جزوه فارسی دوازدهم

در این پست یک جزوه عالی آموزشی  از فارسی دوازدهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. سبک سوال های ادبیات در کنکور همیشه به یک شکل بوده و می باشد. برای کسب در صد بهتر باید به همه موضاعات آن مسلط باشید. اول از همه یادگیری مطالب کتاب باید در اولویت باشد. در مرحله بعدی با حل تست های آموزشی و مکمل می توانید به تسلط بیشتر در این درس برسید. نکته مهم دیگر این است که؛ یک جمع بندی خوب داشته باشید . که مطالب سازمان یافته تر باشد. با دانلود جزوه فارسی دوازدهم می توانید به مطالب پایه ای کتاب مسلط باشد.

در جزوه فارسی دوازدهم هدف آموزش بهتر شما می باشد. لذا در این جزوه تمامی دروس به طور کامل از همه بعد بررسی شده اند. قلمرو زبانی، قلمرو ادبی و قلمرو فکری برای هر بیت به صورت کامل بیان شده است. در قلمرو فکری علاوه بر معنی روان هر بیت، چند شعر دیگر تحت عنوان قرابت معنایی برای آن بیت آورده شده است. در جزوه فارسی دوازدهم علاوه بر آموزش عالی، پاسخ تمامی تمرین های درس ذکر شده است؛ بنابراین می توانید به همه مطالب مورد نیاز در این جزوه دست یابید و تمرکز خود را حفظ کنید.

برای آشنایی بیشتر با سبک جزوه فارسی دوازدهم می توانید نمونه صفحه جزوه فارسی دوازدهم را در زیر مشاهده کنید.
نمونه صفحه جزوه فارسی دوازدهم

چون تمرکز جزوه فارسی دوازدهم روی آموزش شما می باشد؛ با دانلود جزوه فارسی دوازدهم به بهترین شکل می توانید این درس را یاد گرفته ؛ و به تسلط بیشتر و بهتر در این درس برسید. آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. یکی از این جزوات، جزوه فارسی دوازدهم می باشد که شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه فارسی دوازدهم را انجام دهید.

مشخصات جزوه فارسی دوازدهم

نام جزوه : جزوه فارسی دوازدهم

نام مولف : محمد صادقی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 119

نوع جزوه : درسنامه

قیمت : رایگان

جزوه فارسی دوازدهم

دانلود جزوه فارسی دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست