جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از فیزیک یازدهم برای دانش آموزان ریاضی اماده کرده ایم. فیزیک رشته ریاضی یکی از بااهمیت ترین درس های این رشته می باشد. برای کسب درصد خوب باید روی این درس توجه ویژه داشته باشید.  فیزیک یازدهم تقریبا 28٪ سوالات درس فیزیک را تشکیل می دهد. این درس 4 فصل دارد که از این میان بیشتر سوالات مربوط به دو فصل اول می باشد. در این درس مرحله مهم و اولیه آموزش و یادگیری عمیق مطالب است. شما با داشتن یک منبع عالی می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. با  دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی می توانید یادگیری بهتری  داشته باشید.

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی جزوه دست نویس آموزشی می باشد. در این جزوه مباحث هر فصل به چند بخش تقسیم شده و  هر کدام به صورت جدا توضیح داده شده اند. در قالب مثال های حل شده هر کدام از مباحث تفهیم سازی شده است. در جزوه فیزیک یازدهم ریاضی سوالات نکته دار مشخص شده و با ذکر نکته و حل مثال از آن، مطالب روشن تر شده است. این جزوه به شیوه ای طراحی شده است که می توانید به عنوان جزوه کلاسی نیز از آن استفاده کنید.

نمونه صفحات جزوه را ببینید:

نمونه جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

با دانلود این جزوه مطالب فیزیک یازدهم را با نکته های تستی یاد می گیرید. در مرحله بعد با حل تست های بیشتر می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی را انجام بدهید.

Rate this jozve

دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

نام : جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 78

حجم کل : 17.8MB

نوع جزوه : درسنامه آموزشی

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.