جزوه قید نامه زیست کنکور

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی و جذاب از زیست شناسی برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. از آن جایی که در چند سال اخیر توجه طراحان کنکور روی قید های کتاب درسی زیست شناسی افزایش یافته است؛ شما نیز باید روی این قسمت مطالعه عمیق تری داشته باشید. سوالات زیست کنکور متنوع تر شده است بنابراین باید روی تمامی مباحث به صورت کامل مسلط باشید و با انواع سوالات و مدل ها آشنا باشید. با دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور می توانید به  تمامی قید ها به صورت جمع بندی شده دسترسی داشته باشید.

جزوه قید نامه زیست کنکور قید های سه کتاب زیست شناسی دهم و یازدهم و دوازدهم را جمع بندی کرده است. در این جزوه 443 جمله بیان شده است که قید های مهم کتاب درسی در همین 443 جمله آورده شده است. جزوه قید نامه زیست کنکور تمامی مطالب قید دار زیست کنکور را در 20 صفحه برای شما جمع بندی کرده است.  با دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور می توانید هر شب 10 مورد از قید ها را حفظ کنید. با این کار در 45 روز کل قید ها را حفظ خواهید کرد. با مرور بیشتر می توانید مطالب را به صورت عمیق تری  یاد بگیرید.

برای جمع بندی در ایام نزدیک کنکور می توانید از این جزوه استفاده عالی ببرید. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور را انجام بدهید.

Rate this jozve

دانلود جزوه قید نامه زیست کنکور

نام : جزوه قید نامه زیست کنکور

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 20

حجم کل : 2MB

نوع جزوه : قید نامه

قیمت : 7 هزار تومان

جزوه قید نامه زیست

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.