جزوه فارسی دهم

دراین پست از وبسایت دورخیز جزوه فارسی دهم را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. ادبیات فارسی از چندین زیر مجموعه تشکیل شده است که شما باید به همه آن ها مسلط باشید. این زیرمجموعه ها شامل، آرایه های ادبی، قرابت، املا، لغات و تاریخ ادبیات می باشد. شما باید به همه این موارد مسلط باشید. و مفاهیم اولیه را به خوبی یاد بگیرید. مبحث آرایه ها در بیشتر مواقع یکی از چالش های دانش آموزان می باشد. اگر شما همراه با متن درس همه بیت ها را به خوبی بررسی کنید و در خود متن درس آرایه ها را آنالیز کنید مفاهیم اولیه برای شما روشن تر می شود. همچنین برای یادگیری قرابت بهتر است که مفاهیم کتاب را به خوبی یاد بگیرید.

جزوه فارسی دهم یک جزوه کامل و تکمیل می باشد که درس به درس همه مطالب را آنالیز کرده است. بیت هایی که در کتاب آمده است در جزوه فارسی دهم از نظر قلمرو زبانی، قلمرو ادبی، قلمرو فکری، لغات و معنی بررسی شده است.علاوه بر آنالیز کامل ابیات کتاب، در این جزوه پاسخ همه تمرین های درس گرد آوری شده است.

در زیر ؛ نمونه صفحه جزوه فارسی دهم را برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.

شما با دانلود جزوه فارسی دهم می توانید تمامی مفاهیم و مطالب کتاب را بررسی کنید. چون تمامی مطالب هر بیت جداگانه تفهیم سازی شده است. و با یک جزوه جامع همه مطالب را یک جا یاد بگیرید و  یادگیری خود را تقویت کنید.  دانلود جزوه فارسی دهم را در بخش بعدی همین پست می توانید انجام دهید.

2.2/5 - (5 امتیاز)

دانلود جزوه فارسی دهم

نام : جزوه فارسی دهم

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 119

حجم کل : 7.31MB

نوع جزوه : درسنامه

قیمت : 9 هزار تومان

جزوه فارسی دهم انسانی

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.