جزوه ریاضی دهم تجربی

در این پست یک جزوه عالی بانک تست برای شما دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. در پست زیر از وبسایت دورخیز دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی را خواهیم داشت. جزوه ریاضی دهم تجربی یک جزوه بسیار عالی برای دوران جمع بندی می باشد. در این جزوه در مجموع 270 تا تست طرح شده است. که از هر مبحث 30 تا سوال موجود می باشد. چون از هر بحثی جدا سوال طرح شده است؛  شما میتوانید علاوه بر دوران جمع بندی نزدیک کنکور ،برای جمع بندی فصل هایی که طبق برنامه خوانده اید؛ نیز از آن استفاده کنید. در انتهای جزوه ریاضی دهم تجربی می توانید از پاسخ تشریحی آن استفاده کنید.

خیلی از دانش آموزان در زمان جمع بندی سر در گم می شوند؛ که از چه منبعی استفاده کنم؟ یا از هر مبحث چه تعداد تست کار کنم؟ برای این که نزدیک کنکور حتی یک هفته مانده به کنکور دچار چنین سردرگمی نشوید، دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی را برای شما پیشنهاد می کنیم. شما بدون داشتن منبع خوب برای جمع بندی نمی توانید مطالب را در ذهن خود سازمان بندی کنید. آکادمی کنکور دورخیز این نیاز شما را در نظر گرفته و جزوه ریاضی دهم تجربی را برای شما آماده کرده است.

ریاضی دهم در کل درس پایه ای است. لذا باید آن را خوب یاد بگیرید که در سال یازدهم و دوازهم دچار مشکل نشوید. در صورت یادگیری خوب می توانید به بحث های ترکیبی به راحتی جواب بدهید. برای این که یادگیری خود را تقویت کنید و از مطالبی که خوانده اید نتیجه ی خوب بگیرید؛ جزوه ریاضی دهم تجربی گزینه ی خوبی برای شما میتواند باشد.

در ادامه همین پست میتوانید دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه ریاضی دهم تجربی

نام جزوه : جزوه ریاضی دهم تجربی

نام مولف : مجتبی دادبام

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 122

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی دهم تجربی

دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

مشاوره-هوشمند-کنکور

جزوه های مشابه

مقالات سایت

فهرست
میدونی چند درصد برای کنکور آمادگی داری؟

کافیه در این آزمون مشاوره شرکت کنی تا متوجه بشی!

Close