جزوه فیزیک دهم تجربی

در این پست از وبسایت دورخیز بهترین جزوه فیزیک دهم تجربی را برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. فیزیک دهم تقریبا 28٪ سوالات فیزیک کنکور را به خود اختصاص می دهد. برای مطالعه بهتر و کاربردی می توانید طبق بودجه بندی فیزیک دهم، مطالعه داشته باشید. تمرکز خود را روی فصل های مهم این درس زیاد کنید. از فصل های سوال خیز فیزیک دهم تجربی ، فصل 4 می باشد. بنابراین از اهمیت بعضی فصل ها غافل نشوید. با دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی و استفاده از انواع سوالات موجود در آن می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید و خود را برای کنکور 1402 آماده کنید.

جزوه فیزیک دهم تجربی یک جزوه از نوع بانک تست می باشد. در این مجموعه تعداد 727 تست همراه با پاسخنامه تشریحی آورده شده است. تست های موجود، از تست های کنکور سراسری داخل و خارج، قلمچی و گزینه دو گلچین شده است. لذا با انواع سوالات در جزوه فیزیک دهم تجربی رو به رو خواهید شد. این جزوه یکی از جزوات عالی استاد عقیل اسکندری، دبیر فیزیک منطقه 3 تهران، می باشد. استاد اسکندری در جزوه فیزیک دهم تجربی همه مطالب را پوشش داده و  برای هر مبحث تعداد زیادی تست آورده است. با حل این تست ها یادگیری شما عمیق تر می شود و خلاصه جزوه فیزیک دهم تجربی را در اختیار دارید.

با دانلود رایگان جزوه فیزیک دهم تجربی می توانید به صورت موازی با مطالعه، از تست های این جزوه استفاده کنید. همچنین در ایام نزدیک کنکور می توانید برای جمع بندی از جزوه فیزیک دهم تجربی استفاده کنید.

نمونه صفحه جزوه فیزیک دهم تجربی را در زیر برایتان قرار دادیم تا بیشتر با سبک آن آشنا شوید.نمونه صفحه جزوه فیزیک دهم تجربیدر بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی را انجام دهید.

دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی

نام : جزوه فیزیک دهم تجربی

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 270

حجم کل : 17MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه فیزک دهم تجربی
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.