سوالات کنکور 98 انسانی نظام قدیم

در این پست از وبسایت دورخیز سوالات کنکور 98 انسانی را برای دانش آموزان نظام قدیم آماده کرده ایم. با دانلود سوالات کنکور می توانید روی مباحث سوال خیز تکرار و تمرین زیاد تری داشته باشید. برخی سوالات کنکور سال های قبلی بعضا در کنکور تکرار می شود یا سوالات شبیه به آن مطرح می شود. شما با دانلود سوالات کنکور 98 انسانی نظام قدیم می توانید روی سوالات تمرین زیاد داشته و در صورت شباهت برخی سوالات بتوانید به نحو بهتری پاسخ بدهید.

مجموعه سوالات کنکور 98 انسانی شامل دو کنکور نظام قدیم داخل و خارج می باشد. سوالات بخش عمومی و اختصاصی همچنین پاسخنامه تشریحی عمومی و اختصاصی  برای هر کنکور در دو  دفترچه، دفترچه سوال و دفترچه پاسخنامه گرد آوری شده است. شما به راحتی می توانید همزمان به سوالات و پاسخنامه دسترسی داشته باشید.

نمونه صفحه پاسخ کنکور 98 انسانی نظام قدیم را در زیر قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با نوع و سبک پاسخنامه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه پاسخ کنکور98 انسانی نظام قدیم
شما در ادامه همین پست می توانید برای دسترسی به سوالات کنکور نظام قدیم داخل و خارج کشور کنکور 98 انسانی، دانلود سوالات کنکور 98 انسانی نظام قدیم را انجام بدهید.

دانلود سوالات کنکور 98 انسانی نظام قدیم

نام : سوالات کنکور 98 انسانی نظام قدیم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 185

حجم کل : 41.78MB

نوع نمونه سوال : سوالات کنکور

قیمت : رایگان

سوالات کنکور 98 انسانی نظام قدیم
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.