جزوه فیزیک یازدهم تجربی

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه ی آموزشی عالی از فیزیک یازدهم برای شما دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. فیزیک یازدهم 3 فصل دارد و از هر کدام از این فصل ها به یک تعداد سوال طرح می شود. بنابراین ارزش فصل ها یکسان می باشد. در مجموع 9 سوال فیزیک، از سال یازدهم می باشد. مطالب فیزیک یازدهم نسبت به پایه های دیگر مفهومی تر می باشد. بنابراین با مطالعه مفهومی می توانید در این درس یادگیری خود را عمیق تر کنید. با دانلود جزوه فیزیک یازدهم تجربی که به سبک آموزش مفهومی تدوین شده است می توانید به تسلط بیشتر در این درس برسید.

جزوه فیزیک یازدهم تجربی شامل آموزش کامل در قالب درسنامه به همراه نکات تستی و آموزشی می باشد. نکات آموزشی به صورت طبقه بندی شده در رابطه با هر مبحثی در جزوه فیزیک یازدهم آورده شده است بنابراین می توانید مطالب را دسته بندی شده یاد بگیرید.  هدف از تهیه این جزوه، آموزش بهتر دانش آموزان می باشد ولی در کنار آموزش، تست های استاندارد نیز طراحی شده اند. با حل این تست ها می توانید یادگیری خود را کامل تر کنید.

شما میتوانید برای یادگیری مفهومی مطالب فیزیک یازدهم، دانلود جزوه فیزیک یازدهم تجربی را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

مشخصات جزوه فیزیک یازدهم تجربی

نام جزوه : جزوه فیزیک یازدهم تجربی

نام مولف : مهرداد پور محمد

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 114

نوع جزوه : درسنامه آموزشی

قیمت : رایگان

جزوه فیزیک یازدهم تجربی

دانلود جزوه فیزیک یازدهم تجربی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست