سوالات کنکور 99 انسانی با پاسخ تشریحی

در این پست از وبسایت دورخیز سوالات کنکور 99 انسانی با پاسخ تشریحی را برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. دانش آموزان قبل از شروع برنامه درسی باید با اهمیت دروس آشنا شده و ضریب هر کدام را بلد باشند. همچنین آشنایی با سبک سوالات کنکور سال های اخیر خیلی مفید می باشد. شما با آشنایی با سبک سوالات تقریبا می توانید مباحث مهم و سوال خیز هر درس را مشخص کنید. با این کار با آمادگی بیشتری می توانید مسیر کنکور را شروع کنید. با دانلود سوالات کنکور 99 انسانی با پاسخ تشریحی می توانید با درجه سختی سوالات آشنا شوید.

مجموعه نمونه سوالات کنکور 99 انسانی از 4 فایل جدا تشکیل شده است. این 4 فایل شامل سوالات کنکور 99 انسانی نظام جدید داخل ، پاسخ تشریحی کنکور 99 انسانی نظام جدید داخل ، سوالات کنکور 99 انسانی نظام جدید خارج و پاسخ تشریحی کنکور 99 انسانی نظام جدید خارج می باشد. برای دسترسی سریع تر و راحت تر؛ دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی در یک فایل و نیز پاسخنامه تشریحی عمومی و اختصاصی در فایل دیگری به صورت فرمت pdf آورده شده است.

در بخش زیر نمونه صفحه پاسخ تشریحی کنکور 99 انسانی نظام جدید آوده شده است. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید به رعایت نظم و ترتیب  پاسخدهی به سوالات پی ببرید. بهترین پاسخنامه از بهترین مولفان برای شما آورده شده است.

نمونه صفحه پاسخ تشریحی کنکور 99 انسانی نظام جدید

در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود سوالات کنکور 99 انسانی با پاسخ تشریحی را انجام بدهید. برای دانلود سوالات کنکور 98 می توانید در بخش نمونه سوالات وبسایت آکادمی کنکور دورخیز به پست های سوالات کنکور سر بزنید.

5/5 - (200 امتیاز)

دانلود سوالات کنکور 99 انسانی با پاسخ تشریحی

نام : سوالات کنکور 99 انسانی با پاسخ تشریحی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 215

حجم کل : 20.15MB

نوع نمونه سوال : سوالات کنکور

قیمت : رایگان

سوالات کنکور 99 انسانی با پاسخ تشریحی
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.