جزوه ریاضی و آمار یازدهم

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه آموزشی از ریاضی یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. ریاضی یازدهم از 3 فصل تشکیل شده است. فصل های اول و سوم از فصل های آسان ریاضی یازدهم می باشد و فصل سوم ، تابع ، از فصل های مهم می باشد. این فصل همچنین درس پایه برای تابع سال دوازدهم می باشد. بنابریان این فصل را باید خیلی جدی بگیرید. از 20 سوال ریاضی کنکور 6 سوال به سال یازدهم اختصاص یافته است که 3 سوال مربوط به تابع می باشد. در صورتی که می خواهید فصلی را حذف کنید به هیچ عنوان فصل تابع را انتخاب نکنید. شما با دانلود جزوه ریاضی و آمار یازدهم می توانید مطالب را به خوبی یاد بگیرید و تسلط خود را در این درس افزایش بدهید.

جزوه ریاضی و آمار یازدهم یک جزوه آموزشی می باشد. در این جزوه مطالب در قالب مثال توضیح داده شده است و در ادامه ، تعدادی تمرین در خصوص مطالب آورده شده است. برای جمع بندی مطالب تعدادی تست برای هر فصل  به صورت جدا در جزوه ریاضی و آمار یازدهم طراحی شده است. مطالب به صورتی ذکر شده اند که زیادی گویی صورت نگرفته بنابراین شما از مطالعه جزوه ریاضی و آمار یازدهم خسته نمی شوید.

نمونه صفحه جزوه ریاضی و آمار یازدهم در زیر برای ما آماده شده است. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه ریاضی و آمار یازدهم
ریاضی انسانی از درس هایی می باشد که تاثیر خیلی زیادی در تراز و رتبه کنکور شما می گذارد لذا آن را جدی بگیرید و با تمرین کافی در این درس درصد خوبی کسب کنید. شما می توانید برای تسلط بیشتر در این درس دانلود جزوه ریاضی و آمار یازدهم را در بخش بعدی همین پست انجام بدهید.

مشخصات جزوه ریاضی و آمار یازدهم

نام جزوه : جزوه ریاضی و آمار یازدهم

نام مولف : ناشناس

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 58

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی و آمار یازدهم

دانلود جزوه ریاضی و آمار یازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست