جزوه شیمی یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از شیمی یازدهم، مناسب دوران جمع بندی برای شما دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. دوران جمع بندی یکی از دوران  مهم و سرنوشت ساز برای داوطلبان کنکور می باشد. لذا باید از منابع مناسب جمع بندی استفاده کنید که بتوانید مطالب فشرده را در زمان کمتر  به بهترین شکل مرور کنید. درس شیمی از درس های مهم کنکور می باشد بنابراین نقش جمع بندی کامل در این درس پر رنگ تر می باشد. با دانلود جزوه شیمی یازدهم می توانید مطالب خط به خط کتاب را همراه با نکته های آن جمع بندی کنید.

جزوه شیمی یازدهم یک جزوه جمع بندی درسنامه محور می باشد که نکات مهم و خط به خط کتاب را آورده است. در این جزوه مطالب طبقه بندی شده است که دسترسی شما را آسان تر می کند. شما با دانلود جزوه شیمی یازدهم می توانید این درس را به صورت کامل در کمترین زمان دوره کنید و به یک ثبات ذهنی برسید. با این کار تمامی مطالب برای شما تفهیم سازی شده و نگرانی نخواهید داشت.

اگر نگران دوران جمع بندی هستید جزوه شیمی یازدهم را برای شما پیشنهاد میکنیم. با دانلود جزوه شیمی یازدهم می توانید نقاط صعف و قوت خود را پیدا کنید و نزدیک کنکور تسلط خود را در این درس افزایش بدهید. در مرحله بعد با حل تست های سراسری یک ارزیابی جامع از خودتان داشته باشید. برای دانلود جزوه شیمی یازدهم دربخش بعدی همین پست می توانید روی کلید دانلود کلیک کنید.

مشخصات جزوه شیمی یازدهم

نام جزوه : جزوه شیمی یازدهم

نام مولف : زوار موسوی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 48

نوع جزوه : خلاصه درس

قیمت : رایگان

جزوه شیمی یازدهم

دانلود جزوه شیمی یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close