جزوه زیست جانوری کنکور

در این پست یک جزوه عالی از بخش جانوری زیست کنکور برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. برای مطالعه بهتر و نتیجه بخش ؛ بهتر است بعد از مطالعه تمامی پایه ها، زیست را به صورت ترکیبی و مبحثی مطالعه کنید. شما می توانید بخش جانوری ، گیاهی و بخش های مربوط به بدن انسان را برای خود جدا کنید. جمع بندی به این شیوه مطالب را در ذهن شما سازماندهی می کند. در این راستا بهتر است از جزوات نکته دار استفاده کنید. نه صرفا جزواتی که متن درس را پیاده می کنند. شما می توانید با دانلود جزوه زیست جانوری کنکور این مبحث را جمع بندی کنید.

جزوه زیست جانوری کنکور شامل نکته و تست می باشد. تست ها برای آماده سازی ذهن شما در ابتدای جزوه آورده شده است. این تست ها شما را به چالش می کشاند. این جزوه یکی از بهترین جزوه های دکتر عمارلو می باشد. در این جزوه بخش جانوری کنکور یک جا جمع شده است. به این صورت نیست که مطالب هر پایه جدا آورده شده باشد؛ بلکه مطالب مرتبط بهم در هر پایه به صورت ترکیبی باهم دیگر آورده شده است.

برای کیفیت دهی به شیوه مطالعه خود در درس زیست شناسی سعی کنید مطالب ترکیبی بیشتری مطالعه کنید. برای خود سوال طرح کنید و نکات ترکیبی را در کنار آن مبحث یادداشت کنید. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه زیست جانوری کنکور را انجام بدهید.

مشخصات جزوه زیست جانوری کنکور

نام جزوه : جزوه زیست جانوری کنکور

نام مولف : عمارلو

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 46

نوع جزوه : نکته و تست

قیمت : رایگان

جزوه زیست جانوری کنکور

دانلود جزوه زیست جانوری کنکور

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست