جزوه هندسه دوازدهم تجربی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه از هندسه دوازدهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. از آنجایی که در رشته تجربی هندسه جز فصل های خود کتاب درسی ریاضی می باشد؛ حجم کمتری دارد. بنابراین به راحتی می توانید مطالعه کنید. تقریبا 4 سوال از هندسه تجربی در کنکور تجربی طرح می شود. با داشتن منابعی جدا برای هندسه که مطالب درس را جمع بندی کرده باشد؛ بهتر می توانید مطالب را یاد بگیرید و مرور کنید. با استفاده از جزوه هندسه دوازدهم تجربی می توانید هندسه دوازدهم را سریع مرور کنید.

هندسه دوازدهم شامل تعدادی تست جمع بندی برای مرور می باشد. در ابتدای جزوه مطالب درس به صورت نموداری و طبقه بندی شده آورده شده است. پاسخ هر سوال در زیر آن آورده شده است. برای داشتن تمرین بیشتر، در کنار بعضی سوالات مثال های مرتبطی نیز آورده شده است. با حل این مثال ها و تست ها می توانید تسلط خود را در هندسه دوازدهم افزایش بدهید همچنین فرمول های هندسه دوازدهم و مطالب را در ذهن خود تثبیت کنید.
نمونه صفحه جزوه هندسه دوازدهم تجربی را در زیر برای شما قرار داده ایم. برای آشنایی با محتویات جزوه می توانید این نمونه صفحه را مشاهده کنید.
نمونه صفحه جزوه هندسه دوازدهم تجربی
برای مرور سریع و جمع بندی هندسه دوازدهم می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه هندسه دوازدهم تجربی را به صورت رایگان انجام بدهید.

دانلود جزوه هندسه دوازدهم تجربی

نام : جزوه هندسه دوازدهم تجربی

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 25

حجم کل : 7.24MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

دانلود جزوه هندسه دوازدهم تجربی

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.