محمدرضا سلیمی

محمدرضا سلیمی

مشاور کنکور ریاضی

رتبه کنکور

48

رشته تحصیلی

دانشجوی مهندسی مکانیک

نام دانشگاه

صنعتی شریف

کارت دانشجویی

محمدرضا سلیمی، رتبه 48 کنکور سراسری و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف است. او عضو بنیاد ملی نخبگان است و هم اکنون مشغول تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران است. طبق گفته خودش، او تقریباً از چند ماه قبل از کنکور هدفش را تعیین کرده  و توانایی خود را برای رسیدن به هدفش قبول داشته است. او می گوید:” انتخاب مهندسی مکانیک کاملاً از روی علاقه بوده و شکر خدا پس از پنج سال حس می کنم که انتخاب خیلی خوبی بوده است”.

او در کنکور در درس فیزیک درصد 87 را کسب کرده و علت موفقیت خود در این درس و همچنین سایر درس ها را در این موضوع می داند که در همه دروس خلاصه نویسی های منظم داشته و همین موضوع باعث شده که از بعد عید بتواند با مطالعه خلاصه ها در زمانش صرفه جویی کند و در نتیجه بتواند تست ها و سوالات متنوع تری را بررسی کند. او در آزمون های قلمچی شرکت می کرده و میانگین تراز 7700 داشته است. آزمون های قلمچی هم فقط سال کنکور شرکت کرده و میانگین تراز او حدود ۷۷۰۰ بوده است  و طبق گفته خودش، آزمون های آزمایشی برای او در اولویت بوده است.

آقای سلیمی هم اکنون از مشاورین با سابقه و حرفه ای دورخیز است که در زمینه مشاوره کنکور ریاضی و تدریس فیزیک و ریاضی کنکور فعالیت می کند. همواره دانش آموزان وی، از نظم، دقت، تجربه و عشق او به کار مشاوره می گویند که همین ویژگی ها موفقیت شاگردان وی را تضمین کرده است.