جزوه حسابان دوازدهم

در این پست از وبسایت آکادمی کنکور دورخیز یک جزوه عالی از حسابان دوازدهم برای دانش آموزان ریاضی آماده کرده ایم. درس حسابان در کنکور تعداد 19 سوال را به خود اختصاص می دهد که از این میان 9 یا 10 سوال مربوط به حسابان دوازدهم می باشد. بنا به دلیل تاثیر مثبت معدل در کنکور علاوه بر مطالعه تستی، باید به مطالعه تشریحی نیز توجه ویژه داشته باشید. حسابان دوازدهم نیز یکی از منابع طرح سوالات نهایی می باشد. شما با داشتن یک منبع جمع بندی مناسب ، می توانید مطالب را سازماندهی کنید. جزوه حسابان دوازدهم یک جزوه ویژه برای امتحان نهایی همچنین جزوه ای برای جمع بندی می باشد. با دانلود جزوه حسابان دوازدهم میتوانید به یک جمع بندی عالی برسید.

جزوه حسابان دوازدهم، شامل سوالات تشریحی همراه با پاسخ می باشد. سوالات طرح شده در جزوه حسابان دوازدهم برای هر فصل همچنین برای هر درس به صورت جدا آورده شده است. در مجموع به 148 سوال مختلف از حسابان دوازدهم در این جزوه می توانید دسترسی داشته باشید. همچنین در این جزوه پاسخ تمرین های کتاب جواب داده شده است. جزوه حسابان دوازدهم یک جمع بندی کامل از این درس در اختیار شما قرار می دهد.

با دانلود جزوه حسابان دوازدهم می توانید خود را به خوبی برای امتحان نهایی آماده کنید. شما می توانید در بخش بعدی همین پست دانلود جزوه حسابان دوازدهم را انجام بدهید.

مشخصات جزوه حسابان دوازدهم

نام جزوه : جزوه حسابان دوازدهم

نام مولف : نوید رنجبران

رشته تحصیلی : ریاضی

پایه تحصیلی : دوازدهم

تعداد صفحه : 57

نوع جزوه : بانک سوال تشریحی

قیمت : رایگان

جزوه حسابان دوازدهم

دانلود جزوه حسابان دوازدهم

برای دانلود این جزوه روی دکمه های زیر کلیک کنید

خرید کتاب تست
خرید کتاب تست با تخفیف

جزوه های مشابه

مشاوره-هوشمند-کنکور
مشاوره-هوشمند-کنکور

مقالات سایت

فهرست