جزوه قید نامه زیست کنکور

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی و جذاب از زیست شناسی برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. از آن جایی که در چند سال اخیر توجه طراحان کنکور روی قید های کتاب درسی زیست شناسی افزایش یافته است؛ شما نیز باید روی این قسمت مطالعه عمیق تری داشته باشید. سوالات زیست کنکور متنوع تر شده است بنابراین باید روی تمامی مباحث به صورت کامل مسلط باشید و با انواع سوالات و مدل ها آشنا باشید. با دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور می توانید به  تمامی قید ها به صورت جمع بندی شده دسترسی داشته باشید.

جزوه قید نامه زیست کنکور قید های سه کتاب زیست شناسی دهم و یازدهم و دوازدهم را جمع بندی کرده است. در این جزوه 443 جمله بیان شده است که قید های مهم کتاب درسی در همین 443 جمله آورده شده است. جزوه قید نامه زیست کنکور تمامی مطالب قید دار زیست کنکور را در 20 صفحه برای شما جمع بندی کرده است.  با دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور می توانید هر شب 10 مورد از قید ها را حفظ کنید. با این کار در 45 روز کل قید ها را حفظ خواهید کرد. با مرور بیشتر می توانید مطالب را به صورت عمیق تری  یاد بگیرید.

برای جمع بندی در ایام نزدیک کنکور می توانید از این جزوه استفاده عالی ببرید. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور را انجام بدهید.

مشخصات جزوه قید نامه زیست کنکور

نام جزوه : جزوه قید نامه زیست کنکور

نام مولف : خاکیه

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 20

نوع جزوه : قید نامه

قیمت : رایگان

جزوه قید نامه زیست

دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست