سوالات کنکور 98 هنر نظام جدید

در این پست از وبسایت دورخیز سوالات و پاسخنامه کنکور 98 هنر نظام جدید را برای شما دانش آموزان رشته هنر آماده کرده ایم. بررسی سوالات کنکور بخصوص در ایام نزدیک کنکور خیلی کمک کننده می باشد. حتما سعی کنید در برنامه مطالعتان برگزاری آزمون های شبیه ساز در منزل را بگنجانید. با برگزاری این آزمون ها شما به سوالات کنکور سال قبل پاسخ می دهید و با این کار استرس شما کاهش میابد. برای دسترسی به سوالات و پاسخنامه کنکور هنر 98 می توانید دانلود سوالات کنکور 98 هنر نظام جدید را انجام بدهید.

سوالات کنکور 98 هنر نظام جدید داخل و خارج به همراه پاسخنامه آن ها در این پست گرد آوری شده است. سوالات عمومی و اختصاصی با هم در یک دفترچه آورده شده است. پاسخنامه مربوط به کنکور 98 هنر نظام جدید داخل تشریحی می باشد ولی پاسخنامه مربوط به کنکور 98 هنر نظام جدید خارج کلیدی است. در بخش پاسخنامه تشریحی نیز همه ی پاسخ های عمومی و اختصاصی با هم گرد آوری شده اند. با این کار دسترسی به پاسخ ها آسانتر خواهد بود.

نمونه صفحه پاسخنامه کنکور 98 هنر نظام جدید در زیر برای شما قرار داده شده است. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک پاسخنامه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه پاسخنامه کنکور 98 هنر نظام جدید

شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود سوالات کنکور 98 هنر نظام جدید را انجام بدهید.

دانلود سوالات کنکور 98 هنر نظام جدید

نام : سوالات کنکور 98 هنر نظام جدید

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 142

حجم کل : 22.57MB

نوع نمونه سوال : سوالات کنکور

قیمت : رایگان

کنکور 98 هنر نظام جدید
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.