جزوه زبان دهم

در پست زیر یک جزوه عالی برای همه رشته ها آماده کرده ایم. در این پست از وبسایت دورخیز دانلود جزوه زبان دهم را برای شما خواهیم داشت. درس زبان نیاز به یادگیری دقیق لغات و گرامر می باشد. در جزوه زبان دهم تمامی لغات کتاب به صورت جمع بندی برای شما آورده شده است. همچنین گرامر هر درس همراه با 20 تست آموزشی برای یادگیری بهتر شما در جزوه زبان دهم گرد آوری شده است. در آخر جزوه نیز 100 تست جامع گرامری و 360 تست واژگان از 4 درس زبان دهم مطرح شده است.

هر ساله تقریبا 8 سوال مستقیم از لغات و 4 سوال مستقیم از گرامر در کنکور طرح می شود. علاوه بر سوال های مستقیم، در بخش کلوز تست نیز بعضا شاهد سوال های گرامری هستیم. بنابراین با یادگیری دقیق لغات و گرامر حداقل به 50٪ سوال ها می توانید جواب بدهید. با دانلود جزوه زبان دهم و حل تست های موجود در آن می توانید سطح لغات و گرامر خود را تقویت کنید. دانش آمورانی که قصد شرکت در کنکور منحصرا زبان را دارند نیز نگران نباشند. در جزوه زبان دهم به نکات لازم برای کنکور منحصرا زبان توجه شده است.

نمونه جزوه زبان دهم را ببینید.

نمونه جزوه زبان دهم

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما آماده می کند. شما فقط کافی است که روی درس ها تمرکز کنید و نگران جزوه های درسی نباشید. جزوه زبان دهم را می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود کنید.

3.3/5 - (13 امتیاز)

دانلود جزوه زبان دهم

نام : جزوه زبان دهم

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 108

حجم کل : 3.5MB

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : 9 هزار تومان

download jozveh omoomi dahom 01 01

با خرید این فایل، پکیج شروع انفجاری کنکور به ارزش 59 هزار تومان را رایگان دانلود کنید!

1- سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
2- بدون رمز پویا و فقط با رمز دوم هم می توانید خرید کنید.
3- مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
4- پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود.
5- در صورت بروز مشکل به واتساپ پشتیبانی پیام ارسال کنید.

پکیج شروع انفجاری

همراه با هدیه ویژه رایگان ! با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.