جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از فیزیک یازدهم برای دانش آموزان ریاضی اماده کرده ایم. فیزیک رشته ریاضی یکی از بااهمیت ترین درس های این رشته می باشد. برای کسب درصد خوب باید روی این درس توجه ویژه داشته باشید.  فیزیک یازدهم تقریبا 28٪ سوالات درس فیزیک را تشکیل می دهد. این درس 4 فصل دارد که از این میان بیشتر سوالات مربوط به دو فصل اول می باشد. در این درس مرحله مهم و اولیه آموزش و یادگیری عمیق مطالب است. شما با داشتن یک منبع عالی می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. با  دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی می توانید یادگیری بهتری  داشته باشید.

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی جزوه دست نویس آموزشی می باشد. در این جزوه مباحث هر فصل به چند بخش تقسیم شده و  هر کدام به صورت جدا توضیح داده شده اند. در قالب مثال های حل شده هر کدام از مباحث تفهیم سازی شده است. در جزوه فیزیک یازدهم ریاضی سوالات نکته دار مشخص شده و با ذکر نکته و حل مثال از آن، مطالب روشن تر شده است. این جزوه به شیوه ای طراحی شده است که می توانید به عنوان جزوه کلاسی نیز از آن استفاده کنید.

با دانلود این جزوه مطالب فیزیک یازدهم را با نکته های تستی یاد می گیرید. در مرحله بعد با حل تست های بیشتر می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

نام جزوه : جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 78

نوع جزوه : درسنامه آموزشی

قیمت : رایگان

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست