سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم را برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. در ایام نزدیک کنکور دانلود سوالات کنکور سال های قبلی و برگزاری آزمون های شبیه ساز کنکور در خانه در تثبیت عمیق تر مطالب خیلی موثرتر واقع خواهد شد. با بررسی سوالات کنکور می توانید نقاط قوت خود را تثبیت و نقاط ضعف خود تقویت کنید. همچنین حل سوالات کنکور در قالب آزمون یک روش جمع بندی مطالب می باشد. شما می توانید با دانلود  سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم مطالب را جمع بندی کنید.

این مجموعه سوالات شامل سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم داخل و خارج کشور می باشد. سوالات عمومی و تخصصی هر دو در یک دفترچه گرد آوری شده است. در دفترچه پاسخنامه نیز بخش های عمومی و تخصصی باهم آورده شده اند. به این ترتیب دسترسی به سوالات و پاسخ ها آسانتر می شود. در مجموع در پست زیر 4 فایل را مشاهده خواهید کرد. دو فایل مربوط به سوالات و پاسخامه کنکور 98 ریاضی نظام قدیم داخل و دو فایل بعدی مربوط به سوالات و پاسخنامه نظام قدیم خارج می باشد.

نمونه صفحه پاسخ کنکور 98 ریاضی نظام قدیم را در زیر برای آشنایی شما با سبک پاسخ ها قرار داده ایم. قبل از دانلود پاسخنامه می توانید با سبک آن بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه پاسخ کنکور 98 ریاضی نظام قدیم
شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود  سوالات کنکور 98 نظام قدیم را انجام دهید.

دانلود سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم

نام : سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 202

حجم کل : 31MB

نوع نمونه سوال : سوالات کنکور

قیمت : رایگان

نمونه سوالات کنکور 98 ریاضی نظام قدیم
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.