جزوه واکنش های شیمی کنکور

در این پست یک جزوه از تمامی واکنش های کنکور شیمی برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. حتما اهمیت واکنش های شیمیایی در درس شیمی را می دانید. سوالات مستقیم و غیر مستقیم از این بخش مطرح می شود. در بعضی سوالات حل مسئله، معادله واکنش ها را در صورت سوال ذکر نمی کنند. در چنین حالتی شما باید از قبل واکنش های لازم را بلد بوده باشید. برای یادگیری واکنش های شیمی که باید حفظ باشیم می توانید از جزوه واکنش های شیمی کنکور استفاده کنید.

جزوه واکنش های شیمی در واقع ضمیه یک کتاب کمک درسی می باشد. در این جزوه تمام واکنش های شیمی کنکور، سال دهم و یازدهم باهم آورده شده اند و واکنش های سال دوازدهم نیز به صورت جدا مطرح شده است. برای یادگیری بهتر شما واکنش ها به ترتیب صفحات کتاب درسی آورده نشده بلکه به ترتیب روند آموزشی از آسان به سخت آورده شده است. واکنش های مهم نشان دار شده است. در مورد واکنش هایی که ساختار  کلی و مشترک  دارند مثل سوختن هیدرو کربن ها ؛ قاعده کلی آنها نیز بیان شده است. واکنش هایی که بهم مرتبط می شوند ولی به صورت جدا در کتاب های دهم یازدهم قرار دارند باهم یکجا جمع بندی شده است.

شما می توانید این واکنش ها را از کتاب های کمک درسی نیز پیدا کنید ولی در این جزوه به صورت طبقه بندی شده همه ی واکنش ها آورده شده است. همچنین حجم جزوه کمتر می باشد. می توانید از آن پرینت بگیرید و همیشه کنار خود نگه دارید. نمونه صفحه جزوه واکنش های شیمی کنکور در زیر برای شما قرار داده شده است. برای آشنایی بیشتر با محتویات جزوه می توانید به این نمونه صفحه دقت داشته باشید.

نمونه صفحه جزوه واکنش های شیمی کنکور

برای دسترسی به تمامی واکنش های شیمیایی کنکور در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه واکنش های شیمی کنکور را انجام بدهید.

دانلود جزوه واکنش های شیمیای شیمی

نام : جزوه واکنش های شیمیای شیمی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 15

حجم کل : 4.7MB

نوع جزوه : مبحثی

قیمت : 9 هزار تومان

دالنود جزوه واکنش های شیمیایی شیمی

نکات مهم خرید جزوه
  1. سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
  2. مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
  3. پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود و برایتان پیامک می‌شود.
  4. در صورت بروز مشکل به تلگرام پشتیبانی پیام ارسال کنید.
همراه با هدیه ویژه رایگان !

با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.