کرده ایم. سوالات کنکور های سال قبل همیشه مورد توجه دانش آموزان و همچنین طراحان بوده است. لذا بهتر است که سوالات کنکور چند سال اخیر را بررسی کنید. با حل و بررسی سوالات کنکور سال های اخیر می توانید با سبک سوالات آشنا بشوید. همچنین می توانید از بین سوالات اخیر مباحثی که هر ساله از آن سوال طرح می شود؛ را برای خود مشخص کنید.

سوالات کنکور 99 هنر شامل سوالات و پاسخ تشریحی کنکور هنر داخل و خارج کشور می باشد. برای دسترسی سریع تر و راحت تر ، سوالات عمومی و اختصاصی در یک فایل pdf و همچنین پاسخنامه تشریحی عمومی و اختصاصی نیز در یک فایل pdf دیگری قرار داده شده است. بنابراین با دانلود پاسخنامه تشریحی به پاسخ همه دروس یکجا دسترسی خواهید داشت.

برای مشاهده پاسخ های تشریحی کنکور 99 هنر می توانید به نمونه صفحه پاسخ تشریحی کنکور 99 هنر که در زیر قرار گرفته است؛ دقت کنید. همان طور که مشاهده می کنید تمامی پاسخ های تشریحی منظم و رسا می باشد. شما به راحتی می توانید تمامی سوالات و اشکالات خود را حل و بر طرف کنید.

نمونه صفحه پاسخ تشریحی کنکور 99 هنر

در بخش بعدی همین پست می توانید سوالات کنکور 99 هنر با پاسخ تشریحی را دانلود کنید. برای دریافت سوالات کنکور 98 هنر می توانید از بخش نمونه سوالات وبسایت دورخیز سوالات کنکور 98 هنر نظام جدید و سوالات کنکور 98 هنر نظام قدیم را دانلود کنید.

دانلود سوالات کنکور 99 هنر با پاسخ تشریحی

نام : سوالات کنکور 99 هنر با پاسخ تشریحی

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 163

حجم کل : 15.08MB

نوع نمونه سوال : سوالات کنکور

قیمت : رایگان

سوالات کنکور 99 هنر با پاسخ تشریحی
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.