جزوه ریاضی دهم تجربی

در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی بانک تست از ریاضی دهم تجربی برای شما دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. جزوه ریاضی دهم تجربی یک جزوه بسیار عالی برای دوران جمع بندی می باشد. در این جزوه در مجموع 270 تا تست طرح شده است. که از هر مبحث 30 تا سوال موجود می باشد. چون از هر بحثی جدا سوال طرح شده است؛  شما میتوانید علاوه بر دوران جمع بندی نزدیک کنکور ،برای جمع بندی فصل هایی که طبق برنامه خوانده اید؛ نیز از آن استفاده کنید. در انتهای جزوه ریاضی دهم تجربی می توانید از پاسخ تشریحی آن استفاده کنید.

خیلی از دانش آموزان در زمان جمع بندی سر در گم می شوند؛ که از چه منبعی استفاده کنم؟ یا از هر مبحث چه تعداد تست کار کنم؟ برای این که نزدیک کنکور حتی یک هفته مانده به کنکور دچار چنین سردرگمی نشوید، دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی را برای شما پیشنهاد می کنیم. شما بدون داشتن منبع خوب برای جمع بندی نمی توانید مطالب را در ذهن خود سازمان بندی کنید. آکادمی کنکور دورخیز این نیاز شما را در نظر گرفته و جزوه ریاضی دهم تجربی را برای شما آماده کرده است.

برای آشنایی بیشتر با محتوا و سبک جزوه در زیر ؛ نمونه صفحه جزوه ریاضی دهم تجربی را می توانید مشاهده کنید.
نمونه صفحه جزوه ریاضی دهم تجربی

ریاضی دهم در کل درس پایه ای است. لذا باید آن را خوب یاد بگیرید که در سال یازدهم و دوازهم دچار مشکل نشوید. در صورت یادگیری خوب می توانید به بحث های ترکیبی به راحتی جواب بدهید. برای این که یادگیری خود را تقویت کنید و از مطالبی که خوانده اید نتیجه ی خوب بگیرید؛ جزوه ریاضی دهم تجربی گزینه ی خوبی برای شما میتواند باشد.

در ادامه همین پست میتوانید دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی را انجام بدهید.

دانلود جزوه ریاضی دهم تجربی

نام : جزوه ریاضی دهم تجربی

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 122

حجم کل : 12MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی دهم تجربی
خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

کتاب‌های پرفروش

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.