جزوه عروض و قافیه

در این پست یک جزوه جامع و جذاب برای شما آماده کرده ایم. در همین پست از وبسایت دور خیز دانلود جزوه عروض و قافیه را برای شما خواهیم داشت. با دانلود جزوه عروض و قافیه می توانید به همه مطالب عروض و قافیه کنکور فقط در 45 صفحه دست یابید. جزوه عروض و قافیه استاد بیژنی شامل درسنامه، تست و تمرین می باشد. بعد از مطالعه مباحث با حل تمرین های مرتبط می توانید یادگیری خود را عمیق تر کنید.

عروض و قافیه از مباحث ادبیات تخصصی در کنکور می باشد. تقریبا 7 سوال مستقیم و غیر مستقیم از آن مطرح می شود. بنابراین عروض و قافیه را جدی بگیرید؛ چون خیلی مهم می باشد. خوشبختانه حجم جزوه عروض و قافیه زیاد نیست. و شما به راحتی میتوانید بدون خستگی از مطالب استفاده بکنید. با مطالعه جزوه عروض و قافیه تقریبا 23٪ مطالب ادبیات تخصصی دستتان می آید. برای یادگیری بهتر عروض و قافیه باید با مثال ها و تمرین های بیشتری آشنا باشید؛ جزوه عروض و قافیه استاد بیژنی این نیاز شما دانش آموزان عزیز را در نظر گرفته است. لذا با دانلود جزوه عروض و قافیه می توانید به مطالب شیرین و جذاب جزوه دست یابید.

بچه ها جزوه عروض و قافیه کاملا به صورت رایگان در اختیار شما می باشد. شما در ادامه همین پست می توانید با کیلیک روی دکمه دانلود، جزوه عروض و قافیه را دانلود کنید.

مشخصات جزوه عروض و قافیه

نام جزوه : جزوه عروض و قافیه

نام مولف : غلام رضا بیژنی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : دهم، یازدهم و دوازدهم

تعداد صفحه : 45

نوع جزوه : درسنامه

قیمت : رایگان

جزوه عروض و قافیه

دانلود جزوه عروض و قافیه

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره هوشمند کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست

close-link