جزوه ریاضی تجربی جامع

در این پست یک جزوه عالی از ریاضی تجربی برای دانش آموزان تجربی آماده کرده ایم. بیشتر دانش آموزان در ایام نزدیک کنکور دغدغه جمع بندی دروس را دارند. شما باید با یک برنامه ریزی مناسب در این ایام بتوانید جمع بندی مناسب داشته باشید. بنابراین داشتن منابع جمع بندی از اولویت های شما می باشد. برای جمع بندی مباحث ریاضی کنکور تجربی می توانید دانلود جزوه ریاضی تجربی جامع را انجام دهید.

جزوه ریاضی تجربی یک جزوه جامع تستی از ریاضی کنکور تجربی  می باشد. تست ها به صورت درس به درس هر پایه آورده نشده اند بلکه به صورت مبحثی طرح شده اند. طبقه بندی به این شیوه مباحث مر تبط هر پایه را یک جا جمع آوری کرده است. اگر در مباحثی مشکل دارید می توانید روی تست های آن مبحث تمرکز بیشتری داشته باشید. در جزوه ریاضی کنکور تجربی پاسخنامه تشریحی هر مبحث در ادامه سوالات آن مبحث آورده شده اند. به راحتی می توانید به پاسخ های هر بخش دسترسی داشته باشید. با دانلود این جزوه جمع بندی ریاضی کنکور را در اختیار دارید.

نمونه جزوه را در زیر ببینید.

نمونه جزوه ریاضی تجربی جامع

از این جزوه برای جمع بندی کل ریاضی تجربی و همچنین برای تسلط بیشتر روی مباحث مختلف ریاضی می توانید استفاده کنید. در بخش بعدی همین پست می توانید دانلود جزوه ریاضی تجربی جامع را انجام بدهید.

دانلود جزوه ریاضی تجربی جامع

نام : جزوه ریاضی تجربی جامع

رشته تحصیلی : تجربی

پایه تحصیلی : جامع کنکوری

تعداد صفحه : 323

حجم کل : 7MB

نوع جزوه : بانک تست

قیمت : رایگان

جزوه ریاضی تجربی جامع

جزوه‌های مشابه و پیشنهادی

نظرات شما درباره این جزوه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

نرم افزار های مورد نیاز

نرم‌افزارهای موردنیاز برای چاپ و خواندن جزو‌ه‌ها را از اینجا دانلود کنید.