جزوه ریاضی گسسته دوازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از ریاضی گسسته برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. سوالات مربوط به ریاضیات کنکور شامل سوالاتی از چندین درس می باشد. یکی از این درس ها ریاضی گسسته می باشد که از 50  سوال ریاضی 8 سوال را به خود اختصاص می دهد. این در حالی است که ریاضی گسسته از سه مبحث تشکیل شده است. 8 سوال از 3 مبحث به معنی اهمیت زیاد آن درس می باشد. بنابراین شما نیاز به یک منبع مناسب دارید. جزوه ریاضی گسسته دوازدهم با هدف افزایش تسلط شما در این درس تهیه شده است. با دانلود جزوه ریاضی گسسته دوازدهم می توانید مهارت خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه پیشنهادی : دانلود جزوه ریاضی گسسته 

جزوه ریاضی گسسته به سبک نکته و تست طراحی شده است که شامل 100 نکته و 100 تست می باشد. هر نکته یک تست مربوط به خود را دارد. شما با مطالعه نکات و همزمان حل تست مربوط به آن می توانید یادگیری خود را تکمیل کنید. 100 نکته ذکر شده در جزوه ریاضی گسسته همچنین مطالب مهم و کلیدی ریاضی گسسته را برای شما جمع بندی کرده است.

نمونه صفحه جزوه ریاضی گسسته دوازدهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه ریاضی گسسته دوازدهم
با دانلود جزوه ریاضی گسسته می توانید مطالب را جمع بندی کرده و بخش های مهم را به صورت طبقه بندی شده در اختیار داشته باشید. شما در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه ریاضی گسسته را انجام بدهید.

Rate this jozve

دانلود جزوه ریاضی گسسته دوازدهم

نام : جزوه ریاضی گسسته دوازدهم

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 32

حجم کل : 3.41MB

نوع جزوه : نکته و تست

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی گسسته
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف
جزوه‌های مشابه و پیشنهادی
تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور
کتاب‌های پرفروش

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.