جزوه روانشناسی یازدهم انسانی

در این پست از وبسایت دورخیز جزوه روانشناسی یازدهم انسانی را برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. روانشناسی از دورس اختصاصی سال یازدهم می باشد و تک کتابی است. 8 درس دارد و در کنکور تعداد 20 سوال از این 8 درس طرح می شود. بنابراین شما به راحتی می توانید آن را کامل مطالعه کنید و درصد خوبی از این درس کسب کنید. از درس های مهم روانشناسی 3 درس اول می باشند. تمرکز روی کتاب درسی و پاسخ به تمرین ها و  پرسش های متن کتاب می تواند خیلی کمک کننده باشد.

جزوه روانشناسی یک جزوه از نوع بانک سوال تشریحی می باشد. این جزوه  به بررسی سوالات هر فصل به صورت جدا پرداخته است. پاسخ تشریحی همه سوالات نیز در زیر آن برای شما آورده شده است. با مطالعه کتاب درسی و حل و تمرین این سوالات یادگیری شما عمیق تر می شود و تسلط بیشتری پیدا می کنید. شما با بررسی سوالات هر فصل همچنین می توانید این درس را جمع بندی کنید. جزوه روانشناسی در 24 صفحه تنظیم شده است. حجم جزوه شما را خسته نمیکند.

در زیر, نمونه صفحه جزوه روانشناسی یازدهم انسانی را برای شما قرار داده ایم. با دقت و مشاهده این نمونه صفحه می توانید با جزئیات جزوه بهتر آشنا بشوید.نمونه صفحه جزوه روانشناسی یازدهم انسانی
جزوه روانشناسی با توجه به نیاز شما و برای دسترسی به سوالات مهم هر درس تنظیم و توسط آکادمی کنکور دورخیز برای شما فراهم آورده شده است. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه روانشناسی یازدهم انسانی را انجام بدهید.

مشخصات جزوه روانشناسی یازدهم انسانی

نام جزوه : جزوه روانشناسی یازدهم انسانی

نام مولف : حمید رحیمی

رشته تحصیلی : انسانی

پایه تحصیلی : یازدهم

تعداد صفحه : 24

نوع جزوه : بانک سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه روانشناسی

دانلود جزوه روانشناسی یازدهم انسانی

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست