جزوه عربی یازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه عالی از عربی یازدهم برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. عربی برای همه ی گروه های آزمایشی ضریب 2 دارد. درس عربی هرچند نسبت به درس های دیگر ضریب کمتری دارد اما به علت ضعف عمومی داوطلبان ، هر نمره آن به مقدار بیشتری نمره تراز شما را افزایش می دهد. بنابراین باید این درس را خیلی جدی بگیرید. بیشتر دانش آموزان بر همه قواعد و مطالب عربی مسلط هستند ولی درصد خوبی در آزمون ها کسب نمیکنند. چیزی که درصد های شما را از درصد دیگران  متمایز میکند حل تست های بیشتر و پیدا کردن قلق تست زنی می باشد. با دانلود جزوه عربی یازدهم می توانید تست های بیشتری کار کنید.

جزوه عربی یازدهم در ابتدا لغات و تست های مربوط به آن را آورده است. در بخش بعدی قواعد را همراه با نکات تکمیلی و مثال های مرتبط در قالب درسنامه ذکر کرده است. همچنین تست های مربوط به قواعد بعد از هر مبحث به صورت جدا طرح شده اند. این جداسازی مباحث و تست های آن با هدف افزایش یادگیری شما طراحی شده است.  جزوه عربی یازدهم می تواند منبع خوبی برای افزایش تسلط شما در درس عربی باشد. با دانلود جزوه عربی یازدهم و حل تست های مبحثی می توانید مطالب را سازمان یافته تر یاد بگیرید.

دانلود جزوه عربی یازدهم به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه عربی یازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه عربی یازدهم

نام جزوه : جزوه عربی یازدهم

نام مولف : هادی پولادی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 84

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه عربی یازدهم

دانلود جزوه عربی یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست

close-link