جزوه دین و زندگی دهم

در این پست از وبسایت دورخیز جزوه دین و زندگی دهم را برای دانش آموزان تجربی و ریاضی آماده کرده ایم. دین و زندگی دهم یک سوم سوال های کنکور را تشکیل می دهد. و نسبت به پایه های یازدهم و دوازدهم مطالب سبک تری دارد. شما با داشتن یک منبع خوب می توانید در کنکور درصد عالی کسب کنید. دین و زندگی شامل همه نوع سوال مفهومی، حفظی، ترکیبی و آیات می باشد. بنابراین باید روی همه مطالب تمرکز کنید. با دانلود جزوه دین و زندگی دهم می توانید به همه موارد ذکر شده دست یابید.

جزوه دین و زندگی دهم مطالب هر درس را به صورت خلاصه دقیق برای شما آورده است. طوری که هیچ مبحثی را از دست نمی دهید. همچنین مطالعه درس شما را خسته نمی کند. در جزوه دین و زندگی دهم بعد از درسنامه یکسری تست طراحی شده است؛ که بعد از مطالعه می توانید سراغ تست بروید.  برای  بعضی تست ها چند نکته ذکر شده است . که این نکات نحوه پاسخ گویی را به شما می آموزد و نشان می دهد که از کدام جنبه به سوال توجه شده است.

نمونه صفحه جزوه دین و زندگی دهم را در زیر برای شما قرار داده ایم. با مشاهده این نمونه صفحه می توانید با سبک جزوه بهتر آشنا بشوید.
نمونه صفحه جزوه دین و زندگی دهم
با دانلود جزوه دین و زندگی دهم می توانید یک جمع بندی عالی از دین و زندگی دهم داشته باشید. و زمان خود را مدیریت کنید. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه دین و زندگی دهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه دین و زندگی دهم

نام جزوه : جزوه دین و زندگی دهم

نام مولف : منیر سادات میر حسینی

رشته تحصیلی : ریاضی و تجربی

پایه تحصیلی : دهم

تعداد صفحه : 54

نوع جزوه : درسنامه و تست

قیمت : رایگان

جزوه دین و زندگی دهم

دانلود جزوه دین و زندگی دهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

تدریس آنلاین کنکور
تدریس آنلاین کنکور

مقالات سایت

فهرست