جزوه فلسفه یازدهم

در این پست  از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از فلسفه یازدهم برای شما دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. جزوه فلسفه یازدهم استاد جلالی در 104 صفحه تنظیم شده است. برای راحت تر شدن شما عزیزان و این که از خواندن جزوه خسته نشوید؛ مطالب درس به صورت خلاصه دقیق ذکر شده است. این جزوه شامل همه انواع سبک سوال اعم از: تستی، تشریحی، جای خالی و  صحیح غلط می باشد. با دانلود جزوه فلسفه یازدهم شما یک منبع کامل خواهید داشت. و می توانید مطالب درس را به دفعات بیشتر تمرین کنید.

بیشتر دانش آموزان رشته انسانی نسبت به درس فلسفه نگرانی دارند و از مطالعه کامل آن امتناع می کنند. و به همین علت در کنکور درصدهایی زیر 10٪ کسب می کنند. شما با دانلود جزوه فلسفه یازدهم می توانید از کسایی باشید که در صد متفاوت دارند. چون در این جزوه شما با انواع سوال هایی که وجود دارند می توانید همه مباحث را چندین بار مطالعه و تمرین کنید. با این کار همه مباحث برای شما تفهیم سازی شده؛ و نکات مهم و پرکاربردی برایتان روشن تر می شود.

نمونه صفحه جزوه فلسسفه یازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم . با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک سوالات متنوع آن آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه فلسفه یازدهم
هدف آکادمی کنکور دورخیز موفقیت شما می باشد و لذا بهترین جزوه ها را در اختیار شما قرار می دهد. با دانلود جزوه فلسفه یازدهم می توانید یادگیری خود را تقویت کنید. در بخش بعدی همین پست با کلیک روی کلید دانلود ؛ می توانید  جزوه فلسفه یازدهم را دانلود کنید.

مشخصات جزوه فلسفه یازدهم

نام جزوه : جزوه فلسفه یازدهم

نام مولف : حیدر جلالی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 104

نوع جزوه : درسنامه، تست، آزمون تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه فلسفه یازدهم

دانلود جزوه فلسفه یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست