سوالات کنکور 98 انسانی نظام جدید

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز سوالات کنکور 98 انسانی را برای دانش آموزان نظام جدید آماده کرده ایم. بررسی سوالات کنکور سال های قبلی بخصوص در ایام نزدیک کنکور یکی از مواردی است که شما باید به آن توجه ویژه داشته باشید. با حل سوالات کنکور سبک سوالات دستتان می آید و می توانید مباحث سوال خیز را برای خود مشخص کنید. شما می توانید شرایط آزمون های شبیه ساز در منزل را برای خود مهیا کنید و با دانلود سوالات کنکور 98 انسانی نظام جدید در منزل آزمون بدهید.

سوالات کنکور 98 انسانی موجود در این پست شامل سوالات کنکور 98 انسانی نظام جدید داخل و خارج کشور به همراه پاسخنامه تشریحی می باشد. شما می توانید هر بخش را از 4 لینک دانلود مجزا، دانلود کنید. پاسخنامه تشریحی به صورت یک دفترچه می باشد و تمامی دروس یکجا جمع آوری شده است. دفترچه سوالات عمومی و تخصصی نیز باهم در یک دفترچه گرد آورده شده اند. بنابراین شما با دانلود این مجموعه سوالات کنکور می توانید به دو کنکور داخل و خارج با پاسخنامه های تشریحی مجزا و کامل دسترسی داشته باشید.

نمونه صفحه پاسخ کنکور 98 انسانی نظام جدید را برای آشنایی شما با سبک پاسخ ها در زیر قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید قبل از دانلود با نوع پاسخنامه آشنا بشوید.
نمونه صفحه پاسخ کنکور 98 انسانی نظام جدید
شما می توانید در ادامه همین پست دانلود سوالات کنکور 98 انسانی نظام جدید را انجام بدهید.

دانلود سوالات کنکور 98 انسانی نظام جدید

نام : سوالات کنکور 98 انسانی نظام جدید

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 208

حجم کل : 44.62MB

نوع نمونه سوال : سوالات کنکور

قیمت : رایگان

سوالات کنکور 98 انسانی نظام جدید
نمونه سوال‌های مشابه و پیشنهادی
کتاب‌های پرفروش
نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.