جزوه ریاضی و آمار یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه کامل ریاضی یازدهم انسانی برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. ریاضی یازدهم از 3 فصل تشکیل شده است. فصل های اول و سوم از فصل های آسان ریاضی یازدهم می باشد و فصل سوم ، تابع ، از فصل های مهم می باشد. این فصل همچنین درس پایه برای تابع سال دوازدهم می باشد. بنابریان این فصل را باید خیلی جدی بگیرید. از 20 سوال ریاضی کنکور 6 سوال به سال یازدهم اختصاص یافته است که 3 سوال مربوط به تابع می باشد. در صورتی که می خواهید فصلی را حذف کنید به هیچ عنوان فصل تابع را انتخاب نکنید. شما با دانلود جزوه ریاضی و آمار یازدهم می توانید مطالب را به خوبی یاد بگیرید و تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه ریاضی یازدهم انسانی یک جزوه آموزشی شامل درسنامه ریاضی یازدهم انسانی می باشد. در این جزوه مطالب در قالب مثال توضیح داده شده است و در ادامه ، تعدادی تمرین در خصوص مطالب آورده شده است. برای جمع بندی مطالب تعدادی تست برای هر فصل  به صورت جدا در جزوه خلاصه ریاضی یازدهم انسانی طراحی شده است. مطالب به صورتی ذکر شده اند که زیادی گویی صورت نگرفته بنابراین شما از مطالعه جزوه دست نویس ریاضی یازدهم انسانی خسته نمی شوید.

نمونه صفحه جزوه ریاضی و آمار یازدهم در زیر برای ما آماده شده است. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه ریاضی و آمار یازدهم
ریاضی انسانی از درس هایی می باشد که تاثیر خیلی زیادی در تراز و رتبه کنکور شما می گذارد لذا آن را جدی بگیرید و با تمرین کافی در این درس درصد خوبی کسب کنید. شما می توانید برای تسلط بیشتر در این درس دانلود جزوه ریاضی و آمار یازدهم را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

دانلود جزوه ریاضی و آمار یازدهم

نام : جزوه ریاضی و آمار یازدهم

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 58

حجم کل : 11.4MB

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : 9 هزار تومان

دانلود جزوه ریاضی و آمار یازدهم

نکات مهم خرید جزوه
  1. سایت دورخیز دارای گواهینامه اینماد و درگاه پرداخت امن است.
  2. مبلغ پرداختی صرفاً هزینه نگهداری فایل روی سرور است نه قیمت فایل.
  3. پس از پرداخت لینک دانلود همینجا نمایش داده می‌شود و برایتان پیامک می‌شود.
  4. در صورت بروز مشکل به تلگرام پشتیبانی پیام ارسال کنید.
همراه با هدیه ویژه رایگان !

با خرید این فایل از سایت دورخیز پکیج ((شروع انفجاری کنکور)) به ارزش 59 هزار تومان را هم رایگان دانلود کنید!
این پکیج شامل یک فیلم مشاوره‌ای 60 دقیقه‌ای است که با استفاده از آن برای شروع انفجاری کنکور آماده می‌شوید. در این فیلم یاد می‌گیرید که چطور باید شروع کنید تا قوی، سریع و متحول کننده باشد.

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.