جزوه زبان فارسی کنکور

در این پست یک جزوه جذاب از زبان فارسی و آرایه های کنکور برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. بیشتر دانش آموزان از مطالعه زبان فارسی امتناع می کنند در حالی که یکسری سوالات مشخصی وجود دارد که شما با تمرکز روی این مباحث می توانید حداقل به نصف سوالات زبان فارسی پاسخ بدهید. آرایه ها نیز یکی از چالش های بیشتر دانش آموزان می باشد. به جای این که بخواهید این مطالب را مطالعه نکنید تست های بیشتری در این زمینه حل کنید. با این کار با انواع سوالات روبه رو خواهید شد. برای افزایش تسلط خود در مباحث زبان فارسی و آرایه ها می توانید دانلود جزوه زبان فارسی کنکور و جزوه آرایه های ادبی کنکور را انجام بدهید.

جزوه زبان فارسی و آرایه های ادبی بانک تست می باشد. در این جزوه تعداد 200 تست گلچین شده از آزمون های آزمایشی و سراسری آورده شده است. در جزوه زبان فارسی کنکور و آرایه های ادبی کنکور مباحث زبان فارسی و آرایه ها باهم آورده شده است. در انتهای جزوه پاسخ تشریحی به صورت کامل بررسی شده است. سعی کنید حتما پاسخ های خود را با توجه به پاسخنامه تحلیل کنید. نکات ضعف خود را مشخص کنید. در این جزوه مباحث زبان فارسی به صورت ترکیبی بیان شده است لذا برای دوران جمع بندی می توانید از آن استفاده کنید.

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما فراهم می آورد. به صورت رایگان می توانید از آنها استفاده بهینه ببرید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه زبان فارسی کنکور و آرایه های ادبی کنکور را انجام بدهید.

مشخصات جزوه زبان فارسی کنکور

نام جزوه : جزوه زبان فارسی کنکور

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 77

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

دانلود جزوه زبان فارسی کنکور

دانلود جزوه زبان فارسی کنکور

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست