جزوه فلسفه یازدهم

در این پست  از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از فلسفه یازدهم برای شما دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. جزوه فلسفه یازدهم استاد جلالی در 104 صفحه تنظیم شده است. برای راحت تر شدن شما عزیزان و این که از خواندن جزوه خسته نشوید؛ مطالب درس به صورت خلاصه دقیق ذکر شده است. این جزوه شامل همه انواع سبک سوال اعم از: تستی، تشریحی، جای خالی و  صحیح غلط می باشد. با دانلود جزوه فلسفه یازدهم شما یک منبع کامل خواهید داشت. و می توانید مطالب درس را به دفعات بیشتر تمرین کنید.

بیشتر دانش آموزان رشته انسانی نسبت به درس فلسفه نگرانی دارند و از مطالعه کامل آن امتناع می کنند. و به همین علت در کنکور درصدهایی زیر 10٪ کسب می کنند. شما با دانلود جزوه فلسفه یازدهم می توانید از کسایی باشید که در صد متفاوت دارند. چون در این جزوه شما با انواع سوال هایی که وجود دارند می توانید همه مباحث را چندین بار مطالعه و تمرین کنید. با این کار همه مباحث برای شما تفهیم سازی شده؛ و نکات مهم و پرکاربردی برایتان روشن تر می شود.

نمونه صفحه جزوه فلسسفه یازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم . با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک سوالات متنوع آن آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه فلسفه یازدهم
هدف آکادمی کنکور دورخیز موفقیت شما می باشد و لذا بهترین جزوه ها را در اختیار شما قرار می دهد. با دانلود جزوه فلسفه یازدهم می توانید یادگیری خود را تقویت کنید. در بخش بعدی همین پست با کلیک روی کلید دانلود ؛ می توانید  جزوه فلسفه یازدهم را دانلود کنید.

Rate this jozve

دانلود جزوه فلسفه یازدهم

نام : جزوه فلسفه یازدهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 104

حجم کل : 13MB

نوع جزوه : درسنامه، تست، آزمون تشریحی

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه فلسفه یازدهم

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.