جزوه عروض و قافیه

در این پست از وبسایت دور خیز جزوه عروض و قافیه را برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. با دانلود جزوه عروض و قافیه می توانید به همه مطالب عروض و قافیه کنکور فقط در 45 صفحه دست یابید. جزوه عروض و قافیه استاد بیژنی شامل درسنامه، تست و تمرین می باشد. بعد از مطالعه مباحث با حل تمرین های مرتبط می توانید یادگیری خود را عمیق تر کنید.
جزوات پیشنهادی :

جزوه جامعه شناسی دوازدهم

جزوه جامعه شناسی دوازدهم

عروض و قافیه از مباحث ادبیات تخصصی در کنکور می باشد. تقریبا 7 سوال مستقیم و غیر مستقیم از آن مطرح می شود. بنابراین مبحث عروض و قافیه را جدی بگیرید؛ چون خیلی مهم می باشد. خوشبختانه حجم جزوه عروض و قافیه زیاد نیست. و شما به راحتی میتوانید بدون خستگی از مطالب استفاده بکنید. با مطالعه جزوه عروض و قافیه تقریبا 23٪ مطالب ادبیات تخصصی دستتان می آید. برای یادگیری بهتر عروض و قافیه باید با مثال ها و تمرین های بیشتری آشنا باشید؛ جزوه عروض و قافیه استاد بیژنی این نیاز شما دانش آموزان عزیز را در نظر گرفته است.

جزوه پیشنهادی :

جزوه عربی دوازدهم انسانی

نمونه صفحه جزوه عروض و قافیه را در زیر برای شما آماده کرده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه عروض و قافیه بیشتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه عروض و قافیه
جزوه عروض و قافیه کاملا به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.  شما در ادامه همین پست می توانید با کیلیک روی دکمه دانلود، جزوه عروض و قافیه را دانلود کنید.

مشخصات جزوه عروض و قافیه

نام جزوه : جزوه عروض و قافیه

نام مولف : غلام رضا بیژنی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم، یازدهم و دوازدهم

تعداد صفحه : 45

نوع جزوه : درسنامه

قیمت : رایگان

جزوه عروض و قافیه

دانلود جزوه عروض و قافیه

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست