جزوه گسسته و آمار احتمال کنکور

در این پست یک جزوه عالی از گسسته و آمار احتمال کنکور برای دانش آموزان رشته ریاضی آماده کرده ایم. ریاضیات گسسته  18 سوال کنکور را به خود اختصاص می دهد. در ریاضیات گسسته سال یازدهم ،اهمیت فصل ها یکسان می باشد. از هر فصل تعداد دو سوال طرح می شود ولی در ریاضیات گسسته دوازدهم، دو فصل نظریه اعداد و منطق اهمیت بیشتری دارد. از هر کدام از این فصل ها 4 سوال طرح می شود. بنابراین تمرکز خود را در این فصل ها بالا ببرید. برای افزایش تسلط خود می توانید از تست های جمع بندی شده استفاده کنید. با دانلود جزوه گسسته و آمار احتمال کنکور می توانید به این تست های جامع دسترسی داشته باشید.

جزوه گسسته و آمار احتمال یک جزوه از نوع بانک تست می باشد. این جزوه از 88 سوال جامع تشکیل شده است. در انتهای جزوه پاسخنامه کاملا تشریحی قرار داده شده است. در صورت صحیح بودن پاسخ خود نیز حتما از پاسخنامه استفاده کنید. چون روش های کوتاه و بهتری ارائه داده شده است. در ایام نزدیک کنکور می توانید برای جمع بندی مباحث ریاضیات گسسته و آمار احتمال کنکور از این جزوه استفاده کنید.

در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه گسسته و آمار احتمال کنکور را انجام داده و با حل و تمرین تست های موجود تسلط و مهارت خود را افزایش بدهید.

مشخصات جزوه گسسته و آمار احتمال کنکور

نام جزوه : جزوه گسسته و آمار احتمال کنکور

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 43

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه گسسته و آمار احتمال کنکور

دانلود جزوه گسسته و آمار احتمال کنکور

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست