سوالات کنکور 98 زبان نظام جدید

در این پست از وبسایت دورخیز سوالات کنکور منحصرا زبان را برای دانش آموزان علاقمند به کنکور زبان آماده کرده ایم. تعدادی از دانش آموزان در کنار کنکور اصلی خود، کنکور منحصرا زبان نیز شرکت می کنند. این دانش آموزان باید توجه زیاد و خاصی به درس زبان داشته باشند. در کنار مطالعه باید تعداد بیشتری تست کار کنند که بتوانند مهارت خود را افزایش بدهند. حل سوالات کنکور چند سال اخیر بخصوص در روزهای نزدیک کنکور می تواند تاثیر بسزایی در درصد و تراز شما داشته باشد. با دانلود سوالات کنکور 98 زبان نظام جدید می توانید با سبک سوالات زبان تخصصی آشنایی بیشتری داشته باشید.

مجموعه سوالات کنکور زبان در این پست شامل سوالات زبان نظام جدید داخل و خارج کشور به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد. پاسخ های تشریحی عمومی و پاسخ تشریحی زبان تخصصی با هم در یک دفترچه آورده شده است. شما با دانلود این مجموعه سوالات به سوالات دو کنکور زبان 98 با پاسخنامه دست خواهید یافت. علاوه بر دانش آموزان شرکت کننده در کنکور زبان، دانش آموزان دیگر نیز می توانند از این سوالات کنکور زبان برای دروس عمومی استفاده کنند.

نمونه صفحه پاسخنامه کنکور 98 زبان نظام جدید را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک پاسخنامه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه پاسخنامه کنکور 98 زبان نظام جدید
برای دسترسی به سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور 98 زبان نظام جدید در بخش بعدی همین پست میتوانید دانلود سوالات کنکور 98 زبان نظام جدید را انجام بدهید.

دانلود سوالات کنکور 98 زبان نظام جدید

نام : سوالات کنکور 98 زبان نظام جدید

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 112

حجم کل : 20.25MB

نوع نمونه سوال : سوالات کنکور

قیمت : رایگان

سوالات کنکور 98 زبان نظام جدید
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.