جزوه فیزیک دهم تجربی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از فیزیک دهم برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. فیزیک دهم تقریبا 28٪ سوالات فیزیک کنکور را به خود اختصاص می دهد. برای مطالعه بهتر و کاربردی می توانید طبق بودجه بندی فیزیک دهم، مطالعه داشته باشید. تمرکز خود را روی فصل های مهم این درس زیاد کنید. از فصل های سوال خیز فیزیک دهم تجربی ، فصل 4 می باشد. بنابراین از اهمیت بعضی فصل ها غافل نشوید. با دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی و استفاده از انواع سوالات موجود در آن می توانید تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه فیزیک دهم تجربی یک جزوه از نوع بانک تست می باشد. در این مجموعه تعداد 727 تست همراه با پاسخنامه تشریحی آورده شده است. تست های موجود، از تست های کنکور سراسری داخل و خارج، قلمچی و گزینه دو گلچین شده است. لذا با انواع سوالات در جزوه فیزیک دهم تجربی رو به رو خواهید شد. این جزوه یکی از جزوات عالی استاد عقیل اسکندری، دبیر فیزیک منطقه 3 تهران، می باشد. استاد اسکندری در جزوه فیزیک دهم تجربی همه مطالب را پوشش داده و  برای هر مبحث تعداد زیادی تست آورده است. با حل این تست ها یادگیری شما عمیق تر می شود.

با دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی می توانید به صورت موازی با مطالعه، از تست های این جزوه استفاده کنید. همچنین در ایام نزدیک کنکور می توانید برای جمع بندی از جزوه فیزیک دهم تجربی استفاده کنید. برای دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی می توانید در بخش بعدی همین پست روی کلید دانلود کلیک کنید.

مشخصات جزوه فیزیک دهم تجربی

نام جزوه : جزوه فیزیک دهم تجربی

نام مولف : عقیل اسکندری

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 270

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه فیزک دهم تجربی

دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

دانلود جزوه عربی دهم

جزوه عربی دهم

مولف جزوه : نعمت الله مقصودی
نوع جزوه : مبحثی: ( قواعد )
مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست