جزوه زبان دهم

در پست زیر یک جزوه عالی برای همه رشته ها آماده کرده ایم. در این پست از وبسایت دورخیز دانلود جزوه زبان دهم را برای شما خواهیم داشت. درس زبان نیاز به یادگیری دقیق لغات و گرامر می باشد. در جزوه زبان دهم تمامی لغات کتاب به صورت جمع بندی برای شما آورده شده است. همچنین گرامر هر درس همراه با 20 تست آموزشی برای یادگیری بهتر شما در جزوه زبان دهم گرد آوری شده است. در آخر جزوه نیز 100 تست جامع گرامری و 360 تست واژگان از 4 درس زبان دهم مطرح شده است.

هر ساله تقریبا 8 سوال مستقیم از لغات و 4 سوال مستقیم از گرامر در کنکور طرح می شود. علاوه بر سوال های مستقیم، در بخش کلوز تست نیز بعضا شاهد سوال های گرامری هستیم. بنابراین با یادگیری دقیق لغات و گرامر حداقل به 50٪ سوال ها می توانید جواب بدهید. با دانلود جزوه زبان دهم و حل تست های موجود در آن می توانید سطح لغات و گرامر خود را تقویت کنید. دانش آمورانی که قصد شرکت در کنکور منحصرا زبان را دارند نیز نگران نباشند. در جزوه زبان دهم به نکات لازم برای کنکور منحصرا زبان توجه شده است.

آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما آماده می کند. شما فقط کافی است که روی درس ها تمرکز کنید و نگران جزوه های درسی نباشید. جزوه زبان دهم را می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود کنید.

مشخصات جزوه زبان دهم

نام جزوه : جزوه زبان دهم

نام مولف : جلال احمدی

رشته تحصیلی : همه رشته ها

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 108

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

download jozveh omoomi dahom 01 01

دانلود جزوه زبان دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست