جزوه فلسفه یازدهم

در این پست یک جزوه عالی از فلسفه یازدهم برای شما دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. جزوه فلسفه یازدهم استاد جلالی در 104 صفحه تنظیم شده است. برای راحت تر شدن شما عزیزان و این که از خواندن جزوه خسته نشوید؛ مطالب درس به صورت خلاصه دقیق ذکر شده است. این جزوه حاوی همه انواع سبک سوال اعم از: تستی، تشریحی، جای خالی و  صحیح غلط می باشد. علاوه برطرح انواع سوال ها به همه فعالیت های کتاب در جزوه فلسفه یازدهم جواب داده شده است. با دانلود جزوه فلسفه یازدهم شما یک منبع کامل خواهید داشت. و می توانید مطالب درس را به دفعات بیشتر تمرین کنید.

بیشتر دانش آموزان رشته انسانی نسبت به درس فلسفه نگرانی دارند و از مطالعه کامل آن امتناع می کنند. و به همین علت در کنکور درصدهایی زیر 10٪ کسر می کنند. شما با دانلود جزوه فلسفه یازدهم می توانید از کسایی باشید که در صد متفاوت دارند. چون در این جزوه شما با انواع سوال هایی که وجود دارند می توانید همه مباحث را چندین بار مطالعه و تمرین کنید. با این کار همه مباحث برای شما تفهیم سازی شده؛ و نکات مهم و پرکاربردی برایتان روشن تر می شود.

هدف آکادمی کنکور دورخیز موفقیت شما می باشد و لذا بهترین جزوه ها را در اختیار شما قرار می دهد. با دانلود جزوه فلسفه یازدهم می توانید یادگیری خود را تقویت کنید. در بخش بعدی همین پست با کلیک روی کلید دانلود می توانید دانلود جزوه فلسفه یازدهم را انجام دهید.

مشخصات جزوه فلسفه یازدهم

نام جزوه : جزوه فلسفه یازدهم

نام مولف : حیدر جلالی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 104

نوع جزوه : درسنامه، تست، آزمون تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه فلسفه یازدهم

دانلود جزوه فلسفه یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close